Alternatywna historia świata

SKRADZIONA PRZESZŁOŚĆ – DLACZEGO ELITY ZAKAZAŁY RTĘCI

SKRADZIONA PRZESZŁOŚĆ – DLACZEGO ELITY ZAKAZAŁY RTĘCI

Czy kiedykolwiek stłukłeś termometr rtęciowy? Czy znasz również te horrory o tym, jak bardzo jest to niebezpieczne? Dlaczego wokół tego metalu narosło tak wiele mitów? 

Rtęć jest substancją supermobilną, naukowcy klasyfikują ją jako metal, ale nie da się jej nie tylko wykuć czy lutować, trudno ją nawet trzymać w dłoniach. Zachowuje się bardziej jak koloid. Jedyne, co ma wspólnego z metalem, to jego połysk.

Dziś zapewnia się nas, że jest bardzo szkodliwy i niebezpieczny, ale z jakiegoś powodu dawni lekarze używali go jako leku i produktu kosmetycznego. Alchemicy uważali nawet rtęć za zalążek wszechświata. Niektórzy naukowcy nadal uważają rtęć za skuteczne i bezpieczne lekarstwo na raka.

Przez wiele lat rtęć była używana w termometrach, ale w 2020 roku została zakazana. 

A oto kolejny dziwny moment: w przedsiębiorstwach produkujących rtęć ludzie pracują bez żadnego sprzętu ochronnego. Nie noszą rękawiczek ani masek, mimo tak zwanych „strasznie szkodliwych” oparów rtęci.

Dziś nie możemy powiedzieć, kto dokładnie odkrył rtęć dla ludzkości, wiadomo, że była używana przez ludzi od niepamiętnych czasów. Czasami jest wydobywany w postaci rodzimych kropli.

Ciekawe fakty o rtęci i dlaczego niektórzy nie są do końca przekonani o „strasznie szkodliwych” właściwościach jedynego ciekłego metalu 2

Ale częściej jest izolowany z cynobru, który był używany jako farba od czasów starożytnych, w tym w starożytnych Chinach i starożytnym Egipcie. To dzięki cynoberowi obrazy renesansu wyróżniały się taką jasnością.

Rtęć jest nadal używana w niektórych olejach i akwarelach, a nawet teraz powszechnie stosowane są farby rtęciowo-kadmowe – prawdopodobnie również trujące?

W podręcznikach medycznych napisano, że rtęć jest szkodliwa, ale tylko w dużych ilościach i pod pewnymi warunkami. Ale jeśli zmusisz osobę do zjedzenia 200 gramów zwykłej soli kuchennej, umrze on zresztą boleśnie.

Ale z jakiegoś powodu nikomu nie przychodzi do głowy zakazanie soli, ale rtęć została zakazana.

Może to z powodu jakichś szczególnych właściwości rtęci, o których nam się nie mówi? Na przykład:

Czy kiedykolwiek słyszałeś o wyrażeniu „silnik rtęciowy”? Te urządzenia są niezwykłe, a nawet trochę urojeniowe, ale w Internecie jest wiele odmian silników rtęciowych. 

Ciekawe fakty na temat rtęci i dlaczego niektórzy nie są do końca przekonani o „strasznie szkodliwych” właściwościach jedynego ciekłego metalu 3

W latach 90. pomyślnie przetestowano żyroskop rtęciowy. Chociaż to urządzenie nie wymagało zewnętrznego zasilania, wynalazek wolał być ukryty, a schemat obwodu zaginął.

W latach 80. wśród radioamatorów krążyły plotki o niesamowitych możliwościach anten rtęciowych. Rozwiązanie to może zrewolucjonizować anteny we wszystkim, od wszczepionych urządzeń medycznych po późniejsze telefony komórkowe.

Ciekawe fakty o rtęci i dlaczego niektórzy nie są do końca przekonani o „strasznie szkodliwych” właściwościach jedynego ciekłego metalu 4

Wielu naukowców uważa, że ​​możliwość bezprzewodowego oświetlenia, a także generowania energii o niewyobrażalnych prędkościach wynika ze szczególnego oddziaływania rtęci z eterem. Temat samego eteru w dobie szybkiego rozwoju przemysłu został bardzo szybko zdelegalizowany. Jedna wzmianka o właściwościach eteru i sposobach interakcji z nim okazała się wystarczająca, aby każdy badacz znalazł się pod baczną uwagą i sprzeciwem finansowych potentatów.

Otwarcie dostępu do niewyczerpanego źródła darmowej energii najwyraźniej nie było częścią ich planów. Wystarczy przypomnieć wypowiedzi o eterze Nikoli Tesli, Mendelejewa i Łomonosowa.

Istnieją informacje, że jeszcze w XIX wieku dzięki zastosowaniu rtęci ulice wielu miast zostały dosłownie zalane elektrycznością, pozornie darmową.

Ciekawe fakty o rtęci i dlaczego niektórzy nie są do końca przekonani o „strasznie szkodliwych” właściwościach jedynego ciekłego metalu 5
Ciekawe fakty o rtęci i dlaczego niektórzy nie są do końca przekonani o „strasznie szkodliwych” właściwościach jedynego ciekłego metalu 6

Był używany do transportu, do ogrzewania domów, a dziwne naczynia na wielu starożytnych budynkach są bezpośrednio związane z tymi technologiami, które albo zaginęły, albo zostały głęboko utajnione. 

Badanie dokumentów zebranych przez nazistów w ich słynnym Instytucie Ahnenerbe pokazuje, że rtęć może służyć jako wyjątkowe źródło energii, na którym samoloty, podobnie jak starożytne Wimany, mogą osiągnąć prędkość światła. 

Ciekawe fakty o rtęci i dlaczego niektórzy nie są do końca przekonani o „strasznie szkodliwych” właściwościach jedynego ciekłego metalu 7

Wśród materiałów Anenerbe znajdował się także rękopis, który szczegółowo opisywał urządzenie takiego aparatu. Wewnątrz powinien znajdować się pojemnik z rtęcią i pod nim urządzenie grzewcze.

Rtęć i medycyna

W Internecie krąży wiele informacji, że rtęć może leczyć najpoważniejsze choroby. 

W czasach starożytnych ludzie zwracali dużą uwagę na badanie trucizn i odtrutek, wiedzieli, że niektóre związki rtęci są bardzo toksyczne. Kluczowym słowem jest tutaj „połączenia”. Czysta rtęć nie ma tych właściwości. A co możemy powiedzieć o starożytności, skoro rtęć stosowano zarówno w maściach, jak i lekach doustnych aż do lat 60. ubiegłego wieku w USA – aż do lat 70.! 

A w stomatologii rtęć była czasami używana w XXI wieku, aw niektórych krajach nawet dzisiaj nakłada się uszczelki na bazie amalgamatu rtęci. Takie wypełnienia są bardzo trwałe, u niektórych pacjentów, którzy mają teraz 80-90 lat stoją co najmniej 3-4 dekady, a sami pacjenci wciąż żyją i mają się dobrze.

Do niedawna z powodzeniem stosowano również wiele maści rtęciowych do leczenia oczu.

Każdy, kto jest związany z medycyną, wie, że organiczne środki antyseptyczne na bazie rtęci nadają się nawet do leczenia błon śluzowych.

Rtęć jest nadal używana w homeopatii, ajurwedzie i medycynie chińskiej, wytwarza się z niej wiele cudownych leków.

W ludzkim ciele nie ma ani jednego narządu lub układu, który nie zawiera rtęci. Jest we krwi i w mózgu. Większość znajduje się w nerkach. Wiadomo, że nadmiar rtęci jest dość łatwo wydalany z organizmu.

Dlaczego więc rtęć jest przed nami ukryta? Pytanie jest retoryczne. Czy to z tego samego powodu, dla którego wylewają na nas truciznę z nieba za pomocą chemtrails, fluoryzowanej wody pitnej i wielu innych?

Udostępnij

 1. The following data is our collection the 6 trials characteristics which mainly contain the year of publication, the authors, the design of research, the number of patients in each control, study country, intervention, the interest outcomes Dichotomous outcomes total pregnancy rate, cycle pregnancy rate, miscarriage rate, multiple pregnancy; Continuous outcomes dominant follicle, endometrial thickness buy priligy paypal Cristobal hAJSbAfTtIKsYVGAMPD 6 20 2022

 2. Right here is the perfect website for anybody who would
  like to understand this topic. You know a whole lot its almost hard to argue with you (not
  that I really would want to…HaHa). You definitely put a fresh spin on a subject that’s
  been written about for ages. Wonderful stuff, just wonderful!

 3. Быстровозводимые строения – это новейшие системы, которые отличаются повышенной быстротой возведения и гибкостью. Они представляют собой конструкции, состоящие из эскизно сделанных деталей либо узлов, которые могут быть быстро смонтированы в пункте стройки.
  Производство быстровозводимых зданий из металлоконструкций располагают гибкостью также адаптируемостью, что дозволяет просто преобразовывать и переделывать их в соответствии с нуждами клиента. Это экономически эффективное и экологически устойчивое решение, которое в последние лета заполучило широкое распространение.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SKRADZIONA PRZESZŁOŚĆ – DLACZEGO ELITY ZAKAZAŁY RTĘCI

Globalna Świadomość28 lipca 202331 lipca 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTEGO NIGDY NIE SPRAWDZAJ W GOOGLENastępny artykułSZOKUJĄCE PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE – JAK SZYKUJĄ NAS NA 'UJAWNIENIE’

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU LUDZKIEGO ANTYCZNE WOJNY ATOMOWE TO FAKT – PRZEDRESETOWE BUNKRY ATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • SKRADZIONA PRZESZŁOŚĆ – DLACZEGO ELITY ZAKAZAŁY RTĘCI
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?