Otwórz oczy

WHO KOŃCZY COVIDOWY CYRK – CO BĘDZIE NASTĘPNE ?

WHO KOŃCZY COVIDOWY CYRK – CO BĘDZIE NASTĘPNE ?

Każdy, kto twierdzi, że 20 milionów ludzi zmarło na covid-19, jest głupcem, który ma urojenia, specjalistą od dezinformacji lub sieje panikę, próbując zamienić najgorsze medyczne oszustwo na świecie (obecnie wyblakłe) w historyczną rzeczywistość.

Oszacowałbym, korzystając z oficjalnych danych rządowych, że covid-19 (o którym zawsze mówiłem, że jest grypą przemianowaną) zabił znacznie mniej niż milion ludzi na całym świecie w 2020 i 2021 r. (łącznie z danymi z dwóch lat). To znaczy mniej niż 500 000 w każdym z tych dwóch lat.

Ponieważ dane WHO pokazują, że zwykła grypa, która nie jest sprzedawana, może zabić 650 000 osób rocznie, a w latach 2020 i 2021 praktycznie nie było zgonów z powodu grypy (w mediach głównego nurtu podano, że grypa tymczasowo zniknęła), jasne jest, że covid -19 była raczej MNIEJ śmiertelna niż dość zwyczajna grypa.

Przedstawiłem już dowody wskazujące, że według własnych danych rządu Wielkiej Brytanii covid-19 nie był gorszy niż grypa w Wielkiej Brytanii.

A dane dotyczące śmiertelności pokazują, że śmiertelność w 2020 roku nie była gorsza niż zwykle.

Liczba 20 milionów zgonów WHO jest oparta na absurdalnych, fałszywych liczbach, zgodnie z którymi pacjenci, którzy zmarli po pozytywnym (ale bezużytecznym) teście PCR, zostali wymienieni jako zmarli na covid-19, nawet jeśli nie mieli żadnych objawów covid-19 i zmarli w wypadek samochodowy, został potrącony przez autobus lub zmarł na chorobę serca.

Rządy na całym świecie przyznały, że liczby są przesadzone. W niektórych krajach szpitale zostały przekupione, aby zawyżać diagnozę covid-19.

Byłbym szczęśliwy, gdybym przedyskutował te liczby z wysokim rangą przedstawicielem WHO na żywo, w ogólnokrajowej telewizji lub radiu. Obawiam się jednak, że uczciwie można założyć, że jak zwykle nikt nie zgodzi się na debatę.

Nie będą debatować, bo ja mam rację, a oni się mylą i wiedzą, że będą zawstydzeni i że cała mistyfikacja covidowa zostanie zdyskredytowana. Media, niekwestionowane do końca, wydrukują i udostępnią liczbę 20 milionów, jakby była prawdziwa. Żadna stacja telewizyjna ani radiowa nie odważy się pozwolić na porządną debatę na żywo, ponieważ spędzili trzy lata na kłamaniu.

Wreszcie, jeśli mistyfikacja covid-19 jest już oficjalnie zakończona, dlaczego lekarze nadal dają szczepionki covid-19? I dlaczego pracownicy służby zdrowia rutynowo noszą maski na twarz?

Moje trzy książki zawierające transkrypcje wszystkich moich filmów o mistyfikacji COVID zostały opublikowane przez Korsgaard Publishing. Tytuły trzech książek to:

Wszystkie trzy książki są dostępne na stronie Korsgaardpublishing.com, w księgarni na stronie internetowej Vernona Colemana lub bezpośrednio na Amazonie.

A oryginalna książka o fałszywej pandemii ( Coming Apocalypse ) jest nadal dostępna. Coming Apocalypse została opublikowana w kwietniu 2020 roku i zawiera pierwszą rzeczową analizę oszustwa.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WHO KOŃCZY COVIDOWY CYRK – CO BĘDZIE NASTĘPNE ?

Globalna Świadomość11 maja 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK ELITY Z DAVOS ”STWORZĄ LUDZKOŚĆ 2.O”Następny artykułNIEWOLA POLSKI – TAJEMNICE PAKTU ROCKEFELLER/JARUZELSKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WHO KOŃCZY COVIDOWY CYRK – CO BĘDZIE NASTĘPNE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?