Otwórz oczy

PREPARATY, MASKI ,BLOKADY – JAK NA NOWO OŻYWIAJĄ PANDEMICZNĄ NARRACJĘ

PREPARATY, MASKI ,BLOKADY – JAK NA NOWO OŻYWIAJĄ PANDEMICZNĄ NARRACJĘ

„Stara” pandemia została uznana za zakończoną, ale w żadnym wypadku nie została zażegnana. Nadmierna śmiertelność i szkody wyrządzone przez szczepienia są nadal zamiatane pod dywan, podczas gdy WHO już trąbi światu o kolejnym wariancie koronawirusa BA.2.86 – a rządy chętnie na niego wskakują.

Jednocześnie Pfizer i Moderna już reklamują swoją nową wersję ”bezpiecznych” szczepionek, które są dostępne w samą porę na rozpoczęcie szczepień i pandemii. Od października powrócimy do liczby zachorowań, liczby przypadków, blokad i obowiązkowych masek oraz nowego terroru szczepień. Biznes jak zwykle?

Nie do końca. Na razie ludzie są nieco bardziej ostrożni w chwaleniu szczepionek. W mediach ludzie nie mówią już tak dobrze o „bezpiecznych i skutecznych szczepieniach”. Obelgi pod adresem tych, którzy chcą się zaszczepić, są nieco cichsze, a radość z powodu nowo opracowanej szczepionki bardziej powściągliwa. W każdym razie, jak dotąd, szczepionkowcy znajdują się pod presją.

Jeszcze w sierpniu tego roku federalny minister zdrowia, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne pomimo wszystkich szkód, zgonów i oskarżeń przeciwko niemu.

Przyznajemy się tylko do tego, czego nie da się już ukryć

Jest ku temu powód. Nie da się już ukryć faktu, że doszło do wielu szkód spowodowanych przez strzały, a jedynie ich ilość nie została jeszcze przyznana. Chociaż większość ludzi wie, że liczba ofiar jest znacznie wyższa niż przyznano – podobnie jak liczba ofiar śmiertelnych – media i politycy zachowują się jak przestępcy w dochodzeniach policyjnych:

To, czemu nie można już zaprzeczyć, jest z wahaniem przyznawane, ale przyozdobione wymówkami, przerzucaniem się winą, pomawianiem i upartym zaprzeczaniem wszystkiemu, co nie zostało jeszcze bezsprzecznie udowodnione. Dowody i badania, które zaprzeczają narracji, są bzdurne, niepoważne itp.

Problem polega na tym, że nie ma żadnego organu prowadzącego dochodzenie. Śledczymi jesteśmy my, obywatele, którzy polegają na uczciwych i nieskorumpowanych naukowcach, lekarzach, wolnych i alternatywnych mediach, badaczach – i samych poszkodowanych. Naukowcy i lekarze, którzy odważnie sprzeciwiają się zbrodni szczepień, muszą spodziewać się drakońskich kar. To ogromnie osłabia odwagę. Pomimo ostrzeżeń uznanych ekspertów: maska powróci jesienią!

Skutki środków, takich jak blokady i maski, również zebrały swoje żniwo. Mikroplastiki w płucach ludzi z materiałów masek powoli stają się widoczne. Frankfurter Rundschau opublikował artykuł na ten temat już w 2021 roku i napisał:

„Według prywatnego Hamburskiego Instytutu Środowiska (HUI), badania wykazały, że obecnie używane maski emitują „w niektórych przypadkach znaczne ilości zanieczyszczeń” – w tym lotne węglowodory organiczne i formaldehyd. Ponadto wytwarzane i wdychane są mikroplastiki, zwłaszcza w przypadku noszenia przez kilka godzin i wielokrotnego używania. „W testach znaleźliśmy do 2000 włókien dziennie, z których część dostaje się do płuc wraz z powietrzem, którym oddychamy” – powiedział prezes HUI profesor Michael Braungart gazecie Frankfurter Rundschau.

Szkody, jakie lockdown wyrządził społeczeństwu, wciąż nie zostały naprawione. Samotność, rozbite małżeństwa, straumatyzowane dzieci, które były narażone na niezwykle wysoki poziom konfliktów rodzicielskich, i w wielu przypadkach przemoc domową ze strony przytłoczonych, zdesperowanych rodziców. Samobójstwa, alkoholizm, samotność, izolacja, egzystencjalny niepokój były „skutkami ubocznymi” blokad. Jeśli poważnie potraktować liczby przypadków, to nie było żadnych korzyści z przekształcenia całych narodów w państwa więzienne. Nauczyciele narzekają, że dzieci są poważnie opóźnione w rozwoju w porównaniu z „erą sprzed Corony”. Ich kompetencje językowe bardzo ucierpiały, ponieważ często nie miały prawie żadnych wskazówek w domu od swoich przeciążonych, niepewnych rodziców.

Ale ich psychika również ucierpiała, podobnie jak ich zdolność do interpretowania ludzkich twarzy i mimiki. Kiedy cały świat zasłania dolna połowa twarzy, dziecko nie jest w stanie ocenić, czy patrzy się na nie w sposób przyjazny, obojętny czy wrogi. Jednak bardzo małe dziecko ocenia swoje środowisko społeczne wyłącznie na tej podstawie.

Szkody wyrządzone przez koronawirusa są trwałe i ogromne

Blokady i zmiany w społeczeństwie spowodowane działaniami koronawirusa pozostawiły po sobie ogromne szkody. Ludzkie, zdrowotne, społeczne, ekonomiczne. Wiele średnich przedsiębiorstw musiało się poddać. Branża gastronomiczna jeszcze się w pełni nie odbudowała.

Ogólny brak personelu we wszystkich obszarach, który nadal jest problematyczny, jest również z tym związany i szkodzi gospodarce. Jest to melanż rezygnacji, osób, które wcześniej były zatrudnione, które stały się niezdolne do pracy z powodu szczepień lub zakażenia koronawirusem i niewłaściwej terapii. Szczepienie wywołało tak zwane „Post-Vac” (objawy po szczepieniu) u bardzo wielu osób, rodzaj „Long-Covid” i jest bardzo powszechne. Focus poinformował w lipcu 2023 roku:

„Jak bezpieczne są te szczepionki, które zostały opracowane i zatwierdzone w bardzo krótkim czasie, jest zatem pytaniem, które będzie nas zajmować przez długi czas. Zgodnie z raportem, do 31 marca 2023 r. PEI otrzymała łącznie 340 282 spontanicznych zgłoszeń od osób zaszczepionych o podejrzewanych skutkach ubocznych lub powikłaniach poszczepiennych – z łącznej liczby 192 208 062 szczepień Covid-19”.

W artykule Focus wymienia również objawy „poszczepienne”, tj. objawy, które pojawiają się po szczepieniu i w bardzo wielu przypadkach są również trwałe:

Lista szkód spowodowanych lockdownem i szczepieniami jest długa. Można by tu jeszcze przywołać zatrważająco długą listę sportowców nagle padających trupem, tragiczne historie okaleczonych ofiar szczepień, itd. Faktem jest, że trzyletnia pandemia wywołana przez naukowo opracowaną chimerę koronawirusa, wraz z jej szkodliwymi środkami powstrzymującymi, pozostawiła świat w znacznie gorszym stanie niż był wcześniej.

Nowa ”edycja” od końca września?

A teraz cała gra ma zostać uruchomiona ponownie od końca września. Z powodu nowego wariantu BA.2.86, który nazwali „Eris” (to grecka bogini niezgody, bardzo ładnie wybrana). Wygląda więc na to, że znów będą maski, blokady, ośrodki szczepień i wszystkie narzędzia tortur. Media znów będą bębnić o szczepieniach, mimo że wiedzą, że wysyłają ludzi na śmierć.

Sklepy ponownie nie wpuszczą nikogo, kto nie przypnie sobie do ust szmatki z mikroplastiku, szkoły ponownie zostaną zamknięte i po raz kolejny poważnie skrzywdzą dzieci, lekarze ponownie przyłączą się do akcji, choć wiedzą, że w ten sposób poważnie skrzywdzą niemałą liczbę swoich pacjentów.

Ponieważ ci, którzy odmówią, zostaną ukarani. Dlatego właśnie lekarze są obecnie stawiani przed sądem i skazywani na karę więzienia. Odstraszanie działa. Nawet Stalin powiedział to otwarcie: Ukarz jednego, wykształć stu.

Techniki sztuk walki psychologicznej

Norbert Häring jest niemieckim dziennikarzem biznesowym. Od 2002 r. jest redaktorem ekonomicznym w Handelsblatt. Opublikował również kilka książek, w tym jedną na temat polityki pieniężnej. To dzięki niemu kilka dni temu ujawnił perfidne środki, które są obecnie wykorzystywane do przeforsowania nowej szczepionki przeciwko pandemii, która już dawno została podjęta. Cytuję tutaj kilka fragmentów artykułu Norberta Häringa.

„Cornelia Betsch, jedna z najbardziej zapracowanych psycho-manipulatorów dla establishmentu szczepień, a w tym czasie członek Rady Ekspertów Corona, kieruje niemieckim oddziałem projektu UE o nazwie Jitsuvax ze swoim oddziałem psychologicznym w Erfurcie lojalnym wobec rządu. Zajmuje się on badaniem i rozpowszechnianiem psychologicznych sztuczek, które lekarze mogą stosować w celu przezwyciężenia niechęci do szczepień.

Pochodząca od sztuki walki jiu-jitsu nazwa projektu obejmującego pięć krajów, prowadzonego przez Uniwersytet w Bristolu, wyjaśnia. Naukowcy zajmujący się manipulacją wyróżniają jedenaście problematycznych postaw osobistych jako „korzenie” sceptycyzmu wobec szczepień, w tym wiarę w spisek, nieufność wobec autorytetów, postawy religijne i nacisk na autonomię. Dla nich nie istnieją uzasadnione powody sceptycyzmu wobec szczepionek.

Jeśli więc ktoś dojdzie do wniosku, że nie chce zaszczepić własnego dziecka przeciwko Covidowi, ponieważ wykazano, że szczepienia nie pomagają w zapobieganiu zarażeniu i przenoszeniu choroby, a ryzyko poważnych skutków ubocznych, przynajmniej dla dzieci, jest większe niż ryzyko poważnego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego przez Covid, wówczas przyczyna musi zostać zidentyfikowana jako jeden z jedenastu defektów psychicznych.

Ponieważ wyklucza się możliwość, że władze popełniły błąd, a zalecenie dotyczące szczepień dzieci i niemowląt było błędne. W ramach „strategii zdecydowanego obalania” propagowanej przez naukowców zajmujących się manipulacją, to, czemu nie można zaprzeczyć, należy najpierw przyznać, aby następnie podciągnąć to na wyższy poziom do ogółu i rozcieńczyć.

Tak więc, podczas gdy argument sceptyków dotyczący konfliktu interesów obywa się bez sztuczek psychologicznych i opisuje rzeczywistość społeczną, proponowany kontrargument opiera się na leniwych sztuczkach semantycznych i psychologicznych i tylko sprawia wrażenie opisywania istotnych faktów”.

I jak głosi nagłówek „Rośnie liczba przełomowych szczepionek: Coraz więcej oddziałów intensywnej terapii na granicy możliwości”, to NIE jest tak, że zaszczepieni, jeśli są zarażeni wbrew wszelkim obietnicom, mają znacznie łagodniejszy przebieg i nie kończą na oddziałach intensywnej terapii jak osoby niezaszczepione.

Teraz, gdy kłamstwa zostały ujawnione, psychonaukowcy mają za zadanie wykorzystać manipulacyjne, oszukańcze fałszywe argumenty, aby przekonać łatwowiernych i niedoinformowanych z powrotem do igły. Wielu się na to nabierze. Opór będzie jednak znacznie większy niż podczas pierwszej pandemii koronawirusa. Dlatego też psychotriki i presja psychologiczna zostaną zintensyfikowane.

Naukowcy zajmujący się manipulacją wyróżniają jedenaście problematycznych postaw osobistych jako „korzenie” sceptycyzmu wobec szczepień, w tym wiarę w spisek, nieufność wobec autorytetów, postawę religijną i nacisk na autonomię. Dla nich nie istnieją uzasadnione powody sceptycyzmu wobec szczepień. Norbert Häring kończy swój artykuł, który jest absolutnie wart przeczytania, słowami:

„Naukowcy”, którzy pozwalają sobie płacić przez rząd za opracowywanie leniwych psychologicznych sztuczek, za pomocą których rząd może manipulować obywatelami, są hańbą dla nauki. Wyrządzają wielką szkodę demokracji.

Projekt, który jest realizowany od 2021-2025, jest finansowany przez UE w wysokości 3,1 mln euro. Bądźcie czujni, drodzy czytelnicy.

Udostępnij

PREPARATY, MASKI ,BLOKADY – JAK NA NOWO OŻYWIAJĄ PANDEMICZNĄ NARRACJĘ

Globalna Świadomość18 września 202318 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK I PO CO POWSTAŁA ”FAŁSZYWA NARRACJA” PLAN-DEMI OSTATNICH LAT ?Następny artykułTAJNY DOKUMENT ”HISTORIA ADAMA I EWY” – CZY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PREPARATY, MASKI ,BLOKADY – JAK NA NOWO OŻYWIAJĄ PANDEMICZNĄ NARRACJĘ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?