Otwórz oczy

CZY W 2024 ROKU ZATRZYMA SIĘ TSUNAMI ŚMIERCI mRNA ?

CZY W 2024 ROKU ZATRZYMA SIĘ TSUNAMI ŚMIERCI mRNA ?

Według Billa Gatesa, Pfizera i Moderny, które ostrzegają, że ludzkość będzie zmuszona przyjmować setki wstrzyknięć mRNA każdego roku, jeśli chce nadal uczestniczyć w społeczeństwie, eksperymentalne szczepionki mRNA zastąpią wszystkie nasze leki.

Jeśli taka jest cena, to mnie nie licz. Ponieważ z każdym dniem dowiadujemy się coraz więcej o katastrofalnych skutkach nieprzetestowanych szczepionek mRNA.

Były legiony ludzi, którzy nagle zmarli lub ponieśli druzgocące konsekwencje zdrowotne, w tym młodzi i zdrowi ludzie, a także bezprecedensowa liczba zawodowych sportowców.

Podczas gdy media głównego nurtu w dalszym ciągu udają zdumione, obecnie pojawia się fala informacji o katastrofalnym działaniu mRNA, w tym badania w najbardziej prestiżowych czasopismach medycznych na świecie.

Informacje te przebijają się obecnie przez sztuczne bariery wzniesione przez odźwiernych globalnej elity w mediach i Big Tech, a rezultaty, szczerze mówiąc, są wspaniałe. Każdego dnia coraz więcej ludzi budzi się do zbrodni globalistycznej elity i domaga się sprawiedliwości.

Chcesz zobaczyć jak to wygląda w praktyce? Mamy materiał filmowy udowadniający, że ludzie się budzą, a media głównego nurtu zmuszone są przyznać, że tak zwani zwolennicy teorii spiskowych przez cały czas mieli rację.

W zeszłym tygodniu w holenderskiej telewizji na kanale publicznym wyemitowano transmisję z udziałem ekspertów, którzy otwarcie wzywali do natychmiastowego zawieszenia genetycznych szczepionek mRNA. Dlaczego? Trzymajcie kapelusze, ludzie. Okazuje się, że przełomowe doniesienia naukowe w najbardziej prestiżowych czasopismach świata wreszcie udowodniły to, o czym wiedzieli od dawna tzw. teoretycy spiskowi.

mRNA całkowicie i nieodwracalnie zmienia ludzkie DNA. I to jest bardzo, bardzo zła rzecz.

Według dyrektorów Big Pharma „nadchodzi tsunami leków mRNA”, w tym chorób serca i raka, a tak się składa, że ​​są to dwa główne problemy powodowane przede wszystkim przez wkłucia mRNA. Oto Melissa J. Moore, dyrektor naukowy w firmie Moderna:

Zamiast stanąć przed międzynarodowym trybunałem za zbrodnie przeciwko ludzkości, globalistyczna elita panuje nad masami, przechwalając się, że blokady, maski na twarz i wymuszone dźgnięcia Covidem to dopiero początek.

Jakby to nie było wystarczająco niepokojące, dyrektor naukowy Moderny przechwalał się również, że Big Pharma wkrótce będzie wstrzykiwać ludziom mRNA prosto do serc. Tak, mówi o tych samych sercach, które były zdrowe do czasu wprowadzenia szczepionki, przez co miliony ludzi na całym świecie, w tym wysportowani i zdrowi młodzi ludzie oraz elitarni sportowcy, cierpieli na problemy z sercem.

Firma Pfizer zwiększa także nakłady na mRNA, stawiając oszałamiającą kwotę 43 miliardów dolarów, że na całym świecie wkrótce wybuchną „turbo nowotwory”.

W zeszłym miesiącu firma Pfizer zadziwiła świat medycyny , przejmując Seagen, małą firmę farmaceutyczną, która leczy nowotwory turbo i zarabia zaledwie 2 miliardy dolarów rocznie.

Charakter przejęcia sprawił, że wiele osób drapało się po głowie. W szczegółach tej umowy kryje się coś bardzo złowrogiego.

Nowe przejęcie firmy Pfizer przenosi firmę z możliwości „leczenia” dwóch z tych nowotworów turbo do możliwości leczenia siedmiu z 10. Nieźle jak na firmę, która chce zawładnąć rynkiem w leczeniu tych samych problemów, które powoduje.

Co więc dokładnie się dzieje? Posłuchajmy więcej wypowiedzi biologa molekularnego, który jest na tyle odważny, aby zerwać z szeregami establishmentu Wielkiej Farmacji w holenderskiej telewizji i podzielić się z ludźmi prawdziwymi informacjami. Okazuje się, że zabawa w Boga i zmienianie ludzkiego DNA nie było dobrym pomysłem – chyba że masz na myśli globalną depopulację.

Globalna elita wielokrotnie nas ostrzegała, że ​​uważają się za bogów i że nie możemy stawać im na drodze. Oni nie żartowali. Wraz z wprowadzeniem technologii mRNA, wpompowanej w ramiona miliardów wprowadzonych w błąd ludzi na całym świecie, eksperymentowali z ludzkim genomem, zmieniając DNA swoich ofiar, a rezultaty były druzgocące.

Tragiczne jest to, że widzieliśmy dopiero początek tragedii. Według dokumentów firmy Pfizer, które wyciekły, niekorzystne skutki u osób zaszczepionych staną się znacznie, znacznie poważniejsze w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

Nic dziwnego, że 42% Amerykanów w ankiecie Rasmussen Reports stwierdziło , że prawdopodobnie lub bardzo prawdopodobnie dołączą do dużego pozwu zbiorowego przeciwko firmom Moderna i Pfizer.

Nie możemy pozwolić, aby tym globalistom i firmom biotechnologicznym uszło na sucho morderstwo. Biorąc pod uwagę, że wiemy, że elity są zdeterminowane, aby wyludnić świat, czas postawić linię na piasku.

Udostępnij

CZY W 2024 ROKU ZATRZYMA SIĘ TSUNAMI ŚMIERCI mRNA ?

Globalna Świadomość5 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPROGNOZY NA 2024 – CO SZYKUJĄ DLA NAS ELITY ?Następny artykuł”TO WIELKI KLUB” – TAJNE AKTA EPSTEINA UJAWNIONE !

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY W 2024 ROKU ZATRZYMA SIĘ TSUNAMI ŚMIERCI mRNA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?