Świat jest inny

TAJEMNICA ROKU 2023 – CZY ŻYJEMY W CZASIE ”WIELKICH ŻNIW”

TAJEMNICA ROKU 2023 – CZY ŻYJEMY W CZASIE ”WIELKICH ŻNIW”

W przeważającej części rozwinięci duchowo ludzie mają swoich kuratorów z Najwyższego, z którymi się porozumiewają, słuchają ich wskazówek i rad, otrzymują informacje o przyszłości.

Jeszcze kilka lat przed dzisiejszymi wydarzeniami kuratorzy ostrzegali jasnowidzów, że szykuje się wielkie żniwo. I teraz wszyscy jesteśmy świadkami tego wielkiego żniwa.

Coraz więcej ludzi umiera z powodu wszelkiego rodzaju niekorzystnych czynników i najwyraźniej ta śmierć będzie się coraz bardziej rozszerzać, ponieważ cywilizacje, które opanowały Ziemię, potrzebują energii ludzkich dusz, która następnie jest poddawana recyklingowi. Jest to obecnie waluta w naszej galaktyce.

Ta energia to płonące promieniowanie o szczególnej mocy, subtelne promieniowanie energii – plazmy, które jest aktywnie uwalniane podczas moralnego i fizycznego cierpienia żywych istot – przy strachu, szoku, nienawiści, gniewie, histerii, złości, pretensji, depresji, czyli przy wszelkich negatywnych emocjach!

Jednak najsilniejsze uwolnienie energii duszy ludzkiej następuje podczas rozlewu krwi i śmierci. Dlatego ciemne siły, które potrzebują właśnie tej plazmy, są żywotnie zainteresowane masakrami, czy jakimkolwiek rozlewem krwi. Ciemności nie mogą istnieć bez śmierci i cierpienia żywych istot.

Wielkie żniwo przynoszą teraz nie ludzie, ale cywilizacje o wyższym poziomie rozwoju. Stoczyły one na Ziemi wiele wojen i w zasadzie osiągnęły swój cel – zmieniły kulturę ludzkości, zastąpiły wiedzę iluzjami. I teraz nadal z powodzeniem realizują swój program.

Zostaliśmy przeniesieni do kategorii nieracjonalnych
Zwykli ludzie próbują przeciwstawić się temu procesowi, ale, niestety, ludzie są pogrążeni w iluzjach i nie postrzegają rzeczywistości taką, jaka jest naprawdę. W tej chwili ludzie zostali przeniesieni do rangi nieracjonalnych.

A ponieważ jesteśmy nieinteligentni, wszystko, co robi się z obiektami eksperymentalnymi lub ze zwierzętami, które ludzie hodują na żywność, można zrobić z nami.

Języki galaktyczne
Przez wiele wieków ludzie stracili wiele, w tym swoje unikalne zdolności. Jedną z nich była telepatia, czyli zdolność do mentalnej komunikacji nawet na odległość. Kultura tej komunikacji została już dawno zapomniana, ale trzeba ją wskrzesić.

W Galaktyce w użyciu są cztery języki. Jednym z nich jest przekazywanie i odbieranie zapachów. Kiedyś i my byliśmy jego właścicielami. Ludzie mają narząd nosowy, który wyściela dolną część nosa, a człowiek może przekazywać dowolny zapach. Z każdym zapachem związane są pewne pojęcia, jest to język, możemy się nim posługiwać.

Ponadto istnieje również język ruchów. Istnieją również języki mieszane, podobne do tych, którymi posługują się pszczoły i mrówki. Poprzez ruch i zapachy przekazują one informacje swoim krewnym.

Najrzadszym językiem jest język emocji. Jest to język ewolucji, ponieważ każda emocja powoduje przemiany w organizmie, wszystko zależy od siły emocji.

Ludzie kiedyś znali wszystkie te języki, teraz są już dawno zapomniane. Ale żeby porozumieć się z Galaktyką, trzeba ożywić nasze zdolności. Naszym zadaniem jest przywrócenie statusu rozumnego, a przynajmniej podniesienie go do warunkowo rozumnego, a w tym celu musimy ponownie nauczyć się mówić w galaktycznych językach.

Obiecano nam pomoc
Cywilizacje najeźdźców planowały pozostawić na Ziemi nie więcej niż miliard ludzi, a resztę puścić po energię duszy. Jednak przy takim tempie niszczenia ludzkości, nie osiągną tego w najbliższym czasie, mimo tworzenia nowych szczepów i rozpętania nowych wojen.

Ludzie nie próżnują, opierają się wielkim żniwom, a ci, którzy naprawdę chcą żyć, mogą być czasem dość trudni do zniszczenia.

Jeśli nawiążemy kontakt z wyższymi cywilizacjami, jak obiecano, to w zasadzie wszystko się zmieni. Ci, którzy teraz reprezentują kuluary i żywią się rozdawnictwem najeźdźców, rozumieją to i nie spieszą się do kontaktu. Ale nawet wśród tych wyższych są tacy, którzy traktują nas życzliwie. Obiecali pomoc. Jeśli tak się stanie, to wszystko zmieni się diametralnie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *