Otwórz oczy

3 LATA PÓŹNIEJ – CZY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ PANDEMICZNE ROZLICZENIA ?

3 LATA PÓŹNIEJ – CZY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ PANDEMICZNE ROZLICZENIA ?

BBC, brytyjski nadawca rządowy, opublikował w zeszłym miesiącu raport o następującym tytule: Zimowa śmiertelność w Szkocji najwyższa od ponad 30 lat. Pośrednio firma nieświadomie przyznaje, że tak naprawdę nie było pandemii, bo jak mogło być, skoro trzy lata później, po śmierci tysięcy osób, po udanym wprowadzeniu na rynek „cudownej” szczepionki, szkocka zima spowodowała więcej zgonów niż w 2020 roku?

Artykuł wyjaśnia, że problem nie ogranicza się do Szkocji:

Zeszłoroczna zimowa śmiertelność w Szkocji była najwyższa od ponad 30 lat. Dane z National Records of Scotland (NRS) wykazały, że w okresie od grudnia 2022 r. do marca 2023 r. zarejestrowano 24 427 zgonów – o 11% więcej niż poprzedniej zimy i najwięcej od lat 1989-90.

Matheson powiedział, że wskaźniki śmiertelności wzrosły w całej Wielkiej Brytanii i stwierdził, że polityka oszczędnościowa Westminsteru w ciągu ostatniej dekady doprowadziła do zgonów z powodu cięć w usługach. Korespondentka BBC ds. zdrowia Lisa Summers donosi:

Zeszła zima jest często wymieniana jako najgorsza w historii NHS i nie ma końca presji w miesiącach letnich, lekarze twierdzą, że mają prawdziwe obawy o to, co przyniesie ta zima.

Więc najgorszą zimą w historii NHS nie był rok 2020? Jak to możliwe? Czy szpitale nie były całkowicie przeciążone podczas największego kryzysu zdrowotnego od stulecia?

Wygląda na to, że wiecznie rozczarowujący Boris Johnson znał prawdę, co, jak zauważa Domini Gordon, poddaje w wątpliwość cały epizod Borisa na OIOM-ie:


Wielu ostrzegało, że tak się stanie. Samotność, strach, stres, bezrobocie, inflacja, opóźniona opieka medyczna: to wszystko były pewne konsekwencje lockdownów, które razem wzięte z doprowadziły do zwiększonej liczby zgonów. Było to całkowicie przewidywalne, podobnie jak nieunikniona porażka ograniczeń (w tym masek i szczepionek) w celu powstrzymania przenoszenia już istniejącego wirusa układu oddechowego. W końcu nawet polarnicy chorują na grypę.

Zdradziliśmy umowę społeczną za nic, za mniej niż nic, za śmierć. Ale teraz jest jasne, że to nie tylko skutki kwarantanny zabijają tysiące ludzi. Spójrzmy na inne przerażające dane pochodzące od zespołu Scottish Unity:


Co ciekawe, CBS News poinformowało kilka dni temu, że wskaźniki śmiertelności niemowląt w USA wzrosły w 2022 r. po raz pierwszy od ponad 20 lat. Oficjalna brytyjska agencja prasowa sugeruje, że nie było pandemii i że kraj ma poważny problem z nadmierną śmiertelnością. Co zrozumiałe, jeden z posłów, Andrew Bridgen, postanowił kilka miesięcy temu wymusić debatę na ten temat. Jak zareagowali jego koledzy? Tylko 13 z 650 pofatygowało się na posiedzenie. Kiedy posłowie zostali zapytani przez grupę HART, dlaczego nie wzięli udziału w debacie, udzielili następujących odpowiedzi:

„Skuteczność szczepionki została udowodniona ponad wszelką wątpliwość. Tylko niewielka grupa antynaukowców z ruchu teorii spiskowych nadal rozpowszechnia te bzdury”.

„Jeśli myślisz, że będę tracić czas na słuchanie Bridgena o jego antyszczepionkowych bzdurach, to się mylisz”.

Bridgen podzielił się na sesji wieloma z tego, o czym pisano w ostatnich latach: wzrostem liczby roszczeń z tytułu niepełnosprawności po szczepieniach, utrzymującą się nadwyżką zgonów po „pandemii” we wszystkich grupach wiekowych, odzwierciedlającą zwiększoną śmiertelność zaobserwowaną i ukrytą w badaniach Pfizera i Moderny. Ale w dzisiejszych czasach cytowanie publicznie dostępnych statystyk i zadawanie rozsądnych, oczywistych pytań czyni cię „nienaukowym ekspertem”.

Żyjemy w społeczeństwie rządzonym przez media i polityków. Innymi słowy, społeczeństwie rządzonym przez kłamstwa i chciwość, ale „agenda” się zmienia; ci, którzy są daleko od tego, co dzieje się ze szczepieniami przeciwko Covid-19, powinni być świadomi następujących znaczących wydarzeń. Premier Kanady przeprosił tych, którzy zdecydowali się nie szczepić przeciwko Covid-19 i byli nękani przez rząd za to, że tego nie zrobili.

Parlament Europejski omówił kłamstwa firm farmaceutycznych produkujących szczepionki oraz wysoką nadumieralność w krajach o najbardziej zaszczepionych populacjach. Rozpoczynają się dochodzenia w sprawie ofiar ograniczeń i szczepień przeciwko agencjom rządowym w Kanadzie. W USA, Japonii i Niemczech odbywają się procesy i przesłuchania publiczne w sprawie skutków ubocznych, zgonów po szczepieniach i ograniczeń związanych z Covid-19,

Tysiące lekarzy organizuje szczyty i konferencje omawiające szkody związane ze szczepieniami, oszustwami i korupcją podczas pandemii. WHO dokonała przeglądu praktyki masowych szczepień dzieci i młodzieży przeciwko COVID-19.

Sprawa karna przeciwko nowemu prezydentowi Szwajcarii Alainowi Bersetowi w związku z jego oszustwem w telewizji centralnej, że szczepionka COVID-19 zapobiega infekcji. Szwajcarski Federalny Urząd Zdrowia Publicznego nie zaleca już szczepień przeciwko COVID-19. Lekarze, którzy kontynuują szczepienia, są odpowiedzialni za możliwe skutki uboczne. Pozwy sądowe w USA przeciwko mediom, wyższym urzędnikom administracji i agencjom federalnym za cenzurowanie informacji związanych ze szczepieniami. Niemiecki minister zdrowia przyznaje, że szczepionki są szkodliwe.

W Stanach Zjednoczonych stanowy Sąd Najwyższy zwrócił pensje, przywrócił do pracy zwolnionych, którzy odmówili szczepień, i uznał, że szczepienia nie chronią przed zarażeniem się lub przeniesieniem COVID-19. Specjalna podkomisja ds. pandemii koronawirusa w Kongresie USA przyznała: brak danych naukowych na temat potrzeby noszenia masek, ataki na teorie naturalnej odporności, dziwność wezwań do regularnych dawek przypominających, konsekwencje i skutki uboczne szczepionek, ukrywanie danych przez producentów szczepionek, nieuzasadnione stosowanie szczepionek opartych na mRNA dla dzieci, w Japonii przedstawiciel Izby Radców oskarżył rząd o ukrywanie prawdy o szczepieniach, a naukowcy pozwali rząd na tej samej podstawie.

Dochodzenie karne przeciwko przewodniczącemu Komisji Europejskiej i postępowanie sądowe z udziałem Komisji. Cóż, lista comiesięcznych dodatków, które są również bardzo znaczące, jest godna szacunku. Kilka lat temu niewielu by to sobie wyobraziło, ale teraz jest to obecna rzeczywistość. A to dopiero początek.

Udostępnij

3 LATA PÓŹNIEJ – CZY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ PANDEMICZNE ROZLICZENIA ?

Globalna Świadomość8 listopada 20238 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułELITY SĄ ZMĘCZONE UKRAINĄ – TE SAME SIŁY SPONSORUJĄ KOLEJNY TEATR WOJENNYNastępny artykułZAGADKOWA SPRAWA GRZEGORZA BORYSA I OFIARY TAJNYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ PANDEMICZNE ROZLICZENIA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?