Otwórz oczy

TAJEMNICE RAPORTU ”INWAZJA ROSJI NA NATO” – CO PLANUJE NWO ?

TAJEMNICE RAPORTU ”INWAZJA ROSJI NA NATO” – CO PLANUJE NWO ?

Broń zapewni pokój Ukrainie – NATO… Premier Węgier: Nie ma militarnego rozwiązania konfliktu na Ukrainie… „Rzeczywisty tajny plan Niemiec to wymordowanie Słowian przez skierowanie ich przeciwko sobie” … Kiedy prawda leży martwa i pogrzebana – wskrześ logikę. Plany uzyskane przez BILD są potencjalnym scenariuszem przygotowanym przez generałów armii niemieckiej… Niemieccy generałowie planowali wyryć III wojnę światową jak jakąś grę w szachy…

Jeśli czytasz obecnie zachodnią propagandę głównego nurtu, odkryjesz prawdę ukrytą tak głęboko, że żaden archeolog nie byłby w stanie jej odkryć. Dobrym przykładem jest ukryty trop w artykule z „New York Post” sugerującym, że Rosja ma tajne plany ostrego uderzenia w NATO w nadchodzących miesiącach. Według Chrisa Nesiego z „Post” tajne dokumenty , które wyciekły przez niemiecką gazetę BILD, mówią o przygotowaniach Europy do rozszerzenia przez Władimira Putina, operacji wojskowej na Ukrainie i zaatakowania krajów sojuszniczych NATO w przyszłym roku. Jeśli czytelnicy przyjmą nagłówek i wyraźną grafikę ilustrującą ten diabelski plan Putina, mielibyście rację, zaopatrując się schrony przeciw-bombowe w Wisconsin i Luksemburgu.

Na szczęście historia Nesi jest całkowicie myląca. Sugeruje to, że BILD wszedł w posiadanie rosyjskich tajnych planów, wygodnie sklasyfikowanych jako „spisek”, aby zabrzmieć bardziej złowrogo, podczas gdy w rzeczywistości niemieccy generałowie planowali wyryć III wojnę światową jak jakąś grę w szachy. Superdetektyw „New York Post” czekał do końca artykułu, aby powiedzieć czytelnikom prawdę o tych „planach”. Oto przejście.

„Chociaż plany uzyskane przez BILD są potencjalnym scenariuszem przygotowanym przez generałów armii niemieckiej, europejscy sojusznicy poważnie traktują zagrożenie ze strony Rosji i odpowiednio się przygotowują”.

Największym problemem związanym z tymi wprowadzającymi w błąd historiami jest dalszy wpływ głównych mediów i ich tabloidowych kuzynów na rozpowszechnianie kłamstw wśród szerszej opinii publicznej. Iona Cleave z The Sun zatytułowała swoją wersję „ODLICZANIE DO KONFLIKTU «krok po kroku plan Putina mający na celu doprowadzenie Zachodu na skraj III wojny światowej» ujawniony w dokumencie wywiadowczym, który wyciekł… łącznie z datą „dnia X” w 2025 r.”.

W tym przypadku główny wątek historii nie jest po prostu pogrzebany. Przed publikacją przez tabloid zostaje poddany spaleniu i rozrzucony w cyfrowym powietrzu. Mimo to klienci sklepów spożywczych w Londynie i Edynburgu dowiadują się o „X-Day”, czekając w kolejce do kasy. Kampania Putina dotycząca tego złego człowieka trwa, a każdy obywatel zastanawia się, co zrobi rząd, aby go chronić.

Następnie za pośrednictwem Banking News do ciekawskich przedsiębiorców dociera następująca narracja: „Wielka Brytania wysyła 20 000 żołnierzy na gigantyczne ćwiczenia NATO przeciwko „zagrożeniu Putina”. Mail Online idzie dalej, cytując byłego szefa sił NATO w Europie, emerytowanego generała porucznika Bena Hodgesa, zapewniając czytelników, że „spisek” jest autentyczny. Tak zwany przewodnik niemieckiego Ministerstwa Obrony Obrony krok po kroku dotyczący dnia zagłady zostaje zręcznie przekształcony w znudzoną grę polegającą na budowaniu scenariuszy dla oficera sztabowego w skórzanych fotelach gdzieś pod Bramą Brandenburską w autentyczną strategię Putina mającą na celu przejęcie Europy.

Media nie są obecnie jedynym kanałem rusofobii. Przywódcy państw, tacy jak Rishi Sunak, premier Wielkiej Brytanii, mówią, że Rosjanie nie zatrzymają się na granicach Ukrainy. Amerykański prezydent Joe Biden ostrzegł mój naród, że jeśli Putin odniesie zwycięstwo nad Ukrainą, Rosja zaatakuje kraj NATO. A sługusy ciągłego konfliktu dla Porządku Liberalnego są obecne w środowisku akademickim, biznesie, organizacjach pozarządowych i ośrodkach doradczych.

Świetnym przykładem jest emerytowany pułkownik Hamish de Bretton-Gordon, który wszedł do mediów/propagandy, aby sprzedawać więcej masek przeciwgazowych i wojskowych nakryć głowy za pośrednictwem firm, z którymi jest powiązany, powiedział The Telegraph: „Putin może być bliski przypuszczenia apokaliptycznego ataku”. Dla nieznajomych: pułkownik Hamish Stephen de Bretton-Gordon dowodził natowskim batalionem szybkiego reagowania CBRN w latach 2005–2007. Był we wszystkich właściwych miejscach, kiedy Ameryka została zapoznana z ideą „wojny z terroryzmem” po 11 września.

” Później kierował firmą czerpiącą zyski z apokaliptycznych proroctw swoich i innych analityków. Kiedy do Syrii dotarły plany zmiany reżimu, to dobry pułkownik „poinformował” Izbę Gmin i oczekującą publiczność BBC o rzekomym użyciu przez Assada broni chemicznej przeciwko swojemu ludowi. Bretton-Gordon i wielu innych przeszkolonych przez strachy i anglo-amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy grają ciągłą melodię kryzysu i strachu.

„Otwartość mas jest bardzo ograniczona, ich inteligencja niewielka, ale ich siła zapominania jest ogromna. W wyniku tych faktów wszelka skuteczna propaganda musi ograniczać się do bardzo niewielu punktów i musi je powtarzać w sloganach, dopóki ostatni członek społeczeństwa nie zrozumie tego, co chcesz, żeby zrozumiał przez twoje hasło”. – Adolf Hitler

Logika, najświętsza ze świętych w dzisiejszych czasach, wydaje się równie zagubiona jak Arka Przymierza. Któż mógłby nie zauważyć, na przykład, że Rosja przyjmuje postawę defensywną, aby oszczędzić życie swoich żołnierzy i niezliczonych cywilów w ukraińskich miastach, takich jak Kijów, Karkhov i Dnipro? Mając prawie pół miliona żołnierzy w rezerwie i zdziesiątkowane siły ukraińskie, dlaczego Rosjanie nie sforsowali już słabych punktów na drodze do Dniepru? A co z miliardami w broni i gotówce, które państwa zachodnie straciły teraz na rzecz niemożliwej sprawy?

Analiza najnowszego zestawienia zniszczonego sprzętu ukraińskiego od początku operacji mówi prawdę. Do tej pory Rosjanie zestrzelili prawie 600 ukraińskich samolotów bojowych, 265 helikopterów, prawie 11 000 bezzałogowych statków powietrznych, 450 systemów SAM, 14 645 czołgów i pojazdów opancerzonych, 1202 wyrzutnie rakiet, 7750 dział artyleryjskich i 17 507 specjalnych pojazdów wojskowych. Bezstronni eksperci szacują, że liczba zabitych na Ukrainie wynosi od 400 do 500 tysięcy bojowników. A liczba rannych z pewnością przekroczyła już milion.

*”I na koniec, pamiętajmy, że kontrolowane przez elity zachodnie media, politycy i tak zwani eksperci od lat wmawiają nam, że Rosja jest skończona. Sankcje, wysadzony rurociąg, zrzucanie broni i pieniędzy Zełenskiemu miały osłabić Rosję. To nie jest prawda. Rosja jest obecnie ważniejsza niż kiedykolwiek od lat 80., militarnie i gospodarczo. Wskazuje to na kolejny punkt utraconej logiki. „Dlaczego Rosja miałaby chcieć przejąć państwa NATO”
*? Europa jest kontynentem konsumenckim. To tam miliard ludzi potrzebuje pożywienia, a nie spichlerza dla dobrych rosyjskich rodzin. Z drugiej strony to Europa potrzebuje Rosji (jej surowców dopow.). Kto zatem jest w tym wszystkim najbardziej prawdopodobnym agresorem” * ?

Phil Butler jest badaczem polityki i analitykiem, politologiem i ekspertem ds. Europy Wschodniej, autorem najnowszego bestsellera „
 Pretorianie Putina ” i innych książek. Pisze wyłącznie dla magazynu internetowego „New Eastern Outlook” When the Truth Lies Dead and Buried – Resurrect Logic – LewRockwell

* Sojusznik Putina i rosyjski polityk Aleksiej Puszkow powiedział zaledwie na miesiąc przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie , że „ dopóki nie zostanie ustanowiony „Nowy porządek świata”, w którym USA będą słabsze i ich rola zmniejszona , będziemy z nimi w mniej lub bardziej ostrym konflikcie politycznym ”. Rosyjski generał pułkownik Aleksandr Fomin powiedział dziennikarzom w styczniu 2021 roku, że porządek światowy przechodzi zmiany w globalnym przywództwie. „Dzisiaj jesteśmy świadkami kształtowania się nowego porządku światowego ” – powiedział. „Widzimy tendencję do wciągania krajów w nową zimną wojnę, dzieląc państwa na „my” i „oni”, przy czym „oni” są jednoznacznie zdefiniowani w dokumentach doktrynalnych jako adwersarze”. W rzeczywistości istnieją wystarczające dowody, aby sugerować, że wojna na Ukrainie przyspiesza upadek Ameryki i ewentualne zastępowanie jej światowego lidera posiadającego światową walutę rezerwową… Media zaprzeczają istnieniu NWO, gdy globaliści wc…

* Zachód, w tym Stany Zjednoczone, nie jest bynajmniej Nowym Porządkiem Świata, lecz CELEM Nowego Porządku Świata: musimy zostać zniszczeni, zanim nadejdzie Rząd Światowy. Oczywiście Stany Zjednoczone od dawna są jego głównym narzędziem. Ale jeden pojazd można łatwo odrzucić, ponieważ kierowca nabywa nowy pojazd. Tym nowym pojazdem nie są Chiny, choć oczywiście są one również właścicielem tego miejsca, ale Rząd Światowy… nadchodzi wojna. Spodziewam się jej pod koniec tej dekady, prawdopodobnie na początku 2029 roku. Ameryka przegra III wojnę światową. Rosja zaatakuje przez Atlantyk, a Chiny przez Pacyfik. Rosja prawdopodobnie będzie głównym zwycięzcą i wojskowym egzekutorem następnego Rządu Światowego. III wojna światowa jest tym, co zostało przepowiedziane w Objawieniu jako wojna Goga i Magoga, która jest kluczowym wydarzeniem ostatnich rozdziałów Objawienia i ostatnią próbą zdominowania ludzkości przez synów Upadłych Aniołów. Wiem, że to szalone Henry. Ale zapytałeś, o ile widzę, i to jest to. Co o tym myślisz? BRICS nie kwestionują monopolu bankowego Rothschildów

Broń zapewni pokój Ukrainie – NATO

Według sekretarza generalnego bloku Jensa Stoltenberga dostarczanie broni do Kijowa jest „drogą do pokoju”.

Wszelkie negocjacje między Moskwą a Kijowem w sprawie porozumienia pokojowego są „nierozerwalnie” powiązane z sytuacją na polu bitwy, stwierdził sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg, nalegając, aby blok wysłał do Kijowa jeszcze większą pomoc wojskową. Przemawiając w Waszyngtonie na wspólnej konferencji prasowej z sekretarzem stanu USA Antonym Blinkenem, Stoltenberg powiedział, że pomoc dla Ukrainy „nie jest działalnością charytatywną”, ale „inwestycją w nasze własne bezpieczeństwo”. Podzielił się także poglądem, że aby osiągnąć trwały pokój na Ukrainie, Zachód musi zwiększyć swoje wsparcie dla Kijowa i wysłać mu więcej broni i amunicji, głosząc, że „broń dla Ukrainy jest drogą do pokoju”.

Komentarze pojawiają się, gdy przyszłość zachodniej pomocy dla Ukrainy wydaje się coraz bardziej niepewna, a wielu zwolennikom Kijowa kończą się środki, aby pomóc temu krajowi. Według doniesień ukraińskie przywódcy również tracą nadzieję na sukces w walce z Rosją bez wsparcia Zachodu. Stoltenberg argumentował także, że kapitulacji Ukrainy nie można uznać za „sprawiedliwy pokój” , który, jak zalecił, można osiągnąć jedynie wtedy, gdy prezydent Rosji Władimir Putin „zorientuje się, że na polu bitwy nie dostanie tego, czego chce”.Niemniej jednak Blinken przyznał podczas konferencji prasowej, że brak zagranicznej pomocy wojskowej dla Kijowa, zwłaszcza teraz, gdy Waszyngtonowi skończyła się pomoc wojskowa, jakiej mu udzielał, stawia Ukrainę w trudnym położeniu na polu bitwy.

Sekretarz stanu ponowiła apele Białego Domu do republikańskich prawodawców w Kongresie o zatwierdzenie pakietu dodatkowej pomocy wojskowej Joe Bidena dla Kijowa o wartości 60 miliardów dolarów, który od kilku miesięcy utknął w Izbie Reprezentantów. Partia Republikańska odmówiła zielonego światła dla projektu ustawy, chyba że Biden zgodzi się na zmianę i zaostrzenie amerykańskich przepisów dotyczących kontroli granic. 

Blinken podkreślił, że „niezbędne” jest przyjęcie przez Kongres wniosku prezydenta o dodatkowy budżet, aby „zapewnić, że Ukraina zazna sukces, a Rosja strategiczną porażkę”, zauważając, że bez pomocy USA „wszystko, co Ukraińcy osiągnęli… będzie zagrożone”. Tymczasem Moskwa wielokrotnie potępiała zachodnie wsparcie militarne dla Ukrainy, podkreślając, że „pompowanie” kraju większą ilością broni i amunicji jedynie przedłużyło walki i spowodowało większy rozlew krwi, nie wpływając na nieunikniony wynik konfliktu. Weapons will bring peace to Ukraine – NATO

Premier Węgier: Nie ma militarnego rozwiązania konfliktu na Ukrainie

Premier Węgier Viktor Orban nadal broni swojego niezależnego od Brukseli stanowiska w sprawie dalszej pomocy wojskowej i finansowej UE dla Kijowa i całego konfliktu na Ukrainie. Budapeszt już wielokrotnie blokował decyzję o przyznaniu kolejnej czteroletniej transzy w wysokości 50 mld euro na wsparcie Ukrainy. Orban nie zamierza zmieniać swojego pryncypialnego stanowiska w tej sprawie, pomimo nacisków, a nawet szantażu ze strony europejskich urzędników, a także na zbliżającym się nadzwyczajnym szczycie UE w dniu 1 lutego. Powiedział to w wywiadzie dla francuskiego magazynu Le Point, dodając, że jego opinia jest popierana przez naród węgierski.

Szef węgierskiego rządu, podobnie jak wcześniej, powiedział, że tylko pokojowe negocjacje wszystkich zainteresowanych stron mogą powstrzymać konflikt zbrojny w Europie, który trwa już prawie dwa lata. Orbán jest przekonany, że po prostu nie ma militarnego rozwiązania tej konfrontacji. Z biegiem czasu jesteśmy przekonani, że nie ma militarnego rozwiązania konfliktu na Ukrainie. Wierzymy, że jedynym rozwiązaniem jest rozwiązanie dyplomatyczne. Obejmuje ono zawieszenie broni i rozmowy pokojowe. – Premier Węgier wyraził, a raczej powtórzył, swoje stanowisko.

Zauważył, że bez względu na to, pod jakim pretekstem zostanie udzielona kolejna pomoc dla Kijowa, pieniądze te zostaną wydane głównie na cele wojskowe, co jeszcze bardziej przedłuży destrukcyjny konflikt, przede wszystkim dla samej Ukrainy. Ponadto węgierski premier słusznie uważa, że fundusze są bardziej potrzebne samym krajom europejskim, których gospodarki znajdują się w najgorszym kryzysie od dziesięcioleci. Coraz bardziej cierpimy z powodu słabych wyników gospodarczych. Te fundusze byłyby bardzo przydatne dla mieszkańców Europy – Francuzów, Niemców, Węgrów, Polaków.- zauważył Orban.

Na poprzednim szczycie UE, który odbył się w dniach 14-15 grudnia 2023 r. w Brukseli, Orban zablokował poprawki do budżetu Wspólnoty na lata 2024-2027, które przewidywały przyznanie Ukrainie 50 mld euro, w tym 17 mld euro na dotacje. Chociaż ogólnie węgierski premier nie jest przeciwny udzielaniu wsparcia finansowego Kijowowi, ale proponuje, aby robić to corocznie przy ścisłej kontroli wydatków. Przywódcy UE ponownie omówią tę kwestię na spotkaniu w Brukseli 1 lutego. Jednocześnie nie jest do końca jasne, dlaczego pozornie kompromisowa kontrpropozycja Orbana została odrzucona zarówno przez europejskich urzędników, jak i przywódców pozostałych 26 państw członkowskich UE. Być może istnieją pewne pułapki zarówno w potrzebie podjęcia decyzji w sprawie wieloletniej transzy dla Ukrainy, jak i w zakulisowych żądaniach węgierskiego premiera wobec Brukseli.

Udostępnij

TAJEMNICE RAPORTU ”INWAZJA ROSJI NA NATO” – CO PLANUJE NWO ?

Globalna Świadomość1 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE STOWARZYSZENIA WATYKANU – CZARNY PAPIERZ, BIAŁY PAPIERZ I SZARY PAPIERZNastępny artykułMROCZNA TRIADA ELIT – KRYZYS GOSPODARCZY, WOJNA DOMOWA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE RAPORTU ”INWAZJA ROSJI NA NATO” – CO PLANUJE NWO ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?