Otwórz oczy

CYFROWY IDENTYFIKATOR TOŻSAMOŚCI OBOWIĄZKOWY – JAK UNIKNĄĆ CYFROWEJ NIEWOLI ?

CYFROWY IDENTYFIKATOR TOŻSAMOŚCI OBOWIĄZKOWY – JAK UNIKNĄĆ CYFROWEJ NIEWOLI ?

Wygląda na to, że Unia Europejska będzie jednym z bardziej agresywnych organów rządowych, który pójdzie w kierunku cyfryzacji swoich obywateli. Gdy to zostanie osiągnięte, następnym krokiem będzie cyfrowa waluta, a następnie kompleksowy system społecznej oceny zdolności kredytowej. Chiny są pod tym względem wzorem.

Parlament Europejski i państwa członkowskie właśnie osiągnęły porozumienie w sprawie wprowadzenia tożsamości cyfrowej, poinformował holenderski poseł do Parlamentu Europejskiego 8 listopada w poście dla X. „Właśnie wyszedłem z sali, w której negocjowaliśmy tożsamość cyfrową, i mam złe wieści” – oznajmił w środę holenderski poseł do Parlamentu Europejskiego Rob Roos .

Wraz z udoskonaleniem technologii zdolność kontrolowania wszystkiego i wszystkich wzrosła niewiarygodnie. Ludzie boją się konsekwencji takiej kontroli. Jak jednak ograniczyć negatywny wpływ takiej kontroli na losy człowieka?

Wyobraźmy sobie odległą lub niezbyt odległą przyszłość, w której każdy ciemny zakątek każdej prowincjonalnej wioski jest już wyposażony w kamerę wideo, każdy człowiek ma rating społeczny, przejrzystą historię finansową i ograniczony zestaw możliwości, którymi może dysponować .

Wraz z technologią następuje szybka globalizacja. Przełamywane są bariery językowe, władzę zyskują korporacje i ludzie-marki.

Jednak jest bardzo prawdopodobne, że gdy dorośniesz, zadłużysz się u grupy osób (lub firm), których nawet nie znasz, a cena za okup za Twoją tożsamość będzie tak wysoka, że ​​nie każdemu uda się to zrobić. w stanie to zapłacić.

Cofnijmy teraz trochę czas i zastanówmy się, co powinniśmy teraz zrobić, a czego nie powinniśmy robić, aby wejść do tego „nowego świata” z jak najsilniejszą pozycją.

Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że to nie sama kontrola jest niebezpieczna, ale kara za te działania, które wcześniej nie byłyby zauważalne. Często widzimy na przykład ludzi kaszlących na ulicy i wydaje nam się, że osoba to robiąca nie zdaje sobie sprawy, że robi coś szkodliwego ze względu na niski poziom kultury. Kara za takie zachowanie jest naturalna i stanowi raczej dodatek do całkowitej kontroli.

Ponadto, zanim przejdziemy do opisu działań, chcemy wspomnieć o znaczeniu dobrej kondycji finansowej i niezależności. To najważniejsza kwestia „nowego świata”, bo im więcej masz możliwości finansowych, które potrafisz chronić i zwiększać, tym więcej korzyści możesz wyciągnąć z nowej sytuacji.

Wraz z udoskonaleniem technologii zdolność kontrolowania wszystkiego i wszystkich wzrosła niewiarygodnie. Ludzie boją się konsekwencji takiej kontroli.-2

Czego nie robić:

1. Nie marnuj energii na zamartwianie się. Lepiej przeznaczyć je na coś, co zapewni Ci maksymalną ochronę i korzyści. Pole informacyjne ma na celu wyczerpanie ludzi . Nie oglądaj telewizji ani innych źródeł hałasu.

2. Nie łudź się, że procesu zbierania danych o Tobie można uniknąć. Należy rozumieć, że o większości osób, które w taki czy inny sposób wchodziły w interakcję z sieciami społecznościowymi, telefonami komórkowymi i systemem bankowym, wiadomo już wszystko.

3. Nie należy kumulować żadnych zobowiązań finansowych: pożyczek wymagających obsługi, zobowiązań rzeczowych. Luksus to pułapka, mimo że wygląda słodko. To jest główny haczyk naszego świata, bądź mądrą rybą.

4. Odmawiaj augmentacji ( zastąpienia części ciała cyberprotezami) przynajmniej po raz pierwszy, jeśli nie jest to absolutnie konieczne. Awarie i konserwacja pochłoną zbyt wiele uwagi, którą można było spożytkować lepiej.

Wraz z udoskonaleniem technologii zdolność kontrolowania wszystkiego i wszystkich wzrosła niewiarygodnie. Ludzie boją się konsekwencji takiej kontroli.-3

Co robić:

1. Zwiększ swój poziom świadomości. Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że sprzątanie po psie (cyberpiesie) ma rację, że wyrzucanie niedopałków obok kosza na śmieci jest obrzydliwe, to przestrzeganie tych prostych zasad nie tylko uchroni Cię przed karami finansowymi, ale wręcz przeciwnie przyniesie korzyść społeczeństwu. Należy wydobyć jak największe korzyści z kontroli, bez nadmiernego ograniczania swobód.

2. Zadbaj o swoje zdrowie. Zdrowie jest jednym z najwyższych wydatków, zwłaszcza jeśli jesteś chory. Podstawą zdrowia jest odżywianie. Zapoznaj się z materiałami na temat prawidłowego odżywiania i wypróbuj to, co Ci odpowiada. W nowym świecie nie da się po prostu zastąpić niewydolnego organu zdrowym, wszystko w organizmie jest ze sobą powiązane, trzeba będzie wszczepiać coraz więcej nowych systemów, jest to kosztowne i nieracjonalne.

3. Musisz być ekspertem w dziedzinie finansów, przynajmniej w rodzinie. Pieniądze należy przechowywać w różnych formach: gotówka, kryptowaluta, konta bankowe, złoto (fizyczne). Musisz zrozumieć, jak obchodzić się z tymi formularzami, jak je bezpiecznie przechowywać, szybko wymieniać i uzupełniać. Nie ufaj doradcom finansowym; lepiej jest zrozumieć ten problem osobiście.

4. Należy skupić się na tych rzeczach, których roboty nie są w stanie zrobić, przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości. Jeśli cała Twoja wiedza skupia się na przenoszeniu ciężkich rzeczy, możesz łatwo zostać zastąpiony przez robota, więc powinieneś nauczyć się czegoś bardziej złożonego.

Społeczeństwo konsumpcyjne jest ślepą uliczką rozwoju i może do niego dążyć jedynie kompletny egoista na najniższych poziomach i wypaczona świadomość na najwyższych szczeblach władzy. Nieświadoma oligarchia, która jest właścicielem, a raczej przywłaszczyła sobie większość funduszy społeczeństwa, absolutnie nie jest najlepszą częścią ludzkości, próbującą przejąć władzę nad umysłami, ciałami i duchem ludności.

Na twarzach tych wszystkich elit rządzących, w ich oczach, a nawet rysach twarzy wyraźnie widać bestialski, nieludzki uśmiech. Ludzie słusznie mówią: Bóg naznacza łotra.

To, jak ludzki „postęp” jest obrazowany w ich zaognionej i wypaczonej świadomości oraz dokąd prowadzą, jest jasno i bez lakieru zapisane w „dziełach” Jacques’a Attaliego. A to się po prostu nie stanie.

W rzeczywistości ci ludzie nie potrzebują przemysłu ani produkcji. Oraz całkowita kontrola i zarządzanie ludzką świadomością. Wszystkie te protezy i śmieci to tylko przynęta na skaczące ważki, które nie myślą o swoim potomstwie i jutrze.

Udostępnij

CYFROWY IDENTYFIKATOR TOŻSAMOŚCI OBOWIĄZKOWY – JAK UNIKNĄĆ CYFROWEJ NIEWOLI ?

Globalna Świadomość18 listopada 2023

Czego nie robić:

1. Nie marnuj energii na zamartwianie się. Lepiej przeznaczyć je na coś, co zapewni Ci maksymalną ochronę i korzyści. Pole informacyjne ma na

Co robić:

1. Zwiększ swój poziom świadomości. Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że sprzątanie po psie (cyberpiesie) ma rację, że wyrzucanie niedopałków obok kosza

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZARZUTY DLA ELIT – CZY GATES STANIE PRZED SĄDEM ?Następny artykułSTU LETNIE KŁAMSTWO PALIW KOPALNYCH I PRZYSZŁE LOCKWOWNY KLIMATYCZNE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CYFROWY IDENTYFIKATOR TOŻSAMOŚCI OBOWIĄZKOWY – JAK UNIKNĄĆ CYFROWEJ NIEWOLI ?
 • Czego nie robić:
 • Co robić:
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?