Skok w króliczą norę

GŁEBOKA ANALIZA ZAGADNIENIA ADRENOCHROMU – DEEP STATE, PANDEMIA, I OKULTYSTYCZNE ELITY

GŁEBOKA ANALIZA ZAGADNIENIA ADRENOCHROMU – DEEP STATE, PANDEMIA, I OKULTYSTYCZNE ELITY

Szanowni Państwo poruszymy dziś bardzo ważny temat, a mianowicie kwestię Adrenochromu. Adrenochrom to nie tylko narkotyk, ale także główna substancja, na której pewnej grupie bardzo zależy. Co to za grupa?

Otóż są to ludzie przy władzy, mamy tutaj na myśli przede wszystkim osoby powiązane z Grupą Bilderberg, i Masonerią. Na samym wstępnie należy zauważyć, że sprawa Adrenochromu jest jak najbardziej poważna i realna. Substancja ta to poniekąd Święty Graal dla Deep State.

To, co jest negatywne to zło, lucyferianie i sataniści, jakkolwiek chcesz to nazywać, ale zło jest bytem rzeczywistym, odkryłem, że to, co jest zapisane w Biblii, ale i nie tylko tam, znajdziecie to w wielu książkach, że był pewien moment, w którym nastąpiła separacja manifestacji światła, w którym pewna grupa się oddzieliła.

Składanie ofiar miało miejsce za granicą i to był mój punkt zwrotny. Składano ofiary z dzieci a ja nie mogłem tego zrobić, nie byłem w stanie. Po tym zdarzeniu powoli zacząłem się łamać, sam przeszedłem wiele jako dziecko i naprawdę głęboko to mnie dotknęło. Wszystko się nagle zmieniło.

Ta grupa jest przepełniona nienawiścią i gniewem. Z całych sił nienawidzą i niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Zło jest siłą, która nieustannie dąży do zagłady. Zło nas nienawidzi bez końca. Lucyfer nienawidzi stworzenia, nienawidzi życia i zrobi on wszystko, aby nas kompletnie unicestwić.”

Ronald Bernard.

Dzieci są uprowadzane i sprzedawane elitom pedofilskich kręgów na całym świecie. Są one torturowane, gwałcone i zabijane jako część satanistycznych rytuałów. Ich zabójcy następnie piją krew tych dzieci oraz jędzą ich wnętrzności. Krew dzieci, które doznały przed śmiercią wielkiej traumy i cierpienia, zawiera Adrenochrom, organiczny związek chemiczny, który produkuje w głowie szyszynkaAdrenochrom jest najbardziej cenionym związkiem, substancją na świecie. Bóg, któremu ci ludzie służą to szatan. I nie jest to bóg miłości i łaski.

Bez względu czy ty wierzysz w szatana czy też nie, to jest to bez znaczenia. Oni wierzą. Pamiętacie wypowiedzi Mela Gibsona? Za to, że nie chciał uczestniczyć w wyżej wspomnianych rytuałach, został wyparty a następnie wyrzucony ze świata HollywoodJednakże był tego świadkiem i jest on jednym z nielicznych, którzy mają odwagę o tym głośno mówić. Osobiście uważam, że to cud, iż Mel Gibson jest nadal żywy.

„Ci ludzie wyznają własną religię i używają jej jako wskazówek moralnych. Nie są to nauki religijne, o których ludzie mogliby kiedykolwiek usłyszeć. Odprawiają święte rytuały, które są chore i całkowicie sprzeczne z moralną tkanką, która łączy większość amerykanów, to tajemnica poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą być jej częścią.

Wiem, że trudno to pojąć i przykro mi, że to ja wam to przekazuję, ale Hollywood to zinstytucjonalizowany krąg pedofilów. Wykorzystują dzieci dla swoich własnych chorych duchowych przekonań, jeśli w ogóle można je tak nazwać. Sam nie do końca to rozumiem, ale zabierają tym dzieciakom energię i ucztują w ich krwi. I im bardziej niewinne dziecko tym bardziej jest przerażone i tym więcej kumuluje energii.

Co to znaczy? Zbierają krew dzieci i jędzą ich mięso, ponieważ myślą, że daje im to jakąś siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało psychicznie i fizycznie w momencie śmierci, to daje im dodatkową siłę życiową. Nie rozumiem, dlaczego to robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie tego nie mają, a jeśli tak, to wskazuje on w przeciwnym kierunku.”

Mel Gibson.

Drodzy Czytelnicy, Adrenochrom jest prawdziwy i jest to najpotężniejsza i ostateczna substancja. Osoby, które go zażywają wyglądają cudownie, niczym malowane lalki ze sklepu. W momencie odłożenia Adrenochromu momentalnie ich stan ulega degradacji, stąd czasem osoby, które miały po siedemdziesiąt lat plus, wyglądały niczym nastolatki, by nagle z niewyjaśnionych przyczyn w ciągu miesiąca przekształcić się w pewnego rodzaju wrak samego siebie. Przykład: Johnny Depp, Celine Dion, Tina Tuner, Madonna, Gloria Vanderbilt, i wiele innych osób świata Hollywood.

Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka i współczesna gwiazda pop kultury pisze: „po mimo tego, iż wiele osób odnajduje, po przez uczestnictwo w tych kongresach seksualnych szczęście, to ja uważam, że jest to trudne, bardzo trudne, ponieważ ciężko obserwować usuwanie Adrenochromu od młodszych uczestników, chociaż przyznaje, że doustne spożywanie Adrenochromu jest czymś najprzyjemniejszym, co w swoim życiu przeżyłem.”

Nie wiele dzieci przeżywa i wychodzi cało z tych satanistycznych rytuałów. Te dzieci, które przetrwały, po prostu nie miały być zabite, były tam po to, aby służyć jako niewolnice seksualne dla elit: rodziny królewskie, szejkowie, topowi politycy, bankierzy czy wreszcie zepsuci do szpiku kości liderzy różnych światowych religii. Należy zauważyć, że znaczna część z dzieci poddawanych procesowi wytwarzania a następnie pobierania Adrenochromu była wychowywana w rodzinach satanistycznych.

I kiedy przestudiujesz wszystkie te przypadki ocalenia z tychże rytuałów, szybko zobaczysz ze mają one ze sobą coś wspólnego, zawsze pojawia się ten sam opis okrucieństw, którymi zostali dotknięci, te same imiona przestępców i te same elity, których byli częścią. Problem polega na tym, że nikt nie wierzy tym, którzy uszli z życiem. Jest dużo łatwiej założyć, że są po prostu szaleni lub, że są ludźmi szukającymi uwagi. Współczesna cywilizacja obawia się trudnej i okrutnej prawdy.

Prawda jednak jest taka, że to nie są oszuści, czy szaleńcy, ale osoby, których historia są regularne i powtarzają się. Poczytajcie o takich osobach jak: Toos Nijenhuis, Anneke Lucas, Ronald Bernard, Richard Kerr, Gabriel i Alisa Dearman, Sarah Ruth Ashcroft, Fiona Barnett. I zawsze, kiedy dochodziło do aresztowań osób powiązanych z kręgami pedofilskimi i satanistycznymi jak aresztowanie: Marca Dutroux’a czy Roberta Mikelson’a to wszyscy oni przysięgali, że byli dostawcami dla wielkiej i zorganizowanej elity. Jednak nikt im nie wierzył.

Więc przyjaciele. Oczywiście informacje, które przeczytasz w tym poście, nie są ostateczną prawdą, a jedynie do przemyślenia na razie. Jednak ten temat wyjaśnia wiele niespójności i luk w logicznym łańcuchu wydarzeń, które dzieją się teraz na świecie. Nawiasem mówiąc, zanim zaczniesz, pamiętaj o podziwianych ponadczasowych przedstawicielach tak zwanych „elit”. Nic nie sugeruję, pomyśl sam…

Wszyscy znacie legendę o Elżbiecie Batory, węgierskiej hrabinie ze słynnego rodu Batory, najbogatszej arystokratce swoich czasów na Węgrzech, która zasłynęła z seryjnego zabijania młodych dziewcząt. Na terenie jej zamku znaleziono setki okaleczonych ciał martwych dziewcząt. Legendy mówią, że nie tylko kąpała się we krwi dziewic, ale także ją piła. Robiła to wszystko tylko po to, by zachować młodość.

Możesz pomyśleć, że to wszystko to tylko historie o duchach z czasów starożytnych, ale co jeśli powiem ci, że członkowie światowej elity, monarchowie Europy i świata, biznesmeni, politycy, kongresmeni, gwiazdy Hollywood, właściciele korporacji mają to samo nienormalne, chore uzależnienie ? Popełniają najstraszniejsze zbrodnie, aby uzyskać tę cudowną krew. Sprawa Elizabeth Batory była daleka od pierwszej, to bardzo stara tradycja, która nigdy nie wygasła. W elitarnych rodzinach ta tajemnica była przekazywana z pokolenia na pokolenie i tylko oni o tym wiedzieli.

Eliksir młodości, którego tak bardzo pragnął Batory, istnieje. Ale jeśli chciałbyś go zdobyć, musiałbyś zapłacić bardzo, bardzo wysoką cenę. Jeśli jednak poznasz o nim całą prawdę, będziesz nie tylko zszokowany, ale i przerażony.

Ceną jest życie niewinnych dzieci. Światowa elita stworzyła ogromną satanistyczną siatkę porwań, przewożenia dzieci w celu późniejszej produkcji eliksiru i nielegalnego handlu ich narządami. To przerażająca zbrodnia przeciwko ludzkości, która padła ofiarą niewyobrażalnej liczby niemowląt i małych dzieci.

Dzisiejszy eliksir młodości to ADRENOCHROM. To krew pobrana od dzieci o najwyższym możliwym stężeniu adrenaliny. Krew pobierana jest z szyszynki dziecka w chwili strachu i przerażenia, gdy poziom adrenaliny osiąga szczyt. Dorosła krew nie jest odpowiednia, ponieważ szyszynka nie rośnie wraz z wiekiem, a produkcja adrenaliny spada. Najwyższy przypływ adrenaliny u dzieci występuje w wyniku urazu.

Według Wikipedii, adrenochrom jest jednym z produktów utleniania wolnych rodników adrenaliny i jest wytwarzany przez nadnercza. Nie jest do końca jasne, w jaki sposób jest on połączony z szyszynką. Dosłowny tekst stwierdza, że: „Adrenochrom jest pozyskiwany z szyszynki, która znajduje się w mózgu”. Zamieszanie powstało prawdopodobnie z powodu książki Huntera Thompsona z 1971 roku „Fear and Loathing in Las Vegas”, w której po raz pierwszy wspomniano o tym leku. . Później pojawił się film o tym samym tytule, w którym wystąpił Johnny Depp. Tutaj autor wyjaśnia, że ​​jedynym źródłem adrenochromu jest ludzka szyszynka. 

Adrenochrome to hollywoodzki lek na młodość i długowieczność, którego cena wynosi 1,5 miliarda dolarów za kilogram (2,2 funta). Jej wzór przypomina królika. Q ( podmiot występujący pod nazwą QAnon – Notatka przetłumaczony ) często pisze: „Królicza nora jest głęboka” albo „Podążaj za białym królikiem.” Teraz jest już oczywiste, jak bardzo cały ten łańcuch wydarzeń jest związany z Adrenochromem. Mel Gibson niejednokrotnie mówił o tym, że noworodki są walutą w społeczeństwie satanistycznych pedofilów w Hollywood.

Źródła adrenochromu

Na stronie www.exposingpedovore.wordpress.com można znaleźć następujące informacje: „Ciągłe zapotrzebowanie na żywe przedmioty w celu uzyskania składnika chemicznego wyjaśnia, dlaczego syjoniści nie chcą pokoju między Palestyną a Izraelem. Palestyńczycy są uważani za drugą klasę, więc ich narządy, tkanki i adrenochrom mogą być legalnie pozyskiwane na potrzeby narodu izraelskiego. 

Jednocześnie uczestniczą w masowym handlu dziećmi na całym świecie, kupując je i sprzedając. „Co roku w Stanach Zjednoczonych ginie ponad 460 000 dzieci, chociaż rzeczywiste liczby mogą być znacznie wyższe. Wszystkie dane są starannie ukryte”. Jeffrey Epstein gościł wpływowych przyjaciół na swojej wyspie nie tylko z młodymi dziewczynami, ale także z dziećmi. Wolelibyśmy nawet nie wiedzieć, co się tam wydarzyło. Jednak wielu z tych, którzy latali prywatnymi odrzutowcami na jego wyspę, staje przed aresztowaniem i trybunałem wojskowym. Przemoc wobec nieletnich jest w tym przypadku drugorzędna.

Goście na wyspie: Alec Baldwin, Anderson Cooper, Barack Obama, Ben Affleck, Beyoncé, Bill Clinton, Bill Murray, Charlie Sheen, Courtney Love, Will Smith, Madonna, Meryl Streep, Naomi Campbell, Oprah Winfrey, Farrell Williams, Quentin Tarantino, Robert Downey Jr, Seth Green, Sean Carter (Jay Z), Stephanie Germanotta (Lady Gaga), Tom Hanks…

Kathy Griffin
Hillary Clinton
Jared Leto
Kelly McGillis (62) i Tom Cruise (57)

Wysokie zapotrzebowanie na Adrenochrome powoduje, że tak wiele dzieci na świecie znika. Są porywani, przewożeni i… składani w ofierze.

Konsumenci (światowa elita i Hollywood) to krwiopijne wampiry w najbardziej dosłownym tego słowa znaczeniu. Ponadto są zobowiązani do udziału w handlu dziećmi (Oprah), aby nie stracić pieniędzy, wpływów i kontraktów.

Kiedy wysycha ci zapas adrenochromu…
Johnny Depp i Jim Carrey
Johnny Depp
Celine Dion

Dzieci dostarczane są z krajów trzecich. W przypadku Stanów Zjednoczonych większość jest importowana z Meksyku. Dlatego Trump nalega na zbudowanie muru granicznego i zamknięcie granic.

Słowa kodowe

„Pedofile nazywają sos orzechowy Adrenochrom, ponieważ szyszynka przypomina orzech włoski lub szyszynkę. Termin ten został odkryty w korespondencji Hillary Clinton z Johnem Podestą w 2016 roku. Skrzynka pocztowa Clintona została zhakowana, a zawartość opublikowana na stronie Wikileaks stworzonej przez Juliana Assange’a. „Sos orzechowy” brzmi bardzo niewinnie, ale to kod używany przez szatańskie wampiry. 

To ich sekretny kanibalistyczny przepis, którego nie da się zrobić bez wykorzystywania seksualnego, traumatyzowania, torturowania, a następnie zabijania dzieci. Pod koniec tortur wycinają szyszynkę i pobierają krew, która jest diabelskim napojem, który pomaga im nie starzeć się i nie odczuwać podniecenia. Wśród wampirów wysokiego szczebla używa się sformułowania „Pij krew świętych”, co oznacza, że ​​po spożyciu krwi dzieci o najwyższym możliwym stężeniu adrenaliny następuje odurzenie.

Lek

Dziennikarze serwisu znaleźli rzadki i starannie ukryty dokument z 1971 roku. Mówi on, że Adrenochrom działa jak heroina, a jego ciągłe używanie prowadzi do całkowitego zatrzymania produkcji własnej adrenaliny. Oznacza to, że jeśli taka osoba nie zażyje adrenochromu od dzieci, dozna poważnego załamania i nagłego starzenia się. Zdjęcia Johnny’ego Deppa, Celine Dion czy Glorii Vanderbilt krążą w Internecie podczas stosowania leku i po jego zakończeniu, gdy następuje szybkie starzenie się.

Kwarantanna

Wprowadzenie globalnej kwarantanny z powodu koronawirusa oznacza całkowite wstrzymanie dostaw leku. Jednak nagłe zaprzestanie jego podawania prowadzi do odwrócenia i bolesnej śmierci.

Wzmianka o śmierci Moniki Petersen, która badała teorie na temat zaangażowania Fundacji Clintona w handel ludźmi

Możliwe jest zażywanie syntetycznego zamiennika, lub osoby uzależnione muszą same znaleźć „źródło” dawki. Jednak teraz wszystkie dzieci znajdują się pod nadzorem kwarantanny, co oznacza, że ​​kradzież dziecka jest problematyczna.

Dzieci znikają na zawsze, ale za Busha, Clintona i Obamy ludzie o tym nie wiedzieli.

Prezydenci, politycy, Watykan, monarchowie świata osłaniali się nawzajem. Wielu z nich finansowało fundusze dla dzieci w krajach trzecich, aby mieć natychmiastowy dostęp do „źródła” adrenochromu.

Przykłady: Akademia Dziewcząt Oprah Winfrey, Fundacja Hillary Clinton (która pomogła odbudować Haiti po trzęsieniu ziemi, ale w tym samym czasie dzieci zaczęły tam znikać) czy organizacja charytatywna Matki Teresy.

Trump otworzył gniazdo szerszeni i ogłosił polowanie na wszystkich zaangażowanych w tę przestępczą działalność. Rząd USA zebrał około 500 tys. aktów oskarżenia, a operacja CORONAVIRUS 2020 ma na celu konkretnie ich aresztowanie i uwięzienie. Istnieją również doniesienia, że ​​tajny rząd lub Cabal, który kontroluje planetę, jest również w trakcie obalania. Ta operacja obejmuje około 200 krajów. Według doniesień, najbardziej masowe aresztowania mają miejsce we Włoszech, ponieważ to tam znajduje się Watykan. Merkel, królowa Anglii i Trudeau są już w areszcie domowym.

Ponieważ dzieci były transportowane przez bunkry i przejścia podziemne, Trump musiał usunąć ludzi z ulic, aby wojsko mogło swobodnie szukać przestępców ukrytych pod ziemią za pomocą specjalnego sprzętu termowizyjnego.

Teraz w USA jest kwarantanna i na ulicach praktycznie nie ma ludzi. Według informacji osoby, której możemy ufać, w marcu w Salt Lake City w stanie Utah miało miejsce rzekome trzęsienie ziemi. W rzeczywistości został zniszczony przez armię bunkrów i tuneli, które należały do ​​kościoła Mormonów i były również wykorzystywane do przemycania dzieci.

Niedawno w mediach pojawił się artykuł, że ekwadorska policja zakazała lądowania hiszpańskim i duńskim samolotom. Ekwador znany jest z ekstradycji przestępców. Ci, którzy chcieli ukryć się przed aresztowaniem, byli w samolotach. Kto się tam ukrywał? Monarchowie, członkowie rządów, bankierzy?

Tych, którzy torturują dzieci, trudno nazwać ludźmi. Normalny człowiek nigdy nie mógłby tego zrobić z własnej woli. Myślę, że krwiopijcy mają nieludzką naturę. Trump napisał kiedyś: „Walczymy z niewidzialnym wrogiem”. Miał na myśli boga ciemności, Szatana, Molocha, Baala, Diabła… Ta istota ma wiele imion i jest kojarzona z rasą zniewalaczy, która przejęła kontrolę nad Ziemią przez tysiąclecia temu. Ale miejmy nadzieję, że gdy ludzie się obudzą, sytuacja również się zmieni. Żyjemy w ciekawych czasach.

Przejdźmy teraz do najważniejszej części. To najnowsze informacje i będziesz naprawdę zaskoczony. Zebrałem je z kilku źródeł, a następnie opublikowałem pełne tłumaczenie.

Kiedy Trump napisał na Twitterze: „Pomimo ciągłej negatywnej prasy COVFEFE”, nikt na początku nie zrozumiał, czym jest ten dziwny akronim. Ale zwolennicy Q-Anona zaczęli rozszyfrowywać i znaleźli zaskakującą informację: COV = COVID / FEFE = IRON, CORONAVIRUS + IRON.

FeFe lub Ferritin to marker do identyfikacji konsumentów adrenochromu. Jest to białko zawierające żelazo. Jest to główna forma żelaza, która znajduje się wewnątrz komórki i może być wykorzystywana do wykrywania poziomu żelaza we krwi. Konsument adrenochromu przekracza poziom. Wiedzą o tym i boją się.

Amerykańscy naukowcy zidentyfikowali również leki na koronawirusa:
1. Azytromycyna jest antybiotykiem-azalidem, który działa na różne typy bakterii, hamuje ich rozmnażanie i spowalnia wzrost.
2. Hydroksychlorochina – lek przeciwmalaryczny, który hamuje limfocyty T.
3. Absynt do dezynfekcji rąk – najważniejszym składnikiem jest ekstrakt z gorzkiego piołunu, którego olejki eteryczne zawierają dużą ilość tujonu.

Podczas interakcji z żelazem piołun wytwarza wolne rodniki, aw sieci napisano, że osoby z podwyższonym poziomem żelaza mogą zostać zabite przez piołun i powyższe leki.

Wynika z tego, że nie można ich wyleczyć z wirusa K. Jak to jest z dwoma pierwszymi lekami nie jest dla mnie jasne, nie jestem lekarzem, więc sam nie mogę wyciągać wniosków. Być może są w nich składniki, które również reagują z żelazem.

Justin Bieber zaskakuje fanów, umieszczając na Instagramie 13 losowych zdjęć dzieci z napisem „pyszne”

Szach i mat

Niedawno byłem w Los Angeles i dowiedziałem się tam wielu ciekawych rzeczy, a potem sam znalazłem te informacje. To niesamowite, że ludzie zaczęli mówić na ten temat. Dowiedziałem się o tym leku trzy lata temu dzięki QAnon, ale wtedy nie miałem o tym z nikim rozmawiać.

Syntetyczny Adrenochrome wyprodukowany w Wuhan w Chinach został zatem celowo zainfekowany specjalnym rodzajem koronawirusa. Każdy, kto poniósł tę ofiarę, będzie zmuszony do poddania się badaniu krwi. Test wykaże spożycie Adrenochrome z Wuhan. To dowód Prima Facia, który jest wystarczającym dowodem do wszczęcia postępowania karnego.

Jeśli przyjrzysz się uważnie twarzom gwiazd, które znajdują się w kwarantannie, zobaczysz panikę i strach lub ich nietypowe zachowanie. Na przykład Madonna napisała, że ​​„zabiłaby za talerz makaronu”. Hasło „makaron” wśród pedofilów oznacza zabicie małego chłopca. Teraz wie, że jest otruta syntetycznym Adrenochromem z Wuhan i że ona (i inni tacy jak Allen, Weinstein, Hanks,…) albo umrze z powodu zapaści odwykowej, albo z powodu leków na koronawirusa. Nawiasem mówiąc, Madonna jest arcykapłanką hollywoodzkich satanistów.

Madonna w mediach społecznościowych opublikowała w mediach, że zabiłaby za miskę makaronu. Paste to pedofilska nazwa kodowa dla bardzo młodego chłopca.

Zamiast konkluzji tłumaczenie jednego komentarza w dyskusji: „Każdy, kto wziął Adrenochrom, miał wybór. Wiedzieli, co robią i wiedzieli, ile dzieci było brutalnie torturowanych, aby to zdobyć. Za późno na łzy. Szachy i mat.

Udostępnij

GŁEBOKA ANALIZA ZAGADNIENIA ADRENOCHROMU – DEEP STATE, PANDEMIA, I OKULTYSTYCZNE ELITY

Globalna Świadomość21 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”LASEROWE NIEBO” – OBCY CZY ROSYJSKIE TESTY NOWEJ BRONI ?Następny artykułMROCZNE SEKRETY TIK TOKA – JAK CYFROWA KOKAINA DLA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GŁEBOKA ANALIZA ZAGADNIENIA ADRENOCHROMU – DEEP STATE, PANDEMIA, I OKULTYSTYCZNE ELITY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?