Otwórz oczy

DZIEŁO MROCZNEGO GENIUSZU – CO JESZCZE USZKADZAJĄ NOWE WERSJE PREPARATÓW ?

DZIEŁO MROCZNEGO GENIUSZU – CO JESZCZE USZKADZAJĄ NOWE WERSJE PREPARATÓW ?

Powołując się na dane z krajowej bazy danych ubezpieczeń zdrowotnych, trzy uniwersytety w Korei Południowej ujawniły, że stan zdrowia osób „w pełni zaszczepionych” jest znacznie gorszy niż osób nieszczepionych. Jedno z opracowanych przez nich badań dotyczyło w szczególności zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, takich jak urazy lub zaburzenia mięśni, nerwów, ścięgien, stawów, chrząstki i krążków międzykręgowych. Naukowcy odkryli, że „szczepionki” przeciwko C-19 są bezpośrednio powiązane jako istotny czynnik ryzyka każdego rodzaju zapalnej choroby układu mięśniowo-szkieletowego.

Po zapoznaniu się ze szczepionkami przeciwko COVID produkowanymi i sprzedawanymi przez firmy Pfizer, BioNTech, Moderna, Janssen (Johnson & Johnson), Novavax i AstraZeneca, naukowcy ustalili w badaniu kohortowym, że osoby, które przyjmą którykolwiek z tych zastrzyków, są obarczone znacznie większym ryzykiem niż osoby, które ich nie przyjęły, zastrzyki powodują rozwój zapalnych schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Główny autor dr Jee Hyun Suh z Wydziału Medycyny Rehabilitacyjnej na Uniwersytecie Ewha Womans ocenił częstość występowania i ryzyko w wielu obszarach medycyny, w tym:

Ginekologia (choroby układu rozrodczego)
Hematologia (choroby krwi)
Dermatologia (choroby skórne)
Okulistyka (choroby oczu)
Otologia (choroby związane z uszami)
Problemy stomatologiczne

W przypadku wszystkich tych chorób dr Jee stwierdził, że szczepienia ogólnie znacznie zwiększają ryzyko wystąpienia wszystkich tych chorób w ich postaci niezakończonej zgonem, przy czym ryzyko choroby ucha wewnętrznego jest najwyższe ze wszystkich.

Krew, skóra, kości, oczy i uszy uszkodzone w wyniku zastrzyków Covid

Bardzo częstą skargą wśród osób całkowicie dźgniętych jest to, że po wykonaniu tego czynu pacjenci zgłaszają szumy uszne lub dzwonienie w uszach jako skutek uboczny. Powszechnie wiadomo, że szum w uszach jest skutkiem ubocznym innych leków farmaceutycznych, takich jak antybiotyki, leki przeciwdepresyjne i leki przeciwmalaryczne. Zaburzenia krwi są również częstym zdarzeniem niepożądanym wynikającym ze szczepień przeciwko wirusowi Covid-19. Naukowcy przeanalizowali dane dotyczące około 4,2 miliona osób, aby ustalić, że nieprawidłowości występujące po zastrzyku obejmują zmniejszoną produkcję czerwonych i białych krwinek, a także uszkodzenie szpiku kostnego.

„Należą do nich niedokrwistość żywieniowa, czyli niedobór żelaza, niedokrwistość hemolityczna, gdy czerwone krwinki ulegają zniszczeniu szybciej niż są zastępowane, niedokrwistość aplastyczna, rzadka choroba, która uniemożliwia organizmowi wytwarzanie wystarczającej liczby nowych krwinek, która zwykle rozwija się z powodu uszkodzenia szpiku kostnego , zaburzenia krzepnięcia, najczęstszym jest VITT” – donosi relacja X Sally Beck, „nieuczciwej dziennikarki medialnej” i „sygnalizatora szkodliwości szczepionek”.

„Neutropenia, czyli nienormalnie niska liczba białych krwinek zwanych neutrofilami, jest również spowodowana uszkodzeniem szpiku kostnego. Neutrofile pomagają układowi odpornościowemu zwalczać infekcje i leczyć urazy”. Niezależnie od tego, czy ktoś pobierze serię zastrzyków mRNA (modRNA) firmy Pfizer-BioNTech lub Moderna, czy też jeden z zastrzyków wektora wirusowego firmy Janssen lub AstraZeneca, ryzyko wystąpienia zaburzeń krzepnięcia i tak wzrasta.

Jeśli chodzi o zapalne schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, koreańscy badacze przeanalizowali dane dotyczące około 2,2 miliona osób i dowiedzieli się, że wiele problemów w tej kategorii wynika z zaszczepienia się z powodu Covid-19. „Zakłucie się” w związku z Covid-19 zwiększa ryzyko:

Zapalenie powięzi podeszwowej, bolesny stan stopy w tkance miękkiej łączącej kość piętową z palcami
Zespół stożka rotatorów
Adhezyjne zapalenie torebki stawowej lub zamrożone ramię
Przepuklina krążka międzykręgowego lub wypadnięcie krążka
Spondyloza, termin używany do opisania choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa
Zapalenie kaletki, zapalenie poduszek w stawach
Zapalenie ścięgna Achillesa
Zapalenie pochewki ścięgna De Quervaina, bolesny stan wpływający na ścięgna po stronie kciuka nadgarstka

„Wszystkie szczepionki przeciwko Covid-19 zostały zidentyfikowane jako istotne czynniki ryzyka każdej zapalnej choroby układu mięśniowo-szkieletowego” – podsumowali naukowcy. „Badanie to wykazało, że u osób, które otrzymały jakąkolwiek szczepionkę C-19, ryzyko wystąpienia zapalnych chorób układu mięśniowo-szkieletowego było większe niż u osób, które jej nie otrzymały”.TheReaderApp.comNaturalNews.comThree universities confirm that COVID jabs destroy human health: Autoimmunity, tinnitus, musculoskeletal inflammation and more

Badania wykazały, że szczepionki przeciwko Covid-19 integrują się z ludzkim DNA

Podsumowanie: w badaniu ludzi cierpiących na „Long Covid” przeanalizowano ich komórkowe DNA. Autorzy nieoczekiwanie odkryli w ludzkich komórkach krwi geny wyjątkowo specyficzne dla szczepionki Pfizer Covid-19. Odkrycie to dowodzi, że szczepionki mRNA przeciwko Covid-19 trwale integrują się z DNA niektórych osób zaszczepionych przeciwko Covid-19.…DNA niektórych uczestników eksperymentu zostało zmienione i zawierało geny, które mogły pochodzić wyłącznie ze szczepionki przeciwko Covid-19 firmy Pfizer!

W A nowo opublikowanym badaniu przeanalizowano ludzkie DNA wyizolowane z próbek krwi ochotników. Autorzy szukali dopasowań między DNA komórek krwi i sekwencjami genetycznymi unikalnymi dla szczepionki Pfizer przeciwko wirusowi BNT162b2. Po zastosowaniu czułych testów naukowcy odkryli, w genomach analizowanych próbek krwi geny, które mogły pochodzić wyłącznie ze szczepionki Pfizer na Covid-19 .

O czym to jest?
Prawie dwa lata temu zamieściłem opis badania, które wykazało integrację szczepionki przeciwko COVID firmy Pfizer z ludzkim DNA i odkrytą w wyniku , eksperymentu laboratoryjnego –Zrealizowały się najgorsze obawy: mRNA firmy Pfizer ulega transkrypcji na DNA

Opublikowano nowe badanie: Wewnątrzkomórkowa odwrotna transkrypcja szczepionki Pfizer BioNTech COVID-19 mRNA BNT162b2 in vitro w linii komórek ludzkiej wątroby. Mówi ona tak: badania laboratoryjne pokazują, że szczepionka mRNA integruje się z ludzkim DNA komórkowym. Oznacza to, że nawet jednokrotny zastrzyk szczepionki firmy Pfizer trwale zmienia DNA dotkniętych komórek… Czytaj więcej

Czy szczepionka przeciwko Covid-19 ulega odwrotnej transkrypcji, integruje i w ten sposób staje się częścią ludzkiego DNA u żywych, oddychających ludzi ? Na to pytanie nie znaliśmy odpowiedzi – aż do teraz.? Uwaga, spoiler – Spoiler alert – odpowiedź brzmi tak szczepionka mRNA Covid staje się częścią DNA. Badanie przeprowadzone przez Dhuli . opisuje interesującą podróż odkrywczą włoskich naukowców badającą tak zwany „Długi Covid”.. Początkowo wykryli białko kolczaste/spike protein, posiadające pewne cechy charakterystyczne wyłącznie dla szczepionek przeciw Covidi, we krwi niektórych osób chorych na Long Covid., Wykrycie nastąpiło długo po szczepieniu.

Następnie autorzy badania zapytali, w jaki sposób możliwa jest długoterminowa produkcja białek kolczastych? Czy może to być spowodowane zmianami w DNA, które przekształcają ich komórki w trwałe fabryki białek kolczastych? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wykorzystali testy specyficzne dla DNA , aby wykryć obecność kodu genetycznego szczepionki przeciwko COVID w genomach komórek badanych. Dodatek The wyjaśnia :supplement:

Czy naukowcy znaleźli coś interesującego w tych genomach? Odpowiedź brzmi: tak – DNA niektórych osób biorących udział w eksperymencie zostało zmienione i zawierało geny, które mogły pochodzić wyłącznie ze szczepionki na Covid firmy Pfizer!

Autorzy zauważają powyżej, że ich odkrycia są zgodne z ‘wewnątrzkomórkową odwrotną transkrypcją ” – szczepionka staje się częścią genomu jej biorców!’

Zdjęcie wskazuje, że kod genetyczny firmy Pfizer wykryto w komórkowym DNA, a nie w RNA czy białkach (czyli szczepionka jak doskonała trucizna , może nawet zaprogramować śmierć w dowolnym nawet dłuższym okresie czasu dopow.) … gor-chudov.com/p/covid-vaccines-integrate-into-human

Ludobójcze „szczepionki” na covid były skierowane przede wszystkim do tradycyjnie białych narodów chrześcijańskich

Okazuje się, że COVID, czymkolwiek tak naprawdę jest, był wymyślany na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Następnie został potajemnie uwolniony przez to, co Państwo Narodu opisuje jako „strefę wpływów Osi Zio-Anglo-Amerykańskiej”. Cały sens pandemii polegał na wypuszczeniu tak zwanych „szczepionek”, które są prawdziwą bronią biologiczną, która zabija ludzi. Dokonał tego reżim Trumpa w ramach operacji Warp Speed. Tomy wysoce wiarygodnych danych i informacji ujawniają, że od początku plan zakładał popełnienie masowego ludobójstwa „wobec narodu amerykańskiego, a także innych tradycyjnie białych narodów chrześcijańskich”.

„Istnieje tylko jeden globalny syndykat przestępczy i złowrogie tajne stowarzyszenie, które posiada zarówno ogromną moc, jak i wszechobecny wpływ, aby przeprowadzić taki szał zbrodni przeciwko całej ludzkości i skutecznie go zatuszować” – stwierdza State of the Nation , wskazując naten artykułdla więcej informacji.Nie ma bardziej ostatecznego i niepodważalnego prawnie materiału dowodowego, który potwierdzałby wysoce zorganizowany spisek konspiracyjny mający na celu popełnienie zarówno masowego morderstwa, jak i zranienia narodu amerykańskiego”.

Istnieje mnóstwo dowodów wskazujących, że tutaj, w Stanach Zjednoczonych, ma miejsce masowy krajowy program bioterrorystyczny, który jest odpowiedzialny za powstanie i rozprzestrzenienie się Covid-19 (szczepionki). Odnosi się to bezpośrednio do Międzynarodowych przepisów zdrowotnych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z 2005 roku. Jest to także produkt trwającej od kilkudziesięciu lat erozji praw obywatelskich, która była możliwa dzięki zdradzie Kongresu. Rzeczy, które kiedyś były przestępstwami federalnymi i stanowymi, zostały zalegalizowane prawnie, umożliwiając to ludobójczemu głębokiemu państwu.

Według Katherine Watt z Bailiwick News „krytyczny rozkład” rozpoczął się około 1983 r., kiedy do ustawy o publicznej służbie zdrowia z 1944 r. dodano sekcję „nagłe przypadki zdrowia publicznego”.Ustawa o służbie zdrowia publicznego z 1944 r. sama w sobie już zmilitaryzowała medycynę ludzką w USA, a dodanie klauzuli „nagłe przypadki zdrowia publicznego” tylko to wzmocniło. „Większość najgorszych przepisów uchwalono od 2000 r. – tuż przed 11 września i atakami wąglika pod fałszywą flagą Departamentu Obrony USA” – wyjaśnia Watt.

„Podstawowym celem architektów, który został osiągnięty, było stworzenie warunków prawnych, w których cała władza rządząca w Stanach Zjednoczonych mogłaby zostać automatycznie przeniesiona z rąk obywateli i trzech organów konstytucyjnych w obydwie ręce służb zdrowia i usług społecznych Sekretarz, obowiązujący w chwili, gdy sam Sekretarz HHS ogłosił stan zagrożenia zdrowia publicznego, legalnie przekształcając wolnych obywateli w zniewolonych poddanych”.

TRUJĄCE „SZCZEPIONKI” NA COVID – „Bez wątpienia dzieło bardzo mrocznego geniuszu!”
Powstałe struktury zależą od organizacji i stanu kropek utworzonych w wyniku procesów, które replikują więcej tych kropek. Te kropki są ewidentnie dziełem mrocznego geniuszu! O!”. Największego odkrycia dokonałem podczas badania moczu. Nieszkodliwy, ale naturalny czynnik zakłócający i usuwający tę technologię. To, co widzę, jest naprawdę pouczające, wykraczając poza to, co zaobserwowano we krwi.

David Nixon, ja i inni podzielimy się tym rozwiązaniem po dalszych testach. Jak na razie rezultaty są niesamowite. Mój mózg wrócił do normy lepiej niż przez ostatnie 3 lata, teraz się regeneruje i znów mam więcej energii. Shimon Yanowitz omawiał ze mną sposoby działania wraz z kilkoma anonimowymi naukowcami zajmującymi się chemią. Uważamy, że rozumiemy, co robi, i wyjaśnimy tę teorię bardziej szczegółowo w innym poście następującym po tym. Nasza praca jako badaczy, naukowców obywatelskich i nie tylko, przyniosła owoce.

W zasadzie kot już wyszedł z worka. Zdumiewające jest, ile można zobaczyć w próbkach moczu po każdej dawce. To naprawdę wydaje się działać dobrze. Cieszę się, że mogę ujawnić te informacje na tym etapie, ponieważ i tak nie są one w mojej gestii. Obserwujcie tę przestrzeń, dobrzy ludzie. To, jak wygląda ta rzecz, fakt, że jest niewiarygodnie szkodliwa i fakt, że możemy ją usunąć, są dowodem horroru, jaki na nas spadł. Miejmy nadzieję, że wkrótce to szaleństwo się skończy. Przyjrzyjmy się teraz zorganizowanym strukturom w tym poście!

Mocz po pobraniu eksperymentalnego roztworu pokazujący kropki w uporządkowanym, sekwencyjnym i powtarzającym się ułożeniu. @40x DF Leica DM2000 BIGEYE 10,1 MP kamera klasy przemysłowej.

Kropki SĄ kryształami, żelami i innymi złożonymi strukturami. Mają fazę ciekłą, fazę żelową, fazę krystaliczną i fazę stałą przynajmniej w postaci kropek. Powstają w wyniku innego procesu, który jest zupełnie inny, gdy widać go w szczepionkach i próbkach wymazów, ale ten proces może mieć jeszcze inny proces, który go tworzy, wydaje się, że niektóre z tych etapów replikują siebie i inne materiały. Kropki pojawiają się później, mogą stworzyć wiele struktur i innych rzeczy. Wydaje się, że jedną z rzeczy, które mogą utworzyć, jest syntetyczna lub zautomatyzowana forma bakterii, która naśladuje kształt ziarniaków i organizmów w kształcie pręcików.

struktury zmieniają się i są zróżnicowane. mogą tworzyć gęste struktury, duże kryształy, włókna. i wszelkiego rodzaju dziwne, ale ogromnie różniące się struktury.

To, na co tutaj patrzymy, po zastosowaniu roztworu doustnego jako swego rodzaju środka czyszczącego, a następnie obejrzeniu moczu, to perspektywa mikroskopu Ciemnego Pola przedstawiająca konsekwentnie jasne i możliwe do udowodnienia. Sprowadza się to po prostu do faktu, że ilość tej obcej technologii stworzonej przez człowieka jest szalenie duża, bardzo złożona, bardzo realna, ponad wszelką wątpliwość udowodniona szkodliwość i najwyraźniej nikt z nas w żaden sposób się na to nie zgodził. Wyraźnie widać samoułożenie tych kropek. Shimon Yanowitz podejrzewa, że te złożone wzory, które prawdopodobnie występują również w dużych masach, tworzą również inne struktury i prawdopodobnie wynikają z użycia DNA jako swego rodzaju zakodowanego bloku instruktażowego. Jest to jednak wciąż badane i podejrzewam, że inne organizacje, z którymi rozmawialiśmy, prawdopodobnie będą w stanie to ustalić na podstawie własnych ciekawych badań, wykorzystując metody, w zakresie których nie mamy doświadczenia lub do których nie mamy obecnie dostępu.

Wzory różnią się pomiędzy oddzielnymi pasmami kropek. Oznacza to, że formacja oznaczona kolorami służy do organizacji różnych wyników lub produktów. Te same kolory nie powtarzają swoich kolejnych wzorów na wszystkich pozostałych pasmach.

Po pozostawieniu próbki moczu pod szkiełkiem nakrywkowym na ponad 30 minut widać dezorganizację kropek, a nie pojawiają się tylko kropkowane pasma. Te kropki mogą być bardzo zaawansowaną kropką Q lub mogą być czymś podobnym. Ale kropka Q jest bardzo możliwa, ponieważ istnieją sposoby syntezy kropek Q za pomocą proto-komórek, mikrokapsułek i innymi sposobami. W innych postach pokażemy kropki syntetyzowane w komórkach, które mogą być proto-komórką lub mikrokapsułką. Można je również zobaczyć we krwi, a dr Len Ber pokazuje obrazy próbek szczepionek zmieszanych z krwią.

Długie łańcuchy tworzące się. W miarę upływu czasu widzimy, jak powoli tworzą się one w większych ilościach. Kropki można zobaczyć jako inne struktury i inne formacje w całej próbce. Pokażę je w kolejnych postach.

Pierścień kropek, tego typu organizację często można zobaczyć przed utworzeniem włókna lub wielu innych struktur. Nie leżą tak bez powodu. Wzory te wynikają wyraźnie z zorganizowanego planowania w projekcie. Widzieliśmy to już wiele razy i na wiele sposobów.

Ten post staje się zbyt długi, aby wysłać go e-mailem. Więc na razie pominę niekończące się obrazy i pokażę, że te kropki mogą znajdować się w wielu innych stanach fizycznych. Ten wzór kropek często można zobaczyć nieco inaczej w fazie żelowej, szczególnie w jasnym polu. Faceci z „Mira al microscopio”, gdzie pokazują zdjęcia zanieczyszczonych produktów, będą zachwyceni tym rozwiązaniem, ponieważ cały czas widzą ten wzór. Widziałem te i znacznie bardziej szczegółowe przez 3 lata, nie mając pojęcia, że były to kropki lub kropki, które zmieniły się w fazę żelową.

Dużo więcej na ten temat, bądź na bieżąco. Dziękuję ! THE TECHNOLOGY – POST #1 Complex, sequential alignment and so much more.

Błękit metylenowy zapobiega i odwraca chorobę prionową, tworzenie się amyloidu i gumowatych skrzepów, wiąże polimery hydrożelowe, rozpuszcza nanotechnologiczne elementy konstrukcyjne

Obraz: Błękit metylenowy hamuje zarodkowanie i wydłużanie włókienek amyloidowych SOD1

W ostatnich kilku podgrupach mówiłam o białkach podobnych do prionów, polimerach podobnych do amyloidu, o tym, jak są one wykorzystywane w nanotechnologii i związku z bronią biologiczną szczepionki C19. Ma to wyjaśnić wyniki ostatnich badań dr Diany Wojtkowiak, które przeprowadziła na skrzepach krwi zmarłych zaszczepionych C19. Porównałem to z badaniami Clifforda Carnicoma i moimi, pokazującymi polimery białkowe poliamidowe. Porównałem to również z wynikami analizy krwi i widać widoczne podobieństwa:

Opublikowano badanie rosyjskie pokazujące samoorganizujące się nanostruktury podobne do amyloidu Sars Cov S1. W tym artykule chciałem poinformować Cię o dalszych badaniach nad błękitem metylenowym (MB). Rozwiązuje wszystkich tych wymienionych winowajców. Poniżej zamieściłem artykuły badawcze. MB jest od dawna stosowany w celu odwrócenia objawów neurokognitywnych i od lat odnosiłem wielkie sukcesy kliniczne z tą cząsteczką u moich pacjentów. W poniższych badaniach widać, że zapobiega tworzeniu się amyloidu, ale w badaniach na zwierzętach wykazano również, że odwraca działanie amyloidu, który już tam jest. Działa tak samo w przypadku każdej choroby prionowej, ponieważ obie są spowodowane nieprawidłowym fałdowaniem białek.

Błękit metylenowy wykazano w szeroko zakrojonych badaniach nad zapobieganiem pogorszeniu funkcji poznawczych, rozpuszczaniu i zapobieganiu prionom i amyloidowi oraz jego wielu innym korzyściom zdrowotnym, w tym jego zastosowaniu w leczeniu raka – co w świetle rosnącej liczby nowotworów Turbo jest korzystne i godne uwagi. Oto najnowsze posty omawiające odkrycia dotyczące prionów amyloidu powiązanych z bronią biologiczną C19 i powiązanymi skrzepami gumowatymi.

Udostępnij

DZIEŁO MROCZNEGO GENIUSZU – CO JESZCZE USZKADZAJĄ NOWE WERSJE PREPARATÓW ?

Globalna Świadomość28 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMESJASZ KONTRA NWO – CO BY BYŁO GDYBY JEZUS ŻYŁ W 2023 ROKU ?Następny artykuł2024 – CO PRZYNIESIE ROK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DZIEŁO MROCZNEGO GENIUSZU – CO JESZCZE USZKADZAJĄ NOWE WERSJE PREPARATÓW ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?