Otwórz oczy

DZIECI W USA MOGĄ IDENTYFIKOWAĆ SIĘ JAKO ”MINOTAURY PUŁCIOWE” A W NOWYM SERIALU DISNEY’A NASTOLATKA ZACHODZI W CIĄŻE Z SZATANEM

DZIECI W USA MOGĄ IDENTYFIKOWAĆ SIĘ JAKO ”MINOTAURY PUŁCIOWE” A W NOWYM SERIALU DISNEY’A NASTOLATKA ZACHODZI W CIĄŻE Z SZATANEM

Kalifornia oficjalnie zezwoli dzieciom na identyfikowanie się jako zwierzęta, w tym zwierzęta fikcyjne, które w rzeczywistości nie istnieją. W nieco mroczniejszym tonie, Disney Plus ma zamiar wydać satanistyczną historię miłosną dla dzieci o dziewczynie, która zachodzi w ciążę z Szatanem.

Główny psycholog Kalifornii dr Diane Ehrenshaft ogłosiła, że dzieci w tym stanie będą mogły identyfikować się jako „minotaury płciowe” i inne hybrydy płciowe w ramach kalifornijskich środków integracyjnych.

Warto wiedzieć że Ehrenshaft od dłuższego czasu była też pacjentem szpitala psychiatrycznego. Wyobraźmy sobie, że jest ona głównym psychologiem stanu Kalifornia!

Podczas przemówienia w 2018 roku Ehrenshaft mówiła o swojej rozmowie z 7-latkiem na temat możliwości „minotaurów płciowych”.

Powiedziała również: „Zaczęłam spotykać całą masę innych hybryd płci. Mamy więc genderowego priusa, mamy genderowego minotaura”.

Ehrenshaft podkreśliła również, że większość dzieci, które są minotaurami płciowymi, uwielbia syreny. Upewnij się więc, że masz mnóstwo książek o syrenach. Jeśli naprawdę o tym pomyślisz, to zadziała”.

W tym samym 2018 roku „zapłonęła” w bibliotece publicznej w San Francisco: „Całkowicie się zgadzam, że jesteśmy w trakcie rewolucji genderowej, a dzieci są jej liderami”.

„To wspaniała rzecz do zobaczenia. To także pokora wiedzieć, że [dzieci] wiedzą więcej niż my na temat bycia ekspansywnym płciowo”.

Nastolatka zakochuje się w diable

Disney Plus ma zamiar wydać satanistyczną historię miłosną dla dzieci o dziewczynie, która zachodzi w ciążę z szatanem. Pauline opowiada o satanistycznym związku, który przeradza się w niechlujny romans między nastolatką a diabłem.

Nie jest to jednak kolejna nikczemna rozrywka dla dzieci.

Pauline to najnowsza z serii produkcji Disneya, które przedstawiają szatana w sympatyczny i czarujący sposób, jednocześnie przedstawiając chrześcijan w negatywnym świetle.

Szczególnie niebezpieczne jest to, że „Pauline” będzie pokazywana na Disney +, platformie skierowanej do dzieci i nastolatków. Gdyby serial został wypuszczony, miliony młodych widzów mogłyby uznać tę historię zarówno za pożądaną, jak i ekscytującą.

Podjęta w serialu próba normalizacji, a nawet promowania demonicznych skojarzeń, jest rażącą praktyką zacierania granic moralności i czynienia zła pożądanym.

W tym niemieckim serialu Szatan przedstawiany jest jako romantyczny partner. Normalizując i zachęcając do takich relacji, „Pauline” sprawia, że komunikacja z demonami, szatanem i złem jest nie tylko akceptowalna, ale także pożądana seksualnie.

Po ogłoszeniu serialu Disneya „Pauline” wiele osób wyraziło swoje obrzydzenie dla tego „arcydzieła”. Nowojorski pastor potępił i skrytykował ohydną taśmę.

Prezes i założyciel Movieguide, Ted Baer, wystosował petycję wzywającą rodziców do opowiedzenia się przeciwko oryginałowi Disney+. Ponad 10 000 osób podpisało już petycję wzywającą Disneya do zaprzestania promowania Pauline, ale Disney nie odpowiedział na te petycje i krytykę.

Nawiasem mówiąc, najsłynniejszy film na ten temat został nakręcony przez słynnego reżysera Romana Polańskiego. Jego psychologiczny horror Rosemary’s Baby z 1968 roku zyskał status kultowego i jest uważany za jeden z najlepszych horrorów wszech czasów. W 2014 roku Biblioteka Kongresu wybrała film do zachowania w Narodowym Rejestrze Filmowym.

Film opowiada o młodej kobiecie w ciąży, Rosemary Woodhouse (w tej roli Mia Farrow), która mieszka z mężem w zwykłym wieżowcu na Manhattanie. Rosemary zaczyna podejrzewać, że jej nowi sąsiedzi są członkami satanistycznego kultu i chcą wykorzystać jej dziecko.

Jak odnieść się do najnowszych doniesień? Prawdopodobnie jako kolejny krok w stronę otchłani babilońskiego szaleństwa.

Udostępnij

DZIECI W USA MOGĄ IDENTYFIKOWAĆ SIĘ JAKO ”MINOTAURY PUŁCIOWE” A W NOWYM SERIALU DISNEY’A NASTOLATKA ZACHODZI W CIĄŻE Z SZATANEM

Globalna Świadomość25 sierpnia 202325 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWSZYSKO CO SIE DZIEJE WIDZIELIŚMY JUŻ W FILMACH – JAK ELITY PROGRAMUJĄ LUDZKOŚĆ ?Następny artykułTECHNOLOGIA mRNA NA TWOIM TALERZU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DZIECI W USA MOGĄ IDENTYFIKOWAĆ SIĘ JAKO ”MINOTAURY PUŁCIOWE” A W NOWYM SERIALU DISNEY’A NASTOLATKA ZACHODZI W CIĄŻE Z SZATANEM
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?