Otwórz oczy

PFIZER ZAKŁADA SIĘ O 43 MILIADRY DOLARÓW ŻE CZEKA NAS PANDEMIA TURBORAKA NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ

PFIZER ZAKŁADA SIĘ O 43 MILIADRY DOLARÓW ŻE CZEKA NAS PANDEMIA TURBORAKA NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ

Firma Pfizer zadziwiła świat medycyny, finalizując przejęcie Seagen o wartości 43 miliardów dolarów, małej firmy farmaceutycznej, która leczy nowotwory turbo i zarabia zaledwie 2 miliardy dolarów rocznie.

Przejęcie oznacza, że ​​Pfizer staje się największą firmą onkologiczną na świecie, zdolną do leczenia większości nowotworów turbo powodowanych przez szczepionki mRNA.

Jednak charakter przejęcia sprawił, że wiele osób drapało się po głowie. Dlaczego firma Pfizer, zarumieniona ogromnymi zyskami, jakie osiągnęła dzięki swojej szczepionce mRNA, miałaby przepłacać 43 miliardy dolarów małej firmie produkującej leki przeciwnowotworowe?

Pfizer nie potrzebuje gotówki. Zadłuży się także na kwotę 31 miliardów dolarów, aby kupić Seagen. Wszyscy przyjmują to pozornie. Jednak w szczegółach tej umowy kryje się coś bardzo złowrogiego.

Co się tutaj dzieje?

Po pierwsze, należy przyznać, że szczepionki mRNA firmy Pfizer (i Moderna) przeciwko Covid-19 powodują nowotwory turbo w tempie niespotykanym wcześniej w historii świata.

Na podstawie opisów przypadków raka turbo w ponad 30 artykułach medycznych, oto 5 najczęstszych nowotworów turbo, które obserwujemy według liczb u osób zaszczepionych co najmniej jednym zastrzykiem mRNA:

Chłoniak (różne typy)
Rak mózgu (głównie glejak wielopostaciowy)
Rak piersi (głównie potrójnie ujemny, stadium 3/4)
Rak okrężnicy (stadium 4)
Rak płuc (stadium 4)

Zaokrąglanie 10 najpopularniejszych nowotworów turbo według liczby osób dotkniętych chorobą (w dowolnej kolejności):

białaczki (najgorsze rokowanie)
czerniaki (stadium 4)
mięsaki (stadium 3,4)
jądra / jajnik (szybka progresja, etapy 1-4)
Nerka (stadium 4 RCC)

Dzięki nowemu przejęciu firma Pfizer będzie w stanie „leczyć” dwa z tych nowotworów turbodo leczenia siedmiu z 10 nowotworów. Nieźle jak na firmę, która chce zawładnąć rynkiem w leczeniu tych samych problemów, które powoduje.

Ale jest jeszcze gorzej. Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, udzielił mediom wywiadu na temat przejęcia Seagena za 43 miliardy dolarów. Oto najważniejsze wnioski z jego wywiadów:

– 33% ludzi Zachoruje w przyszłości na raka turbo (jest tego pewien)
– Dotknie to całe rodziny (znowu jest pewien)
– Nowe metody leczenia raka są jak „pociski”, które wycelują w „większość” nowotworów turbo
– Firma Pfizer wyprodukuje je na skalę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano
– Do 2025 r. firma Pfizer będzie miała „globalną sieć”
– „Mamy bardzo szybki sposób na zakończenie badań klinicznych”
– Zostanie wyprodukowana „W SKALI”, „tak jak mRNA”

Zastanów się, co Bourla telegrafuje, przekazując tę ​​informację. Dlaczego jakakolwiek firma miałaby produkować leki przeciwnowotworowe na niespotykaną wcześniej skalę? Dlaczego Pfizer, ze wszystkich firm, byłby skłonny postawić dziesiątki miliardów dolarów na to, że nowotwór turbo będzie nadal eksplodował w wykładniczym tempie na całym świecie w nadchodzących latach?

Firma Seeking Alpha przewiduje, że osiągnięcie progu rentowności w ramach tej umowy zajmie firmie Pfizer co najmniej dekadę. Z finansowego punktu widzenia to przejęcie za 43 miliardy dolarów nie ma dla firmy Pfizer sensu.

Jeśli Bourla i jego kumple nie wiedzą czegoś o przyszłości, nie mówią nam tego.

Udostępnij

PFIZER ZAKŁADA SIĘ O 43 MILIADRY DOLARÓW ŻE CZEKA NAS PANDEMIA TURBORAKA NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ

Globalna Świadomość18 grudnia 202318 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCICHA WOJNA PRZECIW LUDZKOŚCI – ELITY OD LAT STOSUJĄ TE SAME METODY BY CIĘ ZNIEWOLIĆNastępny artykułBAAL NADCHODZI – CZY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PFIZER ZAKŁADA SIĘ O 43 MILIADRY DOLARÓW ŻE CZEKA NAS PANDEMIA TURBORAKA NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?