Otwórz oczy

NAJBARDZIEJ CNZUROWANY LEKARZ EUROPY – ”NADCHODZĄ NOWE RZECZY”

NAJBARDZIEJ CNZUROWANY LEKARZ EUROPY – ”NADCHODZĄ NOWE RZECZY”

Gdzieś na świecie jest kilka zakładów, w których produkuje się pełną parą nikomu nieznane jeszcze medykamenty. Za pół roku większość krajów świata wyda miliardy dolarów na ten środek „ratujący świat”, by skończyć wreszcie z tym koszmarem.

Nie, nie usłyszycie ode mnie: a nie mówiłem! Nie o mnie tutaj chodzi. Niemieckojęzyczna austriacka, niezależna telewizja AUF1, nadająca od września 2023 r. także przez satelitę, przeprowadziła interesujący wywiad z Heiko Schöning, niemieckim lekarzem i autorem.

26 września 2020 został ON zaproszony, aby wygłosić tam mowę, niemiecki lekarz Heiko Schöning. Jak tylko zaczął mówić na temat nowej książki, “Corona – fałszywy alarm” (autorzy dr. Karin Reiss i prof.. Sucharit Bhakdi), która właśnie wtedy ukazała się w języku angielskim, grupa policjantów wyłączyła prąd, aby uniemożliwić działanie mikrofonu, i zaraz potem aresztowała prelegenta. Założono mu kajdanki i przewieziono na posterunek policji. Tak zakończono długoletnią tradycję pielęgnowania wolności słowa w Anglii.

Chciałbym dodać, że w omawianej przez prelegenta książce, światowej sławy uczonych, obala się mity i przedstawia wspierane przez większość uznanych uczonych fakty, z dziedziny wirusologii i immunologii.

Firmy farmaceutyczne i służby specjalne łączą obecnie siły w badaniach nad bronią biologiczną, twierdzi analityk i lekarz Heiko Schöning. Po miesiącach badań Schöning jest pewien: „Tym razem będą to bakterie”!. Lekarz przewidział zainscenizowany stan zagrożenia zdrowia na wiele miesięcy przed koronawirusem. Teraz, w wywiadzie AUF1 ze Stefanem Magnetem, wymienia konkretne nazwiska i firmy i prosi o ich rozpowszechnienie. Ponieważ ujawnienie aktorów, mówi Heiko Schöning, może udaremnić wcześniej zaplanowane przestępstwo. Źródło.

Nie dziwi mnie, że twórcy nielegalnej broni biologicznej porzucili koncepcję stworzenia groźnego wirusa, skoro samo pojęcie wirusa jest abstrakcyjnym tworem w rodzaju science-fiction. Źródło. Zdecydowanie łatwiej jest eksperymentować na widzialnych (pod mikroskopem), większych bakteriach. Tutaj wojskowi stratedzy widzą wyższy potencjał militarny niż przy wirusach, których pojęcie nigdy nie wyszło poza fazę teorii. Broń biologiczna to przede wszystkim antybiotyki i szczepionkiŹródło.

Osoby, które poświęciły się karierze wirusologów, nie będą zachwycone wiadomością, że gonią za fantomem – zostali wykształceni na podstawie bajek z tysiąca i jednej nocy, stworzonych na potrzeby mafii farmaceutycznej. Nie wirusolodzy są celem tych przekrętów – oni są użytecznym narzędziem w okłamywaniu i utrzymywaniu w strachu klientów Big Pharma, czyli wszystkich nienależących do tej mafii.

Wywiad z Doktorem w języku PL znajdziesz w poniższym linku :

https://www.kla.tv/_files/video.kla.tv/2023/10/27248/HeikoSchoeningOstrzegaNastACYA_1080p.webm

Autor artykułu Marek Wójcik

https://www.world-scam.com/

Udostępnij

NAJBARDZIEJ CNZUROWANY LEKARZ EUROPY – ”NADCHODZĄ NOWE RZECZY”

Globalna Świadomość27 października 20233 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKLAUS SCHWAB – ”ZASTĄPIMY WAS HYBRYDAMI SZTUCZNEJ INTELIGENCJI”Następny artykułMASONI KONTRA ILLUMINACI – GDZIE SKRYWAJĄ SIĘ OSTATECZNE ELITY ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NAJBARDZIEJ CNZUROWANY LEKARZ EUROPY – ”NADCHODZĄ NOWE RZECZY”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?