Otwórz oczy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski mianował satanistyczną pedofilkę Marinę Abramowicz na stanowisko ambasadora na Ukrainie i pomoże w odbudowie szkół dla dzieci w tym kraju. Tak zwana artystka performatywna jest niesławna z powodu bycia częścią zrzutu dokumentów WikiLeaks, który ujawnił, że wysłała e-mail do Hillary Clinton, Johna Podesty i jego brata Tony’ego, zapraszając ich na duchową kolację, która jest okultystycznym rytuałem rozsławionym przez osławionego satanistę Alistaira Crowleya.

Dlaczego więc Zelensky wyznacza Abramowicza do roli związanej z dziećmi? Odpowiedź jest mroczniejsza niż mogłoby się wydawać. Nie trzeba dodawać, że internet był oburzony wiadomością, że Abramowicz będzie miał za zadanie służyć jako ambasador dzieci na Ukrainie, globalnej stolicy dziecięcego handlu seksualnego i fabryk adrenochromu.

Globalne elity naprawdę obnoszą się ze swoim złem przed naszymi twarzami. W 2016 roku People’s Voice ujawnił, że Abramowicz i Hillary Clinton byli zaangażowani w spirytystyczne gotowanie, co odnosi się do sakramentu w religii Thelema, która została założona przez Alistaira Crowleya i obejmuje satanistyczny spektakl, podczas którego krew menstruacyjna, mleko matki, mocz i sperma są wykorzystywane do stworzenia niepokojącego obrazu.

Inny e-mail z Wikileaks pokazał, że Hillary Clinton odwdzięczyła się i zaprosiła Abramowicza na imprezę inaugurującą jej kampanię prezydencką w 2016 roku. Politico w 2015 roku dostarczyło spojrzenie na kwaterę główną kampanii Clinton, która zawierała zdjęcie biura Johna Podesty, gdzie na ścianie wisiał obraz dwóch mężczyzn tnących i jedzących inną osobę.

Te demoniczne byty ukrywają się na widoku. Po tej krótkiej przerwie ujawnimy dokładnie, dlaczego Zelensky chce, aby Abramowicz pracował z dziećmi z Ukrainy.

Nie powinniśmy być zaskoczeni nominacją Zelensky’ego na wiodącego na świecie orędownika gotowania spirytusowego. W końcu Zelensky i Abramowitz trzymają to samo towarzystwo. Abramowitz jest bliskim przyjacielem Jacoba Wattschilda i została sfotografowana z nim, podziwiając obraz jego rodziny z 1797 roku zatytułowany Szatan wzywający swoje legiony. Jest również bliską przyjaciółką Billa Gatesa i wystąpiła w reklamie Microsoftu. Abramowitz często organizuje dziwaczne rytuały okultystyczne z udziałem znanych osobistości, takich jak Lady Gaga.

Lista potwierdzonych satanistów bliskich Abramowitz nie ma końca. Oto ona z Jayem-Z, który nigdy nie bał się promować swojej marki kultu diabła. Według Kremla, kijowski reżim Zełenskiego zarabia setki milionów dolarów rocznie, wychowując dzieci w poniżających warunkach na farmach fabrycznych i sprzedając je temu, kto zaoferuje najwyższą cenę na rynku międzynarodowym.

Bez zadawania pytań. Zrozumiałe jest, że większość nabywców to pedofile VIP i nie ma nikogo na świecie bardziej związanego z tym światem niż sama duchowa kucharka, Marina Abramowitz. Jak donosił w marcu tego roku People’s Voice, rosyjscy żołnierze dokonali serii ohydnych odkryć na Ukrainie, gdzie dzieci w wieku od 2 do 7 lat są wychowywane w warunkach fermy przemysłowej.

Według osób przebywających na Ukrainie, dzieci te są sprzedawane jako niewolnicy seksualni elitarnym pedofilom, a te, które nie znajdują nabywców, są rzeźbione jak wyrzucone odpady, a ich narządy są pobierane i sprzedawane do użytku w europejskich i izraelskich ośrodkach transplantacyjnych.

Vera Weyman, informatorka, która pracowała dla Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, podzieliła się swoimi zeznaniami na temat tego, czego była świadkiem na Ukrainie. Według Weyman, dzieci są wywożone z kraju pod kodem eksportowym zboża.

Ostrzeżenie, to bardzo niepokojąca informacja. Rosyjscy żołnierze twierdzą, że dokonali serii ohydnych odkryć na Ukrainie, gdzie dzieci w wieku od 2 do 7 lat są wychowywane w warunkach fabrycznych dla satanistycznej globalistycznej elity. Czy to naprawdę dziwne, że Zełenski mianował Abramowitza szefem ukraińskiego rządu? Jeśli chcesz żyć w świecie, który jest bezpieczny dla naszych dzieci, nadszedł czas, aby zająć stanowisko.

Udostępnij

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U

Globalna Świadomość29 września 202329 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ?Następny artykułPRZEMILCZANE SPOTKANIE ELIT – ”ŚWIAT NIE WRÓCI JUŻ DO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?