AGENDA 2030

ELEKTRYCZNE SAMOCHODY ”WIELKIEGO RESETU” – ŚMIERTELNE PUŁAPKI NA KÓŁKACH

ELEKTRYCZNE SAMOCHODY ”WIELKIEGO RESETU” – ŚMIERTELNE PUŁAPKI NA KÓŁKACH

Żyjemy w światowej gospodarce całkowicie opartej na ropie. Prawie wszystko jest z niego zrobione. W tym monitor, którego używasz do czytania tego e-maila. Krzesło, na którym siedzisz, komputer, drukarka, podłoga, na której stoisz, farba na ścianach i sufitach. To dopiero początek. Samochody hybrydowe są bardzo uzależnione od oleju jako paliwa, które spalają. Podam fakty dotyczące pojazdów elektrycznych, które musisz znać. 

Tysiące ogniw są używane do budowy akumulatorów litowych dla pojazdów, które są naprawdę tykającymi bombami zegarowymi. Akumulatory te zwykle działają na całej długości pojazdu pod nim, aż do środka pod samochodem. Ale wystarczy aby JEDEN obwód ochronny komórki, się zawieśił, i to może wywołać straszliwy pożar, jak można to obecnie zobaczyć.

Mercedes ujawnił w ogólnokrajowych reklamach, że będzie całkowicie elektryczny. Czy chcą zrujnować swoją firmę produktem wysokiego ryzyka? Ile razy obniżyli zasięg pojazdu elektrycznego w porównaniu z paliwem, ciągłe rozładowanie akumulatora, i układy które na pewno mogą ulec uszkodzeniu. Jeśli przypadkowo rozładujesz akumulator litowy pojazdu do poziomu bliskiego 0 V, ogniwa staną się niestabilne. Komórki po cichu wyrastają z metalowych igiełkowatych dendrytów. To kolejny potężny problem wzrostu. Jak „korzeń drzewa”, który może przenikać przez rury, ściany piwnic i podnosić chodniki.

Te ostre igły dendrytów powodują zwarcie w komórkach, wybijając małe dziurki w plastikowej warstwie izolacyjnej. Powoduje to przegrzanie komórek i samozapłon. Tworzy bardzo gorący ogień, którego straż pożarna NIE MOŻE ugasić. Jeśli pojazd znajduje się w twoim garażu, kiedy to się zaczyna, może łatwo spalić dom. Co najmniej, stracisz garaż i wszystko, co się w nim znajduje.

Jeśli pożar nie jest zbyt daleko, potrzebny byłby wózek widłowy do podniesienia samochodu i wyniesienia z garażu. Kto ma wózek widłowy stojący na podjeździe, gotowy do użycia? Ale z drugiej strony, środek ciężkości będzie niewłaściwy, aby podnieść go z ziemi. Aby podnieść pojazd z ziemi, trzeba podnieść go z boku. Zwykle nie da się tego zrobić w garażu. Intensywne ciepło topi więcej katod baterii, co generuje więcej tlenu. Jedna płonąca komórka rozpoczyna reakcję łańcuchową i wkrótce płoną tysiące komórek.

Nawet jeśli stoisz na miejscu i w pojeździe włącza się alarm informujący o niebezpiecznym przegrzaniu, NIE MA MOŻLIWOŚCI powstrzymania pożaru, który ma się rozpocząć. Jeśli pojazd jest w twoim garażu i myślisz: „Och, mógłbym po prostu wsiąść do niego i wystawić go na zewnątrz”. Mało prawdopodobne – w ciągu kilku sekund może stanąć w płomieniach z tobą w środku. Czy warto ryzykować spalenie żywcem?

Nic z tego, co właśnie przeczytałeś, nie jest zgadywaniem ani fikcją. To wszystko są fakty. Udokumentowane już pożary samozapalonych pojazdów spalających się niekontrolowanie do samej ziemi, samozapalające się na parkingach niszczące pojazdy wokół nich, samozapalające się w garażach przydomowych spalające dom i samozapalające się w warsztatach naprawczych lub na ich parkingach, na działkach. Pojazdy elektryczne to ogromne zagrożenie i niebespieczeństwo, która czeka, by się wydarzyć.

Przynajmniej pojazd napędzany paliwem nigdy tego nie zrobi, gdy zabraknie mu benzyny. Po prostu przestaje działać. Akumulator samochodowy kwasowo-ołowiowy również nie wyrządza nic szkodliwego, jeśli zostanie rozładowany do poziomu bliskiego zeru, próbując uruchomić samochód przy -30F.

FAKTY, KTÓRE ZIELONYM SIĘ NIE PODOBAJĄ

Jeśli chodzi o światową gospodarkę naftową, nie myśl, że wielka ropa wytrzyma to siedzenie. Jeśli ten rynek benzyny i oleju napędowego zostanie odebrany, podniosą ceny wszelkich tworzyw sztucznych lub innych produktów wytwarzanych z ropy, aby utrzymać swoje zyski. Myślisz, że „całkowicie elektryczny samochód” jest z tego zwolniony? Zgadnij jeszcze raz.

Większość silników elektrycznych ma pewnego rodzaju skrzynię biegów – wypełnioną smarem na bazie OLEJU. Farba na każdym pojeździe, tworzywa sztuczne w wystroju wnętrz i siedzeniach, izolacja na wszystkich przewodach, powłoka na uzwojeniach przewodów we wszystkich silnikach elektrycznych na całym świecie, tysiące stóp izolacyjnej folii z tworzywa sztucznego nawiniętej wewnątrz ponad 4000 ogniw stosowanych w akumulatorach, oponach, hamulcach linki, gumowe tuleje stosowane w zawieszeniu i układzie kierowniczym zapobiegające hałasowaniu, paski do pasów bezpieczeństwa, guma piankowa, która amortyzuje tyłek w fotelach samochodowych, warstwa poliwinylobuterolu stosowana między warstwami szkła w przedniej szybie, zapobiegająca odpryskom odłamków przy uderzeniu – WSZYSTKIE TE PRODUKTY POCHODZĄ Z OLEJU.

Wyobraź sobie, ile ważą wszystkie te części, które Twój pojazd musi pchać po drodze za każdym razem, gdy się porusza. Pomyśl o tym – Twój pojazd elektryczny zawsze pcha Cię w dół drogi oraz setki funtów materiałów pochodzących z ropy naftowej. Następnie po powrocie do domu możesz podłączyć samochód do gniazdka ściennego, a potem wyjść na zewnątrz i obserwować, jak licznik elektryczny obraca liczby jak automat hazardowy w Las Vegas (dodatkowo szybkie ładowanie, na pewno spowoduje pożar po paru latach , gdy zawiedzie choć jeden w wielu czujników temperatury, dlatego litowe banki energii są dalej od domu)

Głupi ludzie myślą, że mogą śmiać się na stacjach benzynowych, kiedy obok nich przejeżdżają. Nie będą się śmiać, gdy ich pojazdy będą powoli tracić zasięg. Wtedy czeka ich WYMIANA BATERII. Za Teslę zapłacą około 5000 USD za nową baterię + 2000 USD więcej za robociznę i opłaty za recykling. Pojazdy elektryczne brzmią jak świetna okazja, prawda? Myślisz, że spełniłeś swój obowiązek ochrony środowiska? 

Pokazy danych satelitarnych. Brak globalnego ocieplenia przez osiem lat, dziewięć miesięcy…

Po raz kolejny społeczeństwo fanatyków klimatycznych mówi nam, że zostało nam niewiele czasu na zajęcie się „ globalnym ociepleniem ” … To oznaka desperacji …! Co jeszcze mogą zrobić handlarze szaleństwa , kiedy zbliżamy się do dziewięciu lat przerwy w ociepleniu? W zeszłym miesiącu New York Times opublikował artykuł, który przysięgamy, że już czytaliśmy.

„Ziemia prawdopodobnie przekroczy krytyczny próg globalnego ocieplenia w ciągu następnej dekady, a narody będą musiały dokonać natychmiastowego i drastycznego odejścia od paliw kopalnych, aby zapobiec niebezpiecznemu przegrzaniu planety powyżej tego poziomu” – napisał klimatycznypisarzTimesa , … powołując się na „ważny nowy raport” wydany przez Międzyrządowy Zespół Narodów Zjednoczonych ds. Zmian Klimatu ( IPCC ).

Dokument IPCC ujawnia, że „jest jeszcze ostatnia szansa na zmianę kursu ”. Ale to będzie… naturalnie, „ wymagają od krajów uprzemysłowionych natychmiastowego połączenia się w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych mniej więcej o połowę do 2030 r. , a następnie całkowitego zaprzestania dodawania dwutlenku węgla do atmosfery do wczesnych lat 2050. ” Ile razy słyszeliśmy, że albo zbliżamy się do ostatniej szansy na uratowanie się przed globalnym ociepleniem , albo że nasza szansa na zrobienie tego, co „właściwe”, już nas ominęła?

Tak wiele terminów, tak wiele „teraz albo nigdy” minęło i , że śledzenie ich wszystkich jest prawie niemożliwe . Wariaci klimatyczni są jak sekta zagłady , którzy mają koniec świata zaznaczony w swoich kalendarzach , a kiedy ten nie nadejdzie, mówią: „ Ups, moja matematyka była kiepska . Pozwól mi przeliczyć i odezwę się z nową datą ”. Podczas gdy międzynarodowi pasjonaci krzyczą o zbliżającej się zagładzie , trzeźwo myślący obserwatorzy wskazują dane, które wyraźnie pokazują, że jest przerwa w ociepleniu , które było łagodne i równie prawdopodobne, że jest spowodowane przez człowieka, osiągnęła już osiem lat i dziewięć miesięcy.

Od lipca 2015 do marca 2023 roku temperatura na świecie nie wzrosła . To oparte na faktach twierdzenie opiera się na odczytach satelitarnych z University of Alabama w Huntsville, które mierzą temperatury w troposferze , co jest znacznie dokładniejszą metodą prowadzenia wyników niż tandetne zapisy generowane przez naziemne stacje pogodowe.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ELEKTRYCZNE SAMOCHODY ”WIELKIEGO RESETU” – ŚMIERTELNE PUŁAPKI NA KÓŁKACH

Globalna Świadomość19 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTRUJĄCE UKRAIŃSKIE ZBOŻE ZALEWA EUROPĘNastępny artykułCYFROWA WALUTA BANKU ŚWIATOWEGO – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ? GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELEKTRYCZNE SAMOCHODY ”WIELKIEGO RESETU” – ŚMIERTELNE PUŁAPKI NA KÓŁKACH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?