AGENDA 2030

HARARI – NOWA RELIGIA AI PRZEJMIE KONTROLĘ NAD ŚWIATEM

HARARI – NOWA RELIGIA AI PRZEJMIE KONTROLĘ NAD ŚWIATEM

Świat stoi na skraju nowej „religii AI”, stworzonej przez sztuczną inteligencję, taką jak ChatGPT, powiedział niedawno jeden z „proroków” czasów ostatecznych, niejaki Yuval Noah Harari. Nie da się ukryć, że Yuval Noah Harari z perspektywy czasów ostatecznych jest dość fascynującą postacią, podobnie jak inny „prorok” tego typu, to jest Klaus Schwab, który w swoich prywatnych organizacjach, tworzy młodych liderów politycznych, którzy po ukończeniu szkolenia, to jest „prania mózgów”, rozsyłani są po całym świecie.

Harari jest postacią niemal kreskówkową, wyciągniętą wprost z Central Casting w Hollywood, tylko że jest prawdziwy, a to, co sobą reprezentuje, jest złowrogie i przerażające, i zdecydowanie nie sprzyja wolności człowieka. Biblia mówi nam, że znaczna część ludzkości w czasach ostatecznych, pójdzie za Antychrystem, aby nie tylko oddawać mu cześć, ale także pracować z nim. W mojej opinii Yuval Noah Harari, jest jednym z tych ludzi, którzy torują drogę dla pełnego ujawnienia się „syna zatracenia”.

I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze. Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej – jakby niedźwiedzia, paszcza jej – jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.

I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią, i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: «Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»”

Apokalipsa Świętego Jana 13:1-4.

Czy więc naprawdę zmierzamy do świata zarządzanego przez sztuczną inteligencję i oprogramowanie takie jak chociażby ChatGPT, z nową religią w centrum? Najwyższy czas w to uwierzyć, albowiem między innymi przed tym ostrzega nas Biblia. To jest to, co nadchodzi i to właśnie dzieje się już od teraz. Historia dowiodła niezbicie, że człowiek sam z siebie, bez Boga, jest ostatecznie niezdolny do zbudowania czegokolwiek dobrego, doskonałego i pięknego.

Mało tego, historia pokazuje nam że wszystko, czego dotknie się człowiek, doprowadza ostatecznie do zaistnienia wielkich horrorów, takich jak wojny światowe czy obozy koncentracyjne. Spójrz, jak wielka jest Biblia, zaczyna się w Księdze Rodzaju 1:1 – „Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię”. A następnie zobacz, gdzie to się kończy w Księdze Rodzaju 50:26 – „Po czym Józef umarł, mając sto dziesięć lat. Zabalsamowano go i złożono go do trumny w Egipcie”.

Co poszło nie tak? Otóż człowiek poszedł złą drogą, dał się uwieść złu i od tamtej pory tak już pozostaje z mniejszym bądź większym nasileniem. Biblia pokazuje, że wszystkie dyspensacje kończą się niepowodzeniem i nic się nie zmieni, dopóki nie przejdziemy przez wydarzenia opisane w ostatniej Księdze Nowego Testamentu, to jest Księdze Apokalipsy. Przed ludzkością „Wielki Sąd Białego Tronu”, a do tego czasu unikajmy nadchodzącej „nowej religii AI”.

W przyszłości możemy zobaczyć pierwsze kulty i religie w historii, których czczone teksty zostały napisane przez inteligencję nie-ludzką. Oczywiście religie w całej historii twierdziły, że ich święte księgi zostały napisane przez nieznaną ludzką inteligencję.”

Yuval Noah Harari.

Co jeszcze? Otóż Yuval Noah Harari powiedział, że sztuczna inteligencja, taka jak ChatGPT, może przyciągnąć wiernych do nowej wiary z nową religią, ponieważ oprogramowanie takie jak ChatGPT może rozpocząć pisanie własnych „świętych tekstów”. Od pewnego czasu dostrzegałem już zagrożenie, jakie wynikało z ujawniającego się „ducha antychrysta”, który emanuje poprzez współczesną technologię. Teraz jednak stało się to już całkowicie ewidentne. Przed nami czas wielkiego odstępstwa oraz ohyda spustoszenia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HARARI – NOWA RELIGIA AI PRZEJMIE KONTROLĘ NAD ŚWIATEM

Globalna Świadomość14 lipca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułFILM 'SOUND OF FREEDOM’ WBIJA KIJ W MROWISKO PEDOFILSKICH ELITNastępny artykułTAJNY PAKT ELIT PRZECIWKO LUDZKOŚCI W 2023 ROKU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HARARI – NOWA RELIGIA AI PRZEJMIE KONTROLĘ NAD ŚWIATEM
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?