Otwórz oczy

TECHNOLOGIA mRNA NA TWOIM TALERZU JUŻ NADCHODZI

TECHNOLOGIA mRNA NA TWOIM TALERZU JUŻ NADCHODZI

Reportaż na temat elity globalistycznej to praca na pełny etat, ponieważ, jak mówi nam Biblia, niegodziwcy nie śpią. Weźmy na przykład Billa Gatesa. Zamiast przyznać, że ludzkość obudziła się i poznała prawdę o katastrofalnych eksperymentalnych szczepionkach przeciwko Covid-19, Gates, który nie jest lekarzem, podwaja się i bierze na siebie ukradkowe szczepienie świata.

Według eugenika-miliardera zwierzęta hodowlane, w tym krowy, świnie i kurczaki, mają nieodpowiednią genetykę. Jedynym sposobem na „naprawienie” tej genetyki jest „zaszczepienie” każdego zwierzęcia hodowlanego na świecie nowymi szczepionkami mRNA.

Gates, który rozwiódł się z żoną ze względu na bliskie relacje ze zmarłym pedofilem Jeffreyem Epsteinem , odwiedził farmę Langhill Farm na Uniwersytecie w Edynburgu , aby uruchomić szkolną Globalną Akademię Rolnictwa i Bezpieczeństwa Żywnościowego.

Zamiast owijać w bawełnę i zaciemniać, jak to robił przed pandemią Covida, Gates wydawał się swobodnie przechwalać się pompowaniem szczepionek mRNA zwierzętom hodowlanym przeznaczonym na talerze obiadowe.

Gates staje się coraz bardziej arogancki i nie czuje już żadnego wstydu z powodu otwartego ujawniania swoich prawdziwych intencji wobec planety na widoku.

Jeśli wszystkie zwierzęta, łącznie ze zwierzętami przeznaczonymi do spożycia, nie zostaną dźgnięte najnowszymi truciznami Big Pharma, zdaniem Gatesa zapasy żywności pozostaną „brudne”. Tylko on i jego globalistyczni słudzy mogą „odkażać” naturę za pomocą nowych chemikaliów i technik modyfikacji DNA – co próbują także zrobić z ludźmi.

„Fundacja Gatesów współpracuje z DFID w wielu kwestiach, a wśród nich znajduje się między innymi praca, którą wspólnie prowadzimy w zakresie hodowli zwierząt gospodarskich” – stwierdził Gates, odnosząc się do Departamentu Rozwoju Międzynarodowego z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

„Pomaganie zwierzętom w przetrwaniu poprzez szczepionki lub lepszą genetykę, pomagając im w zwiększaniu produktywności – to robi dużą różnicę”.

Gates, jak to zwykle ma w zwyczaju, zaczął to wszystko od igrania w Boga życiem innych ludzi, eksperymentując na trzecim świecie, który uważa za swoje osobiste lenno.

Według Roberta F. Kennedy’ego Jr. każdy, kto jest gotowy pozwolić Billowi Gatesowi dyktować światową i amerykańską politykę zdrowotną, powinien uważnie przyjrzeć się jego historii w Afryce.

Robert F. Kennedy Jr. również ostro skrytykował Gatesa i jego „ mesjańskie przekonanie, że został powołany do ratowania świata za pomocą technologii ”.

„ Dla Billa Gatesa szczepionki to strategiczna filantropia, która zasila jego liczne biznesy związane ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się identyfikacją szczepionek) i zapewnia mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – grot włóczni korporacyjnego neoimperializmu , ” napisał Kennedy Jr.

„ Obsesja Gatesa na punkcie szczepionek wydaje się być podsycana mesjańskim przekonaniem, że został wyświęcony, aby ocalić świat za pomocą technologii, oraz boską gotowością do eksperymentowania z życiem pomniejszych ludzi ”.

Ponieważ Gates postrzega biednych ludzi jako mających mniejszą wartość niż on sam, stają się oni królikami doświadczalnymi we wszystkich jego nowatorskich wysiłkach mających na celu zmianę całego świata na jego własny obraz.

Pozostaje jednak pytanie: czy te jaja są rzeczywiście bezpieczne? Czy to mięso nadaje się do spożycia przez ludzi? A może zawiera te same modyfikacje mRNA, które występują u ludzi po wstrzyknięciu z powodu „Covida”? Co te zastrzyki zrobią z żywnością produkowaną i sprzedawaną masom?

„Wkrótce będziemy zjadać chore zwierzęta ze zmienionym DNA, pochodzące z tych samych wstrzyknięć mRNA, które przyczyniły się do pandemii „Nagłej śmierci”” – ostrzegło konto na Twitterze o nazwie „DJ Freedom Rocket”. „Co może pójść nie tak …”

Inna relacja odpowiedziała, że ​​najwyraźniej jemy już „ w pełni zaszczepione” produkty zwierzęce, nie wspominając o wszystkich genetycznie zmodyfikowanych (GMO) produktach roślinnych, które są na rynku i w żywności od dziesięcioleci.

„Czy są Państwo świadomi doniesień, że firma Pharma rozważa obecnie wstrzykiwanie mRNA do żywności?” – zapytało to samo konto. „Na owoce i warzywa? Do paszy dla zwierząt? W fałszywe szczepionki dla zwierząt hodowlanych. Maltuzjanie zamierzają zatruć nasze zapasy żywności.”

Wszystko to powstawało wiele lat. Trzynaście lat temu Gates spotkał się z innymi globalistami, w tym z Warrenem Buffettem, Davidem Rockefellerem, Georgem Sorosem, Michaelem Bloombergiem, Tedem Turnerem i Oprah Winfrey, aby wynegocjować skoordynowaną reakcję na „problem” wzrostu populacji, który wszystkie te postacie postrzegają jako zagrożenie dla „rasy ludzkiej” – czyli dla nich samych , dla ich nieuczciwie zdobytego bogactwa i wystawnego stylu życia, który został zbudowany na plecach tych samych ludzi, których teraz próbują eksterminować.

Niepokojące jest to, że Gates jest obecnie największym prywatnym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce.

Jak wynika z ubiegłorocznej edycji Land Report 100, corocznego badania największych właścicieli ziemskich w kraju, firma Gates nabyła 270 000 akrów ziemi w całej Ameryce . Ma oko na rolnictwo w Afryce Subsaharyjskiej i Azji Południowej.

Analitycy łączą teraz punkty w jego programie działań w zakresie masowych szczepień i projektów modyfikacji genów zwierząt gospodarskich oraz zakupów pól uprawnych. Krytycy nie mogą powstrzymać się od obaw, że plan globalnej elity polegający na przejmowaniu dostaw żywności powoli jest realizowany.

W styczniu 2020 r. Fundacja Gatesów ogłosiła utworzenie organizacji non-profit o nazwie Gates Ag One, której celem jest „przyspieszenie wysiłków mających na celu zapewnienie drobnym rolnikom w krajach rozwijających się […] dostępu do niedrogich narzędzi i innowacji potrzebnych im do zrównoważonej poprawy upraw produktywność i dostosować się do skutków zmian klimatycznych.”

Uruchomienie nastąpiło na krótko przed upadkiem Sojuszu na rzecz Zielonej Rewolucji w Afryce (AGRA), założonego w 2006 roku przez fundację biznesmena oraz Fundację Rockefellera.

„Oprócz oczywistego zwrotu finansowego z inwestycji, dlaczego jeszcze Gates miałby interesować się zwierzętami hodowlanymi poddanymi inżynierii genetycznej? Chociaż nie znamy wewnętrznego sposobu działania umysłów globalistów, moglibyśmy rozważyć kilka teorii, które ostatecznie kończą się tym samym rezultatem – własnością i kontrolą kilku samozwańczych elit z Gatesem jako frontmanem, ” – skomentowała Rhoda Wilson z Expose .

Jednym z możliwych celów Gatesa w promowaniu GMO zwierząt hodowlanych jest ich zdziesiątkowanie i zmuszenie ludzi do spożywania w przyszłości nieorganicznej żywności zastępczej wyhodowanej w laboratorium, co zasadniczo eliminuje wolność wyboru ludzi.

Jacob Bruns piszący dla Headline USA wyjaśnia: „W opinii miliarderów na całym świecie nadal istnieją „przeszkody” religijne i polityczne, które mogą stanąć na drodze ich masowym eksperymentom ”. I nie mógł mieć bardziej racji.

To nie przypadek, że globalistyczna elita na Światowym Forum Ekonomicznym aktywnie działa na rzecz obalenia religii i przekonania ludzkości, że Bóg nie żyje, a Jezus to fałszywa wiadomość.

Ta globalna elita, na czele której stoją takie postacie jak Klaus Schwab i Bill Gates, przypomina w tym momencie złoczyńców z kreskówek. Tyle że są prawdziwe i niezwykle niebezpieczne.

W People’s Voice jesteśmy zdeterminowani nadal publikować i nadawać wiadomości, których media głównego nurtu nie mają odwagi dotknąć. Ale nie możemy tego zrobić sami. Potrzebujemy Twojej pomocy, aby szerzyć prawdę daleko i szeroko. Dołączcie do nas w naszej misji edukowania mas na temat tego, co naprawdę dzieje się za kulisami dzisiejszego świata. Jesteśmy w tym wszyscy razem.

Udostępnij

TECHNOLOGIA mRNA NA TWOIM TALERZU JUŻ NADCHODZI

Globalna Świadomość26 sierpnia 202326 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDZIECI W USA MOGĄ IDENTYFIKOWAĆ SIĘ JAKO ”MINOTAURY PUŁCIOWE” A W NOWYM SERIALU DISNEY’A NASTOLATKA ZACHODZI W CIĄŻE Z

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TECHNOLOGIA mRNA NA TWOIM TALERZU JUŻ NADCHODZI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?