AGENDA 2030

NADCHODZI NOWY ”ZIELONY” PORZĄDEK ŚWIATA

NADCHODZI NOWY ”ZIELONY” PORZĄDEK ŚWIATA

Rewolucja komunistyczna jest rewolucją masońską. Film z 2019 r., w którym dzielny ksiądz katolicki, ksiądz Héctor Ramírez, ostrzegał nas przed zaszczepieniem szatańskiego, masońskiego, szamańskiego i antychrześcijańskiego komunizmu w Ameryce Łacińskiej.

Specjalista KGB ds. dezinformacji, Golicyn ostrzegał przed wielkimi mistyfikacjami, w tym przed fikcyjnym zerwaniem między ZSRR a Chinami, które Sowieci zorganizowali właśnie po to, by oszukać Zachód, aby uwierzył, że Rosja będzie wiarygodnym partnerem. Do 95% jego trafnych przewidywań sprawdziło się.

Wykorzystując swoją wewnętrzną wiedzę, Golicyn opisał w swojej pracy z 1995 r. Oszustwo pieriestrojki użycie głasnosti („otwarcie”) i pierestrojki ( „restrukturyzacja”) jako taktyki „drugiej rewolucji październikowej”, która doprowadzi świat do globalnego kolektywizmu.

Niekoniecznie musi to oznaczać „komunizm”, jaki znaliśmy w XX wieku. Oznacza totalitarny rząd, który rządzi wszystkimi aspektami życia, publicznymi i prywatnymi, gdzie korporacje biznesowe współpracują i są posłuszne państwu. To państwo cieszy się skutecznymi rządami jednej partii: pomyśl o Chinach dzisiaj.

W lutym 2022 r. Putin i Xi Jinping wydali
wspólne oświadczenie, w którym zobowiązali się do „przyspieszenia wdrażania Agendy ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030”, wzywając do międzynarodowej współpracy w „kluczowych obszarach” „redukcji ubóstwa, bezpieczeństwa żywnościowego, szczepień i zwalczania epidemii”. ”, finansowanie rozwoju, zmiany klimatu, zrównoważonego rozwoju, w tym rozwoju ekologicznego, uprzemysłowienia, gospodarki cyfrowej i łączności infrastruktury”.

Konferencja WEF odbędzie się we współpracy z Komunistyczną Partią Chin –El Foro Económico Mundial anuncia que el „Davos de verano” llega a China – Le blog de Contra información. „Miasta 15 minutowe” w Rosji. „Trzeba kierować się zasadą 15-minutowego miasta”. – Siergiej Sobianin, burmistrz Moskwy. Do 2030 roku Rosjanie będą mieli cyfrowe identyfikatory i implanty mózgowe, będą jeść robale i mięso wydrukowane w 3D, nic nie posiadać i będą szczęśliwi.

Nowy zielony porządek

Jak można wywnioskować z jego książki The Search for a New Beginning, Gorbaczow był jednym z pierwszych i najwybitniejszych promotorów tego nowego „zielonego” porządku. ZSRR stosował już rozbrojenie i „zieloną” politykę, aby osłabić swoich przeciwników. Wydaje się, że dzieje się tak do dziś w Rosji. 

Tak zwana „ekologia” lub ekologia została w rzeczywistości zapoczątkowana i wspierana po raz pierwszy przez ZSRR i należy zauważyć, że ma cele duchowe: czyni „Natura” i „Matka Ziemia” bóstwami, które muszą być honorowane w naszym „Wspólnym Domu”. Zostało to wyraźnie wyjaśnione w The Search for a New Beginning , które brzmi jak prośba o nową przychodzącą Księgę Rodzaju. Idea zrewidowanej Księgi Rodzaju, oddzielonej od Boga i skoncentrowanej na panteistycznym ideale, jest powszechna w tej szkole myślenia.

Nawiasem mówiąc, ekologia i przejście na tak zwaną zrównoważoną energię sprawiło, że Niemcy w ostatnich latach głęboko uzależniły się od rosyjskiego gazu i benzyny, tworząc idealne warunki dla Rosji do inwazji na Ukrainę. W rzeczywistości ani Chiny, ani Rosja nie rezygnują z energii kopalnej, ale zajmują ważne miejsce w dyskusjach zmuszających do tego kraje zachodnie. Być może działa kilka wersji tego globalizmu, a nawet działają przeciwko sobie. 

Ale nie wolno nam zapominać, że taka opozycja jest jednym z filarów marksizmu-leninizmu. Komunistyczna „dialektyka” opiera się na tym, aby przejść do nowej „syntezy”. Dialektyka polega na dzieleniu ludzi na dwa radykalnie przeciwstawne obozy, zmuszaniu ich do wyboru jednego lub drugiego, przy jednoczesnym dążeniu do kontrolowania obu stron lub wykorzystania ich do określonego celu.

Niektóre kręgi katolickie usprawiedliwiają lub usprawiedliwiają wojnę Putina na Ukrainie, wychwalając Rosję jako bastion przeciwko „zachodniemu” globalizmowi. Wydaje się, że przekonała ich idea, że Moskwa naprawdę może być κατέχον ( 2 Tes. 2:6-7) lub „Katehon”, jak nazywa się to w Rosji: to znaczy eschatologiczną przeszkodą dla Antychrysta. Pomysł ten był oczywiście promowany przez rosyjskie źródła, a nawet jest przyjmowany przez katolików, którzy teraz wydają się gotowi uwierzyć, że Moskwa jest naprawdę „Trzecim Rzymem”
 .

Putin jest byłym pułkownikiem KGB, który nigdy nie zaprzeczał swojej komunistycznej przeszłości. Dziś wielu opisuje go jako konserwatystę, a nawet prawosławnego nawróconego, ale prawosławie w Rosji było na ogół podporządkowane władcom narodu, i tak było również za rządów sowieckich, kiedy rosyjska hierarchia prawosławna była powiązana z KGB (prawosławie nie wierzy w istnienie wiecznego piekła, dlatego łatwiej nawet niż protestantom usprawiedliwić wszelkie zło – bo wszyscy według nich, będą zbawieni dopow.)

Prorodzinny i pro-życiowy język wychodzący z Rosji nie odpowiada lokalnym prawom i praktykom. Retoryka skierowana jest przede wszystkim na kraje Europy Zachodniej i Ameryki Północnej, gdzie ugrupowania pro-life i pro-rodzinne są na tyle duże i wpływowe, że operacja opłaca się Rosjanom. Jaki interes może mieć Rosja w tworzeniu powiązań z ruchami prorodzinnymi na Zachodzie? Jedyna odpowiedź na to prawdopodobnie leży w dialektyce: użyciu przeciwstawnych sił, które destabilizują. W obecnej sytuacji działania te sprawiły również, że spora część opinii publicznej na Zachodzie jest prorosyjska: we Francji są to prawicowi kandydaci na prezydenta i kilku parlamentarzystów z głównych partii.

Rosyjskie media międzynarodowe, takie jak Russia Today (RT) i Sputnik, również ujawniają informacje. Uważnie śledziłem te wielojęzyczne punkty sprzedaży. Są to media państwowe stworzone przez Kreml, aby przekazywać pozytywny obraz Rosji i dawać „inny”, mniej jednostronny obraz wiadomości, w przeciwieństwie do głównych zachodnich mediów. Zdałem sobie sprawę, że niezależnie od języka serwisów RT i Sputnik, wspólnym wątkiem jest silne wsparcie dla grup i wydarzeń, które mogą destabilizować lokalne społeczności. 

We Francji media te miały prawicową otoczkę, wspierając na przykład ruch „ La Manif pour tous ” przeciwko „małżeństwom homoseksualnym” i „żółtym kamizelkom”. Ale wersja angielska wspierała zamieszki Black Lives Matter. W języku hiszpańskim retoryka rosyjskich mediów była lewicowa i obejmowała gloryfikację Che Guevary. W niektórych historiach naciskał nawet na „prawa” LGBT.(… dodatkowo czytając rosyjskie media wydaje się że wojna dla nich do rodzaj sportu , cały czas wychwalają swoje nowe techniki zabijania dopow.)

Jeśli chodzi o rzekome „nawrócenie” Putina, mądrze byłoby zakwestionować jego szczerość. Trudno twierdzić, że jest człowiekiem wierzącym, którego wiara irytuje każde jego działanie z powodu obrazów przedstawiających go trzymającego świecę na nabożeństwach prawosławnych (Putin, Bergoglio i komunizm „chrześcijański” ) . Jeśli pamiętacie wspomniany na początku tych rozważań montaż Nowe kłamstwa dla starych ludzi , można podejrzewać taką ostentacyjną pobożność. Jeśli byli dygnitarze Rosji Sowieckiej grają w długą grę, aby doprowadzić do „drugiej rewolucji październikowej” na całym świecie, byłoby to niczym więcej niż małą mistyfikacją. Czy Putin ma „duchową” misję odtworzenia imperium rosyjsko-sowieckiego? Jeśli tak, to duch, który za tym stoi, nie jest duchem prawdy i pokoju. 

Pandemia dysonansu poznawczego

Mamy do czynienia z kolejną pandemią. To nie jest [fałszywa] epidemia wirusowa. Ten kryzys jest wybuchem zaburzeń psychicznych – podobnie jak masowa histeria. Epidemia rozprzestrzeniła się na cały świat, ale na szczęście dotyka tylko osoby o lewicowych przekonaniach politycznych. Objaw to dysonans poznawczy. Według Medical News Today : Dysonans poznawczy to dyskomfort odczuwany przez osobę, gdy jej zachowanie nie jest zgodne z jej wartościami lub przekonaniami. Może również wystąpić, gdy dana osoba ma jednocześnie dwa sprzeczne przekonania. (wygląda to też na opętanie dopow.)

Potępianie Ameryki za wykorzystywanie przez nią niewolnictwa w przeszłości, przy jednoczesnym pomaganiu firmom w czerpaniu korzyści z obecnego stosowania niewolnictwa – i nazywanie siebie przebudzonym z tego powodu – jest przykładem dysonansu poznawczego. Niestety jedynym znanym sposobem leczenia jest terapia rozmową. Jednak lewicowa preferencja krzyku i odwoływania się od debaty i rozsądku czyni ich odpornymi na leczenie. Ponadto dostępność leczenia jest ograniczona, ponieważ wielu terapeutów również cierpi.

Wskaźnik infekcji wśród lewicowców wynosi prawie 100 proc. Wielu członków społeczności „gejowskiej” żyje w ciągłym żalu. Oni narzekają na nietolerancję wobec siebie, a my co roku pozwalamy sobie na ich miesięczną orgię „dumy”. Czy istnieje coś takiego jak szalony gej? Bo tak wygląda większość. „Skoro jesteśmy przy temacie społeczności gejowskiej, dlaczego nazywają siebie „queer” – jednocześnie twierdząc, że ich styl życia jest całkowicie normalny? Czy „queer” ma jakąś definicję w innym języku, która oznacza coś innego niż nienormalność?

Dlaczego feministki twierdzą, że walczą o prawa kobiet, podczas gdy promują męską wyższość? Popierają ruch polityczny, który głosi pogląd, że mężczyźni mają prawo do udziału w kobiecych sportach, korzystania z kobiecych toalet i przebywania w więzieniach dla kobiet. Dobrze znana samozwańcza orędowniczka praw kobiet niedawno ukłoniła się mężczyźnie w przebraniu – i została za to doceniona. Twierdzenie, że kobiety są równe, podczas gdy okazują podporządkowanie mężczyźnie, wydaje się być trochę nie na miejscu — nie?

Dlaczego BLM domaga się równości dla czarnych, twierdząc, że czarni są lepsi od innych ras? Czy nie widzą, że termin, który potępiają – „wszystkie życia mają znaczenie” – jest deklaracją równości? Kiedy Kongres, FBI i wielu innych uklękło przed BLM, czy ich kierownictwo poprosiło wszystkich o powstanie w imię równości? Jak mogą twierdzić, że ich życie ma znaczenie, jednocześnie twierdząc, że wszystkie inne są nieistotne – w imię równości?

Dlaczego klimatyczni fanatycy chcą ocalić planetę dla naszych dzieci, jednocześnie upewniając się, że nie będzie żadnych dzieci, które będą się nią cieszyć? Wszystkie ich środki ochrony planety obejmują głód i nędzę.
Dlaczego zwolennicy „opcji wyboru” domagają się pełnej władzy nad swoim ciałem, ale tylko w odniesieniu do rodzenia dzieci? Czy mantra „moje ciało, mój wybór” zostaje zawieszona, gdy rząd nakazuje poddanie się eksperymentalnej kuracji farmakologicznej (szczepień)? Jeśli żadne dziecko nie zostanie zabite, czy ich pozycja jest rzeczywiście wyborem ;„moje ciało, wyborem Joe Bidena”?

Dlaczego postępowcy twierdzą, że reprezentują naukę, zaprzeczając rzeczywistości? Czy nauka biologii i zachowania zwierząt nie mówi nic o ludzkiej seksualności? Ile płci uznają postępowcy? Liczba rośnie z dnia na dzień. Uważam, że obecnie znajdujemy się w przedziale 60 płci ludzkich (zwróć uwagę, że „chłopiec” i „dziewczyna” nie znajdują się na tej liście). Nauka musi się rozwijać. Czy partia nauki poparła którekolwiek z tych twierdzeń dowodami naukowymi – zanim narzucili nam tę alternatywną rzeczywistość?

Skoro już o tym mowa, dlaczego postęp, który obiecali postępowcy, w rzeczywistości przyniósł regres? Czy stosunki rasowe są teraz lepsze niż w latach 80.? Czy nasza sieć elektryczna jest bardziej stabilna niż w latach 60.? Czy jesteśmy w stanie lepiej przechowywać preparaty dla niemowląt w sklepach niż w latach pięćdziesiątych? Czy postępowcy naprawdę chcą postępu, czy stagnacji i rozkładu? Dlaczego Antifa szydzi z faszyzmu, używając bicia i zastraszania, aby zmusić swoich przeciwników do poddania się? Czy oni w ogóle rozumieją, czym jest faszyzm? A może ich zdolności poznawcze są tak ograniczone jak Joe Bidena?

Jak liberałowie mogą twierdzić, że szanują wolność, kiedy atakują nasze prawo do wolności słowa, samoobrony, kultu religijnego i wolności zrzeszania się? Mówią, że kochają wolność. Ale promują ujarzmienie. To trochę nie pasuje, nie? Jak lewicowcy mogą twierdzić, że są patriotami, podczas gdy niszczą fundament Ameryki – cegła po cegle? Zaatakowali rodzinę, nasze wolności osobiste, rządy prawa i nasz dobrobyt gospodarczy.

Jednak oskarżenie ich o brak patriotyzmu wprawi ich w apoplektyczną wściekłość. Pracują nad zniszczeniem tego, co twierdzą, że kochają. Czy są obłąkani, autodestrukcyjni lub po prostu nieuczciwi? Dlaczego Demokraci twierdzą, że opowiadają się za demokracją, skoro podważają wszelkie pozory samorządności? Czy ktoś wątpi w ich pragnienie rządów jednej partii?

Czy starali się nacjonalizować wybory, zapełniać sądy, prześladować przeciwników i eliminować debatę (zarówno publiczną, jak i w Kongresie), aby rozwijać demokrację? A może mają „jednocześnie sprzeczne przekonania”?

Kiedy bada się twierdzenia osób o lewicowych skłonnościach politycznych, mogą być tylko dwa wyjaśnienia – choroba psychiczna lub złośliwość (i opętanie dopow.). Lewica zbudowała ideologiczny system wierzeń oparty na alternatywnych rzeczywistościach i sprzecznych twierdzeniach. To domek z kart, który jest z natury wadliwy i ostatecznie upadnie. To nasuwa pytanie: czy są chorzy psychicznie, czy też próbują zniszczyć zachodnią cywilizację? 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NADCHODZI NOWY ”ZIELONY” PORZĄDEK ŚWIATA

Globalna Świadomość16 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułChatGPT – NOWE APLIKACJE SZTUCZNEJ INTELIGENCJI BĘDĄ ”ROZBIERAĆ NAŻ NA ŻYWO”Następny artykułZJAWISKO ”LONG COVID” TO FAŁSZ – CZY SAM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NADCHODZI NOWY ”ZIELONY” PORZĄDEK ŚWIATA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?