Otwórz oczy

ELITY ZABIŁY JANET OSSEBAARD – AUTORKĘ ”UPADKU KABAŁY

ELITY ZABIŁY JANET OSSEBAARD – AUTORKĘ ”UPADKU KABAŁY

Janet Ossebaard, która była prawdopodobnie odpowiedzialna za przebudzenie tysięcy ludzi poprzez swoje rozległe badania i pracę nad serią Upadek Kliki, została znaleziona martwa po tym, jak zaginęła na kilka tygodni. Jej partnerka Cyntha Koeter napisała wiadomość do wszystkich swoich zwolenników (opublikowaną poniżej) za jej „pełne miłości i troski przesłania”, które według niej są „błogosławieństwem i pomagają leczyć nasze serca”. Kilka dni temu nekrolog został opublikowany w Hausa News.

Nekrolog Janet Ossebaard: Zaginiona filmowiec znana z filmu „Upadek Kliki” nie żyje

„Janet Ossebaard, uznana filmowiec i wizjonerka stojąca za ruchem Globalnego Przebudzenia, popełniła samobójstwo po zniknięciu na kilka tygodni. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła jej fanami i całą społecznością, pozostawiając wielu w szoku i rozpaczy. Wpływ Janet Ossebaard na alternatywną scenę medialną jest nie do przecenienia. Jest ona najbardziej znana ze swojej przełomowej serii dokumentalnej „The Fall of the Cabal”, która pomogła zapoczątkować globalne Wielkie Przebudzenie. Celem jej pracy było ujawnienie rzekomych światowych teorii spiskowych i odkrycie tego, co uważała za ukryte fakty. Przez sześć lat poświęcała się intensywnym studiom, opracowywaniu treści i nauczaniu języka, zdobywając lojalnych zwolenników”.

„Pomimo emocjonalnego i finansowego obciążenia, jakie nakładał na nią jej cel, Ossebaard pracowała niestrudzenie ze swoją partnerką, pracując dzień i noc, aby dotrzeć do jak największej liczby osób. Jej zaangażowanie w aktywizację mas pozostało niezachwiane i przyniosło jej kult wśród tych, którzy śledzili jej pracę”.

Okoliczności śmierci Ossebaard potęgują tragedię. Podobno opuściła swój dom z notatką wyrażającą zamiar popełnienia samobójstwa. Według źródeł od miesięcy cierpiała na poważne wyczerpanie emocjonalne z powodu rygorystycznego tempa pracy i poczucia, że jej siła życiowa jest wyczerpana. Chociaż oficjalna przyczyna śmierci jest wciąż nieznana, doniesienia zdecydowanie sugerują samobójstwo. Krążą jednak plotki spekulujące na temat innych scenariuszy, takich jak możliwe umieszczenie ich w ochronie świadków, a nawet zarzuty o przestępstwo zaaranżowane przez Intrygę – twierdzenie podsycane kontrowersyjną naturą ich pracy. Na razie plotki te są bezpodstawne.

„Po tej tragicznej stracie zastanawiamy się nad spuścizną Janet Ossebaard. Była kimś więcej niż filmowcem; była symbolem globalnego ruchu przebudzenia. Jej poświęcenie dla sprawy ludzkości, jej dążenie do odkrywania ukrytych faktów i jej niezachwiane dążenie do przebudzenia mas zostaną zapamiętane”.

Wkład Ossebaard w inne projekty, takie jak „Crop Circles: 2010 Update – The Wake Up Call”, wykracza poza „The Fall of the Cabal” i pokazuje szeroki zakres jej wpływu w dziedzinie alternatywnych mediów.

„Gdy pogodziliśmy się z niespodziewaną śmiercią Janet Ossebaard, myślami jesteśmy z jej partnerką, jej rodziną i tymi, którzy byli zainspirowani jej pracą. Jej niesamowita podróż będzie trwała w sercach i umysłach ludzi, których dotknęła, a pochodnia, którą niosła dla globalnego przebudzenia, będzie nadal świecić pod jej nieobecność”.

Wiadomość od Cynthy Koeter

Partnerka Janet, Cyntha Koeter, opublikowała następującą wiadomość na ich wspólnym koncie Telegram.

Drodzy Przyjaciele, Bardzo dziękuję za wszystkie pełne miłości i troski wiadomości. Są one błogosławieństwem i pomagają leczyć nasze serca. Postaram się odpowiedzieć każdemu z Was, ale może to zająć trochę czasu. Dla Ciebie będę kontynuować walkę, którą razem rozpoczęliśmy. Dla Ciebie wstanę pewnego ranka i znów zacznę publikować na naszym kanale. Dla ciebie przeszliśmy przez całą tę ciemność świata, aby powiedzieć ci prawdę. Jesteście gotowi na nowy świat, zbudujecie lepszy dla przyszłych pokoleń. Świat jest teraz szalony. Wiedzieliśmy o tym od dawna. Ale teraz widać to o wiele łatwiej. Istnieje stosunkowo niewielka grupa ludzi, którzy po prostu nie mogą zaakceptować faktu, że Janet nie żyje i że sama zdecydowała się to zrobić. Nie mogą zaakceptować, że była tylko człowiekiem, tak jak my wszyscy, z własnymi problemami serca i umysłu. ” Widziałam ją na ostatniej prezentacji i wcale nie wyglądała na przygnębioną …”

Współczuję tej grupie, która robi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać ją przy życiu. Ale muszę przebić waszą bańkę.

 • Nie, Janet nie została przetransportowana przez UFO. (Bardzo by jej się to spodobało!)
 • Nie, Janet nie jest wspierana przez Q. (Spodobałoby jej się to!).
 • Nie, Janet nie zostaje zabita przez kabałę ani nikogo innego.
 • Nie, Janet nie bierze udziału w programie ochrony świadków. (Nienawidziłaby tego!)
 • Nie, Janet nie cieszy się emeryturą, podczas gdy ja mówię światu, że umarła. (Nie potrzebowała tego!)
 • I nie, Janet nie została przeze mnie zabita. (Co ty sobie myślisz, mój Boże!!!).

I wreszcie, mamy grupę… Nie wiem, jak ich sklasyfikować. Nazywają siebie poszukiwaczami prawdy, ale wszystko, co robią, to dezorientowanie ludzi, tworzenie chaosu i podziałów oraz szukanie sensacyjnych historii. Jeśli nie mogą takiej znaleźć, po prostu ją tworzą. Najlepszym sposobem na „nakarmienie” swoich zwolenników jest wywołanie nieufności i podejrzliwości. I tak przeszukali internet i „przeanalizowali” moje ogłoszenie o śmierci Janet. Uważają za podejrzane, że nie wspomniałem o wszystkich szczegółach, że użyłem skryptu (spróbuj sam zrobić takie ogłoszenie, po pięciu wyniszczających tygodniach życia między nadzieją a rozpaczą…) i że nie dostarczyłem dowodu śmierci…. W moim nagranym komunikacie starałam się przekazać wam informacje, które powinniście wiedzieć: co się stało, kiedy, dlaczego i co będzie dalej? Wszystkimi innymi szczegółami podzieliłam się z rodziną, ponieważ mają prawo wiedzieć, co naprawdę się stało. Nie ty, przykro mi, że przebijam tę bańkę. Chciałbym wyjaśnić jedną kwestię: Janet i ja udostępniliśmy naszą pracę za darmo, aby każdy mógł ją zobaczyć. Ale NIE daliśmy ci naszego życia. Mam na myśli nasze życie prywatne. NIE ujawnię żadnych soczystych szczegółów, które mogłyby zostać wykorzystane dla waszej wścibskiej satysfakcji. Jeśli brakuje wam podstawowych ludzkich cech, takich jak szacunek i empatia, nie chcę was w moim życiu i z pewnością nie odpowiem na wasze natrętne, wymagające pytania. Odpowiem na pytanie, aby zaspokoić waszą ciekawość i aby „normalni empatyczni” ludzie wiedzieli, z czym mam do czynienia. Skąd wiem, że Janet zmarła 16 listopada?

To proste: odjechała swoim kamperem 16. dnia, zaparkowała na prywatnej posesji (dlatego ani ja, ani nikt inny nie mógł jej znaleźć) i wzięła tabletki. Następnego dnia właściciel posesji wezwał policję, by usunęła samochód. Policja się nie pojawiła (!). Dwa tygodnie później właściciel nieruchomości zadzwonił ponownie. Ponownie policja nie przyjechała, mimo że w ich systemie pojawiło się powiadomienie o zaginięciu Janet i numer rejestracyjny samochodu. Dopiero pięć tygodni później, kiedy rodzina złożyła oficjalne zawiadomienie o zaginięciu, a właściciel zadzwonił ponownie 22 grudnia, policja zorientowała się, co się stało i przyjechała. Rozbili okno, a ona tam była. Leżała martwa na prywatnej posesji przez pięć tygodni. To wszystko. Muszę się z tym pogodzić. Mogli ją znaleźć dzień później…

Więc teraz już wiesz. I proszę o odrobinę ludzkiej życzliwości, odrobinę empatii. Po prostu dajcie mi spokój, żebyśmy mogli opłakiwać i pogodzić się z tą stratą. Pozwólcie, że zapytam: jak chcielibyście być traktowani w mojej sytuacji? Jak chcielibyście, aby ludzie wokół was zareagowali po tym wszystkim, co się wydarzyło? Proszę, traktujcie mnie tak, jak sami chcielibyście być traktowani, gdybyście cierpieli z powodu tak wielkiej straty. Z miłością, jak zawsze, Cyntha

Janet dała światu ogromny dar, tworząc „Upadek Kliki”. Nigdy nie zostanie zapomniana. Janet Ossebaard i Cyntha Koeter badały historię kabały, ujawniając „przestępstwa, morderstwa, pranie pieniędzy, kartele i zdradę, „wszystko tuż pod twoim nosem…”

Udostępnij

ELITY ZABIŁY JANET OSSEBAARD – AUTORKĘ ”UPADKU KABAŁY

Globalna Świadomość2 stycznia 20242 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułROK 2024 – EKSTREMALNE ROZBŁYSKI SŁONECZNE I SCENARIUSZ Z ”ZOSTAWIĆ ŚWIAT ZA SOBĄ”Następny artykułUJAWNIONO LABOLATORIA DO KLONOWANIA LUDZI –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ELITY ZABIŁY JANET OSSEBAARD – AUTORKĘ ”UPADKU KABAŁY
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?