AGENDA 2030

PROGRAM DEPOPULACJI – TLENEK GRAFENU BĘDZIE PŁYNĄŁ Z TWOJEGO KRANU

PROGRAM DEPOPULACJI – TLENEK GRAFENU BĘDZIE PŁYNĄŁ Z TWOJEGO KRANU

Tlenek grafenu jest używany w wielu miejscach pomimo (lub co bardziej prawdopodobne) z powodu jego toksyczności dla ludzi. Dodają tlenek grafenu bezpośrednio do witamin, leków przeciwalergicznych, płatków śniadaniowych, napojów i wody gazowanej. Opublikowaliśmy wiele filmów pokazujących, jak ludzie używają magnesu do oddzielenia tej substancji ukrytej w produktach, które spożywamy.

Będą wstrzykiwać tlenek grafenu do zastrzyków mRNA dla żywego inwentarza, które mają zostać przekazany nam przez nasze zapasy żywności. I oczywiście wstrzyknęli go bezpośrednio do organizmu za pomocą sławnych preparatów i potencjalnie innych zastrzyków z insuliną , i do zastosowań dentystycznych. Jeśli zezwalają na bezpośrednie wstrzykiwanie ludziom tej toksycznej substancji; jaką mamy mieć nadzieję na wprowadzenie w życie przepisów bezpieczeństwa, dotyczących stosowania tej substancji na tysiące innych sposobów.

Depopulacja to program, a tlenek grafenu to nowa gorączka złota. Firmy dostają dotacje, żeby to wszędzie włożyć. Firma EVOVE otrzymała granty na nakładanie powłoki z tlenku grafenu bezpośrednio na systemy filtracji wody i filtry spożywcze. Pytanie brzmi: ile tej powłoki z tlenku grafenu przedostaje się do wodociągów i żywności?

Jeśli picie z niektórych rodzajów pojemników zanieczyszcza wodę korzystną lub niekorzystną substancją; na przykład miedź ma przynosić korzyści zdrowotne, jeśli się z niej pije. Tworzywa sztuczne przedostają się do butelek z wodą i dają odwrotny skutek. Rury ołowiane mogą dostać się do wody itp. = Jeśli więc nasze jedzenie i woda są filtrowane przez filtr pokryty tlenkiem grafenu, ile tlenku grafenu dostanie się do wody i jedzenia, które spożywamy?

Dla tych z nas, którzy zdecydowali się nie robić zastrzyku, chcą w jakiś sposób wprowadzić w nas tlenek grafenu. Powietrze przez chemtrails, pożywienie, poprzez szczepienia, a teraz filtrację wody i przetwarzanie żywności. Istnieje dążenie do wprowadzenia tlenku grafenu do każdego, ze względu na jego toksyczność i zdolność do tworzenia obwodów elektrycznych, oraz do jego fizycznego poruszania się wewnątrz ciała, gdy jest aktywowany przez promieniowanie bezprzewodowe. Część programów wyludniania i transhumanizmu. Dlatego nazywają to „cudownym” materiałem.

Celem ruchów transludzkich jest udostępnienie nas wszystkich w Internecie, abyśmy mogli zostać zlokalizowani, poddani kontroli umysłowej lub zdalnie zabici. Istnieją terapie chelatujące, o których mówiliśmy, że mogą usunąć grafen. Detoks organizmu od tlenku grafenu może stać się priorytetem dla nas wszystkich, nie tylko dla zaszczepionych.

Firma zajmująca się technologią grafenu przechodzi do zastosowań komercyjnych

Udostępnij

PROGRAM DEPOPULACJI – TLENEK GRAFENU BĘDZIE PŁYNĄŁ Z TWOJEGO KRANU

Globalna Świadomość8 sierpnia 20239 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWIRUSY 'OBCYCH’ – WYBUCH METEORYTU NAD CHINAMI W 2019 ROKU I POCZĄTEK PANDEMI COVID 19Następny artykułBRACTWO WĘŻA – KOGO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROGRAM DEPOPULACJI – TLENEK GRAFENU BĘDZIE PŁYNĄŁ Z TWOJEGO KRANU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?