AGENDA 2030

DO ROKU 2030 MASZ BYĆ ”GOŁY I WESOŁY”

DO ROKU 2030 MASZ BYĆ ”GOŁY I WESOŁY”

Czas „finałowej bitwy” o naszą wolność jest już blisko. Osobiście polecałbym Polakom wracać do Ojczyzny, póki jeszcze jest na to czas i są takie możliwości. Mam wewnętrzne przekonanie, że w tym całym szaleństwie, nasza Ojczyzna w miarę się obroni. Obroni się dzięki grupie ludzi świadomych i przebudzonych. A na koniec napiszę: „czasem nie wielu, może uratować wielu”. Brońmy naszej Ojczyzny!

Globaliści nie odpuszczają, czyli aby zrobić z ludzi niewolników, aby odebrać człowiekowi wolność oraz godność, wystarczy dać człowiekowi pieniądze, których ten nie zarobił. Proces ten trochę trwa, a następnie mamy do czynienia z drugą fazą, czyli Politycy (na „sznurku” tych samych globalistów) mówią: „musicie obniżyć swoje oczekiwania”. Jeżeli nie, to niepokorni zostaną wyrzuceni na margines społeczeństwa a bogaci staną się jeszcze bardziej bogaci.

Wszystko to w myśl idei: „Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”. Jest to „plan działania” ogłoszony przez jednego z czołowych globalistów, to jest Klausa Schwaba. Jest to potężny człowiek, który może wiele, ale w gruncie rzeczy nadal pozostaje marionetką w rękach realnych władców tego porządku, to jest rodziny Rothschildów. Szwab sam z siebie byłby prawdopodobnie „nikim”, ale został „wypromowany” oraz „wychowany” przez Rothschildów.

Jego decyzje są decyzjami Rothschildów. Jednakże Rothschildowie prowadzą działania z „tylnego siedzenia” po przez swoje „marionetki”, które mają de facto tyle władzy, ile Rothschildowie im udzielą. Niesubordynacja zakończyła by się dla Klausa bardzo szybką degradacją społeczną, albo w najgorszym wypadku śmiercią, zapewne przez samobójstwo to jest „powieszenie”. Tak tę kwestię skomentował przed laty zamordowany prezydent USA:

Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Pozbawianie ludzi gotówki, wprowadzenie uniwersalnej cyfrowej waluty, konto tylko w banku centralnym, inwigilacja prywatnych zakupów, preferencji i życia osobistego, czy tworzenie bazy wszelkich informacji o każdym człowieku – to kolejne zuchwałe kroki globalistów dążących do ograbienia i zniewolenia ludzkości. Czy to scenariusz nie mieszczący się w głowie? Ależ skąd, to są realia nas otaczające.

W ostatnim czasie spotkałem się wielokrotnie z sytuacją w której osoba stojąca przede mną w kolejce do kasy, nie miała gotówki, a że okazywało się iż terminal nie działa, to po prostu osoba ta musiała odejść z kwitkiem. Nie masz gotówki, no cóż, jesteś zdany na łaskę banku i technologii. Jest to przykład dość popularny, ale wiele mówiący i jednoznacznie zapowiadający to, co niebawem może nadejść.

Człowiek ma być „goły i wesoły”. Ma stać się „niewolnikiem” zdanym na łaskę korporacji i służalczych rządów. Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), jest współczesną wylęgarnią globalizmu, który wraz z „PLANdemią” COVID-19, teleportował naszą cywilizację do etapu wdrażania „Wielkiego Resetu”. Ci „szaleńcy” wraz ze swoimi pomysłami, zagrażają naszej cywilizacji i nam samym.

„Popatrz na rząd, który potrafi czytać wszystkie e-maile, które kiedykolwiek napisałeś. GPS w każdej chwili, pozna twoją lokalizację, lepiej niż ty sam ją znasz. Obserwują nas, gdziekolwiek jesteś w jakimkolwiek większym mieście. Zdobyte informacje wykorzystają przeciwko tobie, jeżeli zadecydują, że jesteś wrogiem państwa. To jest faszyzm, a Stany Zjednoczone od piętnastu lat żyją w tym obłędnym koszmarze.”

Richard Dolan.

Mężowie stanu wymyślają tanie kłamstwa, obwiniając naród, który jest atakowany, i każdy będzie zadowolony z kojącego fałszu, i w ten sposób sam przekona się, że wojna jest słuszna, i będzie dziękować Bogu za lepszy sen, jaki otrzyma po tym procesie groteskowego samooszukiwania się.”

Mark Twain.

Prawdziwym zagrożeniem naszej cywilizacji jest „niewidzialny rząd”, który jak olbrzymia ośmiornica rozlewa swoje oślizgłe macki nad naszymi miastami, państwami i całym narodem. Jest to mała koteria potężnych międzynarodowych bankierów, którzy praktycznie rządzą rządem Stanów Zjednoczonych dla ich własnych egoistycznych celów, kontrolując obie strony oraz większość gazet i czasopism. Za pozornym rządem siedzi na tronie „niewidzialny rząd”, bez lojalności i nie uznający żadnej odpowiedzialności przed ludźmi.

Nowy Porządek Świata” rodzi się przy wsparciu przekupnych polityków, neokomunistów, sprzedajnych ekonomistów, bankierów i wszelkiej maści aktywistów, wśród których prym wiodą ekoterroryści. Do nich dołączają agresywni propagatorzy weganizmu. Coraz większą karierę zyskuje idea ekonomii współdzielenia, która promuje ideę ograniczania własności prywatnej, tak abyśmy nie mieli nic swojego: domu, samochodu, pralki, odzieży etc. Poprawność polityczna ma zastąpić zdrowy rozsądek. Jeżeli się wyłamiemy – zniszczą nas na wiele sposobów.

Czas „finałowej bitwy” o naszą wolność jest już blisko. Osobiście polecałbym Polakom wracać do Ojczyzny, póki jeszcze jest na to czas i są takie możliwości. Mam wewnętrzne przekonanie, że w tym całym szaleństwie, nasza Ojczyzna w miarę się obroni. Obroni się dzięki grupie ludzi świadomych i przebudzonych. A na koniec napiszę: „czasem nie wielu, może uratować wielu”. Brońmy naszej Ojczyzny!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DO ROKU 2030 MASZ BYĆ ”GOŁY I WESOŁY”

Globalna Świadomość22 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”BIBLIA KOLBRINA” – TAJEMNICZA KSIĘGA I ALTERNATYWNA HISTORIA ŚWIATANastępny artykułOSTATECZNE DOWODY NA ISTNIENIE ”BIBLIJNYCH GIGANTÓW ”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DO ROKU 2030 MASZ BYĆ ”GOŁY I WESOŁY”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?