Świat jest inny

BADANIA KRWI PRZED I PO ZA$ZCZEPIENIU

BADANIA KRWI PRZED I PO ZA$ZCZEPIENIU

Te zdjęcia są w powiększeniu 40x. Po lewej stronie, (a) pokazuje stan krwi pacjenta przed zaszczepieniem. Obraz po prawej, (b) pokazuje krew tej samej osoby miesiąc po pierwszej dawce „szczepionki” mRNA firmy Pfizer.

Cząstki mogą być widoczne pomiędzy czerwonymi krwinkami, które są ściśle skupione wokół egzogennych cząstek; uważa się, że zlepianie odzwierciedla zmniejszenie potencjału zeta, który negatywnie wpływa na normalny koloidalny rozkład czerwonych krwinek, jak widać po lewej stronie. Czerwone krwinki po prawej stronie (b) nie są już kuliste i ulegają aglomeracji, jak w przypadku koagulacji i aglutynacji.

Ważna informacja dla wszystkich rozważających szczepienie Streszczenie odpowiednio podsumowuje główne ustalenia. Niemal wszyscy „zaszczepieni” wykazali nieprawidłowości czerwonych krwinek po „szczepieniu”. Fakt, że nie u wszystkich wystąpiły objawy kliniczne, jest przypuszczalnie konsekwencją dawki i zmiennej wrażliwości.

STRESZCZENIE Studium: W obecnym badaniu przeanalizowaliśmy za pomocą mikroskopu świetlnego (ciemnego pola) kroplę krwi obwodowej 1 006 objawowych osób po zaszczepieniu zastrzykiem mRNA (Pfizer/BioNTech lub Moderna), począwszy od marca 2021 r. 

Było 948 osób (94% całej próby), u których we krwi stwierdzono agregację erytrocytów i obecność cząstek o różnych kształtach i rozmiarach niejasnego pochodzenia miesiąc po inokulacji mRNA.

U 12 osób zbadano krew tą samą metodą przed szczepieniem, wykazując całkowicie prawidłowy rozkład hematologiczny. Zmiany stwierdzone po inokulacji zastrzykami z mRNA dodatkowo wzmacniają podejrzenie, że zmiany te są spowodowane samymi tzw. szczepionkami.

Przedstawiamy 4 przypadki kliniczne, wybrane jako reprezentatywne dla całej serii przypadków. Potrzebne są dalsze badania, aby określić dokładną naturę cząsteczek znalezionych we krwi i wskazać możliwe rozwiązania problemów, które ewidentnie powodują…. religionlavozlibre.blogspot.com/2022/08/estudio-antes-y-despues.html

(Fragment badania) Analiza mikroskopowa w ciemnym polu świeża krew na szkiełku była kiedyś szeroko stosowana w medycynie. Pozwalała ona na natychmiastową ocenę stanu zdrowia składników krwi. Tradycyjna analiza kończyła się pomiarem kwasowości i zasadowości (pH), względnego wodoru (rH2) i szybkości uwalniania tlenu (rO2). Pomiary te (nie pokazane w tym artykule) pomogłyby we wczesnym zdefiniowaniu wszelkich szkodliwych zmian we krwi, nawet zanim mogłyby one zostać ujawnione przez pomiary krzepliwości D-dimeru …

Osobą tą jest mężczyzna w wieku 33 lat, który wcześniej był sportowcem, pozornie zdrowym przed zaszczepieniem zastrzykiem mRNA Pfizer. Miesiąc po otrzymaniu pierwszej dawki „szczepionki” Pfizera wykazał wyraźną astenię, stały grawitacyjny ból głowy (tj. taki, który jest wrażliwy na pozycję i ruchy głowy i ciała, tak że ból nasilał się przy ruchu głowy w górę lub w dół). Bóle głowy nie reagowały na powszechnie stosowane środki przeciwbólowe. Odnotowano rozproszoną artralgię reumatyczną z dusznością przy wysiłku.Rycina

Włóknisto-kanalikowa konfiguracja struktur o wysokiej strukturze, które mogą się łączyć, osiągając rozmiary dziesięciokrotnie większe od początkowych. W (a) i (b) przy powiększeniu 40x widzimy to, co wydaje się być połączeniem laminarnym. W (c), w powiększeniu 120x (powiększenie 3-krotne, wytworzone cyfrowo), widać kompozyt o długości 166,54 μm (DeltaPix Software).

Wysoce ustrukturyzowana, włóknisto-rurkowa konfiguracja struktur, które mogą się ze sobą łączyć, osiągając rozmiary dziesięciokrotnie większe od początkowych.

Ten obraz w 120-krotnym powiększeniu (powiększenie 3x wyprodukowane cyfrowo) podkreśla typową samoagregującą się strukturę 2 miesiące po szczepieniu.

Przypadek ten dotyczył kobiety w wieku 54 lat, której objawy obejmowały lekooporny silny ból głowy, głęboką pogarszającą się astenię, zaburzenia rytmu snu/budzenia, uogólnioną parestezję i dysestezję, objawy psychiczne z nastrojem depresyjnym po drugiej dawce szczepionki Pfizer. Historia jej krwi została przedstawiona na rycinach od 7 do 9Rysunek 9. (a) Zagregowane/sklonowane erytrocyty, z hemolizą i skupioną fibryną w powiększeniu 40x. (b) Powiększenie obcej złożonej struktury krystalicznej przy powiększeniu 120x.Rycina 8. (a)

Deformacja i agregacja erytrocytów z oznakami hemolizy przy powiększeniu 40x. (b) Obca skrystalizowana struktura rurkowa w powiększeniu 120x.

Ten pacjent w 2021 roku był 84-letnią kobietą, cieszącą się samodzielnym, satysfakcjonującym życiem, zanim otrzymał jakiekolwiek zastrzyki mRNA… przy drugiej dawce Pfizera, doświadczyła intensywnej erytrodermii twarzy i klatki piersiowej, dramatycznego nasilenie objawów pieczenia w ustach, nietrwałe bóle mięśniowe oporne na leczenie przeciwbólowe.

Za pomocą kapilaroskopii jej reumatolog rozpoznał postać ostrą zapalenia skórno-mięśniowego, która potwierdzone testami na odporność własną… W ciągu miesiąca nie była już samodzielna.

Ta eskalacja, która doprowadziła do autentycznej biologicznej słabości, nastąpiła chronologicznie później i była prawdopodobnie (według naszych świadomych opinii medycznych) spowodowana przez iniekcje mRNA. Oceniamy, że poprzez wstrzykiwanie eksperymentalnych „szczepionek” mRNA starszym pacjentom, którzy już zmagają się z wieloma schorzeniami, dochodzi do bardzo nagłego, negatywnego nasilenia wcześniej kontrolowanych schorzeń.

Zdjęcie u góry i w środku przedstawia stan krwi pacjenta w 40-krotnym powiększeniu przed pierwszą mRNA inokulacją. Zdjęcia w (b) i (c), w powiększeniu 120x, po lewej i prawej stronie u dołu rysunku, pokazują obszerny aglomerat (mierzony na 329,14μm na 137,74μm za pomocą oprogramowania DeltaPix) pięć tygodni po szczepieniu. Czy te metaliczne obiekty cząstki grafenu

Na biegunach rysunku (120x (powiększenie 120x) możemy zobaczyć początkową konfigurację płytkową z krystalicznymi łuskami przypominającymi struktury charakterystyczne dla cząsteczek grafenu.

Ten obraz, przy 40-krotnym powiększeniu, jest niezwykle reprezentatywny dla zaburzeń „potencjału Z”, z agregacją i „układaniem się” czerwonych krwinek w stosy.

Obrazy agregacji krystalicznych, regularnych i modułowych, z widocznymi „samopodobnymi postawami natury fraktalnej”.

Przed

Ten obraz w 40-krotnym powiększeniu przedstawia pacjentowi rozmaz przed podaniem pierwszej dawki zastrzyku Moderna mRNA.

Po

Obraz w powiększeniu 40x pokazujący agregację i modyfikację morfologiczną erytrocytów dwa dni po drugiej dawce iniekcji Moderna mRNA.

To zdjęcie w 40-krotnym powiększeniu podkreśla interfejs interakcji pomiędzy czerwonymi komórkami i tym, co jest prawdopodobnie cząsteczką grafenu.

Całe badanie PDF – View of Dark -Field Microscopic Analysis on the Blood of 1,006 Symptomatic Persons After Anti-COVID mRNA Injections from Pfizer/BioNtech or Moderna

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

BADANIA KRWI PRZED I PO ZA$ZCZEPIENIU

Globalna Świadomość17 sierpnia 202220 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKIM JEST CZŁOWIEK NIEZASZCZEPIONY ?Następny artykułJAK PENTAGON GRZEBAŁ PRZY KLESZCZACH – UKRYTA HISTORIA BORELIOZY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BADANIA KRWI PRZED I PO ZA$ZCZEPIENIU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?