AGENDA 2030

LEGALNA PEDOFILIA – WEF ZMIENIA WIEK INICJACJI SEKSUALNEJ

LEGALNA PEDOFILIA – WEF ZMIENIA WIEK INICJACJI SEKSUALNEJ

Światowe Forum Ekonomiczne nakazało rządom na całym świecie obniżenie wieku przyzwolenia do 12 lat i dekryminalizację pedofilii. Według chorych i pokręconych umysłów na korytarzach władzy w Davos, przepisy dotyczące wieku przyzwolenia nie mają miejsca w oświeconym społeczeństwie, ponieważ dyskryminują prawo dziecka do uprawiania seksu z dorosłymi. (0:20) Jeśli się z tym nie zgadzasz, globalistyczna elita ma dla ciebie plan.

Zgodnie z kolejnym krokiem w ich złym programie, planują wymagać od rodziców uzyskania licencji na wychowywanie własnych dzieci. A jeśli rodzice sprzeciwią się kluczowym elementom globalistycznego programu, w tym tak zwanym prawom dziecka, elita odbierze ci prawo do wychowywania własnego dziecka. Nie popełnij błędu, oni przychodzą po nasze dzieci. Jeśli nie chcesz żyć w świecie, w którym dzieci są rzucane wilkom na pożarcie, nadszedł czas, aby zająć stanowisko.

Globalistyczna elita od lat próbuje znormalizować pedofilię za kulisami, a teraz widzimy owoce ich pracy na jawie. Niemiecki rząd rozważa propozycje legalizacji pornografii dziecięcej i drastycznego obniżenia wieku przyzwolenia, w ramach radykalnych nowych planów opublikowanych przez WEF, aby uczynić świat bardziej inkluzywnym wobec pedofilów. Niemiecki parlament przyjął petycję określającą prawa dzieci, która została opracowana przez znaną organizację propedofilską o nazwie Krim 13, grupę propedofilską, która opowiada się za gwałtem na dzieciach i legalizacją pedofilii.

Wśród praw wymienionych w tekście petycji znajduje się stwierdzenie, że dzieci mają prawo do wypowiadania się we wszystkich sprawach, które mają wpływ na ich emocjonalne, psychiczne i fizyczne samopoczucie, oraz prawo do swobodnego rozwoju osobowości. Samostanowienie seksualne jest zawarte w art. 2 ustawy zasadniczej pod sformułowaniem swobodnego rozwoju ) osobowości. Aktywiści domagają się, aby pedofile byli chronieni przed dyskryminacją, kryminalizacją, wykluczeniem i prześladowaniami na mocy niemieckich przepisów dotyczących równości.

Pedofilia nie jest jedynym tabu, które chcą obalić. Kazirodztwo jest również w programie WEF i są zdeterminowani, aby zalegalizować je we wszystkich krajach infiltrowanych przez WEF, zaczynając od Niemiec. Według WEF, przepisy przeciwko kazirodztwu naruszają prawa człowieka braci i sióstr, którzy chcą mieć związki i zakładać rodziny, a wspierana przez rząd grupa w Niemczech papuguje teraz linię WEF.

Nie trzeba mówić, że prawa przeciwko kazirodztwu istnieją nie bez powodu. Ale elity na tym nie poprzestają. Teraz kładą podwaliny pod odebranie rodzicom naturalnych praw do wychowywania własnych dzieci. Hillary Clinton powiedziała, że do wychowania dziecka potrzeba wioski. A globalna elita posuwa tę koncepcję jeszcze dalej. Po tej krótkiej przerwie ujawnimy ich przebiegły plan konfiskaty naszych dzieci.

Profesor Światowego Forum Ekonomicznego oświadczył, że rodzice wkrótce będą musieli uzyskać licencję od rządu, aby móc wychowywać własne dzieci. Według profesora WF, rodzice będą musieli udowodnić, że akceptują radykalny program pro-pedofilski i transpłciowy, zanim otrzymają licencję. W swoim artykule ”The Kids Aren’t Alright, Expanding the Role of the State in Parenting”, urzędnik WF argumentuje, że rząd powinien przejąć główną odpowiedzialność za wychowywanie dzieci. Nie powinno to stanowić żadnego problemu, ponieważ biologiczni rodzice nie mają prawa do wychowywania własnych dzieci, odważnie twierdzi w artykule opublikowanym w Journal of Ethics and Social Philosophy.

Osoby fizyczne nie mają prawa do wychowywania swoich biologicznych dzieci, ani nie mają żadnych interesów na tyle ważnych, aby uzasadnić prawo do wychowywania dzieci w ogóle, stwierdza profesor. Ponieważ prawa te nie istnieją, nie można powiedzieć, że regulowanie polityki rodzicielskiej im zagraża To tylko kolejna zła polityka narzucona przez globalistyczną elitę niczego niepodejrzewającym obywatelom krajów zachodnich.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób jakikolwiek dorosły mógłby argumentować, że przepisy przeciwko pedofilii naruszają prawa dzieci lub że rodzice nie mają naturalnych praw do wychowywania własnych dzieci, to musisz pamiętać, że dla globalistycznej elity zło równa się dobro, a teraz osiągnęliśmy etap ich głównego planu, w którym wycierają nam w to twarze.

Klaus Schwab chwalił się w 2017 roku, że FW całkowicie przeniknęła do kanadyjskiego rządu, i od tego czasu Justin Trudeau i jego zastępczyni Christina Freeland, oboje będący młodymi globalnymi liderami, narzucali Kanadyjczykom jedną politykę FW po drugiej. Najpierw Kanada stała się światową stolicą eutanazji, z państwem zdeterminowanym do eutanazji każdego, kogo uznają za bezużytecznego, w tym dzieci i osób niepełnosprawnych oraz chorych psychicznie.

Następnie Trudeau sprawił, że Kanada jeszcze bardziej znalazła się na celowniku FW, gdy zaczął zamrażać konta bankowe pro-wolnościowych demonstrantów zaangażowanych w protesty Truckerów. Teraz Kanada Trudeau kładzie podwaliny pod odbieranie dzieci rodzicom, którzy nie popierają operacji zmiany płci swoich małych dzieci i przyjmowania zmieniających życie hormonów, zanim będą one wystarczająco dorosłe, aby zrozumieć konsekwencje swojej decyzji. Liberalny stan Waszyngton jest już w trakcie realizacji tego programu.

Stan Waszyngton uchwalił w tym roku ustawę SB 5599, która umożliwia państwu legalne odbieranie dzieci rodzicom, jeśli nie wyrażą oni zgody na operacje zmiany płci ich dziecka. Wszyscy Demokraci głosowali za przyjęciem kontrowersyjnej ustawy, podczas gdy wszyscy Republikanie głosowali przeciw. Trwa wojna, a elity i ich marionetki w polityce i rozrywce z dnia na dzień stają się coraz bardziej zdesperowane, aby znormalizować to, co w poprzednich epokach było rozumiane jako najgorsze przestępstwo ze wszystkich, znęcanie się nad dziećmi.

Na najwyższych szczeblach polityki, finansów i przemysłu rozrywkowego, szemrana kabała pedofilów wykorzystuje swoją władzę, aby ukryć obrzydliwe zbrodnie, które popełniają na dzieciach. Globalna elita, która działa przeciwko interesom ludzkości, jest współczesnym reliktem starożytnego kultu i po raz pierwszy w historii jest bliska ujawnienia głównemu nurtowi. Dlaczego?

Ponieważ ludzkość się budzi.
Wyedukowaliśmy się i udostępniliśmy informacje w Internecie. Kochamy nasze dzieci i mamy dość zbrodni elit przeciwko ludzkości. Woodrow Wilson miał rację, niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych w całej historii byli przerażeni tym kultem. Ale ich moc słabnie. To ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, aby stanąć na swoim miejscu i odmówić oddania swojego prawa pierworództwa globalistycznej elicie.

Udostępnij

LEGALNA PEDOFILIA – WEF ZMIENIA WIEK INICJACJI SEKSUALNEJ

Globalna Świadomość23 listopada 202323 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNY DOKUMENT ONZ – WYLUDNIENIE ZIEMI BYŁO PLANOWANE OD DZIESIĘCIOLECINastępny artykułCARE PODS AI – KABINY MEDYCZNE ZASTĄPIĄ LEKARZY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • LEGALNA PEDOFILIA – WEF ZMIENIA WIEK INICJACJI SEKSUALNEJ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?