Świat jest inny

TAJEMNICE ”Q” – PRAWDZIWY DONALD TRUMP ZMARŁ W KATASTROFIE W 1989 ROKU ?

TAJEMNICE ”Q” – PRAWDZIWY DONALD TRUMP ZMARŁ W KATASTROFIE W 1989 ROKU ?

Historia Trumpa rozpoczęła się w Bawarii w 1869 roku. jako okres laodycejski lub wiek niewidomych (Objawienie 3:17). Dynastia ta obejmowała ostatni okres historii chrześcijaństwa, znany


Donald J. Trump (1946 – 1989)
NYMA-Zdjęcie.
Tylko osoba niewidoma pomyliłaby poniższy obrazek z powyższym. W 2000 roku Donald J. Trump miał 54 lata.
Osoba poniżej wygląda na nie starszą niż 45 lat. Nie możemy pozwolić, aby Babilon nad rzeką Hudson uczynił Amerykę znów wielką!

z 2000 roku Okładka książki ”Doppelgänger”

Trump. Trump. Trump. Trump… Przed katastrofą większość czołowych reporterów największych gazet w Nowym Jorku wiedziała, że ​​Donaldów Trumpów było czterech!

Po katastrofie helikoptera finanse Organizacji Trumpa pogrążyły się w kryzysie, ale dzięki Deutsche Bank jej kasy znów są przepełnione gotówką. Dlaczego Niemcy miałyby chcieć ponownie uczynić Amerykę wielką, skoro naziści oficjalnie nie poddali się generałowi Eisenhowerowi w 1945 roku?


Okładka albumu The Art of the Comeback .
Syndykat Trumpa został uratowany przed bankructwem dzięki ogromnemu zastrzykowi gotówki od Deutsche Bank. W 1997 r. sobowtór Donalda Trumpa podpisał egzemplarze jego książki „Sztuka powrotu”. Dla większości dorosłych kolor oczu, kształt uszu, wzrost i odciski palców pozostają takie same przez całe życie!

Podczas debaty prezydenckiej w 2016 r. kandydatka Hillary na kandydatkę debatowała z brązowookim Donaldem Trumpem.


W 2016 roku brązowooki kandydat Trump debatował z „Hillary”.
W 2016 roku brązowooki i niebieskooki „Trump” debatował nad sobowtórem Hillary. Prawdziwy Donald Trump miałby 70 lat, a Hillary Digby Churchill Clinton 69 lat. Tylko Jehowa może cofnąć zegar (Izajasza 38:8). Chirurgia plastyczna może ukryć czas ojca od zewnątrz, ale nie może go cofnąć od wewnątrz!


20 października 2016 r. Doppelganger Trzecia debata prezydencka w

W 1975 roku Fred Trump senior nakazał swojemu synowi ożenić się i stworzyć następcę oraz następcę, aby kontynuować dynastię Trumpów. Obowiązek ten wypełniał do 1985 r., kiedy to jego dzieło było w zasadzie zakończone.


Iwana Winklemeyer (ur. 1949)
Austriacka femme fatale Ivana Winklemayer była żoną Donalda J. Trumpa. Jest także córką Adolfa Hitlera i Ewy Hitler. W 1970 roku urodziła córeczkę Melanię i została oddana pod opiekę rodziny Knahus w Słowenii. Podobnie jak jej matka, Melania została modelką, a później Pierwszą Damą Nowego Jerozolimy!
Austriaczka Melania Trump
(ur. 1970)

Aby naprawdę zrozumieć cechy charakterystyczne katolicyzmu, trzeba pojechać do Austrii… Kazirodztwo nie jest wśród Austriaków praktykowane… Jest ono coraz częstsze. …..Uderzającym przykładem jest wystająca szczęka Habsburgów ….. ..Uderzającym przykładem jest wystająca szczęka Habsburgów… Cesarz dysydent Franciszek Józef mocno wierzył w błędne nauczanie papieża Piusa IX . i uważał elektryczność, pociągi, telefony i gazety za „dzieło diabła”.

Friedrich Trump z Bawarii był założycielem dynastii Trumpów!

Oryginalna nazwa bawarskiej dynastii Trumpów brzmiała „Drumpf”. Po wyniszczającej wojnie trzydziestoletniej, sponsorowanej przez jezuitów, winiarz z Kallstadt Hans Doumpf zmienił nazwisko na Trump.

Po pokoju westfalskim w 1648 r. Niemcy zostały podzielone na kilka królestw, z których każde miało katolicyzm lub protestantyzm jako oficjalną religię państwową.

Święty Marcin Luter nie określił siebie jako „protestanta”. Imię protestant zostało wymyślone przez jezuitów jako określenie obelżywe wobec chrześcijan reformowanych, którzy postąpili zgodnie z poleceniem Chrystusa, aby „wyjść z Babilonu” (Jeremiasz 51:6, Objawienie 18:4).

W 1854 roku Bawaria została zjednoczona z ultrakatolicką Austrią, kiedy księżna Elżbieta Wittelsbach poślubiła cesarza Franciszka Józefa z rodu Habsburgów.


Fryderyk Trump (1869-1918)
W 1885 roku 16-letni Friedrich Trump po raz pierwszy postawił stopę w Nowej Jerozolimie, mając jeden cel: szybko się wzbogacić! Z pomocą Johna D. Rockefellera osiągnął ten cel, po czym wrócił do Bawarii w poszukiwaniu narzeczonej. W 1901 roku Fryderyk wrócił do Bawarii bogaty i poślubił sąsiadkę o imieniu Elżbieta „Chrystus”.
Elżbieta Chrystus Trump
(1880-1966)

Do roku 1900 Prusy przejęły kontrolę nad całymi Niemcami, a pobór cesarski miał rozpocząć wojnę z Francją i prawosławną Rosją. Żona Fryderyka, Elżbieta, nie chciała opuszczać ojczyzny, ale niezależnie od tego, ile pieniędzy oferowała urzędnikom, jej chęć pozostania w Bawarii została odrzucona.


Fryderyka i Elżbiety Trumpów
Friedrich poślubił Elżbietę w 1902 roku i para przeniosła się do Nowego Jorku. Elżbieta desperacko chciała wrócić do Bawarii i mieć dzieci Bismarcka w Drugim Cesarstwie. W 1904 roku Fryderyk i Elżbieta powrócili do Bawarii, ale pobór cesarski odmówił im pozwolenia na pobyt!


(Od lewej) Fred senior, Friedrich, Elizabeth, Elizabeth „Christ” i John

„Kaiser Bill” opuścił kraj jako „uchylający się od poboru do wojska”, ponieważ Trumpowie uważali, że mogą lepiej służyć Drugiej Rzeszy w Nowej Jerozolimie. Zostałem wydalony. Podczas pobytu w Nowym Jorku Friedrich i Elizabeth mieli troje dzieci: Freda seniora, Elizabeth i Johna. Fred senior jest ojcem Donalda J. Trumpa.

Brytyjski Brown Brothers Harriman Bank i finansowanie imperium nieruchomości Freda Trumpa!

Fred Trump zbudował ogromne imperium nieruchomości praktycznie z niczego. Księga Apokalipsy mówi, że ulice Nowego Jeruzalem będą wyłożone złotem. Fred Trump nie wzbogacił się odkopując chodniki Nowego Jorku!


Mary Ann MacLeod Trump (1912–2000)

Kiedy w 1929 r. wybuchł Wielki Kryzys, większość ludzi zbankrutowała, ale Fred Trump senior był zajęty budowaniem budynków. Ponieważ otrzymał pożyczkę od brytyjskiego Brown Brothers Harriman Bank.

W 1931 roku Brown Brothers of Philadelphia połączył się z Harrimanem, tworząc Brown Brothers Harriman, stając się najbogatszym bankiem w Stanach Zjednoczonych.

 Miliarder Averell Harriman i Fred Trump Senior z 1939 rAverell „Moneybag” Harriman był ojcem Hillary Digby Churchill Clinton! Donald był jedynym synem, który mógł współpracować ze swoim tyrańskim ojcem. Fred senior zabierał swojego niechętnego syna na różne budowy, ale Donalda interesowała jedynie „dobra zabawa”.


W 1973 roku Fred i jego syn Donald szukali w Trump Village,

Fred senior desperacko szukał spadkobiercy i następcy dynastii Trumpów, ale Donald nie był typem człowieka, który się żeni. Donald stara się utrzymać dynastię Trumpów przy życiu. Nakazano mi stworzyć następcę i zastępcę!

Donald był tak niesfornym uczniem, że ojciec zapisał go do Akademii Wojskowej w Nowym Jorku, aby nauczył się dyscypliny. Była to Akademia Wojskowa West Point dla nieletnich. Donald prosperował w tym całkowicie męskim środowisku i ukończył szkołę w 1964 roku.


Zdjęcie Trumpa z okazji ukończenia szkoły w NYMA w 1964 r
Od 1964 roku Donald studiował na Uniwersytecie Fordham, ale po dwóch latach go porzucił, ponieważ nie podobała mu się jezuicka edukacja. W 1968 roku rozpoczął studia w Wharton School of Finance na Uniwersytecie Pensylwanii. Chociaż Uniwersytet Pensylwanii został założony przed Nową Jerozolimą, Wharton School of Finance została założona w 1881 roku przez Brown Brothers Bank.


Trumpa z ukończenia szkoły w Wharton Zdjęcie z 1968 r. W tej szkole nauczył się, że prawdziwi miliarderzy są powściągliwi i nigdy nie zabiegają o uwagę opinii publicznej! W 1976 roku Donald poznał Austriaczkę Ivanę. Iwana to bardzo popularne rosyjskie imię, które można przetłumaczyć na angielski jako Jan. Ivana to żeńska forma tego imienia, JOAN. Jak papież Joanna!


Ivana Winklemeyer (ur. 1949) przed ślubem z Donaldem Trumpem
Ivana Winklemeyer, femme fatale, była Austriaczką Mary Vetsela lub Hedy Lamarr. Jako Joan Bond z Austrii jej misją było skontaktowanie się z Donaldem Trumpem, poślubienie go i spłodzenie następcy i następcy dynastii Trumpów. Ivana opuściła Austrię w 1973 roku i przeprowadziła się do Montrealu w Kanadzie. Stamtąd mogła skontaktować się z Donaldem.


Kiedy Donald i Ivana spotkali się po raz pierwszy w 1976 roku , Ivana była w stanie nawiązać kontakt z Organizacją Trumpa w Nowym Jorku z brytyjskiej bazy szpiegowskiej w Kanadzie.


Roy Cohn (1927-1986) i jego najlepszy przyjaciel Donald
Donald miał bliskiego przyjaciela, prawnika Roya Cohna, który poradził mu, aby przed ślubem z Ivaną zawarł umowę przedmałżeńską.


Czerwiec 1977, ślub Donalda i Ivany

To małżeństwo miało charakter czysto biznesowy, a Roy Cohn miał mózg jak orle, aby uwzględnić wszystkie ewentualności, w tym rozwód, przypadkową śmierć i spadek dla swoich dzieci. Był właścicielem. Oczywiście Ivana kazała swojemu prawnikowi dokładnie sprawdzić umowę małżeńską!


1978 Iwana, Donald,
Donald Jr.
W 1978 r. główne zadanie Donalda zostało ukończone i wyłoniło spadkobiercę i następcę dynastii Trumpów. Jednak w latach 90. kontynuował pracę dla swojego ojca Freda, wspomagany przez sobowtóra imieniem John Barron.
1978, Ivana, Don Jr., Ivanka, Eryk

W miarę upływu dekady lat 90. w miejsce prawdziwego Donalda często pojawiały się substytuty.

Ivana i John Barronowie na US Open w 1988 rokuW latach 90., gdy imperium Trumpa się rozszerzało, było wielu Trumpów. Najbardziej znanym fałszerzem Trumpa był John Barron , a reporterzy często nie byli pewni, z którym Trumpem przeprowadzają wywiad. Chociaż prawdziwy Trump miał ograniczoną rolę w Organizacji Trumpa, Barron był prawdopodobnie mózgiem serialu.

Brązowooki Trump nie nosi kolorowych soczewek kontaktowych. Poniżej znajdują się cytaty na temat „Johna Barrona” pochodzące od dwóch reporterów „Washington Post”:

Na początku lat 80. Barbara Ress chodziła z Trumpem na spotkania i rozmawiała o budynkach i firmach. Kiedy pod koniec dekady Trump poszedł na lunch z innymi menedżerami, był otoczony przez trzech ochroniarzy. W biurze zawsze panowała konkurencja, ale drzwi do legowiska Trumpa pozostały otwarte, nawet gdy dzwonił pod pseudonimem John Barron. Jednak po jego pierwszym poważnym sukcesie nastroje wokół Trumpa zaczęły się zmieniać. (Kranisch i Fischer, Trump ujawniony, s. 100)

Wraz z początkiem nowej dekady w Organizacji Trumpa z pewnością rozpoczęły się poważne zmiany. Oryginalny Donald nie miał „instynktu zabójcy”, a słynne zdanie „Jesteś zwolniony” nie istniało nawet w jego słowniku!

Brytyjski Holiday Inn jest własnością Trumpa. Po Trump Tower w Nowym Jorku kolejnym ważnym posunięciem Organizacji Trumpa było otwarcie kasyna hazardowego w Atlantic City w stanie New Jersey. Wcześniej głośny hazard w Nevadzie ograniczał się do „utraconych zarobków”.


Prezes Holiday Inn Michael Rose
(1942–2017)
W 1980 roku rodzinna sieć All-American Holiday Inn została potajemnie przejęta przez brytyjską Grupę InterContinental Hotels. W 1982 roku ta sama firma przejęła Lost Ways Gambling, znaną również jako Harrah’s. Ze względu na związek pomiędzy hazardem a przestępczością zorganizowaną Komisja Kontroli Kasyna w New Jersey dokładnie zapoznała się z wszystkimi wnioskodawcami.


Siedziba InterContinental Hotels Group znajduje się w Denham, Buckinghamshire.

Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że Donald nie uzyska licencji na hazard, prezes Holiday Inn, Michael Rose, podał mu pomocną dłoń.

Potem stało się to przez przypadek. Pewnego czerwcowego ranka odebrałem telefon w moim biurze od mężczyzny nazwiskiem Michael Rose. Nigdy go nie spotkałem, ale wiedziałem, że jest prezesem Holiday Inn. Odebrałem telefon i Rose się przedstawiła. Był bardzo sympatycznym człowiekiem i chciał do mnie przyjechać z Memphis (Trump, The Art of the Deal, s. 140)

. Wierzyłem, że ma mi to pomóc w przejęciu. Był całkowicie zszokowany, gdy Rose zaproponowała mu pomoc w budowie kasyna w Atlantic City:

Rose miała na myśli konkretną ofertę. My zbudowalibyśmy hotel, oni by nim zarządzali, a my dzielilibyśmy się zyskami. Ponadto zapowiedział, że na budowę przekaże 50 mln dolarów ze środków własnych i natychmiast spłaci poniesione do tego momentu koszty wynoszące około 22 mln dolarów. Zgodziliśmy się również przejąć odpowiedzialność finansową i skorzystać z Gwarancji Holiday Inn, aby zapewnić sobie wyższą stawkę. Rose powiedziała, że ​​Holiday Inn ubezpieczy się od strat operacyjnych przez pięć lat od dnia otwarcia kasyna i pokryje znaczne koszty budowy. (Trump, Sztuka zawarcia porozumienia, s. 213)

Donald oczywiście uważał, że umowa jest zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, ale Rose uśmiechnęła się, uścisnęła mu dłoń i zapewniła, że ​​to pewna rzecz!

Trump Hotel und Casino in Atlantic CityOrganizacja Trump zbudowała dwa duże kasyna w Atlantic City w nadziei, że odciąży klientów z utraconych zarobków. Utracone zarobki zawsze kojarzono z mafią, ale przyjazne rodzinom Holiday Inns nadawały hazardowi aurę szacunku. Do kasyna przybywały największe grupy rockowe, takie jak zdeprawowany Rolling Stones, podobnie jak mecze bokserskie wagi ciężkiej sponsorowane przez „promotora” Merva Griffina.


Donald Trump alias John Barron przed Trumpem Taj Mahal Ivana,

Austriak, został menadżerem Trump Hotel & Casino, ale na krótko przed katastrofą helikoptera został odesłany na Manhattan. 10 października 1989 z Donaldem Trumpem Trzej menadżerowie kasyna umierają w katastrofie !

Do katastrofy doszło w biały dzień, około 13:40: jeden z obozowiczów na ziemi usłyszał „głośny huk” i podniósł wzrok i zobaczył, jak helikopter rozpada się w powietrzu!Policja stanu New Jersey transportuje ciało Trumpa
Z miejsca katastrofy wywieziono ciało dyrektora kasyna!

 Około godziny 13:00 trzech dyrektorów kasyna i Donald J. weszli na pokład
helikoptera .

Około 13:40
helikopter rozbija się !

W katastrofie natychmiast zginął Donald J. i trzech dyrektorów kasyna!

Budowę 68-piętrowego Trump Tower rozpoczęto w czerwcu 1980 r., a zakończono w październiku 1983 r.

Spektakularne widoki na Central Park i Wollman Rink z Trump Tower. Poniżej fragment autobiografii prawdziwego Donalda J. Trumpa :

Widziałem Wollman Rink z mojego nowego mieszkania. To nie był ładny widok. Na renowację lodowiska wydano już miliony dolarów i już z daleka było widać, że jest on bliski ukończenia. Minęły kolejne trzy lata, wydano kolejne miliony, a sytuacja tylko się pogorszyła. Do tego stopnia, że ​​pewnego majowego poranka 1986 roku miasto poczuło się zobowiązane ogłosić, że rozpoczyna cały proces przetargowy. (Trump, The Art of the Deal, s. 199-200)

Początkowo Donald zwrócił się do zarządu parku i zaproponował, że dokończy renowację lodowiska na własny koszt. Jednak jego oferta zostaje szybko odrzucona. Zdesperowany postanowił napisać list do burmistrza Kocha.


Edwarda Kocha (1924–2013). Podczas rządów burmistrza Nowego Jorku Kocha w latach 1979–1989

korupcja była tak szerząca się, jak bliźniacze wieże, które zostały zburzone. Ale Donald Trump nie miał bezpośredniego kontaktu z burmistrzem, dopóki nie zdecydował się na naprawę lodowiska Wollman.


Jego Eminencja i Hizonar!!
 Prawdziwy Donald Trump nie miał nic wspólnego z tą potęgą, mimo że Trump Tower znajdował się przy Piątej Alei (Commonwealth Avenue)
.Stosunki między Donaldem i Stonewallerem pozostały przyjazne,
oziębłe dopiero w 1986 roku.


Donald Trump, burmistrz Koch i Roy Cornstonewall na otwarciu Trump Tower, październik 1983

Jako „ojciec” rewolucji homoseksualnej, burmistrz Koch był właścicielem mieszkania w Greenwich Village.


Burmistrz Koch był właścicielem mieszkania w Greenwich Village.
 Globalna rewolucja homoseksualna rozpoczęła się w Greenwich Village w czerwcu 1969 r.
Burmistrz Koch jest nieznanym „ojcem” tej „rewolucji”.
Koch miał mieszkanie w Greenwich Village, blisko „akcji” w Stonewall Inn.

Stonewall Inn był miejscem narodzin rewolucji homoseksualnej „Ostatnich dni”. Koch nienawidził wszelkiej negatywnej reklamy i nikt nie odważył się wspomnieć o tym, że był siłą napędową Stonewallerów w mieście i na wsi. Koch, który otrzymał list od Donalda Trumpa, właściwie potraktował jego ofertę z pogardą: List do Eda Kocha wysłałem 28 maja 1986 r.   Powiedział, że miasto nie pozwoli mi prowadzić lodowiska, ale z chęcią przekażę 3 miliony dolarów na odbudowę lodowiska i nadzorowanie budowy. Zażartował jeszcze kilka razy, aż w końcu powiedział: „Czekam z zapartym tchem na odpowiedź” (Trump: The Secret of the Deal, s. 201). Koch, który otrzymał list, „wyciekł” go, wierząc, że prasa również będzie wyśmiewać Donalda za złożenie tak nieuzasadnionej oferty. Stało się jednak dokładnie odwrotnie.


1 listopada 1986 roku odbyło się przecięcie wstęgi w Wolman Rink z udziałem znanych łyżwiarzy.
 Ku przerażeniu Kocha media stanęły po stronie
Donalda .

Trump wykonał połączenie w rekordowym czasie i
przy budżecie kilku tysięcy dolarów.

Otwarcie 1 listopada było uroczystą galą, której gwiazdą był Trump.

Donald i jego ojciec Fred świętują otwarcie lodowiska Wollman. Mimo ogromnego zwycięstwa Trumpa i mieszkańców Nowego Jorku burmistrz Koch stał się jego zadeklarowanym wrogiem. Oto jego przemyślenia na temat Donalda Trumpa:

Zacznijmy od Donalda Trumpa. Cóż za egocentryczny i niepoważny człowiek! Było to oczywiste od pierwszego spotkania. Szczerze mówiąc, zbudował kilka dobrych budynków, ale był bardzo uparty . Najlepszy komentarz, jaki kiedykolwiek słyszałem na temat Trumpa, wygłosił Aleah Townsend, zastępca burmistrza ds. rozwoju gospodarczego. Nie sądzę, że ta linia sama w sobie jest jej oryginałem, ale znalazła idealny cel. Uważam, że przechwalanie się cudownym przywróceniem lodowiska w Central Parku było ze strony Trumpa dość nonszalanckie. (Koch, Citizen Koch, s. 193)

W swojej autobiografii opublikowanej w 1992 roku Koch skrytykował Trumpa za używanie do niego słowa w czasie przeszłym i próbę dołączenia jego nazwiska do odnowionego linku. Gdyby Trump żył, pozwałby Kocha za zniesławienie i wygrał!

Na konferencji prasowej helikopter Sikorsky Trumpa
został zastąpiony Agusta!

10 października 1989 r. trzech dyrektorów Trumpa z Atlantic City przyleciało do Nowego Jorku helikopterem Trump Air Sikorsky S-76 i odbyło krótką konferencję prasową. Wylądowali na lądowisku dla helikopterów przy East 61st Street i pojechali limuzyną do hotelu Plaza.

Konferencja prasowa odbyła się w celu promowania rozgrywanego tego wieczoru meczu bokserskiego pomiędzy Hectorem „Macho Manem” Camacho i Vinnym Pazienzą. Donald Trump miał im towarzyszyć helikopterem, gwarantującym pełną salę, jeśli tam będzie.

Po konferencji prasowej w hotelu Plaza cała trójka zjadła lunch i wróciła z Donaldem na lądowisko dla helikopterów, ale helikopter został zmieniony na włoską Agustę.


helikopter Sikorskiego
 Trzej dyrektorzy Trump Casino opuścili Atlantic City około 8 rano na pokładzie helikoptera Trump Air Sikorsky S-76.

Kiedy wrócili z konferencji prasowej w hotelu Plaza, Sikorsky’ego już nie było, a jego miejsce zajął helikopter Agusta A-109.

Trzej dyrektorzy i Donald Trump byli na pokładzie helikoptera, gdy się rozbił!

Helikopter Agusta włoskiej produkcji

Agusta włoskiej produkcji to Ferrari wśród helikopterów, wyraźnie różniące się od FIATA (Fix-It-Again-Tony). Firma została założona w 1923 roku przez hrabiego Agustę i nie ma historii wypadków śmiertelnych.

Biografia Trumpa zawiera różne historie na temat katastrofy helikoptera:

Donalda jednak nie obchodzi, co menadżerowie gier zaplanowali na popołudnie. Zamiast pożegnać się z całą trójką, nalegał, aby wezwać ich na niezaplanowane spotkanie w Trump Tower. Zanim spotkanie się rozpoczęło, było już za późno, aby trzej dyrektorzy ds. gier zdążyli na lot powrotny w południe helikopterem Trump-Sikorsky S-76, który wyczarterowali tego ranka . (Hurt, Lost Tycoon, s. 40)

Po tym spotkaniu Trump i trzej dyrektorzy udali się na lądowisko dla helikopterów w East Side, około 15 minut jazdy od Trump Tower.


Stephena Hyde’a (1946-1989)
 Oficjalne wyjaśnienie katastrofy helikoptera jest całkowitą fikcją: trzej dyrektorzy „spóźnili się” i helikopter wystartował bez nich.Następnie rozejrzeli się po okolicy i
znaleźli włoski helikopter Agusta.
Szybko znaleziono zastępczy helikopter i cała trójka
wzbiła się w powietrze o 13:00.  

Marka Grossingera Ettesa (1951-1989)

Organizacja Trump posiadała francuski helikopter Super Puma, ale kierownictwo zdecydowało się go nie używać, ponieważ zużywał dużo paliwa!


Jonathan Benanuff (1956 – 1989)
 W katastrofie zginęli także pilot helikoptera Robert Kent i drugi pilot Lawrence Diener.

Według „wskrzeszonej” biografii Trumpa
w ostatniej chwili zdecydował się on odwołać wyjazd!
Donald, który „zmartwychwstał”, wierzy, że ta decyzja uratowała mu życie! 

Donald zmarł 10 października 1989 r.


Słowa „zmartwychwstałego” Donalda Trumpa:
Kiedy odeszli, przez chwilę pomyślałem, że powinienem iść z nimi. Latam do Atlantic City przynajmniej raz w tygodniu i pomyślałem, że 45-minutowy lot helikopterem pozwoli nam po drodze dalej rozmawiać o interesach. Ale tego dnia miałem zbyt wiele do zrobienia w biurze. Więc gdy tylko przyszło mi to do głowy, po prostu się pożegnałem i wróciłem do czytania raportów i wykonywania rozmów telefonicznych. (Trump, Surviving at the Top, s. 17–18)

„Zmartwychwstały” Donald nie wspomniał ani słowem o swoim strachu przed lataniem włoskim helikopterem Agusta.


miejsce katastrofy helikopteranowa koszulka
 Pierwsza książka na temat katastrofy Trumpa została opublikowana w 1990 roku.Sobowtór nie wspomina o tym, że trzem dyrektorom zabrakło helikoptera do Atlantic City.


Wspomniał, że Organizacja Trump pozywa Agustę na miliony dolarów ! 

Surviving at the Top
 to pierwsza książka o Trumpie napisana po krachu .


Dla przestępców byłoby znacznie wygodniej, gdyby z nieba spadł zagraniczny helikopter:
Helikopter, w którym znajdowali się ci ludzie, nigdy nie powinien był zostać dopuszczony do lotu. Jak się okazało, wirnik rozpadł się w powietrzu. Jesteśmy obecnie w sądzie z Agustą, włoskim producentem tego helikoptera, i mamy nadzieję, że słono za to zapłaci. (Trump. Surviving at the Top, s. 19)

Przecież Agusta była tak samo godna zaufania jak Sikorsky, ale zagraniczna firma nie mogła żądać takiego śledztwa jak Sikorsky.

Po krachu finanse Organizacji Trump gwałtownie spadły, a komentatorzy z Wall Street przewidywali, że cała firma zostanie ogłoszona upadłością na podstawie rozdziału 11. Tym, co uratowało Organizację Trumpa, był ogromny zastrzyk gotówki od niedawno połączonego niemieckiego Deutsche Bank!

New JerseyAbsturzstelle eines HubschraubersPo katastrofie historia Trumpa stała się naprawdę dziwna. Iwana rozwiodła się z Donaldem, który „zmartwychwstał” i otrzymała opiekę nad ich dziećmi. Im Dezember 1993 heiratete „Resurrected“ Donald Marla Maples in Florida.

Donald, Hillary, Bill i Marla Maples „wskrzesili” w grudniu 1993 r. Po wypadku finanse Organizacji Trumpa się załamały, co doprowadziło ekspertów z Wall Street do przekonania, że ​​cała firma złoży wniosek o upadłość na podstawie rozdziału 11. Spodziewałem się, że to wejdzie. Tym, co uratowało Trump Organisation, był ogromny zastrzyk gotówki od niedawno połączonego Deutsche Bank! To agent brytyjskiego wywiadu Mark Burnett przywrócił nazwisko Trumpa i uczynił go ponownie gwiazdą narodową.

Donald „zmartwychwstał”!

Mark Burnett przybył do Nowego Jeruzalem z Babilonu , czyli Goga i Magoga, nad Tamizą . Szkolił się na spadochroniarza w armii brytyjskiej i dlatego był przyzwyczajony do lądowania żywego z helikoptera na ziemi! Agent to brytyjskich tajnych służb Mark Burnett


MI6 Mark Burnett ( * 1960)

Spadochroniarz Mark Burnett w 1980 r

Peter Lawford był byłym szwagrem prezydenta Kennedy’ego. Był także blisko Marilyn Monroe.

„Wskrzeszeni” Donald i Mark BurnettPotem zacząłem produkować reality show zatytułowany Survivors. Pomysł na „Ucznia” zrodził się po przeczytaniu „Sztuki zawierania transakcji” Donalda Trumpa.

Nazwa serialu została zainspirowana powieścią „Uczeń czarnoksiężnika” Walta Disneya:

Amerykańscy widzowie również mocno utożsamiali się z grupą zawodników realizujących amerykański sen, co czyniło serial świetnym programem telewizyjnym. Wiedziałem też, że tak to będzie wyglądało. Żyłem, oddychałem i jadłem ten nowy pomysł. Bawili się kilkoma imionami, w tym „Protégé” i „Uczeń” (z „Ucznia Czarnoksiężnika”, gdzie potentat stał się czarodziejem). (Burnett, Wskakuj!, s. 189).

Kto lepiej zagra ucznia czarownika niż człowiek, który powstał z martwych?

Hilary Digby Churchill Clinton
Jesteś zwolniony!
„Uczeń” został wyemitowany po raz pierwszy w 2005 roku i odniósł ogromny sukces wśród widzów telewizyjnych. Dzięki tej audycji „Donald Zmartwychwstały” znalazł się w centrum uwagi całego kraju. W programie rywalizowali mężczyźni z kobietami, a kobiety zawsze wygrywały!

Utorowało także drogę kandydaturze Hillary Digby Churchill Clinton na prezydenta w 2016 r. Lew z plemienia Judy (Objawienie 5:5) czuwał nad nową Jerozolimą, ale brytyjskiemu kłamcy nie udało się pożreć amerykańskiego orła.

Udostępnij

TAJEMNICE ”Q” – PRAWDZIWY DONALD TRUMP ZMARŁ W KATASTROFIE W 1989 ROKU ?

Globalna Świadomość5 grudnia 20236 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO USTALAJĄ NA SZCZYTACH – KSIĄŻE KAROL – ”MAMY TYLKO 96 MIESIĘCY NA POZBYCIE SIĘ MILIARDÓW LUDZI”Następny artykułCZYM TAK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE ”Q” – PRAWDZIWY DONALD TRUMP ZMARŁ W KATASTROFIE W 1989 ROKU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?