AGENDA 2030

SZCZEPIONKI AI – GATES UJAWNIA SWOJĄ WIZJĘ ŚWIATA W DAVOS

SZCZEPIONKI AI – GATES UJAWNIA SWOJĄ WIZJĘ ŚWIATA W DAVOS

Czasem gdy patrzę na ten świat myślę sobie, że wystarczyłoby, aby kilkadziesiąt osób po prostu z niego „odeszło”, a wiele rzeczy potoczyłoby się całkowicie inaczej, świat i nasza cywilizacja poszłyby w zupełnie innym kierunku, w znacznie lepszym kierunku. Później jednak dociera do mnie, że ci ludzie, ci „źli” ludzie są na usługach zła i są de facto większymi bądź mniejszymi „prekursorami” antychrysta. W swojej wolnej woli wybrali taką „rolę” i nikt nie może im tego zabronić.

To tyle wstępu, czas na dzisiejszą publikację. Otóż Bill Gates mówi, że ma nowy „zamysł” na szczepionkę (ach jak „oni” polubili te „swoje” tak zwane „szczepionki” i ich rozprowadzanie po globie na wszelkie możliwe sposoby), nowy „zamysł” obejmuje coś w rodzaju „plastrów”, które w rzeczywistości są wszczepialnym systemem dostarczania „szczepionki mikroigłowej” z kropkami kwantowymi.

Już w 2020 roku Bill Gates wściekle finansował to rozwiązanie i wprowadzenie go na rynek, finansował wszczepialny systemem dostarczania „szczepionek mikroigłowych” z ludzkimi kropkami kwantowymi, i tak, jest to tak przerażające, jak się wydaje. Jest to technologia „szczepionek”, która wykorzystuje mechanizm podobny do tatuażu, który wstrzykuje niewidoczne nanocząsteczki kropek kwantowych pod skórę, kiedy Bill Gates o tym mówi, nazywa to „łatką” lub „plastrem”.

W Davos (na kolejnym „zlocie” Światowego Forum Ekonomicznego) powiedział (16-01-2024 roku) CNBC, że „łatka” jest prawie gotowa i czeka tylko, aż sztuczna inteligencja nadrobi zaległości, aby wszystko zadziałało. Nie odnosicie czasem wrażenia, że „oni” traktują ludzkość niczym jakąś populację „bydła”, którą należy „wyszczepić” na wszelkie możliwe sposoby, a przy okazji przetestować „to i owo”? W domyśle można dodać zdanie: „kto umrze, ten umrze”.

Przy tej okazji należy wspomnieć o patencie, który firma Billa Gatesa Microsoft złożyła na urządzenie wszczepiane do ludzkiego ciała, w celu umożliwienia użytkownikowi kupowanie i sprzedawanie za pomocą kryptowalut i waluty bitcoin. Urządzenie to otrzymało patent numer: WO2020060606. Poniżej zamieszczamy źródło, Spójrzcie:


https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606&tab=PCTBIBLIO

I zdecydowanie w tym momencie należy przytoczyć fragment z Nowego Testamentu:

I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa Świętego Jana 13:15-18.

Wracając do Davos, Gates powiedział to o nowej erze szczepionek, które nadejdą wkrótce. Gates powiedział, że: „szczepionki na COVID muszą mieć dłuższy czas trwania, większy zasięg, a my zamierzamy się zmienić. Zamiast używać igieł, użyjemy małego plastra”. Tym „plastrem” jest ludzki wszczepialny system dostarczania szczepionki mikroigłowej z kropkami kwantowymi. Co więcej, Bill Gates powiedział, że Indie będą miejscem, z którego ta „innowacja” zostanie wyprowadzona na świat. Dlaczego Indie? Cieszę się, że pytasz!

W styczniu 2021 roku kilku partnerów WEF (Światowe Forum Ekonomiczne), w tym Bill Gates i MicrosoftOracleSalesforce i kilku innych, ogłosiło partnerstwo w celu uruchomienia inicjatywy Vaccine Credential Initiative (VCI) w celu opracowania cyfrowych narzędzi do uwierzytelniania szczepień, dążąc do ustanowienia jednej „SMART Health Card” dla świata. Cała operacja przebiega w oparciu o program biometrycznej identyfikacji cyfrowej Aadhaar. Teraz już wiesz, dlaczego wybrano Indie.

Ta tak zwana „Pandemia” i te tak zwane „szczepionki” na COVID były próbą tego, co tak naprawdę forsują, czyli opartego na sztucznej inteligencji wszczepialnego systemu obejmującego całą populację ludzi. Mają już patenty, a ostatnie postępy w dziedzinie sztucznej inteligencji sprawiają, że wszystko jest możliwe. Będzie to „klejnot w koronie osiągnięć” Billa Gatesa.

Udostępnij

SZCZEPIONKI AI – GATES UJAWNIA SWOJĄ WIZJĘ ŚWIATA W DAVOS

Globalna Świadomość22 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCOVID, CHOROBA X, WĄGLIK – JAK BROŃ BIOLOGICZNA ZOSTANIE UWOLNIONA TYM RAZEM ?Następny artykułNOWE MATERIAŁY Z WYSPY EPSTEINA WYCIEKŁY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SZCZEPIONKI AI – GATES UJAWNIA SWOJĄ WIZJĘ ŚWIATA W DAVOS
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?