Otwórz oczy

CO SIĘ DZIEJE NA ZIEMI – BILL GATES NIEZADOWOLONY ”ŚWIAT POSZEDŁ W ZŁYM KIERUNKU”

CO SIĘ DZIEJE NA ZIEMI – BILL GATES NIEZADOWOLONY ”ŚWIAT POSZEDŁ W ZŁYM KIERUNKU”

Eugenik i samozwańczy ekspert globu do spraw „wyszczepiania ludzkości” oraz samozwańczy wirusolog bez wykształcenia w tym kierunku Bill Gates jest smutny, jest bardzo, ale to bardzo niezadowolony. Otóż współzałożyciel giganta oprogramowania Microsoft, który stał się filantropem i epidemiologiem, ubolewa nad kierunkiem, w którym zmierza świat, i obiecuje zmienić jego kurs.

Zasadniczo istnieją, zatem tylko dwa rodzaje rozwiązań problemu populacji. Jednym z nich jest «rozwiązanie wskaźnika urodzeń», w którym znajdujemy sposoby na obniżenie wskaźnika urodzeń. Drugim jest «rozwiązanie problemu śmiertelności», w którym można znaleźć sposób na zwiększenie wskaźnika śmiertelności: wojna, głód, zaraza.”

Paul Ehrlich.

Drodzy Czytelnicy, w swojej niesławnej serii wykładów TED, w których Bill Gates nie tylko „przewidział” pandemię i oświadczył, że przyszłość świata podąża ścieżką szczepień, aborcji i cyfrowej identyfikacji dla całej ludzkości, to jednak dodatkowo Bill Gates objawił się nam jako dystopijny prorok, zwiastun zagłady uosobionej w nim samym. Innymi słowy „szpryca” zwana „szczepionką”, ma stanowić złoty środek na wszelkie bolączki ludzkości.

Ale mimo wszystko Bill Gates jest smutny. Jest rozgoryczony ponieważ globalna wizja świata (świata według „proroka” Billa Gatesa), nie jest jeszcze w pełni zrealizowana. Tak więc Bill Gates ogłosił, że przeznaczy dodatkowe dwadzieścia miliardów dolarów, aby przybliżyć nas do spełnienia jego marzenia o „zamordystycznym świecie” lub możemy też napisać: „świecie czasów ostatecznych”.

Bill Gates założył Fundację Billa i Melindy Gatesów, jako sposób na zmianę publicznego postrzegania tego, kim naprawdę był, i wykorzystał fundację do wysyłania setek milionów dolarów „dotacji” a w gruncie rzeczy „łapówek”, do głównych mediów, aby te pisały o nim jedynie miłe rzeczy. Oczywiście nie napisały, że Melinda Gates rozwiodła się z nim z powodu odmowy zakończenia związku ze skazanym pedofilem Jeffreyem Epsteinem (pedofilem powiązanym z najpotężniejszymi ludźmi USA w tym z Billem, który nagle popełnił „samobójstwo” w celi… Ot taki zbieg okoliczności).

Czy Wiecie, że Bill Gates stał się największym prywatnym darczyńcą Światowej Organizacji Zdrowia, przekazując im ponad 4,1 miliarda dolarów, dzięki czemu uzyskał dostęp do krajów trzeciego świata. A następnie w związku z tym mógł rozpocząć eksperymenty ze szczepionkami na biednych ludziach tam mieszkających. W 2020 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych została zmuszona do przyznania, że Bill Gates sfinansował szczepionkę przeciwko polio w Afryce, która faktycznie spowodowała wybuch epidemii polio.

Szczepionki dla Billa Gatesa są strategiczną filantropią, która karmi wiele jego firm związanych z globalnym przemysłem farmaceutycznym. To daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu.

Obsesja Gatesa w kwestii szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat dzięki technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi. Co jest eugeniką XXI wieku.

Robert F. Kennedy Jr.

Jestem przekonany, że jako nasi Czytelnicy macie doskonałą świadomość tego kim w gruncie rzeczy jest Bill Gates. Ja od siebie napiszę jeszcze tylko tyle, że od tego „kogoś” należy trzymać się z daleka. Należy trzymać się z daleka od jego ideologii, pomysłów i globalnych koncepcji. I wreszcie należy trzymać się z daleka od jego „śmierdzących pieniędzy”, które w mojej opinii ociekają krwią niewinnych ludzi, a co najgorsze niewinnych dzieci.

Udostępnij

CO SIĘ DZIEJE NA ZIEMI – BILL GATES NIEZADOWOLONY ”ŚWIAT POSZEDŁ W ZŁYM KIERUNKU”

Globalna Świadomość24 listopada 202324 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPROJEKT Q-STAR – TWÓRCY CHATgpt BOJĄ SIĘ TEGO CO STWORZYLINastępny artykułONZ/WHO/WEF – DLA NICH TO TY JESTEŚ ”WĘGLEM” KTÓRY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO SIĘ DZIEJE NA ZIEMI – BILL GATES NIEZADOWOLONY ”ŚWIAT POSZEDŁ W ZŁYM KIERUNKU”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?