Otwórz oczy

PRAWDZIWE ZAGROŻENIA PŁYNĄCE Z Z DZIAŁAJĄCYCH SIECI 5G

PRAWDZIWE ZAGROŻENIA PŁYNĄCE Z Z DZIAŁAJĄCYCH SIECI 5G

5G (5. generacji) jest obecnie aktywnie wdrażane w wielu miastach na całym świecie. Jednocześnie, wraz ze wzrostem świadomości jego przerażającego wpływu na zdrowie i prywatność, wiele miejsc wprowadza moratoria lub zakazuje go, na przykład w całej Belgii, mieście Vaud (Szwajcaria) i San Francisco (Stany Zjednoczone).

Promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF lub RFR) i pola elektromagnetyczne (EMF) są coraz częściej uznawane za nowe rodzaje zanieczyszczeń — zanieczyszczenie środowiska. Oto 13 powodów ujawniających niebezpieczeństwo związane z 5G, które może przerodzić się w absolutną katastrofę dla zdrowia i prywatności, jeśli wystarczająca liczba osób nie przeciwstawi się, aby to powstrzymać.

1. Niebezpieczeństwo 5G: Przejęcie anteny twoich kanalików potowych

Sieć 5G wykorzystuje i emituje częstotliwości, które wpływają na nasze kanały potowe, które działają jak anteny. Innymi słowy, nasz największy organ, skóra, może być pod wpływem i manipulowany przez 5G. Jak donosiłem w tym artykule 5G and IoT: The Total Technology Control Grid is Deploying Rapidl, naukowiec dr Ben-Ishai ujawnił związek między 5G a kanałami potowymi naszego ciała w tym filmie:

„[Częstotliwości 5G] będą zap [nas] falami, które będą oddziaływać z geometryczną strukturą naszej skóry (…) Odkryliśmy, że kanały potowe działają jak spiralne anteny (…) kanał potowy był integralną częścią mechanizmu absorpcji energii, elektromagnetycznej, pomiędzy 75-100 GHz, i że jeśli zmieniłeś charakter kanału potowego, tj. sprawiłeś, że zaczął on działać, mogłeś faktycznie zmienić tę absorpcję w pewnym momencie, a jeśli mógłbyś to zrobić, mógłbyś prześledzić, jak dana osoba jest pod wpływem stresu.”2.

2. Niebezpieczeństwo związane z 5G: 5G wzmacnia uszkodzenia pola elektromagnetycznego za pośrednictwem VGCC

Dr Martin Pall, naukowiec zajmujący się promieniowaniem bezprzewodowym i EMF, przeprowadził przełomowe badania wyjaśniające dokładnie, w jaki sposób EMF powodują przedwczesne starzenie się i uszkodzenia ludzkiego ciała, w tym uszkodzenia płodności, mózgu, serca, a nawet DNA! Jest on pionierem badań pokazujących, jak EMF aktywują w organizmie VGCCs ( kanały wapniowe regulowane napięciem), co powoduje, że uwalniają one nadmiar jonów wapnia do komórki. Prowadzi to do powstania tlenku azotu (NO) i nadtlenku, które niemal natychmiast reagują tworząc nadtlenoazotyn i wolne rodniki. Wiele takich badań wykazało, że nadtlenoazotyn uszkadza DNA. Dr Pall stwierdził jednoznacznie , że „rozpowszechnienie 5G jest absolutnie szalone”.

3. Niebezpieczeństwo 5G: fale pulsacyjne są znacznie bardziej szkodliwe niż fale ciągłe
Ważną

 i unikalną cechą inteligentnych liczników jest to, że emitują one promieniowanie pulsacyjne, a nie ciągłe. Innymi słowy, działają one w cyklach start-stop, emitując wybuch pola elektromagnetycznego, a następnie przechodzą chwilowo w stan nieaktywności . Dzieje się tak niewiarygodnie dużo razy dziennie; dokumenty sądowe z zeznaniami firm użyteczności publicznej (takich jak Pacific Gas and Electric Company of California) ujawniają, że inteligentne liczniki wysyłają fale pulsacyjne od 9 600 do 190 000 razy dziennie! W tym filmie z 2018 roku dr Pall stwierdza, że istnieje 13 badań, które pokazują, że pola elektromagnetyczne fali pulsacyjnej są bardziej aktywne (i niebezpieczne) niż pola elektromagnetyczne fali ciągłej. Możesz przeczytać dowody tutaj .

4. Niebezpieczeństwo 5G: 5G sprzyja głębokiej penetracji EMF

Głównym powodem, dla którego telefony komórkowe są bardziej niebezpieczne dla dzieci niż dla dorosłych (poza faktem, że absorpcja promieniowania kumuluje się przez całe życie), jest penetracja pól elektromagnetycznych .

Dr Pall pisze :„Przemysł twierdzi również, że bardziej konwencjonalne pola elektromagnetyczne o częstotliwości mikrofalowej są rzeczywiście ograniczone do 1 cm poza ciałem. Wiemy, że to nieprawda, jednak ze względu na głęboki wpływ na ludzki mózg, serce i układ hormonalny. Być może dwoma najważniejszymi badaniami wykazującymi efekty głęboko w organizmie są badania profesora Hässiga i jego współpracowników w Szwajcarii nad tworzeniem się zaćmy u nowonarodzonych cieląt. Te dwa badania wyraźnie pokazują, że kiedy ciężarne krowy pasą się w pobliżu stacji bazowych telefonii komórkowej (znanych również jako wieże telefonii komórkowej), cielęta rodzą się ze znacznie zwiększoną częstością występowania zaćmy. »

Hässig napisał w swoim badaniu z 2009 roku : „Spośród 253 cieląt 79 (32%) miało różne stopnie zaćmy jądrowej, ale tylko 9 (3,6%) cieląt miało ciężką zaćmę jądrową. Wyniki wskazują na zależność między lokalizacją cieląt z zaćmą jądrową w pierwszym trymestrze ciąży a siłą czułków. Liczba anten w promieniu od 100 do 199 metrów była związana ze stresem oksydacyjnym i istniał związek między stresem oksydacyjnym a odległością do najbliższej MPBS (stacji bazowej telefonu komórkowego). »

5. Niebezpieczeństwo 5G: 5G to system broni udający wygodę konsumentów

Mark Steele był bardzo głośny przeciwko 5G i teraz został szeroko przesłuchany, w tym przez Project Camelot, a także przez Sachę Stone’a w jego filmie dokumentalnym dokumentalnym 5G Apocalypse: The Extinction Event. Steele twierdzi, że chociaż powszechne raporty podają, że 5G działa w zakresie 24-100 GHz, to w rzeczywistości jest to sub-gigahercowy (czyli poniżej progu GHz, więc nadal mierzony w MHz). Mówi, że 5G to system broni, jak radar dalekiego zasięgu, phased array radar i directed energy .

Twierdzi, że kiedy zbadasz sprzęt 5G, ma on soczewkę dielektryczną, która jest dowodem na to, że jest to system broni. Autonomiczne pojazdy mogą używać 5G do świecenia w lusterka innych kierowców (co jest tak silne i szkodliwe, że jest odpowiednikiem napadu). Mark mówi o tym, że 5G jest wystarczająco potężne, aby zabijać dzieci w łonach matek. Stwierdza: „5G to system broni, nic więcej, nic mniej. Nie ma nic wspólnego z telekomunikacją dla ludzi. 5G to połączenie maszyna do maszyny dla autonomicznych pojazdów.” – Stone

6. Zagrożenie 5G: strażacy z Los Angeles cierpią na dolegliwości po zbytnim zbliżeniu się do wież

W tym filmie 25-letni weteran straży pożarnej z Los Angeles porównuje wieże telefonii komórkowej do papierosów. Wzywa do zamknięcia stacji bazowych telefonii komórkowej budowanych na remizach strażackich lub w ich pobliżu. Strażacy nie są jedynymi, którzy odczuwają skutki; doniesiono, że setki ptaków spadło z nieba w Holandii podczas testu 5G. [Pilny apel: czy tysiące ptaków zmarło z powodu fal 4G/5G? im „Niebo spada!” Niebo spada nam na głowy! » ]

7. Zagrożenie 5G: te same częstotliwości używane do rozpraszania tłumu

5G rzekomo wykorzystuje częstotliwości fal milimetrowych (MMW), tak zwane, ponieważ częstotliwości są tak wysokie (w zakresie 24-100 GHz). Ponieważ 1 GHz = 1 miliard GHz, mówimy o bardzo, bardzo krótkich częstotliwościach fal (odległość między szczytem jednej fali a następną). Odległości są tak małe, że mierzone są w milimetrach, stąd określenie fala milimetrowa. Są to dokładnie te same częstotliwości, które są używane przez wojsko w ich nieśmiercionośnej broni, takiej jak aktywne systemy odrzucania do rozpraszania tłumu. Broń ta ma zdolność zadawania ogromnych obrażeń. Dr Paul Ben-Ishai powiedział: „ Jeśli masz pecha być tam, kiedy cię uderzy, twoje ciało będzie płonąć. »

8. Zagrożenie 5G: mutagenne (powodujące uszkodzenie DNA) i rakotwórcze (powodujące raka)?

Częstotliwości MMW z 5G powodują uszkodzenia mitochondrialnego DNA — które następnie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. 5G jest mutagenne. Te mutacje są dziedziczone przez następne pokolenie! Ma to poważne implikacje dla czystości genetycznej. Ile osób myśli o tym, kiedy nie może przestać gapić się w ekrany? Ta witryna internetowa zawiera liczne badania wykazujące uszkodzenia mitochondriów , które występują po ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne .

Z mutagenezą zwykle wiąże się rakotwórczość. Innymi słowy, gdy coś jest wystarczająco potężne i niebezpieczne, aby spowodować uszkodzenie DNA, istnieje duża szansa, że doprowadzi to do raka. Mark Steele mówi, że 5G jest czynnikiem rakotwórczym klasy 1, chociaż WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) bardzo konserwatywnie klasyfikuje wieże telefonii komórkowej jako potencjalny czynnik rakotwórczy klasy 2b. Należy jednak zauważyć, że WHO jest agencją ONZ utworzoną przez Rockefellerów, znakomitą rodzinę NWO Illuminati, która planuje wykorzystać ONZ jako narzędzie do wprowadzenia jednego rządu światowego.

5G jest przyspieszane bez przeprowadzania odpowiednich testów bezpieczeństwa, więc nie mamy wielu danych na temat tego, w jaki sposób 5G konkretnie powoduje raka, ale istnieje mnóstwo dowodów pokazujących, w jaki sposób pola elektromagnetyczne 2G, 3G i 4G są zaangażowane w wiele rodzajów raka , w tym raka mózgu. Ta strona internetowa zawiera dobry zbiór wielu przeprowadzonych badań.

9. Zagrożenie 5G: zagęszczanie macierzy fazowej

5G wymaga znacznie większej liczby nadajników lub nadawców niż poprzednie generacje. To plan masowego tworzenia infrastruktury, ze stacjami, pylonami i bazami, które mają powstać wszędzie, także w sercach dzielnic mieszkaniowych. Skutki tego typu zagęszczenia mogą być katastrofalne. 

Sieć 5G jest wystarczająco mocna, aby tworzyć mapy 3D wnętrza Twojego domu i innych budynków . Mark Steele szczególnie podkreśla częstotliwość 868 MHz, używaną wcześniej do przesłuchań na polu bitwy, która z łatwością może przenikać przez cegły i beton . Twierdzi, że ta częstotliwość może izolować określone osoby… interesujące, biorąc pod uwagę całe elektroniczne nękanie i prześladowanie, które ma miejsce wobec IT (osób docelowych).

Infrastruktura 5G będzie składać się z małych anten z układem fazowym, emitujących promieniowanie na swoje cele jak pocisk. Wytwarzane przez nie promienie mikrofalowe będą wystarczająco silne, aby przejść przez ściany i ludzkie ciała. Czy będziemy objęci zasięgiem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w tygodniu, a co gorsza, oczekuje się, że zasięg będzie szerszy niż obecne 4G, ostatecznie obejmując każdy cal kwadratowy Ziemi.

10. Zagrożenie 5G: zabić wszystkie owady?

Owady, ptaki i dzieci są najbardziej narażone na 5G ze względu na rozmiar ciała. Claire Edwards jest byłą redaktorką ONZ, która zwróciła uwagę Sekretarza Generalnego ONZ Antonio Guterresa na kwestię pól elektromagnetycznych/5G. Powiedziała w przemówieniu anty-5G w Sztokholmie : „”Interesujące jest to, że w ciągu ostatnich 20 lat straciliśmy 80% naszych owadów. A jeśli dostaniemy 5G, stracimy 100% naszych owadów. Kiedy owady odchodzą, my też odchodzimy”.. » Zarówno owady, jak i 5G potrzebują anten: owady wykorzystują je między innymi w swoim zmyśle węchu, natomiast 5G wykorzystuje je do propagacji fal. Nic dziwnego, że owady są wrażliwe na fale EMF 5G; to ostatnie badanie wykazało, że owady wystawione na działanie promieniowania 5G doświadczyły wzrostu temperatury ciała. „Badania wykazały, że częstotliwości wykorzystywane przez 5G zwiększają temperaturę ciała owadów. Tego zjawiska nie zaobserwowano w przypadku 4G lub WiFi.”

Tymczasem badanie Exposure of Insects to Radiofrequency Electromagnetic Fields od 2 do 120 GHz podsumowuje: „Przyszłe długości fal pól elektromagnetycznych wykorzystywanych w systemach telekomunikacji bezprzewodowej zmniejszą się i staną się porównywalne z rozmiarami ciała owadów, a zatem oczekuje się, że absorpcja RF-EMF u owadów wzrośnie”.

11. Zagrożenia 5G: 5G w kosmosie

5G: Przegląd Sieć 5G ma być siecią— z planami teleportacji z kosmosu! Jest to związane z programem Space Fence, jak wyjaśniłem w moim artykule Space Fence: Connecting the Surveillance and Transhumanist Agendas . Organizacja International Appeal Stop 5G on Earth and in Space pisze: „Co najmniej pięć firm proponuje dostarczenie 5G z kosmosu z połączonych 20 000 satelitów na niskiej i średniej orbicie okołoziemskiej, które pokryją Ziemię potężnymi, skupionymi i sterowalnymi wiązkami. Każdy satelita będzie transmitował fale milimetrowe z efektywną mocą promieniowania do 5 milionów watów z tysięcy anten ustawionych w układzie fazowym. »

Niezbędne jest tutaj zrozumienie ogólnego obrazu wielkiego spisku. Wszystkie te destrukcyjne i niebezpieczne technologie — 5G, Wi-Fi, promieniowanie bezprzewodowe, HAARP, ogrzewanie jonosferyczne, geoinżynieria, GMO itp. — zostaną wplecione w gigantyczny zintegrowany system monitorowania, dowodzenia i kontroli . Jako mały przykład, geoinżynieria obejmuje rozpylanie chemtrails naładowanych cząstkami metalicznymi – z których może korzystać 5G.

12. Zagrożenie 5G: ponowne promieniowanie wewnątrz ciała

W 2002 roku badacz RF Arthur Firstenberg opublikował analizę 5G na długo przed zatwierdzeniem tej technologii. Wyjaśnił, w jaki sposób, ponieważ impulsy 5G EM są niezwykle krótkie i dostarczane w seriach, faktycznie replikują się wewnątrz ciała – i ostatecznie tworzą wewnętrznie małe nowe anteny 5G. Firstenberg pisze (dlatego szczepienia z nanotechnologią dopow.): 

„… Kiedy bardzo krótkie impulsy elektromagnetyczne dostają się do ciała, dzieje się coś jeszcze: poruszające się ładunki same stają się małymi antenamiponownie wyemitować pole elektromagnetyczne i wysłać je głębiej w ciało…” „Te reemitowane fale nazywane są prekursorami Brillouina… Stają się znaczące, gdy moc lub faza fali zmienia się wystarczająco szybko… Oznacza to, że pewność, jaką otrzymujemy – że te milimetrowe fale są zbyt krótkie, aby wniknąć głęboko w ciało – jest nie prawdą. » Jest to echem wcześniejszego punktu — że penetracja 5G jest poważnym niebezpieczeństwem.

13. Zagrożenie 5G: firmy ubezpieczeniowe odmawiają gwarancji . Co oni wiedzą?

Firmy ubezpieczeniowe (z których najbardziej znany to Lloyds of London) trafiły na pierwsze strony gazet , odmawiając ubezpieczenia Big Wireless (konglomeratu firm telekomunikacyjnych) od chorób i roszczeń związanych z Wi-Fi i 5G: „Cóż, raport Lloyd’s Risk Assessment Team z listopada 2010 roku daje nam solidną wskazówkę:raport porównuje te technologie bezprzewodowe z azbestem, ponieważ wczesne badania nad azbestem nie były rozstrzygające i dopiero później dla każdego, kto zwracał uwagę, stało się jasne, że azbest powoduje raka . Należy pamiętać, że badanie Lloyd’s Wi-Fi Risk Assessment Study zostało opublikowane ponad 8 [obecnie 9 – wyd.] lat temu. Jednak nawet wtedy ich zespół ds. oceny ryzyka był wystarczająco inteligentny, aby zdać sobie sprawę, że mogą pojawić się nowe dowody wskazujące, żeróżne częstotliwości Wi-Fi powodują choroby. »

Wniosek: Sieć 5G jest częścią większego programu dowodzenia, kontroli, nadzoru i sztucznej inteligencji (AI)

5G różni się jakościowo i ilościowo od 4G. To znacznie więcej niż tylko kolejny krok w górę od 4G. 5G nie tylko będzie emitować dziesiątki do setek razy więcej promieniowania niż 4G, ale wprowadzenie technologii MMW oznacza cały nowy szereg zagrożeń (Szyk fazowany – Wikipedia, wolna encyklopedia) . Historia się powtarza. Tak jak to zajęło trochę czasu dla prawdziwej nauki dogonić tytoń / papierosy, i tak jak to zajęło trochę czasu dla prawdziwej nauki dogonić monstrum, które są GMO (teraz przemianowany na BioEngineered Foods), tak też będzie prawdziwa nauka dogonić 5G.

W międzyczasie, można oczekiwać wszelkiego rodzaju nauki śmieciowej, aby być przedstawione w celu uzasadnienia tego, w tym błędne kierunki i odwrócenia uwagi, jak tylko koncentrując się na termicznych skutków bezprzewodowych (i ignorując dowody niebezpiecznych skutków nietermicznych).

Ostatecznie, 5G jest częścią agendy NWO, aby ustanowić gigantyczną, nieuchronną sieć dowodzenia i kontroli, która eliminuje wszelką prywatność i pozwala manipulatorom badać każdą osobę na planecie przez cały czas. Jeśli kiedykolwiek był czas dla aktywistów, aby wystąpić w imię wolności, prawdy, zdrowia, prywatności i suwerenności, teraz jest ten czas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PRAWDZIWE ZAGROŻENIA PŁYNĄCE Z Z DZIAŁAJĄCYCH SIECI 5G

Globalna Świadomość21 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSZATAN I LUCYFER – KTO JEST PRAWDZIWYM WROGIEM LUDZKOŚCI ?Następny artykułCZY ”PRZEBUDZENI” ZABURZAJĄ DZIAŁANIE MATRIXA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC NIE JEST PRZYPADKOWE. TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRAWDZIWE ZAGROŻENIA PŁYNĄCE Z Z DZIAŁAJĄCYCH SIECI 5G
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?