Otwórz oczy

RAPORT SPECJALNY – CZYM BĘDZIE TAJEMNICZA ”CHOROBA X” ?

RAPORT SPECJALNY – CZYM BĘDZIE TAJEMNICZA ”CHOROBA X” ?

Niesławne dokumenty firmy Pfizer, przedstawiają pięcioletni plan masowego wyludnienia świata, rozpoczynający się w 2020 r., do roku 2025 , a rok 2025 , w którym stanie się oczywiste masowe ludobójstwo spowodowane „szczepionką”…

Jeden z największych naukowców świata odkrywa prawdę. Szczepionka umieszcza DNA we wszystkich komórkach! Dlaczego u tak wielu osób zaszczepionych rozwija się nowotwór

Malutkie ilości DNA w szczepionce ! Pfizer przyznał się do tego, ale to niczego nie powstrzymało. Nie wiedzieli, co to przyniesie, ale to zrobili, więc kusząca była pokusa podjęcia próby wprowadzenia globalnej dyktatury na pełną skalę. Jak kusząca była dyskretna próba zabicia milionów ludzi? W każdym razie zaczynamy rozumieć, dlaczego z technicznego punktu widzenia w krajach, które zaszczepiły się przeciwko Covidowi, występuje tak wiele nowotworów.

Szczepionka wypełniona jest małymi kuleczkami lipidowymi, które dostaną się do wszystkich komórek. Wprowadzanie obcego DNA do komórek jest bardzo niebezpieczne, bo w ten sposób zapadamy na raka. Określiliśmy ilościowo DNA w szczepionkach i okazało się, że jest go znaczna ilość. Oznacza to, że nie jest dobrze oczyszczona. To, co wstrzyknęliśmy, nie odpowiada stanowi prawa, ani amerykańskiemu, ani francuskiemu, ani europejskiemu.

To, co zostało wstrzyknięte, nie było czystym RNA, nie było czyste. Po dodaniu RNA organizm ludzki wytwarza pewną liczbę białek, które nie są kolcami, ale są innymi białkami. A co te inne białka robią w organizmie, nie wiemy. Nie mamy zielonego pojęcia, jakie to uczucie. Nawet nie wiedzieliśmy, że istnieje, dopóki Chińczycy nie wykonali tej pracy miesiąc temu. Jest to druga rzecz, która jest zwykle zabroniona na poziomie FDA, ANSM i EMA. Nie masz prawa nie badać produktów wytwarzanych przez coś, co wstrzykujesz.

Krótko mówiąc, majsterkowanie, które zrobiliśmy, aby wydłużyć trwałość RNA, spowodowało, że „nieznane białka wędrują po organizmie”. Wszystko to zostało właśnie opublikowane przez Nature , odniesienie. To, co zostało wstrzyknięte zagrało Frankensteina. Celowo. Nie mogli nie wiedzieć, że nie wiedzą. Ale i tak to zrobili. Jaki cel ???

Jeden z największych naukowców świata odkrywa prawdę.

I zmusili miliony ludzi do zaszczepienia się, w przeciwnym razie straciliby pracę, w przeciwnym razie mieliby zakaz uprawiania sportu, zajęć klubowych itp. Co teraz zrobimy ? Co oni teraz robią? Musimy uniemożliwić Macronowi i jego zgniłym dziennikarzom wrzucenie sprawy do kosza. Zobaczę z moim prawnikiem, czy będziemy mogli wszcząć oficjalne postępowanie prawne w imieniu RR.

Oczywiście, jakie to dziwne! Wszyscy gracze szybko spieszą się na Twittera, a Raoult potępia rewelacje Prauda w CNews, z Cnews na czele, co niewątpliwie postrzega to jako dodatkowy cios dla Arcomu, aby zakazać CNews… Jeśli chodzi „strzał armatni” tak zwanych lekarzy i badaczy, którzy biegną z pomocą Macronowi, Pfizerowi i wszystkim innym, to żałosne. twitter.com/CNEWS/status/1745752878147359074


[…] Potępiając także warunki, w jakich wyprodukowano szczepionkę przeciwko Covid-19, profesor Raoult przypomniał przy mikrofonie Pascalowi Praudowi, że w Stanach Zjednoczonych aby móc wyprodukować szczepionkę – o ile istnieje „alternatywne rozwiązanie”– nie tylko, zajmie to dwa lata, ale trzeba też „przetestować 1 milion osób”. Z drugiej strony, jeśli nie ma alternatywnego rozwiązania i szacujemy, że „wszyscy umrą”, czy to może „zrobić Pfizer”, „w przeciwnym razie jest to prawnie zabronione” – przekonywał. „A kiedy zajmujesz się firmą Pfizer, FDA – ale podobnie jak ANSM (Krajowa Agencja ds. Bezpieczeństwa Leków i Produktów Zdrowotnych) we Francji [i] podobnie jak EMA (Europejska Agencja Leków) w Europie – musi zagwarantować, jaka jest zawartość tego, co wstrzykujesz ludziom” – podsumował. […] 

Mocno ocenzurowane dokumenty firmy Pfizer pokazują, że szczepionki COVID zapoczątkowały pięcioletni program masowej DEPOPULACJI, który zakończy się do 2025 r.

Zaskakującą prognozę tego, co wkrótce spadnie na świat w postaci ludobójstwa , potwierdzają niesławne dokumenty firmy Pfizer, które przedstawiają pięcioletni plan masowego wyludnienia świata, rozpoczynający się w 2020 r., do roku 2025 Deagel’s Depopulation Forecast confirmed by Heavily Censored Pfizer DocumentsW poufnych dokumentach, które firma Pfizer przedłożyła amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), wspomina się o prognozie Deagel, globalnej firmy wywiadowczo-konsultingowej. Wskazuje na rok 2025 jako rok , w którym stanie się oczywiste masowe ludobójstwo spowodowane „szczepionką” COVID-19.

Korporacja Deagel, będąca niewielkim oddziałem amerykańskiego wywiadu wojskowego, prowadzi działalność w pewnym stopniu tajną, ponieważ działa za zasłoną w celu gromadzenia danych i innych informacji wywiadowczych na potrzeby podejmowania decyzji na wysokim szczeblu w całym kompleksie wojskowo-przemysłowym. Deagel współpracuje z takimi organizacjami jak Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) i Bank Światowy. Przyczyniło się to również do powstania sprawozdania Stratfor na temat Korei Północnej.

Z tego powodu wydaje się, że Deagel ma legitymację jako uczestnik społeczności wywiadowczej. Innymi słowy, wydaje się mało prawdopodobne, aby Deagel był narzędziem dezinformacji szerzącym strach bezpodstawnie. „Oznacza to, że prognozy dotyczące populacji na rok 2025, a także prognozy dotyczące produkcji przemysłowej w poszczególnych krajach nie są zwykłą fantazją, ale opierają się na założeniach strategicznych, które są podzielane i dobrze rozumiane przez innych uczestników społeczności wywiadowczej” – dodał. donosi The Exposé .

Jak świat się tu znalazł?

Gdzieś w 2020 r. Deagel usunął prognozę na 2025 r. ze swojej strony internetowej. Jednak Wayback Machine i Internet Archive nadal to pokazują . Z zarchiwizowanego raportu można zauważyć, że Deagel spodziewa się, że do 2025 r. populacja Wielkiej Brytanii (UK) spadnie o 77,1 procent. Oczekuje się, że to wiele osób umrze w ciągu zaledwie dwóch krótkich lat. Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone, Deagel spodziewa się, że do 2025 r. liczba ludności spadnie o 68,5%. Jeśli chodzi o Niemcy, oczekuje się, że do końca 2025 r. ich populacja zmniejszy się o 65,1%, a w Australii do roku 2025 o 34,6%. Istnieje pełna lista wszystkich spadków populacji przewidywanych w 2025 r. na całym świecie świat.

„Niestety, poufne dokumenty firmy Pfizer w połączeniu z oszałamiającą liczbą zgonów wśród dzieci sugerują, że dane dotyczące wyludnienia w Deagel nie były jedynie szacunkami, ale celem” – podaje The Exposé . Jest to najprawdopodobniej jeden z powodów, dla których FDA, działająca w imieniu firmy Pfizer wbrew interesom amerykańskich podatników finansujących jej istnienie, planowała opóźnić ujawnienie dokumentów firmy Pfizer o całe 75 lat – bo do tego czasu nikt wciąż żyjący w tym czasie, pamiętaliby nawet COVID, nie mówiąc już o ludobójstwie w 2025 r., które ma nastąpić. Od tego czasu dokumenty firmy Pfizer mają opóźnioną publikację dzięki nakazowi sędziego federalnego Marka Pittmana ze stycznia 2022 r., który wówczas nakazał FDA udostępnianie 55 000 stron dokumentów miesięcznie. Obecnie wszystkie dokumenty są dostępne na stronie internetowej PHMPT .

„Mogę się tylko zastanawiać, dlaczego tolerujemy porwanie naszych systemów politycznych i kierowanie nimi przez tych, którzy są najbogatsi?” – napisał jeden z zaniepokojonych komentatorów o tym, jak świat dotarł do tego punktu w czasie. Program depopulacji w związku z szczepionką Covid-19 jest obecnie zaawansowany.

Na forum gospodarczym w Davos będą dyskutować o „nieznanej chorobie”,

W programie forum ekonomicznego w Davos omówią nową tajemniczą pandemię. Informuje o tym oficjalna strona forum. Podkreśla się, że rozmowy w tej sprawie odbędą się 17 stycznia.W związku z nowymi ostrzeżeniami Światowej Organizacji Zdrowia, że nieznana „choroba X” może spowodować 20 razy więcej zgonów niż „pandemia wirusa koronaawirusa”, konieczne są podjęcie nowych wysiłków, aby przygotować systemy opieki zdrowotnej na wiele nadchodzących wyzwań– zanotowano w wiadomości.

Wiadomo już, że prelegentami na ten temat będą dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus, minister zdrowia Brazylii Nizia Trinidadi oraz prezes zarządu firmy farmaceutycznej Astrazeneca Michel Desmarais. Przypomnijmy, że według oficjalnych statystyk na świecie w wyniku pandemii Covid-19 zmarło 6 966 045 osób. Według Światowej Organizacji Zdrowia „wirus zainfekował prawie miliard ludzi”.

Zastrzyki na Covid-19 to nic innego jak „morderstwo z premedytacją” – zaprojektowane jako „maszyny do zabijania” i stanowią wyraźne naruszenie Kodeksu Norymberskiego „To pokazuje spisek” mający na celu mordowanie Amerykanów i ludzi na całym świecie

Amerykański prawnik Thomas Renz zapoznał się z dokumentami „Wytycznymi dla przemysłu” amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków („FDA”) i odkrył coś, co jego zdaniem stanowi „dowód na morderstwo z premedytacją”.„Nie mogę wyciągnąć innego wniosku…To „dymiący dowód”, który dowodzi, że wiedzieli, że produkty terapii genowej, które udawały„ szczepionki ”, mają zdolność eliminowania, powodowania raka i zabijania” – powiedział.

Thomas „Tom” Renz stał się dobrze znany na początku ery Covid-19 dzięki wiodącym procesom federalnym w sześciu stanach USA, w których kwestionował przestoje, nakaz noszenia maseczek i bezpieczeństwo szczepionek. Pracuje za pośrednictwem kancelarii prawnej „ Renz Law ” i regularnie publikuje artykuły na swojej stronie Substack zatytułowane „ Biuletyn Toma Renza ”. W artykule z 8 stycznia Renz zaczął od wyjaśnienia, że szczepionki na Covid-19 nie są szczepionkami . „Bardzo ważne jest, aby ludzie zrozumieli, żezastrzyki z Covid-19 stanowią terapię genową” – napisał.

Następnie przeprowadził swoich czytelników przez dowód, że władze USA wiedziały, że biorcy zastrzyków z Covid-19 mogą zarazić innych, w tym tych, którzy nie wyrazili zgody na szczepienie . Następnie Renz wykazał, skąd wiedział, że w 2006 r. te zastrzyki spowodują raka , co potwierdziło badanie przeprowadzone w 2023 r. na osobach chorych na tzw. „długą covid”. Jakby ich przestępczość nie wystarczała, Renz podkreślił artykuł naukowy, w którym pokazano proponowane rozwiązanie problemu, który stworzyli – rak spowodowany zastrzykami z covidu – to kolejny produkt terapii genowej, którego odbiorcy również mogą powodować choroby u innych . „To pokazuje spisek” – podsumował Renz. Cały artykuł Renza, który sparafrazowaliśmy poniżej, możesz przeczytać na Substack TUTAJ .

Zastrzyki na Covid to terapia genowa

Renz zauważył, że Moreso, Moderna i Pfizer w dokumentach SEC przyznają, że zastrzyki z powodu Covid-19 są produktami terapii genowej. Poniżej znajduje się wyciąg z jednego z kwartalnych sprawozdań Komisji Papierów Wartościowych i Giełd spółki Moderna („SEC”) , który stwierdza dokładnie to: Żaden lek mRNA nie został zatwierdzony w tej nowej potencjalnej klasie leków i może nigdy nie zostać zatwierdzony w wyniku wysiłków innych lub nas.

Opracowywanie leków mRNA wiąże się ze znacznym ryzykiem klinicznym i regulacyjnym ze względu na nowatorski i bezprecedensowy charakter tej nowej klasy leków. Jako potencjalna nowa klasa leków, żadne leki mRNA nie zostały dotychczas zatwierdzone przez FDA ani inną agencję regulacyjną… obecnie mRNA jest uważane przez FDA za produkt terapii genowej.

W marcu 2015 r. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych („HHS”) , FDA i Centrum Oceny i Badań Biologicznych („CBER”) opublikowały „Przewodnik dla przemysłu”. W Przewodniku terapie genowe definiuje się jako: Terapie genowe zdefiniowano w wytycznych FDA zatytułowanych „Gene Therapy Clinical Trials – Observing Subjects for Delayed Adverse Events” z listopada 2006 r. jako „[p]produkty, których działanie pośredniczy w działaniu poprzez transkrypcję i/lub translację przeniesionego materiału genetycznego i/lub poprzez integrację z genomem gospodarza i które są podawane w postaci kwasów nukleinowych, wirusów lub mikroorganizmów zmodyfikowanych genetycznie. Produkty można stosować do modyfikacji komórek in vivo lub przenosić do komórek 'ex vivo’ przed podaniem biorcy.”

Na potrzeby niniejszych wytycznych szczepionka wektorowa to szczepionka wykorzystująca wirusa lub drobnoustroje (zwykle bakterię) lub plazmid DNA do wprowadzenia DNA/RNA kodującego antygeny do komórek organizmu. „Wektor” odnosi się do wirusa, drobnoustroju lub plazmidu DNA użytego jako nośnik.
Przewodnik dla przemysłu: Określanie potrzeby i treści ocen środowiskowych dla terapii genowych, szczepionek wektorowych i powiązanych rekombinowanych produktów wirusowych lub mikrobiologicznych, FDA, marzec 2015 r., przypis 5 i 6, str. 1. 3

Co to wszystko oznacza w prostym języku angielskim? „Oznacza to, że szczepionki na covid są produktami genowymi” – napisał Renz. Wiedzieli, że linienie jest możliwe wiele lat temu. Następnie Renz opowiedział czytelnikom, skąd wiedzieli, że „zrzucenie” jest możliwe, jednocześnie oczerniając tych, którzy ostrzegali przed takim wydarzeniem, jako „teoretyków spiskowych”.Wydalanie szczepionki ma miejsce wtedy, gdy zaszczepiona osoba uwalnia składniki szczepionki . Jest to forma wydalania wirusa , która może wystąpić po zakażeniu wirusowym wywołanym przez żywe, atenuowane szczepionki zawierające osłabioną postać patogenu. Innymi słowy, zaszczepiona osoba przenosi chorobę na inne osoby (jak AIDS dopow.). Chociaż wiadomo, że tak się dzieje , „oficjalna narracja ” zaprzecza, że dzieje się tak w przypadku „szczepionek” na covid.

„Nazywano nas «teoretykami spiskowymi», krytykowano i cenzurowano, gdy ostrzegaliśmy przed i pytaliśmy, dlaczego nieszczepione kobiety nieprawidłowo krwawią po narażeniu na ukłucie” – napisała Renz. Aby udowodnić, że wiedzą, że biorcy zastrzyków z Covid-19 mogą linieć i szkodzić tym, którzy nigdy nie zgodzili się na terapię genową, udostępnił fragment innego „Wytycznych dla przemysłu”, również opublikowanych przez HHS , FDA i CBER w 2015 r.: Centrum Oceny i Badań Biologicznych (CBER)/Biuro Terapii Komórkowych, Tkankowych i Genowych (OCTGT) publikuje niniejsze wytyczne, aby zapewnić sponsorom produktów terapii genowej opartej na wirusach lub bakteriach (produkty VBGT) oraz wirusy lub bakterie onkolityczne (produkty onkolityczne) z zaleceniami dotyczącymi sposobu przeprowadzania badań wydalania podczas rozwoju przedklinicznego i klinicznego.

Na potrzeby niniejszych wytycznych termin „wydalanie” oznacza uwalnianie od pacjenta VBGT lub produktów onkolitycznych [nowotworowych] na jeden lub wszystkie z poniższych sposobów: wydaliny (kał); wydzielina (mocz, ślina, płyn nosowo-gardłowy itp.); lub przez skórę (krosty, owrzodzenia, rany). Wydalanie zwiększa możliwość przeniesienia VBGT lub produktów onkolitycznych z osób leczonych na nieleczone (np. osoby z bliskiego kontaktu i pracownicy służby zdrowia). Możliwość, że wydalony VBGT lub produkt onkolityczny może być zakaźny, budzi obawy dotyczące bezpieczeństwa związane z ryzykiem przeniesienia na nieleczone osoby. [Podkreślenie dodane] Wytyczne dla przemysłu: projektowanie i analiza badań wydalania w przypadku terapii genowej na bazie wirusów lub bakterii oraz produktów onkolitycznych, wprowadzenie, FDA, sierpień 2015, str. 1 i 3

Rak i opóźnione działania niepożądane

Wiedzieli, że te produkty terapii genowej mogą powodować raka nawet wiele lat po wstrzyknięciu – napisał Renz.

Dokument opublikowany ponownie przez FDA, HHS i CBER w 2006 roku wykazał, że produkty terapii genowej niosą ze sobą ryzyko niekorzystnego wpływu na normalne funkcjonowanie komórek, które może być opóźnione o miesiące lub lata, a także integrację materiału genetycznego z genomami biorców: Uczestnicy badania narażeni na technologię transferu genów mogą być narażeni na ryzyko wystąpienia opóźnionych zdarzeń niepożądanych… utrzymująca się aktywność biologiczna może mieć niekorzystny wpływ na normalne funkcjonowanie komórek, narażając uczestników na ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych, z których niektóre mogą być opóźnione o miesiące lub lata.

Czynniki, które mogą zwiększać ryzyko
opóźnionych zdarzeń niepożądanychw następstwie narażenia na technologię transferu genów, obejmują trwałość wektora wirusowego,integrację materiału genetycznego z genomem gospodarza,przedłużoną ekspresję transgenu izmienioną ekspresję genów gospodarza…Integracja materiału genetycznego z wektora wirusowego do genomowego DNA komórki gospodarzazwiększa ryzyko transformacji złośliwej.

Przedłużona ekspresja transgenu może być również powiązana z długoterminowym ryzykiem wynikającym z nieuregulowanego wzrostu komórek i transformacji nowotworowej, reakcji autoimmunologicznej na własne antygeny i nieprzewidywalnych zdarzeń niepożądanych.Zmieniona ekspresja genów gospodarza może również skutkować nieprzewidywalnymi i niepożądanymi zdarzeniami biologicznymi. Badania kliniczne – obserwacja uczestników pod kątem opóźnionych zdarzeń niepożądanych, listopad 2006, str. 2 i 3

Transformacja złośliwa” tproces, w wyniku którego komórki nabywają właściwości nowotworowe. Innymi słowy, kiedy komórki przekształcają się w komórki rakowe.
Osoby weryfikujące fakty będą ci mówić aż do łez, że zastrzyki nie wpływają na twoje DNA ani go nie zmieniają – napisał Renz. „Bez wątpienia jest to nieprawda”. Oprócz powyższego Renz wskazał na badanie z 2023 r., w którym analizowano komórkowe DNA osób chorych na „długi covid”. Autorzy odkryli geny wyjątkowo specyficzne dla „szczepionki” Pfizer covid BNT162b2 w komórkach krwi uczestników. „Ich odkrycia dowodzą, że szczepionki mRNA na covid trwale integrują się z DNA niektórych osób zaszczepionych na covid” – powiedział. On kontynuował:

„Mówiąc najprościej,agencje regulacyjne wiedziały, że produkty te mogą integrować się z genomem gospodarza, powodować raka (transformację złośliwą), zaburzenia autoimmunologiczne i zdarzenia niepożądane po wielu latach.Należy także wziąć pod uwagę, że nawet jeśli produkty te nie zintegrują się z genomem,ciągłe narażenie na skutek wydalania (omówione powyżej) może zwiększyć ryzyko raka”.

Zastrzyki na Covid są przeznaczone do zabijania
Renz napisał , że te zastrzyki mają służyć jako maszyny do zabijania
 i były rozprowadzane ze świadomością, że powodują wypryski i zabijanie ludzi. „Stworzyli produkt terapii genowej, reklamowali go jako„ szczepionkę ”, a następnie knuli spiski, zmuszali, przekupywali i kłamali, aby dostać go jak największej liczbie osób”.

„Wiedzieli, że może to powodować raka – wiele lat po wstrzyknięciu – a teraz, gdy wybuchła epidemia raka, co zaskakujące, mają gotowe „rozwiązanie”” –
 dodał. A „ich rozwiązaniem jest kolejny produkt terapii genowej, który linieje!”

Jako dowód przytoczył artykuł opublikowany w czasopiśmie Nature Cancer Gene Therapy w 2015 roku, w którym stwierdzono: Szybko zmieniająca się dziedzina terapii genowej zapewnia szereg innowacyjnych metod leczenia pacjentów chorych na raka. Postępy w modyfikacji genetycznej komórek nowotworowych i odpornościowych oraz zastosowanie wirusów i bakterii onkolitycznych doprowadziły do licznych badań klinicznych dotyczących terapii nowotworów, z których kilka przeszło do późnego etapu rozwoju produktu. W tym artykule omówiono różne rodzaje produktów przeciwnowotworowych CGT [terapii genowej raka], które reguluje OCTGT [Biuro Terapii Komórkowych, Tkankowych i Genowych]…

Produkty CGT stwarzają możliwość wydalania wirusów lub bakterii, to znaczy wydalania/wydzielania cząstek wirusa lub bakterii, które mogą zostać przeniesione na inne osoby. Chociaż wirusy i bakterie pochodzące z produktu mogą nie być tak zakaźne ani tak zjadliwe jak szczep macierzysty wirusa lub bakterii,
możliwość przeniesienia budzi obawy dotyczące bezpieczeństwa. Analiza danych zebranych od pacjentów w ramach klinicznych badań terapii genowej wykazała, że w praktyce wydalanie wektorów wirusowych ma miejscei zależy głównie od rodzaju wektora i drogi podania wektora.

Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Pingback: OnOverseas.Com

Możliwość komentowania została wyłączona.

RAPORT SPECJALNY – CZYM BĘDZIE TAJEMNICZA ”CHOROBA X” ?

Globalna Świadomość15 stycznia 202415 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK KLAN ROTHSCHILD BĘDZIE KONTROLOWAŁ NASZĄ POGODĘ ?Następny artykułSZOKUJĄCY WYWIAD – JAK WIELKIE SĄ OBECNIE SKUTKI ”MEDYCZNEGO EKSPERYMENTU” ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Jeden komentarz

.comments-title

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • RAPORT SPECJALNY – CZYM BĘDZIE TAJEMNICZA ”CHOROBA X” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?