AGENDA 2030

WEF W POTRZASKU – ROBIĄ CO MOGĄ BY RATOWAĆ AGENDĘ 2030

WEF W POTRZASKU – ROBIĄ CO MOGĄ BY RATOWAĆ AGENDĘ 2030

Dane Ministerstwa Zdrowia Nowej Zelandii pokazują, że zastrzyki C19 spowodowały śmierć milionów ludzi na całym świecie…

Przełomowe badanie wykazało, że 17 milionów ludzi zmarło na całym świecie po wprowadzeniu „szczepionki” Covid

Zespół obliczył całkowity współczynnik śmiertelności dawki szczepionki (VDFR) dla wszystkich grup wiekowych dla 17 krajów na (0,126 ± 0,004)%, co oznaczałoby 17,0 ± 0,5 miliona zgonów spowodowanych szczepionką przeciwko Covid-19 na całym świecie, od 13,50 miliarda wstrzyknięć do 2 września 2023. Źródło Twierdzą, że zgony spowodowane szczepionkami Covid „odpowiadałyby masowemu zdarzeniu jatrogennemu, w wyniku którego zginęło (0,213 ± 0,006)% światowej populacji. 1 śmierć na 470 osób żyjących w czasie krótszym niż 3 lata – nie zapobiegły w wymierny sposób żadnym zgonom”.

Całkowite ryzyko śmierci spowodowane wstrzyknięciem szczepionek przeciwko Covid-19 w rzeczywistych populacjach, wywnioskowane z nadmiernej śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny i jej synchroniczności z wprowadzeniem na rynek, jest powszechne na całym świecie i znacznie większe niż zgłaszane w badaniach klinicznych, monitorowaniu działań niepożądanych i przyczynowo-skutkowym. statystyki zgonów z aktów zgonu o 3 rzędy wielkości (1000 razy więcej). Źródło

Dużo wykresów i wyników można znaleźć tutaj –Badanie Rancourt 17 mln zgonów ze wszystkich przyczyn Śmiertelność na półkuli południowej 23,5 MB ∙ plik PDF Pobierz

Podsumowanie; Badanie wykazało, że zaobserwowano najwyższy poziom umieralności ze wszystkich przyczyn, który zbiegł się również z wprowadzeniem trzeciej i czwartej dawki szczepionki przypominającej i nie ma innej prawdopodobnej przyczyny większej liczby zgonów niż te szczepionki przypominające. We wszystkich 17 krajach na czterech kontynentach po zaszczepieniu wystąpiła najwyższa liczba zgonów wszystkich osób starszych w każdym wieku, a liczba zgonów w podeszłym wieku spowodowanych szczepionką rosła wykładniczo. To nie jest przypadek. Lekarze udzielają wywiadu podczas Międzynarodowego Szczytu Kryzysowego 4 w rumuńskim parlamencie.

Informatorzy zostaną aresztowani, jeśli ujawnią plan wyludnienia

WEF (WEF) nakazuje rządowi aresztować sygnalistów, którzy ujawniają plan wyludnienia Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba nakazało światowym rządom masowe uwięzienie urzędników, którzy próbują ujawnić zbrodnie elit podczas pandemii. Według eksperta Światowego Forum Ekonomicznego, na korytarzach władzy w Davos narasta chaos, ponieważ elity desperacko próbują zamknąć publiczny dostęp do potępiających informacji, które dowodzą, że były zaangażowane w planowanie i realizację pandemii oraz masowe uwalnianie szczepionek, które rzuciły ludzkość na kolana.

Elity globalistyczne stają się coraz bardziej autorytarne, próbując utrzymać swoją władzę. Ale dla nich jest tylko jeden problem. Ludzie budzą się i powstają przeciwko nim. Mamy już wszystkie dowody potrzebne do pociągnięcia ich do odpowiedzialności za zbrodnie przeciwko ludzkości.Według eksperta WEF, potrzeba setek tysięcy ludzi, aby przeprowadzić spisek, taki jak wprowadzenie szczepionek, a Schwab i jego kolesie zrozumieli, że rządowi demaskatorzy mogą działać jako świadkowie w nadchodzących procesach Norymberga 2.0 za zbrodnie przeciwko ludzkości. Dlatego elity podejmują teraz działania i próbują zatrzeć ślady.

Weźmy na przykład ostatnie wydarzenia w Nowej Zelandii. Jacinda Ardern rządziła najbardziej skorumpowanym i tchórzliwym państwem wasalnym infiltrowanym przez WEF w czasie, gdy była premierem, a odciski palców globalnej elity znajdowały się na całym miejscu zbrodni.

Prowadząca nowozelandzką telewizję Liz Gunn opublikowała w październiku aktualizację na temat kliniki medycznej, w której 30 osób otrzymało zastrzyk Covid tego samego dnia i każda z tych 30 osób zmarła w tym samym okresie.Podejrzane? Nie według mediów głównego nurtu, które twierdzą, że to tylko ogromny zbieg okoliczności.

Rząd Jacindy Ardern wiedział, że zastrzyki są trujące, a mimo to i tak je przepchnął.Skąd to wiemy?Dlaczego inaczej zwolniliby elitę ze śmiercionośnych „szczepionek”, jednocześnie zmuszając do nich 95% społeczeństwa?Dzięki niezwykle odważnemu rządowemu informatorowi znamy teraz konsekwencje rządowego mandatu szczepień.

Barry Young, starszy administrator bazy danych Te Whatu Ora Ministerstwa Zdrowia Publicznego Nowej Zelandii, ujawnił wybuchowe i ściśle tajne dane rządowe dotyczące śmiertelności osób, które otrzymały zastrzyki Covid mRNA.

Używając pseudonimu „Winston Smith”, postaci z „Roku 1984” George’a Orwella, Young opublikował dane pokazujące, że ogromna liczba zaszczepionych Nowozelandczyków zmarła nagle po otrzymaniu zastrzyków. Według oficjalnych danych statystyk, ponad 20% obywateli kraju zmarło po otrzymaniu zastrzyków Covid mRNA.

Statystyki są naprawdę potępiające i stoją w sprzeczności z tym, co rząd infiltrowany przez WEF mówi swoim obywatelom.Jak więc rząd zareagował na głęboko szkodliwy wyciek, który ujawnia, że ma krew na rękach?WEF zmieniła niegdyś dumny naród Nowej Zelandii w państwo policyjne.

Rząd wysłał policję, aby aresztowała demaskatora w jego domu i zakazał mediom głównego nurtu informowania o tej historii lub publikowania informacji, które wyciekły. Liz Gunn relacjonowała na żywo z Nowej Zelandii, jak doszło do aresztowania. Ale jest jeszcze gorzej. Wśród chaosu w Nowej Zelandii, gdy globalna elita próbuje zetrzeć swoje odciski palców z miejsca zbrodni, lokalne doniesienia sugerują, że za kulisami podejmowane są drastyczne kroki, kierowane przez Jacindę Ardern w desperackiej próbie ratowania jej szyi.

Globaliści odpowiedzialni za plandemiczny koszmar Covid próbują teraz zatrzeć ślady w każdy możliwy sposób.Dzięki odważnej i ważnej pracy Liz Gunn i rządowego demaskatora Barry’ego Younga, obserwujemy rozwój tego tuszowania w czasie rzeczywistym.

Wśród przecieków, aresztowań i plotek, za kulisami podjęto drastyczny środek: dyrektywę o usunięciu kontrowersyjnych danych, które ujawniają prawdziwy zakres zbrodni przeciwko ludzkości.Nie powinniśmy być zaskoczeni. Ardern wprowadzała w błąd ludzi, którym miała służyć podczas pandemii, mówiąc im, aby zaufali rządowi jako „jedynemu źródłu prawdy”. Zaś informatorzy zostali zdemonizowany i uwięziony zgodnie z żądaniami Klausa Schwaba, aby uczynić z niego przykład, aby zaszczepić strach wśród setek tysięcy pracowników rządowych na całym świecie, którzy mają równie wybuchowe dane, jak wyciek Barry’ego Younga w Nowej Zelandii.

Ardern pracuje teraz ramię w ramię ze Schwabem w korytarzach władzy na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w Szwajcarii, gdzie organizują wielkie tuszowanie swoich ostatnich przestępstw.Uciszanie odważnych prawdomówców i demaskatorów jest sednem tego tuszowania. Jeśli nie rozumiesz potężnych sił, które przejmują naszą cywilizację i że poddanie się im jest losem gorszym niż śmierć, to nie mam ci nic więcej do powiedzenia.

Dane Ministerstwa Zdrowia Nowej Zelandii przedstawiają niezbite dowody na to, że zastrzyki C19 są śmiertelne.

Joseph Sansone, doktorant

tym wpływowym wywiadzie przeprowadzonym 30 listopada administrator bazy danych i statystyk z Nowej Zelandii informuje o ogromnej liczbie zgonów spowodowanych zastrzykami C19. Jak wyjaśnia sygnalista, system w Nowej Zelandii jest zaawansowanym systemem poziomu 1, a on brał udział w jego projektowaniu i jest jedynym administratorem. Szczegółowe dane pokazują, że nie ma innego naukowego wyjaśnienia zwiększonej liczby zgonów w Nowej Zelandii.

Barry Young, administrator bazy danych i statystyk, w powyższym wywiadzie sygnalizował sygnalizację i podkreślił, że zarządzał systemem i zbudował go oraz jest jedynym administratorem bazy danych. Jak wyjaśnił, Nowa Zelandia jest małym krajem z zaawansowanym systemem informatycznym i w przeciwieństwie do większych krajów, które wymagałyby wielu administratorów baz danych, jest jedynym administratorem baz danych, który daje mu pełny dostęp do wszystkich informacji. Barry Young wyjaśnił, że natychmiast po wprowadzeniu na rynek zastrzyków C19 zauważył natychmiastowe sygnały ostrzegawcze, jednak obecnie gromadzenie danych dostarczyło niepodważalnych dowodów naukowych na to, że zastrzyki C19 masowo zabijają ludzi.

Young wyjaśnia niektóre dane i pokazuje, jak dramatycznie wzrosła dzienna liczba zgonów, odkąd w Nowej Zelandii zaczęto wprowadzać zastrzyki C19. Podczas przeglądu danych w ramach wywiadu jednym z najbardziej uderzających wniosków, którymi się podzielono, są grupy zgonów, które po prostu nie są spowodowane zjawiskami naturalnymi. W niektórych lokalizacjach ponad 20% wstrzykniętych osób zmarło. Potwierdza to wcześniejsze dowody i zapewnia, że każda partia jest inna i istnieją losowe grupy kontrolne dla każdej serii składników w zastrzykach.

Pan Young wyjaśnia również, że to, co obserwuje się w Nowej Zelandii, dzieje się na całym świecie i że jasne jest, że każda jednostka rządowa ukrywa te liczby i że robi to celowo. W tym ostrzeżeniu Liz Gunn ujawniła, że ta odważna nowozelandzka sygnalistka została napadnięta przez policję i aresztowana po podzieleniu się informacjami o tych przestępstwach. Dom Barry’ego Younga został zdemolowany przez tak zwane organy ścigania. Pan Young wrócił do domu i został wyciągnięty z pojazdu przez ośmiu gestapo przypominających funkcjonariuszy policji . Youngowi grozi do siedmiu lat więzienia. Po aresztowaniu Barry Young dołączył do Alexa Jonesa w programie Infowars, aby omówić swoje aresztowanie.

Steve Kirsh przeanalizował te informacje i ocenił dane dotyczące Nowej Zelandii i Medicare, a także odpowiedział na niektóre z najważniejszych uwag krytycznych i pytań, jakie mogą mieć ludzie. Pan Kirsch stwierdza również, że całkowita liczba zgonów spowodowanych zastrzykami z broni biologicznej na całym świecie wynosi ponad 13 milionów . Inne szacunki mówią nawet o 20 milionach.

Steve Kirsh niedawno powiadomił CDC, że ludzie umierają w wyniku zastrzyków C19 i zaoferował, że dostarczy im dokumentację, której CDC rzekomo nie posiada. Kirsch powiadomił CDC, że w wyniku zastrzyków umierają rzesze ludzi. Ta wiadomość telefoniczna została nagrana wideo . W nagranej wiadomości pan Kirsch poinformował także Bena Haynesa, dyrektora ds. relacji z mediami CDC, że niezastosowanie się do tej wiadomości telefonicznej doprowadzi do dalszych zgonów i indywidualnej winy. To się nazywa podążanie za…

Przegląd danych brytyjskiego rządu przeprowadzony przez Edwarda Dowda w Phinance Technologies w październiku ujawnił eksplozję liczby agresywnych nowotworów wśród osób w wieku 15–44 lat . Dowd już jako pierwszy sygnalizował przypadki roszczeń ubezpieczeniowych i zwrócił uwagę, że dane dotyczące ubezpieczeń wykazały bezprecedensowy wzrost liczby zgonów. W 2022 r. dane z Wielkiej Brytanii dla tej grupy wiekowej wykazały wzrost zachorowalności na następujące nowotwory:

120% wzrost liczby śmiertelnych czerniaków wśród mężczyzn i 35% wzrost u kobiet. 80% wzrost liczby zgonów z powodu raka trzustki wśród kobiet i 60% wzrost wśród mężczyzn. 55% wzrost liczby zgonów z powodu raka jelita grubego wśród mężczyzn i 41% wzrost wśród kobiet. 35% wzrost liczby zgonów z powodu raka mózgu wśród mężczyzn i 12% wzrost u kobiet. 28% wzrost częstości zgonów z powodu raka piersi u kobiet. 60% wzrost współczynnika zgonów z powodu nowotworów wśród mężczyzn w przypadku nowotworów „bez określenia miejsca” i 55% wzrost wśród kobiet.

Valarie Plante Burmistrz Montrealu i zwolenniczka zastrzyków do broni biologicznej z nanocząsteczkami C19 upadła niedawno podczas przemówienia na konferencji prasowej. Najwyraźniej nie otrzymała zastrzyku soli fizjologicznej…

Ludzie nadal nagle umierają, nawet dwa lata po zaszczepieniu. Próby normalizacji tego zjawiska są czystym złem. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy młode dziewczyny przewracają się na korcie tenisowym lub gdy 18-letni mężczyźni przewracają się martwi na ławce sportowej. Absolutnie złe jest również to, że lekarze oświetlają pacjentów, którzy zostali trwale niepełnosprawni po zastrzykach z Covid 19, tak jak ma to miejsce w przypadku kobiet z zaburzeniami neurologicznymi . Albo jak w tym wywiadzie przeprowadzonym jakiś czas temu z mamą wojskową Michelle Utter i Nickiem Caturano. Michelle wyjaśnia, jak wielu lekarzy i pracowników służby zdrowia ignorowało i zaprzeczało, że zastrzyki C19 spowodowały jej obrażenia, i nie chcą nawet rozważyć takiej oczywistej możliwości.

CDC podaje , że łącznie 270 227 181, czyli 81,4% populacji USA, otrzymało co najmniej jeden zastrzyk broni biologicznej z nanocząsteczkami C19. Jeśli te liczby są dokładne, możemy spodziewać się trudnych sytuacji, ponieważ liczba zgonów będzie stale rosnąć, liczba urodzeń będzie nadal spadać, a liczba rannych będzie nadal rosła. Powyższe ustalenia Eda Dowda wskazują, że z biegiem czasu liczba zgonów wzrasta. Naprawdę nie da się przewidzieć liczby osób, które z biegiem czasu umrą lub odniosą poważne obrażenia.

Politycy, urzędnicy rządowi i przedstawiciele organów ścigania nie mogą dłużej patrzeć w inną stronę. Nie ma już żadnego wiarygodnego zaprzeczenia. W tym momencie bierność i zaciemnianie czynią tych ludzi współwinnymi. Całkowicie niedopuszczalne jest, aby podmioty rządowe w dalszym ciągu ukrywały druzgocące dane dotyczące liczby osób zamordowanych i trwale rannych. Nadszedł czas, aby każde hrabstwo, każdy stan i każdy kraj opublikowały dane na temat liczby osób zamordowanych i rannych w każdej jurysdykcji.

Gdzie są dane z Twojego stanu? Dlaczego te liczby nie zostały ujawnione? Nadszedł czas, aby
zakazać dźgnięcia, zacząć domagać sięaktów oskarżeniaWorldwide Cover Up: New Zealand Ministry of Health Data Shows C19 Shots Killed Millions Across the World – LewRockwell

Prokuratura w Teksasie pozywa firmę Pfizer, ponieważ jej szczepionka pogorszyła „pandemię” – Reuters

Prokurator generalny Teksasu Ken Paxton ściga przed sądem giganta farmaceutycznego firmę Pfizer za kłamstwa na temat szczepionki „covid”. Oskarża międzynarodową korporację o wykorzystywanie fałszywych statystyk do promowania szczepionki i próbę zastraszenia każdego, kto kwestionuje jej skuteczność.

Domaga się skazania firmy farmaceutycznej na karę grzywny w wysokości 10 milionów dolarów i zakazu wypowiadania się na temat skuteczności własnych szczepionek. Prokuratura opublikowała oficjalny komunikat, w którym zapewnia, że pandemia zaostrzyła się po rozpoczęciu masowych szczepień ludności. Paxton krytykuje także sposób, w jaki administracja Bidena radzi sobie z pandemią, mówiąc, że chciał „szukać sprawiedliwości dla mieszkańców Teksasu, z których wielu zostało zmuszonych przez tyrańskie nakazy szczepień do zaakceptowania wadliwego produktu sprzedawanego na podstawie kłamstw”.

Kolejnym zarzutem wobec firmy Pfizer jest „spisek mający na celu cenzurowanie wolności wypowiedzi publicznej”, czyli stosowanie gróźb w celu zapobieżenia wszelkiej krytyce. „Pfizer dopuścił się fałszywych i wprowadzających w błąd działań, przedstawiając bezpodstawne twierdzenia na temat szczepionki przeciwko Covid, co stanowiło naruszenie ustawy o zwodniczych praktykach marketingowych”.

Pomimo ostrzeżeń ze strony FDA, amerykańskiej agencji odpowiedzialnej za regulację leków, firma Pfizer „ukrywała się przed informacjami publicznymi, które kwestionowały jej twierdzenia dotyczące czasu trwania ochrony” przed „Covidem” – mówi amerykański prawnik. „Mimo że w badaniu klinicznym nie zmierzono, czy szczepionka chroni przed przenoszeniem wirusa, firma Pfizer rozpoczęła kampanię mającą na celu zastraszenie społeczeństwa, aby zaszczepiło się jako niezbędny środek ochrony swoich bliskich” – mówi Paxton.

Udostępnij

WEF W POTRZASKU – ROBIĄ CO MOGĄ BY RATOWAĆ AGENDĘ 2030

Globalna Świadomość10 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRESET 676 – JAK DZIAŁAJĄ CYKLICZNE RESETY ?Następny artykułTAJNE OBJAWIENIA WATYKANU – ANTYCHRYST JEST CZYMŚ INNYM NIŻ MYŚLIMY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WEF W POTRZASKU – ROBIĄ CO MOGĄ BY RATOWAĆ AGENDĘ 2030
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?