AGENDA 2030

BIOMETRYCZNE IDENTYFIKATORY OSOBISTE I WPROWADZENIE CYFROWEJ WALUTY

BIOMETRYCZNE IDENTYFIKATORY OSOBISTE I WPROWADZENIE CYFROWEJ WALUTY

Wyobraź sobie świat, w którym nie możesz nic kupić w sklepie detalicznym lub online ani mieć dostępu do gotówki na koncie bankowym, chyba że najpierw użyjesz telefonu komórkowego do zeskanowania twarzy w celu potwierdzenia swojej tożsamości.Masz pewność, że Twój wizerunek twarzy jest „bezpieczny” i nigdy nie jest udostępniany ani sprzedawany zewnętrznym reklamodawcom, ale teraz za każdym razem, gdy skanujesz swoją twarz w celu dokonania transakcji finansowej, gdzieś zapisywany jest nowy cyfrowy obraz Twojej twarzy, gdzie można go zhakowane lub sprzedane temu, kto zaoferuje najwyższą cenę.

Teraz za każdym razem, gdy wychodzisz do ludzi, gdzie dziś wszędzie są kamery, od kamer na drzwiach sąsiadów, przez kamery na światłach ulicznych i sygnalizatorach drogowych, a nawet kamery w samochodzie (od 2018 – wbudowana karta sim dopow.) i wokół niego, ktoś z technologicznym „know-how” może dosłownie śledź każdy krok, który robisz i gdziekolwiek byłeś, kogo spotkałeś, a być może nawet wszystko, co powiedziałeś i zrobiłeś z tą osobą, ponieważ Twój dowód osobisty jest teraz powiązany ze skanem twarzy, którego musisz stale używać z krajowym identyfikatorem cyfrowym .

mObywatel – zastępuje dowód osobisty

Czy to brzmi jak jakiś futurystyczny film science fiction? Ponieważ zapewniam, że tak nie jest i jeśli nie przygotujecie się na nacisk na rezygnację z danych biometrycznych, takich jak skany twarzy, dłoni i tęczówki w celu uzyskania dowodu osobistego, który wkrótce będzie wymagany do udziału w ekonomii, nawet przy zakupach i korzystaniu z bankowości internetowej, prawdopodobnie będziesz całkowicie bezradny, by się oprzeć, gdy nadejdzie. I to już wkrótce, bardzo szybko, ponieważ Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) i Bank Anglii już testują taki system, podobnie jak Stany Zjednoczone

Identyfikatory cyfrowe będą poprzedzać CBDC

Cyfrowe identyfikatory poprzedzą przyjęcie cyfrowych walut banku centralnego, a wczoraj ogłoszono, że brytyjska firma Nuggets zajmująca się płatnościami i samodzielną tożsamością opracowała rozwiązanie portfela cyfrowego dla rynku detalicznego i waluty cyfrowej brytyjskiego banku centralnego.

Brytyjskie władze finansowe współpracują z przemysłem w zakresie identyfikacji cyfrowej i obsługi sygnałów regulacyjnych w USA

Brytyjska firma zajmująca się płatnościami i samosuwerenną tożsamością Nuggets pracowała nad opracowaniem rozwiązania portfela cyfrowego do przypadku detalicznego użycia potencjalnej waluty cyfrowej banku centralnego Wielkiej Brytanii.
CBDC to cyfrowa wersja państwowej waluty fiducjarnej — takiej jak dolar amerykański lub euro — wspierana przez bank centralny. Różnią się jednak od Bitcoin czy Ethereum, ponieważ działają na prywatnym blockchainie kontrolowanym przez rząd.
Prace nadeszły w ramach fazy 2 TechSprint projektu Rosalind, wspólnej inicjatywy Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) i Banku Anglii, która angażuje firmy z sektora prywatnego do opracowywania rzeczywistych przypadków użycia CBDC.
Zgodnie z oświadczeniem BIS, celem projektu „jest zbadanie, w jaki sposób ten interfejs najlepiej umożliwiłby księdze banku centralnego interakcję z dostawcami usług sektora prywatnego w celu bezpiecznego dostarczania płatności detalicznych”.
Zgodnie z ogłoszeniem Nuggets pracował z interfejsami API Rosalind w środowisku piaskownicy, aby utworzyć konto CBDC.
Następnie firma wykorzystała CBDC do dokonywania płatności detalicznych za pomocą weryfikowalnych paragonów, dokonania mikropłatności CBDC oraz przetestowała możliwość zamrożenia, odmrożenia i usunięcia konta CBDC. (
Pełny artykuł.)

I chociaż niektórzy politycy GOP rzekomo sprzeciwiają się CBDC, a nawet próbują uchwalać ustawy na szczeblu stanowym, aby im zapobiec, nie sądzę, aby ktokolwiek sprzeciwiał się przyjęciu identyfikatorów cyfrowych wymagających danych biometrycznych, co jest najbardziej bezpośrednim zagrożeniem. W rzeczywistości dzieje się dokładnie odwrotnie, ponieważ prawnicy są zachęcani do przyjmowania identyfikatorów cyfrowych ze względu na „zagrożenie ze strony sztucznej inteligencji”, w którym identyfikatory biometryczne są postrzegane jako niezbędne do zapobiegania kradzieży tożsamości.

Amerykańskie Biuro Ochrony Konsumentów daje ukłon w stronę identyfikatora cyfrowego

Organy regulacyjne w USA mogą zdawać sobie sprawę z wartości tożsamości cyfrowej, jeśli chodzi o zapobieganie oszustwom.
Te komentarze pojawiły się podczas półrocznego raportu Biura Ochrony Finansowej Konsumentów, w którym dyrektor Rohit Chopra odpowiadał na pytania członków Kongresu.
Bill Foster, przedstawiciel 11. okręgu kongresowego stanu Illinois, zwrócił uwagę na ryzyko związane z wykorzystywaniem generatywnej sztucznej inteligencji do oszukiwania konsumentów, na przykład w jaki sposób „klonowanie głosu” jest wykorzystywane do wyłudzania pieniędzy od ludzi.
Foster poruszył ideę zapewnienia wszystkim obywatelom „tożsamości cyfrowej”, aby działała jako „cyfrowy dowód” lub tożsamość jako sposób na zwalczanie tych zagrożeń i pomoc konsumentom.
W odpowiedzi Chopra powiedział: „Myślę, że jeśli uda nam się rozwiązać ten problem z weryfikacją tożsamości jako podstawową część infrastruktury w naszym kraju, możemy również zmniejszyć wiele oszustw.
Dodają, że: „Korzyści byłyby duże także dla uczestników rynku”.
„Można zobaczyć, że w jurysdykcjach, w których wdrożono tę warstwę cyfrową, czerpią z niej wiele korzyści” — wyjaśnia.
Jednak organ regulacyjny nie podał wielu szczegółów na temat faktycznego wdrożenia tych cyfrowych tożsamości dla obywateli USA, mówiąc: „jak to faktycznie zrobić, jest pytaniem”.
Chopra przyznał, że: „Ludzie powinni przynajmniej wiedzieć, czy rozmawiają z człowiekiem”.
Wielu z zadowoleniem przyjęło to oświadczenie, a Jeremy Grant, dyrektor zarządzający firmy prawniczej Venables LLP, powiedział, że to „fascynujące”, że regulator bankowy odnosi się do identyfikatora cyfrowego jako problemu z infrastrukturą w poście na Twitterze. (
Pełny artykuł.)

Jak informowaliśmy w zeszłym miesiącu (maj 2023 r.), 44% Amerykanów używa teraz danych biometrycznych zamiast haseł do logowania się na swoje konta – jesteśmy bliżej jednego światowego systemu finansowego. Niewątpliwie większość z tych 44% Amerykanów, którzy używają danych biometrycznych, to właściciele telefonów Apple, które już wykorzystują dane biometryczne, takie jak odciski palców do identyfikacji. Artykuł napisany dzisiaj przez Michaela Kana z PCMag.com poinformował , że Apple całkowicie wycofuje hasła na rzecz haseł biometrycznych. Wkrótce nie będziesz mógł używać telefonu Apple bez tych haseł biometrycznych.

Wycofywanie haseł: Apple automatycznie przypisuje każdemu użytkownikowi klucz dostępu

Apple robi duży krok w kierunku zakończenia tradycyjnych haseł, automatycznie rejestrując użytkowników w branżowej alternatywie znanej jako hasła.
Firma planuje to zrobić, gdy uruchomi iOS 17, iPadOS 17 i macOS Sonoma jeszcze w tym roku, prawdopodobnie około września. Po wdrożeniu systemy operacyjne automatycznie przypiszą hasło do identyfikatora Apple ID użytkownika, mówi firma.
Oznacza to, że użytkownicy nie będą musieli wpisywać swojego identyfikatora Apple ID i hasła podczas logowania do witryny Apple. Zamiast tego mogą po prostu zeskanować odcisk palca, twarz lub wpisać kod PIN, aby odblokować dostęp, podobnie jak działają istniejące smartfony.

Zmiana jest już wdrażana w publicznych wersjach beta systemów iOS 17, iPadOS 17 i macOS Sonoma, umożliwiając użytkownikom testowym logowanie się do iCloud i Apple.com za pomocą klucza dostępu.
Rozszerzenie użycia hasła może pomóc w wejściu do głównego nurtu technologii bezpieczeństwa. Obecnie Apple oferuje już obsługę kluczy dostępu do stron internetowych innych firm, ale to klienci mogą z niej korzystać, gdy wielu może nie mieć pojęcia, że taka opcja istnieje. Innym problemem jest to, że niewiele stron internetowych osób trzecich akceptuje hasła. Ale teraz wygląda na to, że własne strony internetowe Apple zaczynają obsługiwać technologię bezpieczeństwa, dołączając do takich jak Google. (
Źródło.)

Chroń swoje osobiste dane biometryczne!

Wdrożenie wszystkich tych technologii zajmie trochę czasu, więc TERAZ jest czas, aby zacząć stawiać opór i przygotowywać się do nadchodzącej bitwy, kiedy globaliści i ich marionetkowi politycy będą próbowali zmusić wszystkich do używania dowodu osobistego w celu uczestniczenia w gospodarce i rolowania obecnie CBDC.

Nie kupuj w sklepach, które oferują skanowanie dłoni, odcisków palców i skany twarzy, aby dokonać zakupu. Nie podawaj swoich danych osobowych do telefonu komórkowego, aby ułatwić sobie życie, umożliwiając szybsze logowanie po oddaniu odcisku palca, zeskanowaniu twarzy, zeskanowaniu dłoni itp.

Ci co mają telefon komórkowy, który ma z tyłu miejsce na zeskanowanie mojego odcisku palca i mam to zaklejone taśmą elektryczną. Założyłem również osłonę na aparat, którą można nasunąć, jeśli kiedykolwiek będę chciał z niego skorzystać. Jeśli robisz zakupy w dużym sklepie, który ma wiele kamer i rejestruje Cię przy kasie, możesz rozważyć zakrycie twarzy i noszenie ciemnych okularów, aby Twoje dane biometryczne nie zostały ci odebrane bez twojej zgody (lepiej nie mięć telefonu, albo mieć stary , każdy kto płaci kartą , albo zbiera punkty, lub ma kartę lojalnościowa – już ma sprzedane dane, ze zdjęciem i powiązane z tożsamością dopow.) .

Jeśli wystarczająca liczba ludzi będzie się opierać na początku, czyli TERAZ, będzie im znacznie trudniej rozwinąć to wszystko. Przedsiębiorstwa i lokalne banki również będą musiały się temu przeciwstawić, ale jeśli wystarczająco dużo ludzi nie zażąda oferowania swoich usług BEZ identyfikatorów danych biometrycznych , firmy nie będą miały motywacji, by się temu oprzeć (obecnie wypada zrezygnować nawet z karty bankomatowej, najwyżej konto bez karty i tylko gotówka dopow)
Biometric National Digital IDs are Coming Soon to Pave the Way for Central Bank Digital Currencies

Digital Compact”: Organizacja Narodów Zjednoczonych promuje cenzurę, kredyt społeczny i nie tylko

Pod koniec zeszłego miesiąca Biuro Sekretarza Generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych opublikowało dokument polityczny dotyczący celów dla przyszłości Internetu.
Nawiązując do raportu z 2021 r. zatytułowanego „Nasza wspólna agenda”, nowy raport nosi tytuł „Globalna umowa cyfrowa”. Celem jest wprowadzenie międzynarodowego ustawodawstwa mającego na celu kontrolowanie i narzucanie korzystania z technologii cyfrowej.Proponowane klauzule promują wszystko, czego można się po nich spodziewać.

Tożsamości cyfrowe powiązane z dostępem finansowym:

Tożsamości cyfrowe powiązane z rachunkami bankowymi lub mobilnymi pieniędzmi mogą poprawić zakres ochrony socjalnej i lepiej dotrzeć do uprawnionych beneficjentów. Technologie cyfrowe mogą pomóc w ograniczeniu przecieków, błędów i kosztów przy opracowywaniu programów ochrony socjalnej.»

Systemy kredytu społecznego związane ze środowiskiem lub zmianą klimatu:

„Czujniki i monitory połączone z Internetem rzeczy, platformy danych w chmurze [dane w chmurze], systemy śledzenia oparte na blockchain i cyfrowe paszporty produktów odblokowują nowe możliwości pomiaru i monitorowania wpływu na środowisko i społeczeństwo w całym łańcuchu wartości. »

Partnerstwo publiczno-prywatne: „Partnerstwa między państwami, sektorem prywatnym i społeczeństwem obywatelskim wykorzystują siłę narzędzi cyfrowych do dostarczania rozwiązań rozwojowych w ramach Celów Zrównoważonego Rozwoju. Przykłady obejmują sojusz cyfrowej infrastruktury publicznej, koalicję na rzecz zrównoważonego rozwoju środowiska cyfrowego oraz partnerstwa publiczno-prywatne na rzecz reagowania na katastrofy. »

Reagowanie na „szkody” w Internecie:„Nieprawdziwe informacje, mowa nienawiści oraz złośliwa i przestępcza działalność w cyberprzestrzeni zwiększają ryzyko i koszty dla wszystkich online… musimy zwiększyć odpowiedzialność za szkodliwe i złośliwe działania online.»

Są to najbardziej oczywiste, ale istnieje również bardziej przebiegły i podstępny język dotyczący „sprawiedliwości” i „dostępu”. Raport wyraża zaniepokojenie faktem, że wiele osób na całym świecie (głównie w krajach rozwijających się) nie ma regularnego dostępu do Internetu.Ta obawa byłaby bardziej uczciwie wyrażona w języku kontroli — osób, które nie korzystają z mediów cyfrowych, nie można zahipnotyzować, osób, które nie komunikują się online, nie można cenzurować, a osób, które nie polegają na bankowości cyfrowej nie można kontrolować.

Podsumowując, Digital Global Compact jest częścią globalistycznego prawodawstwa, które służy ostatecznemu celowi globalistycznej polityki: kontroli nad wszystkimi aspektami życia, osiągniętej poprzez wstawienie cyfrowego filtra między ludźmi a rzeczywistością. Bankowość, komunikacja, konsumpcja mediów, zakupy. Każda twoja interakcja będzie odbywała się przez cyfrową membranę, która może zarówno monitorować twoje interakcje ze światem, jak i — jeśli to konieczne — odmówić ci dostępu do tego świata.

Na koniec warto zauważyć, że w raporcie nie użyto słów „globalista” i „globalizm”. Te nie pojawiają się raz. Nie wspomina się również o słowach „paszport szczepień” lub „świadectwo szczepienia”. Nie wspomina się również o słowach „kredyt społeczny” lub „cyfrowa waluta banku centralnego”. Są omawiane, ale nie wspominane.Wydaje się, że unikają modnych słów, o których wiedzą, że wywołają opór lub uruchomią dzwonki alarmowe. Czy zrobiliby to, zanim sceptycy zaczęli wtrącać się do rozmowy d? Nie sądzę.Oczywiście nie musisz mi wierzyć na słowo, możesz przeczytać cały raport. Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Ale to zdecydowanie „chwila ciszy” i link do wysłania osobom, które nadal uważają Cię za zwolennika teorii spiskowych. 

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) próbuje znormalizować ideę wszczepiania ludziom chipów śledzących za pośrednictwem „Internetu Ciał”

Pierwszą fazą tego jest wprowadzenie aplikacji na telefony, (paszport QR), ale kolejna iteracja byłaby bardziej inwazyjna, ponieważ cyfrowe portfele byłyby osadzone w ciele w formie implantu „Internetu Ciał”… Promując tę ideę, że, ludzie mają być ; „rozszerzeni / połączeni z technologią”, aby wykonywać tak zwane inteligentne zadania,celem jest, aby cała populacja świata podlegała mikroczipowaniu... 

Klaus Schwab, dyrektor i założyciel WEF, który co roku gości największych światowych potęg politycznych i gospodarczych w Davos w Szwajcarii, powiedział w 2016 r., promując swoją książkę na temat czwartej rewolucji przemysłowej, że ta globalna rewolucja „doprowadzi do fuzji naszych fizycznych, biologicznych i cyfrowych tożsamości”. Schwab lubi mówić, że Covid i tak zwany „Wielki Reset” ogłoszony przez Światowe Forum Ekonomiczne w lipcu zeszłego roku, zmuszą ludzi do angażowania się w maszyny na nowe i różne sposoby. Nie żartował. Schwab w poniższym wideo; przewiduje, że w tym procesie fuzji ludzie będą mieli do 2026 roku chip wszczepiony w skórę lub mózg, który połączy ich z Internetem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BIOMETRYCZNE IDENTYFIKATORY OSOBISTE I WPROWADZENIE CYFROWEJ WALUTY

Globalna Świadomość23 czerwca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOTO JAK LUDZKOŚĆ STRACI KONTROLĘ NAD SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄNastępny artykułJUŻ W 2006 ROKU TEN ŚWIAT MÓGŁ FUNKCJONOWAĆ BEZ PESTYCYDÓW I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BIOMETRYCZNE IDENTYFIKATORY OSOBISTE I WPROWADZENIE CYFROWEJ WALUTY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?