AGENDA 2030

ELITY Z DAVOS MAJĄ DLA CIEBIE PLAN GDY BĘDZIESZ JUŻ STARY

ELITY Z DAVOS MAJĄ DLA CIEBIE PLAN GDY BĘDZIESZ JUŻ STARY

Według Yusuke Narity, 37-letniego profesora ekonomii na Uniwersytecie Yale, na świecie jest zbyt wielu bezużytecznych ludzi. Rozwiązaniem tzw. problemu są wymuszone „masowe samobójstwa” osób starszych.

Jeśli chodzi o przymusową eutanazję osób starszych w celu zmniejszenia liczby ludności na świecie, pan Narita powiedział, że jeśli osoby starsze nie dostaną wskazówki i nie wejdą do kapsuły samobójczej przygotowanej przez elity, możliwe będzie wprowadzenie tego obowiązku w przyszłości . Dyskutuje się o płci” – powiedział .

Profesor Uniwersytetu Yale jest współpracownikiem Światowego Forum Ekonomicznego i jest znany w Azji jako „japoński Yuval Noah Harari”. Kiedy nie uczy w prestiżowej szkole Ivy League w New Haven, Connecticut, Narita-sensei spędza czas w telewizji, promując ideologię WEF w imieniu swojego mentora, Klausa Schwaba.

Podczas gdy Harari prezentuje swoje radykalne idee w książkach i agresywnie narzuca je czytelnikom przez skrajnie lewicowych kulturowych strażników, dr. Narita wywiera duży wpływ na telewizję i media społecznościowe. Większość z nich to podatni na wpływy młodzi ludzie, których uwiodła technokratyczna wizja Nowego Porządku Świata Klausa Schwaba.

jako dr Zapytany o jego zaskakującą teorię masowego samobójstwa przez ucznia szkoły podstawowej w zeszłym roku, Narita usłyszał o hollywoodzkim horrorze Midsommar z 2019 roku, w którym szwedzka sekta nakłania jednego ze starszych ludzi do popełnienia samobójstwa, mówiąc mu, że Cliff Leaps powiedział scenę do młodych studentów

według dr Narita ma obowiązek wobec młodszego pokolenia „dołożyć starań, aby stworzyć takie społeczeństwo”.

„To, czy to dobrze, czy nie, jest trudniejszym pytaniem” – powiedział dr. Narita do chłopca, który uważnie notował. Powiedziałem tak.

Retoryka profesora ekonomii jest ściśle oparta na radykalnej retoryce Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba. Ostatnio różni „eksperci” wyrazili chęć wyludnienia planety.

Jeśli chcą nakłonić starszych ludzi do popełnienia masowego samobójstwa, dlaczego 84-letni Klaus Schwab nie daje przykładu i sam nie wchodzi do kapsuły samobójczej?

Oczywiście nie. Schwab nie chce żyć według tych samych zasad, co zwykli ludzie.

Na tegorocznym spotkaniu w Davos krążyły pogłoski , że Schwab zostanie zastąpiony przez byłego brytyjskiego premiera Tony’ego Blaira, ale nie jest on w wieku, by zalecać eutanazję osobom starszym.

Realistycznie rzecz biorąc, paternalista i rzecznik szczepionek Blair jest godnym kandydatem na przywódcę WEF. W końcu to oni są odpowiedzialni za umożliwienie wymordowania setek tysięcy ludzi.

I najwyraźniej Blair nie skończyła jeszcze z morderstwem.

Ale Schwab, jak elitarny hipokryta, nie poprzestanie na stanowisku przewodniczącego Światowego Forum Ekonomicznego, twierdząc, że mimo podeszłego wieku nadal nadaje się do tej pracy.

To „jedna zasada dla ciebie, jedna dla mnie”.

Bill Gates użył tej samej pokrętnej logiki, aby wyjaśnić, dlaczego mógł latać po świecie prywatnym odrzutowcem, głosząc ludziom o zmianach klimatycznych. .

Odniesienie do elitarnej hipokryzji wydaje się nie mieć na nich żadnego wpływu. Dlaczego? bo nie znają wstydu. Żyją zgodnie z zasadami „rób, co chcesz” i „cel uświęca środki”, dlatego nie mają wstydu. Te zasady przenikają każdą część ich ideologii: wyludnienie, otwarte granice, zmiany klimatu, eutanazja, aborcja.

Samozwańczy światowy cesarz zdrowia Bill Gates ma „ tablicę śmierci ”, która skazuje na śmierć przestrzegających prawa zwykłych ludzi za to, że są bezużyteczni dla elity. ma również

Bill Gates stał się ostatnio tak arogancki, że cieszył się, że został przyłapany na kamerze, mówiąc na głos ciche fragmenty.

Gates w tym klipie jest doskonałym przykładem banalności zła. Nawet nie próbuje wytłumaczyć, dlaczego nie możemy płacić naszym nauczycielom i pozwolić ludziom żyć w spokoju. Dlaczego jedno lub drugie? Kiedyś można było zapłacić nauczycielowi i staruszkowi za opiekę nad wnukami.

Oczywiście ludobójstwo osób starszych służyłoby również podwójnym celom globalnej elity: wyludnieniu świata i zniszczeniu tradycyjnej rodziny nuklearnej.

Niewątpliwie globalna elita skrajnej lewicy bierze na cel rodzinę nuklearną. Zobacz ten artykuł opublikowany przez organizację non-profit George’a Sorosa Open Democracy. Grupa ta wykorzystuje każdy pretekst do zniszczenia tradycyjnego systemu rodzinnego.

„Kryzys związany z koronawirusem pokazuje, że nadszedł czas, aby zlikwidować rodzinę” – przekonywała Sophie Lewis z Open Democracy, dodając: „Zasługujemy na coś więcej niż rodzina. Nadszedł idealny czas, aby poćwiczyć ich zniesienie”.

Co jest złe dla elity, jest dobre dla nas.

Dziadkowie są źródłem radości, mądrości i życzliwości dla małych dzieci i zbyt często odgrywają ważną rolę, pomagając im wyrosnąć na zdolnych do przystosowania się dorosłych. Dlatego Klaus Schwab i jego świta są zdeterminowani, by położyć kres egzystencji ich dziadków.

To jest bardzo brutalny i morderczy świat, który Bill Gates i jego koledzy ze Światowego Forum Ekonomicznego zamierzają rozwinąć w ramach Wielkiego Resetu. Nie możemy pozwolić, by ich zła logika stała się nową normą.

W People’s Voice jesteśmy zdeterminowani, aby nadal ujawniać globalistyczną elitę i jej złowrogie plany. Jeśli chcesz być częścią naszej misji, dołącz do naszej lokalnej społeczności. W opisie pod tym filmem jest link. Bez ciebie by się nie udało.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ELITY Z DAVOS MAJĄ DLA CIEBIE PLAN GDY BĘDZIESZ JUŻ STARY

Globalna Świadomość19 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSATANISTYCZNY HIT INTERNETU ”ChatGPT” POZWOLI CI ROZMAWIAĆ Z BLISKIMI ZMARŁYMINastępny artykułTAJEMNICE CERN – ZDERZACZ HADRONÓW ODNALEZIONY NA MARSIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ? GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELITY Z DAVOS MAJĄ DLA CIEBIE PLAN GDY BĘDZIESZ JUŻ STARY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?