Świat jest inny

DEW WEAPON – TAK DZIAŁA BROŃ ENERGETYCZNA ELIT W PRAKTYCE

DEW WEAPON – TAK DZIAŁA BROŃ ENERGETYCZNA ELIT W PRAKTYCE

Skoro religia globalnego ocieplenia nie ma poparcia ani w faktach, ani w rzetelnych badaniach naukowych, nie zamierzam przystępować do tego grona histeryków dążącego do oskubania i tak stale ubożejącej większości mieszkańców naszego globu. Z drugiej strony zdecydowana większość tzw. teorii spiskowych okazała się najbardziej trafnym opisem naszej rzeczywistości, dlatego postanowiłem napisać coś na temat tej tajemniczej broni.

Nie jest to wcale najnowszy rodzaj broni – dobrym przykładem jest film opublikowany w roku 1985 przez CNN. Była to już końcówka zimnej wojny, która została wygrana przez zachodnie kraje dlatego, że ZSRR zabrakło środków na dalsze eskalowanie gwiezdnych wojen. Nie był to jedyny powód. Dużą rolę odegrała tu postawa Michaiła Gorbaczowa pierwszego sekretarza KPZR (Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego).

Źródło.

Nie dziwcie się, że Pentagon wyraził wtedy zgodę na publikację tych „tajemnic”. Jestem przekonany, że to wręcz z ich inicjatywy powstały te filmy. Dlaczego? Z bardzo prostej przyczyny, chcieli przekonać Kongres USA, by udzielił środków na dalszy rozwój tego rodzaju broni. Takiego zjawiska w sowieckiej armii nie dałoby się znaleźć. Tam nie Duma, ale Partia decydowała, ile pieniędzy pójdzie na rozwój nowych rodzajów broni.

Tego właśnie argumentu wyższości systemów totalitarnych nad demokracją, użył Klaus Schwab w swojej książce: „COVID-19: The Great Reset”. Jasne, zdecydowanie łatwiej jest kierować państwem, w którym nikt nie odważy się sprzeciwić. Tak samo łatwe jest w tej sytuacji podejmowanie fałszywych decyzji na podstawie opinii skorumpowanych, karierowiczo-lizusów, używanych jako ciało doradcze.

Jeśli interesuje Was, czym jest ta broń energetyczna, polecam poniższą stronę internetową, którą można również czytać w języku polskim. Znajdziecie tam opisane eksperymenty HAARP oraz związane z nim patenty.

Kliknij obrazek lub ten link, by wejść na stronę opisującą projekt HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program).
Można wybrać język polski, wybierając w polu zaznaczonym przeze mnie na czerwono.

Jedna z technologii programu badawczego HAARP umożliwia także pojawianie się holograficznego znaku krzyża na niebie jak na poniższym filmie.

Chyba nie muszę mówić, jaki to może mieć wpływ na uduchowioną część społeczeństwa podatną na takie objawienia. Źródło: Telegram 24.7.2023 10:22.

Krzyż światła jest wyraźnie widoczny. Czy po koronawirusie i wojnie na Ukrainie nadchodzi kłamstwo klimatyczne? Rumuński generał wyjaśnia, że ​​180 systemów HAARP zainstalowanych na całym świecie ma generować „apokaliptyczne” scenariusze pogody i trzęsienia ziemi. Po globalnej pandemii Covid i groźbie wojny światowej z powodu wojny ukraińskiej kolejna fala terroru przeciwko ludzkości jest organizowana, aby zmusić całkowicie zrozpaczoną ludność do Nowego Porządku Świata. Czy niszczycielskie burze w Chorwacji 20 lipca 2023 r. są już częścią praktycznej implementacji systemów HAARP zainstalowanych na całym świecie? Dziwaczna burza gradowa nawiedziła Seregna, miasto niedaleko Mediolanu we Włoszech, raniąc ponad 100 osób. Źródło.

A tutaj macie lokalizacje największych ośrodków badawczych HAARP na świecie:

A TUTAJ HAARP I BROŃENERGETYCZNA W PRAKTYCE

Autor : Marek Wójcik, www.world-scam.com

Udostępnij

DEW WEAPON – TAK DZIAŁA BROŃ ENERGETYCZNA ELIT W PRAKTYCE

Globalna Świadomość16 sierpnia 202319 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK ELITY AGENDY 2030 KREUJĄ ”BEZGOTÓWKOWE SPOŁECZEŃSTWO”Następny artykułCICHA WOJNA – BRONIE ELEKTROMAGNETYCZNE PSYCHOTRONICZNE SĄ OPATENTOWANE W POLSCE !

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DEW WEAPON – TAK DZIAŁA BROŃ ENERGETYCZNA ELIT W PRAKTYCE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?