AGENDA 2030

ANALIZA ”WIELKIEGO RESETU” JAK ELITA CZEKA NA ”POST-LUDZKI” ŚWIAT ?

ANALIZA ”WIELKIEGO RESETU” JAK ELITA CZEKA NA ”POST-LUDZKI” ŚWIAT ?

Mamy Joe Bidena, 15 lat temu w Senacie, który powiedział: „Wkrótce będziesz miał mikroczip pod skórą, aby kupować i sprzedawać”… plany globalnego reżimu totalitarnego aż do Platona, około 2300 lat temu, który w „Republice” wyraził ideę, że biednych należy zabić i wyhodować rasę o cechach elitarnych…

W tym filmie przeprowadzam wywiad z Alexem Jonesem, prowadzącym „The Alex Jones Show” i założycielem Infowars.com, na temat jego nowej książki „ The Great Reset: And the War for the World ”. Jones był jednym z pierwszych, którzy zostali poddani masowej cenzurze. Od sierpnia 2018 r. był już jednolicie usuwany z Apple, Facebooka, Google i Twittera.

Wszyscy namierzyli go i usunęli z platformy w odstępie kilku dni. Oczywiście następnego lata usunięto mnie i setki innych stron w podobny sposób. Jones był jednak pierwszy i miał ogromną publiczność, będąc jedną z 1000 najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie, nie tylko w USA

W sumie wniesiono przeciwko niemu ponad 50 pozwów w dwóch różnych jurysdykcjach. W powyższym filmie Russel Brand przedstawia solidne podsumowanie dotychczasowych wydarzeń. Jak zauważył Jones: „To, co się dzieje, jest po prostu historyczne”. Jak można się spodziewać, wydał miliony dolarów na obronę swojego prawa do wolności słowa, a ostatnio złożył wniosek o ochronę przed bankructwem.

„Ich planem jest zamknięcie nas” — mówi. „Nie martwię się o siebie. Chcę utrzymać Infowars na antenie tak długo, jak to możliwe, ale zostaliśmy usprawiedliwieni. Nowy Porządek Świata jest tutaj. Globalny rząd jest tutaj. Program depopulacji, piekło zaszczepiania siłą, otwarte granice, dewaluacja waluty – wszystko to już jest. A więc jestem tylko objawem choroby, a fakt, że chcą wszystkich zamknąć…

Prawnicy tych ludzi… [powiedzieli]: „Naszą misją jest uciszenie go i uciszenie go największymi wyrokami, jakie możemy uzyskać. Chcemy, żeby zniknął z anteny. Więc zaledwie kilka lat temu herezją byłoby powiedzieć: „Chcemy kogoś uciszyć”, ale o to chodzi w tym garniturze. Teraz otwarcie mówią, że to po to, żeby nas zniszczyć. I powiedzieli w CNN i MSNBC: „Następny jest Tucker Carlson. Następny jest Joe Rogan. Następni są wszyscy inni.

Wielki reset to wojna o globalną dominację

Kontynuując swoje wysiłki, aby ostrzec ludzi o globalnym programie zniewolenia, Jones napisał „The Great Reset: And the War for the World”. „Poszedłem z tym tytułem, ponieważ globaliści toczą wojnę o świat, rząd planetarny, całkowite przejęcie” – mówi. Zasadniczo jest to kompilacja notatek, dokumentów i nagrań Jonesa, aby zilustrować, jak zaczęło się przejęcie, jak jest realizowane iw jakim celu. Podobnie jak Jones, wierzę, że ludzie na całym świecie są teraz na rozdrożu. Decyzja, którą należy podjąć, dotyczy tego, czy czeka nas proludzka przyszłość, czy transhumanistyczna technokracja, biomedyczna tyrania, w ramach której nie masz żadnych praw.

„Obejmuje każdy aspekt Wielkiego Resetu. I jest pełen cytatów, oświadczeń i dokumentów. W rzeczywistości każde stwierdzenie w książce jest poparte ich przyznaniami. To właśnie jest niesamowite; to przejęcie planety przez megakorporacje i ta próba schwytania gatunku ludzkiego i przekształcenia nas w [coś] jak ludzie hodowani w fabrykach, których kontrolują i programują – ten wspaniały nowy świat 2.0 – jest jawny.
Dlatego książka jest tak ważna.

Porównuję to do planów „Gwiazdy Śmierci”. To jest ich plan. To jest ich schemat. To jest ich podręcznik. A jeśli to zrozumiesz, będziesz miał dużą przewagę nad tym przejęciem” – mówi. „Teraz chcą fizycznie kontrolować nasze ciała za pomocą tej całej tyranii biomedycznej. To właśnie jest niesamowite w przypadku Klausa Schwaba, [profesora Yuvala Noaha] Harariego i wszystkich innych ludzi, których cytujemy — przyznają się do swojego planu rewolucji naukowej i tego, że do roku 2047 ludzie staną się przestarzałi.

Przewidują przyszłość bez ludzi na przełomie następnego stulecia. To są fantastyczne, mrożące krew w żyłach oświadczenia, ale oni kontrolują finanse. Kontrolują systemy medyczne. Kontrolują większość rządów. A jeśli ludzkość się do tego nie przebudzi i nie zorganizuje przeciwko temu, nie mamy nadziei. Ale plan jest tak diaboliczny i tak publiczny, że jeśli po prostu przyznamy, że to się dzieje i zaczniemy się mobilizować i organizować, możemy – i zrobimy to – obalić to.

Jednym z problemów związanych z wyprzedzaniem wszystkich innych jest to, że niewielu ci wierzy. 

Przez ponad dekadę Jones bił na alarm, ostrzegając, że nadchodzi to, czego doświadczamy dzisiaj. Często brzmiało to zbyt szalenie, aby mogło być prawdziwe, i chociaż nie był w 100% poprawny w swoich prognozach, jego osiągnięcia są zaskakująco dobre. Według Jonesa powodem, dla którego był świadomy istnienia tej kabały „głębokiego stanu”, był fakt, że jego rodzice byli żarłocznymi czytelnikami nauk politycznych, czasopism naukowych i ogólnie informacji. Tak więc w młodym wieku Jonesa zaintrygowały książki o I i II wojnie światowej, Cecil Rhodes, Rodezja i diamentowy monopol, imperium rzymskie i inne rzeczy, które wydarzyły się w historii.

„Więc zrozumiałem prawdziwą historię i fakt, że świat miał w sobie elity i rządzące kontrolujące oligarchie. Oczywiście czytałem „Nowy wspaniały świat” i „Nowy wspaniały świat ponownie” – to była literatura faktu, w której Huxley wyjaśnia: „Moja książka z 1932 roku jest naprawdę tym, co, jak wierzę, wydarzy się jakiś czas po roku 2000; to jest właściwie nasz cel. Więc czytasz tę dystopijną książkę naukową o dyktaturze z 1932 roku, a potem on wyjaśnia: „Tak naprawdę planują technokraci. To właśnie opracowujemy i przygotowujemy. Jestem na antenie od 28 lat, odkąd skończyłem 21 lat. I wiele z tego wyszło jako szalone, ponieważ wtedy wiele z tego było bardziej akademickie – że zamierzali ustanowić rząd światowy. Mieli wprowadzić podatek od emisji dwutlenku węgla…

Byłem na antenie i po prostu czytałem, co planują zrobić. Teraz jesteśmy tutaj, ponad 20 lat później, i faktycznie zaczynają to wdrażać. Przechodzimy teraz z wersji beta do wersji operacyjnej. A więc brzmi to, jakbym był prorokiem czy coś, ale tak naprawdę nim nie jestem. Po prostu większość ludzi nie czytała tych rzeczy, kiedy były w czasopismach MIT, kiedy były bardziej akademickie. Teraz, gdy wchodzi w fazę operacyjną, ludzie naprawdę zaczynają zwracać uwagę na to, co powiedziałem 10, 20, 25 lat temu. Są wirusowe filmy… gdzie mówię, co będzie w ciągu następnych 10, 20 lat, ale znowu czytam z ich własnych wypowiedzi. To oni to wszystko zaplanowali. Mamy Joe Bidena, 15 lat temu w Senacie, który powiedział: „Wkrótce będziesz miał mikroczip pod skórą, aby kupować i sprzedawać”. Cóż, chodził i spotykał się w grupie Bilderberg iw grupie Davos, i taki był ich plan. Wiedział więc, że to nadchodzi”.

Gdzie to się zaczęło?

Jones śledzi początek pragnienia globalnego reżimu totalitarnego aż do Platona, około 2300 lat temu, który w „Republice” wyraził ideę, że biednych należy zabić i wyhodować rasę o cechach elitarnych . „On naprawdę jest założycielem tego, co stało się eugeniką” — mówi Jones. „Nie możemy udowodnić, że sięga czasów Platona. Wiemy tylko, że jego idee są uznanym punktem genezy i skąd pochodzą wszystkie inne systemy eugeniki i zniewolenia ludzi. On jest protoplastą”.

Przeglądając historię, Jones parafrazuje brytyjskiego ekonomistę Thomasa Roberta Malthusa, który około 300 lat temu wyraził ideę: „Powinniśmy zaganiać biednych ludzi do małych mieszkań. Powinniśmy pozwolić rozprzestrzeniać się wśród nich chorobom. Powinniśmy eksterminować i redukować populację, ponieważ zdolność opiekuńcza ziemi została osiągnięta”.
Cofając się o trzy pokolenia, dziadek i ojciec Billa Gatesa byli czołowymi członkami zarządów różnych rad ds. eugeniki i depopulacji. Pierwotna nazwa fundacji Billa i Melindy Gatesów, założonej w połowie lat 90., brzmiała „Biuro Kontroli Populacji Świata”. ~ Alexa Jonesa

Te maltuzjańskie poglądy były kontynuowane przez Sir Francisa Galtona, który w latach 50. w uporządkowany sposób. Malthus był mocno finansowany przez brytyjską rodzinę królewską i Rothschildów, którzy wraz z Rockefellerami rozwinęli większość nowoczesnych nauk. „To była próba elit, aby ograniczyć technologię i wykorzystać ją jako narzędzie do kontroli, a nie do wzmocnienia pozycji” – mówi Jones. „A potem, z Galton, dostajemy ludzi takich jak HG Wells i inni. I tak, mieliście dwóch różnych, rywalizujących ze sobą fabiańskich socjalistów — Imperium Brytyjskie i Cecil Rhodes oraz CFR, system zarządzania grupami Królewskiego Okrągłego Stołu w Imperium Brytyjskim — rywalizujących z tym, co nazwali problemem niemieckim.

Dlatego zorganizowali I wojnę światową. Hitler konkurował z nimi i zasadniczo przyjął program eugeniki, ale zdecydował się przenieść go tylko na określone docelowe grupy mniejszościowe. Tak więc Hitler był złym synem lub odgałęzieniem fabiańskiego socjalisty. Ruch eugeniczny został zapoczątkowany w Anglii, a do czasu dojścia Hitlera do władzy eugenika była akceptowana w większości krajów świata, jako [ona] wyznaczyła [kierunek] nauki. Stany Zjednoczone przeprowadzały setki tysięcy sterylizacji nie tylko biednych mniejszości, ale także białych, którzy dostali złe wyniki w kartach ocen… Tak więc podstawą systemu naukowego, w którym żyjemy, jest system oparty na eugenice Rothschilda, Galtona i Rockefellera.

Bill Gates jest agentem tego. Cofając się o trzy pokolenia, jego dziadek i ojciec byli czołowymi członkami zarządów różnych rad zajmujących się eugeniką i depopulacją. Pierwotna nazwa fundacji Billa i Melindy Gatesów, założonej w połowie lat 90., brzmiała „Biuro Kontroli Populacji Świata”. W 1999 roku zmienili nazwę na The Bill & Melinda Gates Philanthropic Organization. Więc to jest naprawdę sekta. Możesz argumentować, że w niektórych obszarach jest zbyt wielu ludzi, możesz argumentować, że stajemy się leniwi i głupi. Można argumentować, że współczesne społeczeństwo czyni nas słabymi. Ale kto ustawia tych ultrabogatych maniaków kontroli, by bawili się w Boga i decydowali, kto żyje, a kto umiera? Teraz posuwają się naprzód z wymuszonymi zastrzykami, GMO, 5G, a wszystko to ma na celu uczynienie nas zasadniczo bezpłodnymi, chorymi i umierającymi stworzeniami. Są zaangażowani w operację masowego uboju.

„Elitarne” linie krwi

Zapytany, czy w rzeczywistości istnieją rodziny, których rody sięgają tysięcy lat wstecz, i czy niewielka liczba tych rodzin tworzy centralny rdzeń tej globalnej kabały, Jones odpowiada twierdząco: „To jest absolutnie to, co się dzieje”.

„Jeśli cofniesz się do Egiptu, a następnie Grecji, a następnie Rzymu i upadku imperium rzymskiego, upadku imperium bizantyjskiego, cała ta władza została następnie przeniesiona do Francji, Anglii i Szkocji. Te systemy kontroli i starożytna wiedza naukowa, mapy świata i [inne] rzeczy, o których wiemy, że były o wiele dokładniejsze niż to, co znaliśmy wcześniej, wykorzystali te nauki o kontroli, które zostały przekazane przez te linie krwi i inne systemy do naszego współczesnego świata. Powiedziałbym, że City of London, w obrębie Londynu, jest główną bazą władzy. I że globalny rząd Nowego Porządku Świata – Wielki Reset grupy Davos „odbuduj lepiej” – jest nowoczesnym wyrazem Imperium Brytyjskiego”.

Jak wyjaśnił Jones, City of London to lokalizacja o powierzchni 1,12 mili kwadratowej w sercu Londynu, która ma własny suwerenny system zarządzania korporacyjnego. Nic dziwnego, że wszystkie banki centralne świata mają biura w londyńskim City. Oddziały City of London obejmują Brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską, Bank of England i inne organizacje, które są własnością prywatną, ale którym powierzono władzę rządową. „Książę Karol bezpośrednio śledzi swój rodowód i napisał o tym książki, aż do… Włada III Drakuli 1 [znanego również jako „Palownik”]… siedmiogrodzkiej szlacheckiej linii krwi, która później wyrosła na to, co stało się imperium austriacko-węgierskim. Z Jerzym I i Jerzym II… nie mogli nawet naprawdę mówić po angielsku… Tak więc jest to niemiecka starożytna linia krwi z Transylwanii, która ma co najmniej 1000 lat i kieruje Nowym Porządkiem Świata.

Więc kiedy widzisz księcia Filipa – który przed śmiercią powiedział również, że chce rządu światowego i powrotu jako wirus, który zabije 80% światowej populacji – i jego syna, księcia Karola, forsującego to, dosłownie Dom Smoka, to właśnie znaczy Dracula, „Dracul, Dom Smoka”, który rządzi naszą planetą”.

Szalone bogactwa

Chociaż nigdy nie wspominano o tym w prasie popularnej przy omawianiu najbogatszych ludzi na świecie, rodzina Rothchildów jest prawdopodobnie zdecydowanie najbogatsza. Dziesięć lat temu ich majątek szacowano na około 100 bilionów dolarów. Dziś może to być blisko 1 biliarda dolarów. Posiadają połowę banków centralnych świata. Jak to możliwe, że jakakolwiek rodzina gromadzi takie bogactwo? Jones wyjaśnia:

„To, co robią, to zarabianie na broni. Dostają pieniądze z góry, kiedy mają wartość. Następnie kupują prawdziwe aktywa. Pożyczają go na procent. I tak mamy dług, mamy inflację, nasze oszczędności są niszczone, [podczas gdy] oni przejmują władzę nad światem. W ten sposób Rothschildowie po raz pierwszy zarobili swoje pieniądze w Niemczech. Mieli małe lombardy z czerwonymi tarczami. To było ich logo. To był ich znak rozpoznawczy. Rothschild oznacza „czerwoną tarczę”.

Ludzie nie chcieli trzymać złota ani srebra w swoich domach. Nie mieli wtedy banków, tylko członkowie rodziny królewskiej mieli skarbce strzeżone przez strażników w fortecach. Rothschildowie byli złotnikami, więc zaczęli pisać scenariusze do ludzi, cofając się do Niemiec około 550 lat temu. Ludzie przynosili swoje srebro i złoto, a Rothschildowie dawali scenariusz. Cóż, nauczyli się, że mogą dać ludziom więcej skryptów niż rzeczywiste złoto i srebro, które trzymali, i opracowali zasadę: nigdy nie pożyczaj skryptu więcej niż 10 do 1. Stąd biorą się papierowe pieniądze”.

Dziś nazywa się to bankowością z rezerwą cząstkową. Ten system jest teraz tak przeciążony, że jest matematyczną pewnością, że się załamie. W rzeczywistości wielu twierdzi, że to cud, że trzyma się tak długo. Ta nieuchronna awaria systemu jest powodem, dla którego chcą teraz przejść do systemu gospodarczego opartego na węglu, w którym wszystko na ziemi ma koszt węgla. Nowa waluta cyfrowa zostanie następnie powiązana z tą „wartością” emisji dwutlenku węgla. 

Jak Jones wyjaśnia w swojej książce, ten nowy system jest systemem opartym na globalnym niewolnictwie i absolutnej kontroli centralnej „elity”, która będzie żyć ponad i poza wszelkimi prawami, zasadami i ograniczeniami nałożonymi na resztę z nas. Nowy system będzie taki, w którym nic nie będziesz posiadał — ani samochodu, ubrań, telefonu ani niczego innego. Wszystko będzie wynajmowane lub dzierżawione. Oczywiście wszystkie te przedmioty będą do kogoś należały i będą to te „elitarne” osoby.

Elita czeka na post-ludzki świat

Chcą także transhumanistycznego, postludzkiego świata — jak sami mówią — w którym kontrolują ewolucję samej ludzkości. Przewidują przyszłość, w której ludzkie ciało zostanie połączone z maszynami, aby ci, którzy mają środki, mogli wyjść poza swoje śmiertelne ciała i zasadniczo żyć wiecznie. „Czytałem setki artykułów, które napisali, w których otwarcie się tym przechwalali” — mówi Jones. „Dlatego Elon Musk powiedział: „Strzeżcie się tych, którzy czczą bogów AI” (tylko że sam w tym uczestniczy dopow.). Mówi o elicie, że będzie żyła wiecznie. Chcą postludzkiego świata. Chcą „Sapiensa 2.0”. Harari, jeden z arcykapłanów globalizmu w grupie Davos, mówi, że post-ludzki świat pojawi się mniej więcej do 2047 roku i że nie może się doczekać końca ludzkości. Jest to więc samozwańczy kult szalonych naukowców, maniaków kontroli, który dosłownie przejmuje kontrolę nad całym ludzkim systemem biologicznym, tak jak Monsanto i inni zrobili to z uprawami”.

Prognozy na najbliższą przyszłość

To, co zostało nakreślone do tej pory, to program długoterminowy. W krótszej perspektywie, mniej więcej w ciągu najbliższych trzech lat, mamy do czynienia z konglomeratem przecinających się kryzysów produkcyjnych, które mają nas zmusić do podążania w tym długoterminowym kierunku.Jak zauważył Jones, odcinają się od paliw kopalnych, jednocześnie blokując opłacalne alternatywy energetyczne, zawalają granice, dewaluują waluty, niszczą starą infrastrukturę – w zasadzie „niszczą przemysłową nośność planety, aby wywołać masowy głód, degenerację i upadek społeczeństwa oraz wojnę” — mówi Jones.

„Wtedy będą pozować na zbawicieli, mówiąc, że zamierzają ustabilizować świat za pomocą globalnego planu marszałkowskiego o wartości biliardów dolarów, aby wprowadzić ich Zielony Nowy Ład. Ale najpierw muszą wysadzić w powietrze stary system. To dlatego książę Karol cztery miesiące temu wygłosił przemówienie, w którym powiedział:

„Potrzebujemy totalnej mobilizacji w stylu wojskowym, z większym kapitałem niż obecnie na świecie, aby wymusić koniec starego systemu i przejście do nowego systemu.
Nowy system podwaja, potraja głód każdego roku. [To będzie] wymuszona tyrania medyczna. Światowy identyfikator powiązany z wynikiem kredytu społecznościowego. Podatek węglowy. A potem, kiedy zniszczą gospodarkę oddolną, kiedy wykupią wszystkie gospodarstwa, kiedy jeszcze bardziej scentralizują sprawy, wprowadzą powszechny dochód podstawowy.

Dzięki temu będą mogli dyktować, jak żyjesz, gdzie możesz iść, a to będzie bezpośrednio związane z twoim zachowaniem. Tak więc cały świat zamieni się w gigantyczny obóz reedukacyjny na świeżym powietrzu, w niedalekiej przyszłości… Ludzie muszą zrozumieć, to bardzo poważna sprawa.

I dzięki Bogu za [prezydenta Jaira] Bolsonaro w Brazylii. Dzięki Bogu za [premiera Wiktora] Orbana na Węgrzech. Dzięki Bogu za niektórych innych przywódców, których mamy na całym świecie, którzy pojawiają się i ujawniają ten spisek ; Wielkiego Resetu, Nowego Porządku Świata i wyjaśniają ludziom, że jest to globalne korporacyjne wrogie przejęcie biosfer planety… Jesteśmy , teraz przechodzimy do tego systemu. I to naprawdę zależy od nas, czy kiedykolwiek uda im się to naprawić, ale na pewno się starają”.

Cyberatak na sieć energetyczną jest bardzo realną możliwością

Jedną z możliwych operacji „fałszywej flagi”, która mogłaby nas jeszcze bardziej zbliżyć do Wielkiego Resetu, byłby atak cyberwojny, który usuwa część lub całość sieci elektrycznej. W rzeczywistości byłoby to o wiele łatwiejsze do wdrożenia niż 9/11 i jest to coś, przed czym Schwab ostrzegał przy kilku okazjach – ponownie sygnalizując, co faktycznie planują.

Cyberatak byłby bardzo łatwy do przeprowadzenia. Z łatwością mogliby zrzucić winę na terrorystów i nikt nie byłby w stanie udowodnić, że jest inaczej. W tym momencie mogliby wprowadzić więcej technologii nadzoru i identyfikatorów internetowych w imię tworzenia cyberbezpieczeństwa. Oczywiście takie zdarzenie może również pochłonąć dużą część populacji, ponieważ społeczeństwo upadnie, jeśli przez dłuższy czas nie będzie prądu.

Przewidując i przygotowując się na taką ewentualność, rozsądnie byłoby zaopatrzyć się w jakieś źródło zasilania awaryjnego, czy to generator gazowy, generator zasilany energią słoneczną, czy coś innego. Prawdopodobnie nie będziesz w stanie utrzymać wszystkich wygód swojego stworzenia, ale będziesz w stanie załatwić kilka niezbędnych rzeczy.

„Wierzę, że najpierw przeprowadzą kilka ataków beta, w których wyeliminują jedną z trzech dużych sieci w USA na, powiedzmy, kilka tygodni, a następnie użyją tego jako przejęcia władzy, aby uzyskać więcej kontrolę” — mówi Jones . „Następnie [będą] powoli wyłączać paliwo z powodu tak wysokich cen gazu i powoli patrzeć, jak społeczeństwo się rozpada. Powiedziałbym, że kiedy kilka razy przetestują to w wersji beta, około roku 2030, wtedy będą twierdzić, że terroryści zdetonowali EMP lub coś takiego i wyłączyli całą sieć, a następnie zorganizowali upadek i barbarzyństwo. Ale najpierw muszą wprowadzić swoje pełne państwo policyjne. Muszą przygotować swoje pancerne rezerwaty globalistów, aby móc bezpiecznie kierować tym wszystkim.

Myślę więc, że od prawdziwej masowej eksterminacji dzieli ich jakieś siedem, osiem lat. Lub mogą po prostu rzucić kostką i wypuścić super broń biologiczną, która jest tak śmiercionośna, że zabija dużą część społeczeństwa. A potem samo to spowodowałoby efekt zawalenia się rzeczy. Ale teraz nie czują się bezpiecznie w swoich opancerzonych bunkrach na wsi w Kanadzie. Nie czują się bezpiecznie na Tasmanii ani na Kauai na Hawajach.

Nie czują się bezpiecznie w niektórych fortecach, które zbudowali. Znam niektórych ludzi z ochrony, którzy w nich pracowali, widzieli ich i którzy pracowali z niektórymi z najbogatszych ludzi na świecie. I powiem wam, że nawet w wiadomościach jest wyścig tych miliarderów, by zbudować podziemne fortece… Dlatego niektórzy z tych miliarderów budują te pływające miasta. Ponieważ próbują przygotować się na ten upadek… Pójdą nad ocean, podczas gdy reszta z nas umrze”.

„Wielkie odrzucenie”

Zmierzenie się z Wielkim Resetem Schwaba jest tym, co ekspert finansowy Catherine Austin Fitts nazwała „Wielkim odrzuceniem” . W 31, 2 odcinku Financial Rebellion omówiła, jak walczyć i „gdzie schować gotówkę w 2022 roku”. Co sugeruje Jones? „Musimy być zdrowi” – mówi. „Musimy się zdrowo odżywiać. Musimy się modlić. Musimy kochać nasze rodziny, kochać naszych sąsiadów. I po prostu uświadom sobie, że w końcu wszystko dobrze się skończy.

We wszechświecie jest zło. Jest dużo dobra i my to widzimy. Bóg działa przez nas, a my po prostu musimy zaufać Bogu i nie pozwolić, by dopadło nas całe to zło. Po prostu idź naprzód, wytrwaj i docieraj do beznadziejnych, rozmawiaj z ludźmi i po prostu wyjdź na zewnątrz i „złap słońce”. Poświęć trochę czasu na myślenie o tym, jak piękny jest wszechświat i uświadom sobie, że siły zła na tej planecie nie są wszechpotężne. Dlatego chcą kontroli, ponieważ chcą być wszechpotężni. Razem to przekroczymy. A potem informuj innych…

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ANALIZA ”WIELKIEGO RESETU” JAK ELITA CZEKA NA ”POST-LUDZKI” ŚWIAT ?

Globalna Świadomość13 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAKIE WARTOŚCI PROMUJE DZISIEJSZY ŚWIAT POD PRZYKRYWKĄ ”DOBROCI I MIŁOŚCI” ?Następny artykułMISTYCZNE CEREMONIE I RYTUAŁY, KTÓRYCH NIE ROZUMIE ŚWIAT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANALIZA ”WIELKIEGO RESETU” JAK ELITA CZEKA NA ”POST-LUDZKI” ŚWIAT ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?