AGENDA 2030

SZOKUJĄCY DOKUMENT ”SPARS 2025-2028”- CZY W PRZYSZŁOŚCI CZEKA NAS PO💉IENNA PLAGA ?

Naczelny medyk USA, Anthony Fauci w swoim wideo z 2017 roku przewiduje obecną epidemię COVID. Wiedział o tym, bo wydał 4 miliony dolarów z czarnego budżetu w ośrodku P4 w Wuhan w Chinach. A to była tylko jedna z podobnych broni biologicznych, które opracował za pomocą Amerykańskich podatników.

Również w 2017 roku, Johns Hopkins opublikował „The SPARS Pandemic 2025-2028”, raport szczepionkowy, który „przypadkowo” miał spowodować chorobę ”wściekłych krów”.

Istnieje obawa, że podobnie jak w przypadku innych „ćwiczeń”, które opublikowali w przeszłości, takich jak Crimson Contagion i Event 201, raport SPARS okaże się być faktycznym planem bitwy powolnego ludobójczego ataku zwłaszcza, że jego aspekty już się rozwinęły. Jesteśmy nieco ponad rok w trzyletnich ćwiczeniach, które mają wprowadzić nas w ten post-COVID-owy świat niekończących się szczepień.

W ćwiczeniach SPARS, to politycy – nie Big Pharma – są obwiniani za przyspieszenie wypuszczenia szczepionek bez odpowiednich testów i badań, powodując miliony przypadków uszkodzenia mózgu z powodu choroby prionowej zaczynającej się 6 miesięcy do roku po wstrzyknięciu, tak jak przewiduje to wielu medyków , którym zamyka się usta.

Raport SPARS jest, planem tego, co przeżywamy i czego możemy się spodziewać w przyszłości. Szczegółowo opisano w nim, jak będą cenzurować ludzi i jak przeprowadzą tuszowanie sprawy na trzy lata przed tym, jak faktycznie do niej doszło. Jest to skrypt z punktami do rozmowy dla sługusów globalistów, którzy wykonują diaboliczny plan, który jest teraz na nas rozpętany.

Zamierzonym rezultatem SPARS – i możemy wywnioskować, COVID – jest centralizacja całej światowej władzy medycznej w ramach ONZ z wielomiliardowym Funduszem Marshalla, aby wprowadzić całkowitą tyranię medyczną, która sprawia, że nasze obecne ograniczenia wydają się jak spacer po parku bez maski.

Jay Dyer przeprowadza doskonałą analizę dokumentu SPARS i postludzkiej agendy, która go napędza, jak również globalnego oszustwa, któremu ludzkość jest obecnie poddawana.

Więc prawdziwy wróg tutaj, jeśli zastanawiasz się, dlaczego zawsze mówią o węglu i dlaczego węgiel jest zły i 'kredyty węglowe’? Węgiel jest podstawą życia. A wrogiem w tym schemacie są formy życia oparte na węglu, które muszą ustąpić miejsca formom życia opartym na syntezie…

Modus operandi w tym światopoglądzie to ewolucja w ścisłym, lucyferiańskim sensie. Nie mówię tu o adaptacji – wszyscy wierzymy, że gatunki ewoluują, aby dostosować się do swojego środowiska. Ale mówię o pomyśle, że możesz ewoluować w jakąś inną, całkowicie odmienną istotę…

Aby do tego dojść, potrzebne są fazy mutacji, aby przejść od bycia 'człowiekiem’ do zmodyfikowanych ludzi, do cyborgów, androidów, a następnie do postczłowieka. A więc formy życia oparte na krzemie, mutacje oparte na nanotechnologii…

To brzmi jak opowieść science fiction. To JEST historia science fiction, ale oni w nią wierzą, OK? I to właśnie Klaus [Schwab] mówi w drugiej połowie tej książki [„Shaping the Future of the Fourth Industrial Revolution”], że będziemy mieli logiczną reklasyfikację form życia, tak abyśmy mogli nanotechnologiczne, syntetyczne organizmy zaklasyfikować jako formy życia.

To pozwoli nam przygotować się do nowego systemu, który wejdzie w życie. Nowy system to przepisanie całej natury i świata oraz systemów biologicznych na bardziej 'logiczne’, bardziej 'racjonalne’ systemy mecha. Taki jest plan.

Plan nie polega tylko na tym, żeby mieć globalny rząd. Prawdziwym długofalowym celem jest postludzkość, koniec człowieka jako człowieka…

Klaus mówi jasno, każdy rozdział w drugiej połowie tej książki jest o druku 3D, który roboty będą kontrolować, aby się samoreplikować. Będą one wtedy prowadzić gigantyczne floty dronów, które następnie poprzez ukierunkowane śledzenie i namierzanie pozbędą się każdego, kto stanowi problem.

Schwab w książce mówi eyraźni, że do 2030, 2040, 2050 roku nie będzie ludzkości jaką teraz znamy. Ludzie nie będą się rodzić w łonie matki. Będzie technologia CRISPR, która stworzy syntetyczne humanoidy – synthoidy… To właśnie projektuje Klaus – szef Światowego Forum Ekonomicznego; szef Davos…

Mówi, że kluczem do tego wszystkiego jest kontrola energii, poprzez SmartDust, poprzez SmartTech, poprzez śledzenie, poprzez flotę robotów dronów, które będą pilnować Nowego pożadku dziejów. Tak właśnie mówi. Możecie to nazwać szaleństwem, jeśli chcecie. To jeden z najbardziej wpływowych, najbogatszych ludzi na świecie; część tej globalnej liberalnej, lewackiej elity Światowego Forum Ekonomicznego.

Ostatnie wpisy

SZOKUJ膭CY DOKUMENT 鈥漇PARS 2025-2028鈥- CZY W PRZYSZ艁O艢CI CZEKA NAS PO馃拤IENNA PLAGA ?

22 lipca 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania SZOKUJ膭CY DOKUMENT 鈥漇PARS 2025-2028鈥- CZY W PRZYSZ艁O艢CI CZEKA NAS PO馃拤IENNA PLAGA ? zosta艂a wy艂膮czona

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

NASZ 艢WIAT JU呕 ZA KILKA LAT 鈥 TAJEMNICA 鈥漐R脫WNOW呕ONEGO ROZWOJU鈥 WCISKANEGO NAM W MEDIACH I REKLAMACH 5 listopada 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • SZOKUJ膭CY DOKUMENT 鈥漇PARS 2025-2028鈥- CZY W PRZYSZ艁O艢CI CZEKA NAS PO馃拤IENNA PLAGA ?
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰