Świat jest inny

GATES WRÓCIŁ – ”SEERS” I NOWE ĆWICZENIA PANDEMICZNE

GATES WRÓCIŁ – ”SEERS” I NOWE ĆWICZENIA PANDEMICZNE

Bill Gates powrócił! W przeszłości wydawało się, że czasami odwraca się plecami do światła reflektorów, ale teraz powrócił z jeszcze większym szaleństwem, ponieważ kolejna fałszywa pandemia, „SEERS” (zespół oddechowy kilku epidemicznych enterowirusów, 2025), jest już prowadzona przygotowane i rozgrywane na razie w fikcyjnym scenariuszu. Całość trochę przypomina ostatnie wydarzenie, które miało miejsce pod koniec 2019 roku, a które następnie „przypadkowo” miało miejsce w 2020 roku dokładnie tak, jak wcześniej ćwiczyła firma Gates & Co. lub odgrywała ją w fikcyjnym scenariuszu.

Johns Hopkins University, Wydarzenie 201, FRAGMENT: „Pod niebezpieczną nazwą Katastrofalnej Zarazy Bill Gates, WHO i kilku innych uczestników odegrało scenariusz śmiertelnej pandemii pod koniec października. Scenariusz: paląca choroba, szczególnie dotykająca dzieci i młodych ludzi, rozprzestrzenia się po całym świecie – decyzje polityczne muszą zostać podjęte szybko”.

Wiemy więc, że ten scenariusz, ta choroba ma stanowić zagrożenie zwłaszcza dla młodych ludzi, podobnie jak to zrobili pociągający za sznurki ze swoim pierwszym scenariuszem i następną pseudopandemią wraz z odpowiednimi „środkami, szczepieniami” itp. w dalszym ciągu na celowniku byli starsi ludzie, a wraz z nimi ogromne szkody wyrządzone (słowo kluczowe: samobójstwa w domach starców z powodu długiego oddzielenia samotnych mieszkańców domu od ich najbliższych, długotrwałe szkody po inokulacji, śmierć przez inokulację surowic za prostym zezwoleniem w nagłych wypadkach) i tak dalej), zanim nawet szczególnie naiwni ludzie w końcu po długim czasie przejrzeli tę sztuczną, medialną falę koronną.

Zatem jakikolwiek jest powód, w przypadku następnej plandemii władcy marionetek wybrali już nastolatki i dzieci na cele swojego szaleństwa. Teraz oczywiście pojawia się pytanie: „Kto tak naprawdę zorganizował ostatnie wydarzenie w 2019 roku?” Było to „Centrum Bezpieczeństwa Johnsa Hopkinsa” wraz z WEF (Światowym Forum Ekonomicznym) i oczywiście „Fundacją Billa i Melindy Gatesów”. Po wyjaśnieniu tej sprawy na stronie „Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa” dowiadujemy się, kto jest odpowiedzialny za obecne wydarzenie, którego scenariusz jest obecnie rozgrywany, a którego realizacja przewidziana jest na rok 2025.

Fragment: „Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia im. Johnsa Hopkinsa, we współpracy z WHO oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, przeprowadziło ćwiczenie praktyczne dotyczące pandemii, tym razem 23 października 2023 r. podczas dorocznego spotkania Grand Challenges w Brukseli, Belgia. To w nadzwyczajnej grupie uczestników znalazło się 10 obecnych i byłych ministrów zdrowia oraz wyższych urzędników ds. zdrowia z Senegalu, Rwandy, Nigerii, Angoli, Liberii, Singapuru, Indii i Niemiec, a także Bill Gates, współprzewodniczący Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

Ćwiczenie symulowało serię posiedzeń Rady Doradczej ds. Zdrowia w sytuacjach kryzysowych WHO, poświęconych fikcyjnej pandemii, której akcja rozgrywa się w najbliższej przyszłości. Uczestnicy zmagali się z tym, jak zareagować na epidemię w jednej części świata, która następnie szybko się rozprzestrzenia, oficjalnie stając się pandemią o wyższej śmiertelności niż podczas ostatniej plandemii, czyli koronawirusie i nieproporcjonalnie dotykającej dzieci i młodzież.

Pytanie pośrednie: Czy ktoś poza mną ma w tym momencie déjà vu?🤔

1.jpeg

FRAGMENT 2: „Uczestnicy zostali wezwani do podjęcia pilnych decyzji politycznych na podstawie ograniczonych informacji w obliczu niepewności. Każda kwestia i decyzja miała poważne konsekwencje zdrowotne, gospodarcze i społeczne”.

Z Niemiec przyjechała Johanna Hanefeld, która kieruje Centrum Międzynarodowej Ochrony Zdrowia i w związku z tym miała koordynować działania z RKI (Instytutem Roberta Kocha). Pojawił się nawet symulowany post informacyjny zatytułowany „Przygotuj się!”, z którego teraz przytoczę krótką scenę.

Fragment: „Urzędnicy dwóch krajów Ameryki Łacińskiej ostrzegli WHO o licznych ogniskach nowej choroby zakaźnej, które w tajemniczy sposób pojawiły się w całym regionie. Ciężka epidemia, enterowirus, zespół oddechowy 2025. Tylko w ciągu ostatnich sześciu tygodni zgłoszono 500 potwierdzonych lub podejrzewanych przypadków”.

Zatem widzisz, „niebezpieczne pożarowo”, „bardzo groźne” itp., dokładnie tak jak w przypadku fikcyjnej pandemii korony, zaplanowane scenariusze są już odtwarzane ponownie w fartuchu, a osoby odpowiedzialne za tę całą pandemię sfałszowane rozważają, w jaki sposób można zaszczepić obywatelom wszystkich narodów, małym ludziom – przeciwko którym ciągacze za sznurki całej tej sprawy prowadzą wojnę – tego nowego, jeszcze gorszego, medialnie najlepszego oszustwa. 

Najgorsze jest prawdopodobnie to, jak naiwni muszą uważać ludzi, jeśli nawet nie ukrywają swoich machinacji po upublicznieniu ostatniej fałszywki związanej z pandemią, po prostu robią to samo, co poprzednio, pokazują nam wszystkim publicznie, co nas czeka i nadal zakładają, że ludzie po prostu znowu dadzą się nabrać na te same kłamstwa.

Przejdźmy do drugiego fragmentu artykułu, który pokazuje, kto jest najbardziej narażony na to zagrożenie.

WYCIĄG 2: „Dzisiaj szacuje się, że na całym świecie odnotowano miliard przypadków, w wyniku których zginęło ponad 20 milionów, w tym prawie 15 milionów dzieci. Omówiono niezliczone plany poradzenia sobie z tą sytuacją, ale w przypadku paraliżu lub uszkodzenia mózgu kraje odnoszące największe sukcesy to ci, którzy zainwestowali w przygotowanie i trenowali z wieloletnim wyprzedzeniem, aby przygotować się na tę chwilę”.

Niektórzy ludzie, jak na przykład były wiceprezes firmy Pfizer Michael Yeadon, mówią o tym zagranym planie lub przygotowanym scenariuszu, że z immunologicznego punktu widzenia w ogóle nie jest możliwe wystąpienie pandemii ciężkiej choroby układu oddechowego, a drugie pytanie, które w związku z tym zadaje, brzmi: „Dlaczego miałoby to uderzyć w młodszych ludzi?”

No cóż, oczywiście jest przekonany, że coś takiego nie jest do końca możliwe i wielu (prawdziwych) ekspertów, którzy nie dali się przekupić, zgadza się z nim co do faktycznej pandemii tego rodzaju, która będzie mniej więcej tak samo „prawdziwa” jak Corona-Hoax z ostatnich 3 lat, nawet jeśli nie powstrzymuje to odpowiedzialnych ludzi od przygotowania kontynuacji tego szaleństwa już teraz.

Możemy mieć tylko nadzieję, że tym razem wystarczająca liczba ludzi nauczyła się czegoś z najnowszej historii i zjednoczy się w oporze, aby pokrzyżować plany tych ludzi, zamiast ponownie dać się nabrać, kiedy rozpoczną kolejną próbę sprowadzenia tego szaleństwa z powrotem na świat w w zintensyfikowanej formie zgodnie z zapowiedzią i dalej rozszerzać swoje struktury władzy pod pretekstami takimi jak fikcyjna pandemia mediów.

Doktor Astrid Stuckelberger, naukowiec, międzynarodowy ekspert ds. zdrowia, autorka i sygnalistka Światowej Organizacji Zdrowia ostrzegła:

Udostępnij

GATES WRÓCIŁ – ”SEERS” I NOWE ĆWICZENIA PANDEMICZNE

Globalna Świadomość29 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWRÓG U BRAM I TAJEMNICZY OBIEKT NA TERENIE POLSKINastępny artykułBILL GATES OBIECUJE WPOMPOWAĆ mRNA DO ŻYWNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GATES WRÓCIŁ – ”SEERS” I NOWE ĆWICZENIA PANDEMICZNE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?