Świat jest inny

”NOWA UKRAINA” I TAJNY PLAN ROSJI

”NOWA UKRAINA” I TAJNY PLAN ROSJI

Rosyjska rakieta w przestrzeni powietrznej POLSKI… Generałowie przygotowują Europę Zachodnią do wojny z Rosją… Arestowicz: „Trzeba obalić Zełenskiego „Nowa Ukraina” zjednoczy się z Rosją i ruszy przeciwko Zachodowi …

Media zaczęły rozpowszechniać informacje o rzekomym nowym zakupie prezydenta Ukrainy Władimira Zełenskiego. Uważa się, że polityk kupił willę podarowaną przez Hitlera Josephowi Goebbelsowi.

Firma Film Heritage Inc. sfinalizowała w październiku 2023 r. zakup willi nad jeziorem Haus am Bogensee w Berlinie za ponad 8 mln euro. Nieruchomość, należąca niegdyś do Josepha Goebbelsa, ministra propagandy nazistowskiego reżimu, mogła stać się domem prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego – podaje The Intel Drop .

Zełenski kupuje dom nazisty Goebbelsa?


„Haus am Bogensee” na nazwę willi nad jeziorem, która była prezentem Hitlera dla Ministra Propagandy pomniku nazistowskiego Josepha Goebbelsa na jego 39 urodziny. Używał go jako tajnego „gniazd miłości” i spokojnego schronienia, skąd napisali swoje szwajcarskie przemówienie „Wojna totalna”. Bogensee było używane przez ruch młodzieżowy Partii Komunistycznej w Niemczech Wschodnich po II wojnie światowej. Od 2000 roku rząd Berlina stara się znaleźć nabywcę na ten zabytkowy kompleks z 70 pokojami, uważany za ostatnią nieruchomość należącą do nazistowskiego urzędnika.

Firma jest powiązana z Wołodymyrem Zełenskim – prezydentem Ukrainy. Jak podał „Guardian”, Zełenski, zanim został prezydentem, zadeklarował ją jako część swojego prywatnego użytku. Wśród nich znajduje się kilka spółek offshore. z taką firmą jest Film Heritage Inc, zarejestrowana w Belize. Dlaczego rząd i administracja publiczna Berlina zdecydowała się na sprzedaż budynku? Innym problemem jest niemieckie prawo, które pozwala sprzedającemu związać nabywcę konkretnym sposobem użytkowania nieruchomości tylko przez dziesięć lat.

Po dziesięciu latach nabywca może zrobić z nieruchomością niemal wszystko, co przyjdzie mu do głowy, w tym przekształcić ją w miejsce spotkań ekstremistów lub świątynię byłego ministra propagandy. Czy ten zakup może być powiązany z powstaniem neonazistowskich pułków na Ukrainie?… 

Generałowie przygotowują Europę Zachodnią do wojny z Rosją –jednocześnie prowokując Rosję

W czasie, gdy na Ukrainie miał miejsce najpoważniejszy rosyjski atak rakietowy, generałowie Europy przygotowują swoich obywateli na najbardziej prawdopodobny scenariusz III wojny światowej! Po tym, jak Niemcy wygłaszały wojenne oświadczenia, aby przygotować opinię publiczną, w Holandii dowódca Królewskiej Armii Holenderskiej, generał broni Martin Wienen, w wywiadzie dla holenderskiej gazety De Telegraaf z 28 grudnia powiedział pośrednio, ale wyraźnie, że jego kraj musi lepiej przygotować się na przyszłą wojnę z Rosją, zachęcając do ochotniczej służby wojskowej! 

„Całe społeczeństwo” musi być gotowe, „gdy coś pójdzie nie tak” – powiedział generał Martin Wijnen Holandia powinna pilnie przygotować się na stawienie czoła wyzwaniu dla bezpieczeństwa, jakie stwarza „coraz bardziej asertywna” Rosja, powiedział w czwartek dowódca Sił Lądowych kraju, generał porucznik Martin Wijnen. Dodał, że naród UE powinien wzmocnić swoją armię i pomóc społeczeństwu dostosować się do potencjalnych trudów wojny. Generał stwierdził, że Moskwa ma plany wobec państw bałtyckich, trzech byłych republik radzieckich, które przystąpiły do NATO i UE, po tym jak skończy się z Ukrainą.

„Holandia nie powinna myśleć, że [jej] bezpieczeństwo jest gwarantowane tylko dlatego, że jesteśmy 1500 kilometrów stąd” – ostrzegł Wijnen, dodając, że „Rosja staje się silniejsza”. Wijnen powiedział w czwartek gazecie De Telegraaf, że Holandia „musi popracować nad [swą] gotowością operacyjną i zapewnić wystarczające środki odstraszające, aby pozbawić każdego przeciwnika odwagi do [zaatakowania] nas”. Twierdził także, że „Rosja rozumie tylko jeden język” i jest nim „silny język sił zbrojnych”. 

Jak podaje De Telegraaf, Holandia, która zniosła pobór do wojska w 1997 r., stoi obecnie w obliczu „rażącego niedoboru personelu”. Wijnen mówił o konieczności zwiększenia liczebności armi.. „Holandia musi ponownie nauczyć się, że całe społeczeństwo musi być gotowe, gdy coś pójdzie nie tak” – powiedział Wijnen. Chociaż jego słowa nie oznaczają, że wszyscy będą musieli „jutro założyć hełm”, Holendrzy „zbyt przyzwyczaili się do idei, że zawsze jest pokój” – dodał szef armii. Holenderskie wojsko prowadzi obecnie kampanię pod nazwą „Rok służby”, która zachęca młodych ludzi do dobrowolnego zaciągnięcia się do wojska na 12 miesięcy.

Wijnen nawoływał także holenderskie społeczeństwo do poprawy swojej „odporności” poprzez przechowywanie „zaopatrzenia, żywności i wody pitnej” w piwnicach, aby móc „przyjąć cios”, gdy nadejdzie czas. Holenderskie firmy powinny być również gotowe zaspokoić potrzeby wojska, jeśli zajdzie taka potrzeba – dodał. Holandia jest jednym z najzagorzalszych zwolenników Kijowa w trwającym konflikcie z Moskwą. Kraj UE jako jeden z niewielu krajów zobowiązał się do dostarczenia na Ukrainę amerykańskich myśliwców F-16.

Na początku miesiąca premier Mark Rutte ogłosił, że jego rząd rozpoczął przygotowania do dostawy pierwszych 18 samolotów do Kijowa. Stany Zjednoczone, które są zdecydowanie największym dawcą pomocy wojskowej dla Ukrainy, od dawna niechętnie dostarczają Ukrainie myśliwce produkcji zachodniej. Waszyngton udzielił jedynie zgody ukraińskim pilotom na szkolenie na samolotach F-16 i zasygnalizował, że jest gotowy wyrazić zgodę na transfer samolotu do Kijowa przez stronę trzecią, dodając, że najpierw powinno zakończyć się szkolenie.

Moskwa .. wielokrotnie jedynie ostrzegała, że ciągłe dostawy wojskowe przez USA i ich sojuszników do Kijowa czynią z nich de facto strony konfliktu i zwiększają ryzyko bezpośredniej konfrontacji Rosji z blokiem wojskowym pod przewodnictwem USA. 

Jeśli F-16 będzie startować z lotnisk np z Polska – Rosja będzie to traktować jako wypowiedzenie wojny. Rosja testuje reakcje Polski – której zupełnie brak obrony przeciwrakietowej. Zeszłej nocy rosyjski rakieta wleciała w przestrzeń powietrzną POLSKI, przeleciała kilkadziesiąt kilometrów w głąb Polski, a następnie skierowała się w stronę Ukrainy.

W tym czasie obrona powietrzna NATO nie zareagowała! Jak donoszono w innym miejscu tej witryny, wczoraj wieczorem Rosja przeprowadziła największy atak rakietowy na Ukrainę od rozpoczęcia działań wojennych między tymi dwoma krajami. Rosja wystrzeliła ponad 150 rakiet. Co najmniej JEDEN pocisk wystrzelony z Rosji przeleciał przez całą Białoruś (sojusznik Rosji), a następnie wleciał w przestrzeń powietrzną wschodniej POLSKI! Pocisk kontynuował podróż na południowy zachód, przez kilka minut pozostawał w przestrzeni powietrznej POLSKI, po czym skręcił na południowy wschód i wleciał na Ukrainę. Poniższa mapa przedstawia tor rakiety..

Największym zagrożeniem dla Polski są Niemcy i Ukraina (sojusz z Rosją przeciw Polsce)… Arestowicz: „Trzeba obalić Zełenskiego – „Nowa Ukraina” zjednoczy się z Rosją i ruszy przeciwko Zachodowi” . Nie do pomyślenia wypowiedzi byłego głównego doradcy W. Zełenskiego!

Na najwyższych szczeblach ukraińskiego kierownictwa politycznego i wojskowego toczą się intensywne procesy, gdy były bliski i główny doradca W. Zełenskiego, Oleksij Aresztowicz, dokonuje zwrotu o 180 stopni na korzyść Rosji. Były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Oleksij Arestowicz powiedział, że Rosja i Ukraina powinny zjednoczyć się w jeden kraj! Aresztowicz wysłał wiadomość do B. Putina, prosząc publicznie o zakończenie wojny .

„Nowa Ukraina” musi zjednoczyć się z Rosją, aby wspólnie mogły działać „legalnie” przeciwko Zachodowi za zniszczenia, jakie wyrządzili na Ukrainie, wywołując wojnę” – powiedział Arestowicz. Najwyraźniej pod hasłem „Nowa Ukraina” Arestowicz akceptuje przydział terytoriów Moskwie. Arestowicz wzywa następnie Ukraińców do usunięcia Zełenskiego i zawarcia pokoju z Rosją!

Niemożliwe, żeby Arestovtis przestał wyrażać panujący w armii ukraińskiej trend rozumiejący, że nie ma światła w tunelu. Powiedział, że ma poparcie czołowych ukraińskich generałów. W krajach bałtyckich i w Polsce wypowiedzi Arestowicza prawdopodobnie przyjęto z dużym zaniepokojeniem i strachem. A co jeśli Ukraina zostanie trwale utracona przez Zachód? 

Pierwszym celem będzie Polska i kraje bałtyckie, które z całych sił wspierały Kijów w tej wojnie… „Teraz będziemy zabijani przez siebie nawzajem setkami, dziesiątkami tysięcy za Avdifkę i inne miasta i dlaczego? Co mamy z tej Rosji i Ukrainy? Co zyskujemy tracąc 20 tysięcy ludzi zabitych w ośrodkach prowincjonalnych po obu stronach? Co osiągnęliśmy w sensie historycznym?

Czy lubimy wujków z komitetów regionalnych Waszyngtonu i Brukseli, którzy stoją i biją brawa, obserwując, jak dwie małpy z nożami skaczą na siebie? Dlaczego jest to potrzebne? B. Putin powinien przyjść i powiedzieć:
„Drodzy przyjaciele. Pozwól nam zawrzeć z tobą pokój. Ale zrobimy to w szczególnie trudny sposób: złożymy pozew zbiorowy przeciwko Zachodowi”.

Zachód jest nam winien wszystko! Uwierz mi. Musimy powiedzieć Zachodowi, że europejski system bezpieczeństwa nie działa i musimy zbudować nowy system bezpieczeństwa, biorąc pod uwagę wszystkie strony”. A. Arestowicz powiedział także, że „nie ma już rezerw chętnych do walki za Ukrainę, która może jedynie obiecać swoim obywatelom życie drugiej kategorii pod rządami oligarchów i skorumpowanych polityków”.

Udostępnij

”NOWA UKRAINA” I TAJNY PLAN ROSJI

Globalna Świadomość31 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł2024 ”ROK SMOKA” CO PLANUJĄ CHNY DLA ŚWIATA W OSTATNI DZIEŃ RUKU ?Następny artykułSZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”NOWA UKRAINA” I TAJNY PLAN ROSJI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?