Skok w króliczą norę

NOWE SEKRETY Z WYSPY EPSTEINA – CO CHCE UKRYĆ CIA, CLINTON, SPACEYI MUSK ?

NOWE SEKRETY Z WYSPY EPSTEINA – CO CHCE UKRYĆ CIA, CLINTON, SPACEYI MUSK ?

Witaj, Elonie Musk, CEO Twittera lub X, jak się teraz nazywasz, zostałam porwana 20 lat temu przez Jeffreya Epsteina, nazywam się Juliet Bryant i mieszkam w Kapsztadzie w RPA. Moja historia nie została opowiedziana w mediach głównego nurtu, przesłałam film na Twittera, aby chronić siebie i moją rodzinę, ten film został bardzo szybko usunięty, a moje konto trwale zawieszone. Słyszałam o trzech ekstremalnych ofiarach, które ostatnio zginęły w podejrzany sposób, więc mam powody do niepokoju. Chciałabym wiedzieć, dlaczego mój film został usunięty.

Kolejny tekst z filmu opisującego coś podobnego, jak również to, że Kevin Spacey i Bill Clinton są mocno zaangażowani:

Zostałam porwana 20 lat temu przez Jeffreya Epsteina, nazywam się Juliet Bryant i mieszkam w Kapsztadzie w RPA. Wiele ofiar nie było w stanie opowiedzieć swoich historii mediom. Jak wiemy, media są kontrolowane przez złych ludzi, takich jak rodzina Maxwellów. Spotkałam Epsteina, kiedy był tu z Billem Clintonem i Kevinem Spaceyem i zabrali mnie na nowoczesny casting. Zostałam przywieziona do Nowego Jorku z obietnicą kariery modelki i szybko przewieziona na wyspę i oprowadzona po wszystkich budynkach. Kiedy odesłano mnie do domu, Epstein powiedział mi, że pracuje dla CIA. Miał nazwisko mojej rodziny na liście, a ja znałam dziewczynę, która oskarżyła go o gwałt, ukrył narkotyki w jej mieszkaniu i wsadził ją do więzienia.

Ci ludzie są bardzo źli i nadszedł czas, aby wystąpić przeciwko nim, jestem bardzo wdzięczna prawnikom, którzy stanęli w obronie sprawiedliwości, ponieważ jak wiemy, ci przestępcy mają wiele odgałęzień swoich organizacji przestępczych. Widziałam wiele, wiele dziewcząt, które tam przychodziły i odchodziły, wszystkie byłyśmy wykorzystywane przez Epsteina. Nie widziałam nikogo, kto byłby sprzedawany innym mężczyznom, ale wiem, że to się na pewno zdarzało, ale w tamtych czasach działo się o wiele więcej.

Widziałem wielu naukowców i poznałem Michaela Baya, producenta filmowego. To był bardzo, bardzo zły czas w moim życiu. Kiedy stamtąd wróciłam, nic mnie nie obchodziło, miałam bardzo silne ataki paniki i przez rok nie mogłam wyjść z domu.

Trafiłam do szpitala z atakami paniki. Wciąż dochodzę do siebie po nich 20 lat później i chciałam rozpowszechnić tę wiadomość o ochronie, nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich. I wiesz, wszyscy mamy nadzieję, że razem dowiemy się prawdy, ponieważ wszyscy wiemy, że w końcu wydarzy się coś więcej. Będę mówiła dalej, kiedy będę na to gotowa, ale bardzo dziękuję za wysłuchanie.

I jeszcze to…

Pilot Jeffreya Epsteina twierdzi, że Kevin Spacey był w „Lolita Express”.

Kevin Spacey i Ghislaine Maxwell zasiadają na tronie byłej królowej Elżbiety i księcia Filipa.

Czy Elon Musk naprawdę jest mistrzem wolności słowa? Czy przestępcza sieć Epsteina jest nadal aktywna?

Ofiara gwałtu mówi, że Epstein dzielił hotelowy „pokój gwałtu” z Billem Clintonem. Jedna z ofiar handlu dziećmi Jeffreya Epsteina zeznała, że miliarder pedofil dzielił „pokój gwałtu” w hotelu z byłym prezydentem USA Billem Clintonem. Juliette Bryant powiedziała The Daily Beast, że kobieta o imieniu Naja Hill podeszła do niej w salonie koktajlowym w RPA w 2002 roku i zmusiła ją do wejścia w elitarny świat pedofilów Epsteina, obiecując karierę modelki. 20-letnia wówczas Bryant była zaangażowana w piekło życia, podróżując pedofilskim odrzutowcem Jeffreya Epsteina „Lolita Express” i regularnie kontaktując się z „drapieżnym” Billem Clintonem. Thegatewaypundit.com donosi: Pani Bryant powiedziała The Beast, że Naja Hill wymieniła Billa Clintona, aby zwiększyć wiarygodność Jeffreya Epsteina.

„Zostałam całkowicie oszukana” – powiedziała Bryant w rozmowie z The Daily Beast. „Nie pojechałabym na Karaiby z byle kim. Wydawał się wiarygodny. Clinton dał nam wiarygodność”.

Bryant powiedziała The Daily Beast, że kiedy po raz pierwszy spotkała Billa Clintona, wierzyła, że jest on bardzo blisko Epsteina, ponieważ oboje dzielili apartament w Cape Grace, luksusowym hotelu w RPA.

The Daily Beast donosi:

Juliette Bryant była w salonie koktajlowym w Kapsztadzie z przyjaciółką, kiedy podszedł do niej współpracownik Jeffreya Epsteina. „Ten facet mnie denerwuje”, powiedziała kobieta, amerykańska aktorka Naja Hill, tamtej nocy we wrześniu 2002 r. „Czy mogę się z wami spotkać?”.

„Byłam głupią, młodą dwudziestokilkulatką i pomyślałam, że to brzmi jak świetna okazja, biorąc pod uwagę ludzi, z którymi tu był” – powiedziała Bryant The Daily Beast w swoim pierwszym obszernym wywiadzie dla mediów o tym, jak przeżyła seks-ring Epsteina. Rozmawiała również z BBC Two na temat nowego serialu o byłej dziewczynie Epsteina, a obecnie skazanej wspólniczce Ghislaine Maxwell. Premiera serialu House of Maxwell odbyła się 24 czerwca 2021.

„To dało Epsteinowi wiarygodność” – dodaje Bryant. „Fakt, że był z Clintonem”.

Według Bryant, Clinton wstał, by uścisnąć jej dłoń, gdy przybyła do restauracji i nie puścił jej nawet wtedy, gdy zaczął rozmawiać z kimś innym. „Po prostu trzymał mnie za rękę” – powiedziała Bryant. „To było jak sen. To było takie dziwne”. Słynnego Demokratę zobaczyła ponownie następnego dnia, po tym jak Hill zaprosiła ją, by dołączyła do jej świty i pokazała Epsteinowi swoje portfolio modelek. Bryant, Clinton i Epstein spotkali się, gdy odwiedzili Afrykę podczas głośnej podróży humanitarnej, podczas której były prezydent, jego zespół Secret Service i inni polecieli na pokładzie prywatnego odrzutowca Epsteina zwanego „Lolita Express”.

Clinton nie wypowiadał się publicznie na temat tej podróży ani licznych innych lotów z Epsteinem, poza oświadczeniem z 2019 roku, w którym twierdził, że „nic nie wiedział” o „przerażających przestępstwach” zmarłego przestępcy seksualnego.

Epstein wplątał Bryant w swój plan handlu ludźmi niedługo po spotkaniu w Kapsztadzie pod pretekstem zaoferowania jej pracy modelki w USA

Ale wkrótce po tym, jak Bryant postawiła stopę na amerykańskiej ziemi, została zabrana do domu menedżera majątku na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, gdzie wielokrotnie gwałcił ją przez dwa tygodnie, zanim zabrał ją do Palm Beach, aby kontynuować napaści. Wykorzystywanie seksualne trwało w domach Epsteina na całym świecie do 2004 roku.

Udostępnij

NOWE SEKRETY Z WYSPY EPSTEINA – CO CHCE UKRYĆ CIA, CLINTON, SPACEYI MUSK ?

Globalna Świadomość27 sierpnia 202327 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY I KIEDY ROZPOCZNIE SIĘ COVID 2.0 ?Następny artykułMAINSTREMOWE PISMO DLA KOBIET OSTRZEGA PRZED SEKSEM Z ZASZCZEPIONYMI !

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI ! OKULTYSTYCZNE TEJEMNICE WYSPY EPSTEINA I POWIĄZANIA Z DISNEY PEDOFILIA

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NOWE SEKRETY Z WYSPY EPSTEINA – CO CHCE UKRYĆ CIA, CLINTON, SPACEYI MUSK ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?