Otwórz oczy

ZMIANY W 'NOWEJ NORMALNOŚCI’ – BĘDĄ WYŁĄCZAĆ TWÓJ TELEFON BEZ TWOJEJ ZGODY A WI-FI BEDZIE CZYTAĆ TWOJE MYŚLI !

ZMIANY W 'NOWEJ NORMALNOŚCI’ – BĘDĄ WYŁĄCZAĆ TWÓJ TELEFON BEZ TWOJEJ ZGODY A WI-FI BEDZIE CZYTAĆ TWOJE MYŚLI !

To NIE jest telefon komórkowy, ale chińskie narzędzie kontroli zaprojektowane przez Nowy Porządek Świata, Forum Ekonomiczne w Davos złowrogiego Klausa Schwaba, Wielki Reset, Agendę 2030…

Wieczorem w środę 7 czerwca francuski Senat zezwolił na zdalną aktywację telefonów komórkowych na potrzeby niektórych dochodzeń.

Niewiele osób jest poruszonych tą decyzją. Naiwni nie czują się zaniepokojeni: nie jestem winny, myślą. Są to ci sami ludzie, którzy wierzyli, że „szczepienia” „nigdy” nie będą obowiązkowe. Jest całkiem jasne, że ten wyjątkowy środek, który jest wymierzony tylko w „złych terrorystów handlujących narkotykami”, wkrótce zostanie rozszerzony na wszystkich. Jutro każdy będzie mógł być podsłuchiwany, nawet o tym nie wiedząc, „bez swojej wiedzy” 

Musimy więc zadać pytanie, którego nikt nie zadaje: Jak to jest technicznie możliwe?

Jak mój telefon może być zdalnie aktywowany, gdy jest wyłączony? Odpowiedź jest myląca: jest tak zaprojektowany! Wygląda na to, że wszyscy producenci telefonów komórkowych zgodzili się projektować i produkować telefony, które będą mogły :

– geolokalizuj nas,
– śledzić nas,
– profilować nas,
– przesyłać nasze listy kontaktów,
– służą jako nasze portfele i oczywiście
– podsłuchują nas nawet wtedy, gdy są wyłączone.

Aby naprawdę wyłączyć telefon komórkowy, trzeba wyjąć baterię. Oznaczało to, że można było zachować telefon po zużyciu baterii. Następnie wszyscy producenci zgodzili się, że bateria powinna być zintegrowana z urządzeniem i nie można jej już wyjmować. Ta wymuszona masowa dezaktualizacja nie przeszkadzała naszym „eko-bossom”, którzy woleli martwić się o klimat.

Schemat „pandemia → szczepionki → Przepustka zdrowotna → Przepustka cyfrowa” nie jest odległy.(*) Covid został użyty tylko jako pretekst, aby zmusić nas do noszenia przy sobie tego elektronicznego dodatku, który jest niczym więcej niż szpiegiem.

Na szczęście ten spisek się nie powiódł, ale oligarchia nie odpuszcza i tylko marzy o zniewoleniu nas, a reszta tego nie ukrywa.  A jakie będzie twoje miejsce w Nowym Porządku Świata? 

Telefon komórkowy, bransoletka elektroniczna: jaka jest różnica?


Telefon komórkowy śledzi cię znacznie bardziej. Telefon komórkowy to elektroniczna bransoletka, do której zmuszaja nas , by zawsze nosić przy sobie, czekając na wstrzyknięcie chipa do naszego organizmu, zgodnie z planem.

Philippe Guillemant
 , o którym regularnie wspominamy w naszych felietonach, nigdy nie przestaje nas ostrzegać: Tożsamość cyfrowa jest warunkiem wstępnym zniewolenia .

Tożsamość cyfrowa oznacza – przede wszystkim – posiadanie zawsze przy sobie telefonu komórkowego. Wszystkie organizacje publiczne, prywatne i komercyjne, Twoi przyjaciele i rodzina, ciężko pracują, aby zapewnić, że nie możemy się już bez niego obejść, mimo że nie ma prawa wymagającego od nas jego posiadania, nie mówiąc już o noszeniu go przy sobie przez cały czas.

Wiesz, co musisz zrobić:

Spróbuj zerwać łańcuchy elektroniczne! Przeanalizuj swoje podstawowe potrzeby i zastanów się, co możesz zrobić inaczej Robią wszystko naraz”, ponieważ wiedzą, że już przegrali: propaganda globalnego ocieplenia ze zsynchronizowanym wzniecaniem pożarów w Kanadzie, nowa „pandemia” „sponsorowana” przez Tedrosa, który nie chce niczego więcej niż pozbyć się legitymacji państw i podporządkować je wszechmocnej WHO

Idąc dalej nie wiem czy wiesz ale twoje domowe wi-fi jest już w stanie czytać twoje myśli ! Zobacz film poniżej.

Udostępnij

ZMIANY W 'NOWEJ NORMALNOŚCI’ – BĘDĄ WYŁĄCZAĆ TWÓJ TELEFON BEZ TWOJEJ ZGODY A WI-FI BEDZIE CZYTAĆ TWOJE MYŚLI !

Globalna Świadomość10 sierpnia 202310 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułFUNDACJA GATESA I ZŁOWIESZCZY PROJEKT BLOKOWANIA SŁOŃCA – CZY W PRZYSZŁOŚCI NIE BĘDZIE LATA ?Następny artykułCYKLICZNA NATURA RESETÓW CYWILIZACJI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZMIANY W 'NOWEJ NORMALNOŚCI’ – BĘDĄ WYŁĄCZAĆ TWÓJ TELEFON BEZ TWOJEJ ZGODY A WI-FI BEDZIE CZYTAĆ TWOJE MYŚLI !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?