AGENDA 2030

JAKI BYŁ PRWADZIWY, UKRYTY CEL ”WIELIEGO RESETU”

JAKI BYŁ PRWADZIWY, UKRYTY CEL ”WIELIEGO RESETU”

Wielki Reset jest atakiem wielotorowym. „Doprowadzi do dziesięciolecia trendów. A cała nasza debata klimatyczna jest teraz poza sferą demokratyczną – przynajmniej jest forsowana, aby utrzymać ją poza sferą demokratyczną” – powiedział Mark Morano.

W marcu 2020 r. zmieniła się cała nasza debata na temat klimatu i energii. Prawdopodobnie na zawsze. Przyspieszyło to wiele trendów. To, co wydarzyło się w marcu 2020 r., było zasadniczo obejściem demokracji poprzez regulacje Covid. Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego, współautor książki „Covid-19: The Great Reset„, zagroził w czerwcu 2020 r.: „Pandemia stanowi rzadką, ale ograniczoną okazję do przemyślenia, przemodelowania i przebudowania naszego świata”. Marc Morano był jednym z 50 czołowych naukowców i ekspertów, którzy 25 lutego 2023 r. wystąpili na 15. Międzynarodowej Konferencji Instytutu Heartland na temat Zmian Klimatu („ICCC15”). Wszystkie prezentacje ICCC15 można znaleźć TUTAJ.

Morano jest założycielem i redaktorem CFACT’s Climate Depot oraz autorem książki „Green Fraud: Why the Green New Deal Is Even Worse Than You Think” z 2021 roku. „[W] mojej książce” – powiedział Morano publiczności ICCC15 – „przechodzę przez całą koncepcję Wielkiego Resetu / Światowego Forum Ekonomicznego”.

Jego przemówienie, osadzone na końcu tego artykułu, opiera się na artykułach opublikowanych przez korporacyjne media i „ich” udokumentowanych dowodach. Wykorzystał te raporty, aby ujawnić prawdziwą naturę Wielkiego Resetu. Krótko mówiąc, „Wielki Reset” nie jest stopniową zmianą mającą na celu poprawę życia mas. Jest to masowe przejęcie władzy przez garstkę wybranych, którzy uważają, że powinni decydować o tym, jak społeczeństwo funkcjonuje w skali globalnej.


W powyższym cytacie Schwab odnosi się do „przekształcenia” każdego kraju, aby podlegał „kapitalizmowi interesariuszy” WEF. Zgodnie z kapitalizmem interesariuszy WEF, ocena nie zależy od tego, czy dana spółka jest rentowna, ani od tego, czy uzyskuje zwrot z zainwestowanych pieniędzy, powiedział Morano.

„Chodzi o to, czy spełniasz zasady równości, różnorodności, integracji, klimatu i środowiska”.

Morano podsumował sześć aspektów „nowej normalności” narzucanej światu w ramach „Wielkiego Resetu”:

 1. Nasze prawo do wolności słowa i nasza waluta są niszczone przez zmowę między rządem a korporacjami.
 2. Nasz obecny system energetyczny jest celowo niszczony przez utopijną wizję net-zero.
 3. Nasze środki transportu są celowo niszczone, a nasza wolność przemieszczania się jest grabiona.
 4. Nasza zdolność do posiadania własności – domów i pojazdów silnikowych – jest celowo ograniczana.
 5. Nasz wysokowydajny system rolniczy jest celowo załamywany, aby spowodować niedobory żywności i chaos.
 6. Nasza zdolność do jedzenia mięsa jest zakazywana, aby zwiększyć popyt na sztuczne mięso i „hodowane w laboratoriach” owady.

Powiedział, że jest to celowy rozkład współczesnego społeczeństwa. „Tak naprawdę nie chodzi im o realizację ich utopijnej wizji – czy to z energią, czy idealną liczbą ludzi – chodzi o stworzenie ogromnej ilości chaosu, który następnie postawiłby ich na czele tego chaosu”. „Gdy dojdzie do niedoboru żywności – przed czym ostrzegali nas Al Gore, Organizacja Narodów Zjednoczonych i ludzie tacy jak James Hansen – klimat doprowadzi do poważnych zakłóceń w dostawach żywności.

Polityka klimatyczna doprowadzi do poważnych zakłóceń w dostawach żywności. A kiedy ich polityka spowoduje to zakłócenie, to celowe załamanie, wówczas zdobędą więcej władzy i stworzą więcej takich samych strategii.

W 1932 roku Stuart Case opublikował „Nowy Ład„. Konkluzja jego książki brzmiała: „Dlaczego Rosjanie mieliby tak dobrze się bawić, przebudowując świat?”. Jego książka została napisana w czasie, gdy New York Times chwalił Józefa Stalina za jego reformy rolne i rewolucję agrarną. To, co Chase rozumie przez zabawę, to „wizja elity klasy rządzącej, która jest w stanie zarządzać, planować i mikrozarządzać każdym aspektem twojego życia – państwem administracyjnym – to zabawa dla tych ludzi” – powiedział Morano. Dodał: „W każdej epoce historii klasa rządząca próbowała znaleźć sposoby, aby reszta z nas straciła wolność”.

I chcą sprawić, byśmy byli szczęśliwi, tracąc naszą wolność.

„To dla naszego dobra, ochronimy cię przed terroryzmem, klimatem, środowiskiem, niedoborami żywności czy tym bałaganem. Będziemy cię chronić”.

Trzeba tylko zrezygnować z wolności. A Covid był tego dokładnym przykładem. W ciągu ostatnich dziesięcioleci nie osiągnęli swoich celów określonych w książce Chase’a. „Ale to był ich cel. Więc czekają, wyczekują. Czekają na ten kryzys” – wyjaśnił Morano.

Korzystając z serii artykułów medialnych i czasopism, Morano pokazał, w jaki sposób „elity” wykorzystały „kryzys” pandemii i zmiany klimatu, aby osiągnąć swoje cele. Na przykład chwalili jednopartyjny system państwowy w Chinach jako model do naśladowania. A wszystko to przy jednoczesnym wzbogacaniu się. Covid umożliwił największy w historii transfer bogactwa, 3,7 bln USD, od osób o niskich i średnich dochodach do miliarderów, powiedział Morano. „Pandemia tworzyła nowego miliardera co 30 godzin”, podczas gdy pracownicy borykali się ze skrajnym ubóstwem. Morano poświęcił nieco więcej czasu na rozmowę o Billu Gatesie. Oprócz Chin, Australia był prawdopodobnie najbardziej autorytarny w swojej reakcji na pandemię.

Gates powiedział, że „gdyby każdy kraj zrobił to, co Australia”, świat mógłby zapobiec kolejnej pandemii. Dlaczego obchodzi nas, co myśli Bill Gates?

Ponieważ ten człowiek daje dziesiątki milionów dolarów mediom, kupuje własne media, a co najważniejsze, jest drugim co do wielkości darczyńcą Światowej Organizacji Zdrowia, która starała się o traktat w sprawie pandemii. Bill Gates jest właścicielem Światowej Organizacji Zdrowia obok rządu Stanów Zjednoczonych.


Wszystko, co usłyszeliśmy w debacie klimatycznej, zostało już wykorzystane do walki z Covid. Na przykład demonizowanie sceptyków klimatycznych jest tym samym, co demonizowanie sceptyków szczepień. Idea trwałego kryzysu klimatycznego została już wdrożona wraz z ideą trwałej pandemii i, oczywiście, cenzury.

Być może jednym z najbardziej surrealistycznych naśladowców reakcji na koronawirusa jest propozycja umieszczenia klimatu jako przyczyny śmierci w aktach zgonu. Arnagretta Hunter z Australian National University Medical School powiedziała: „Zmiana klimatu jest zabójcza, ale nie umieszczamy jej w aktach zgonu”.

„Jeśli rolnik umiera pod koniec pięcioletniej suszy, wiemy, że susza prawdopodobnie przyczyniła się do jego śmierci, ale nie ma sposobu, aby to odnotować”.

Jednak „klimat nie może już dłużej istnieć sam… Myślę, że będzie to fuzja klimatu i COVID” – powiedział Morano, podając przykłady raportów pokazujących fuzję ideologii klimatu i COVID, z których niektóre wymieniłem poniżej. We wrześniu 2020 r. prof. Mariana Mazzucato z University College London, która ukuła termin „blokady klimatyczne”, powiedziała: „W niedalekiej przyszłości świat może być zmuszony do ponownego uciekania się do blokad – tym razem, aby poradzić sobie z kryzysem klimatycznym”. W ramach „blokady klimatycznej” rządy ograniczyłyby korzystanie z prywatnych pojazdów, zakazały spożywania czerwonego mięsa i wprowadziły ekstremalne środki oszczędzania energii, podczas gdy firmy zajmujące się paliwami kopalnymi musiałyby zaprzestać wierceń. Aby uniknąć takiego scenariusza, musimy dokonać przeglądu naszych struktur gospodarczych i inaczej zaprojektować kapitalizm. Wielu uważa, że kryzys klimatyczny różni się od kryzysu zdrowotnego i gospodarczego spowodowanego pandemią. Ale te trzy kryzysy – i ich rozwiązania – są ze sobą powiązane.

Trzy miesiące później dr Aaron Bernstein, dyrektor Harvard Chan C-CHANGE, powiedział: „Musimy również podjąć działania klimatyczne, aby zapobiec kolejnej pandemii … Zmiany klimatu zmieniają nasze relacje z innymi gatunkami na Ziemi, a to jest ważne dla naszego zdrowia i naszego rozsądku”. Podobnie jak ryzyko infekcji … wiele podstawowych przyczyn zmian klimatu również zwiększa ryzyko pandemii”.

We wrześniu 2021 r. ponad 230 czasopism medycznych nazwało zmiany klimatu „największym zagrożeniem” dla globalnego zdrowia publicznego i stwierdziło, że „reakcja” Covid może być „szablonem” reagowania na zmiany klimatu. Oczywiście nic z tego, co twierdzą, nie jest prawdą. Rzeczywistość niszczy ich twierdzenia. Jesteśmy na etapie, w którym rzeczywistość spiskowa przewyższa liczbę teorii spiskowych.

Udostępnij

JAKI BYŁ PRWADZIWY, UKRYTY CEL ”WIELIEGO RESETU”

Globalna Świadomość3 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄNastępny artykułMISTIC FARMAKIA – OKULTYSTYCZNE KORZENIE MEDYCYNY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • JAKI BYŁ PRWADZIWY, UKRYTY CEL ”WIELIEGO RESETU”
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?