Świat jest inny

TAJNY INFORMATOR TWIERDZI ” W 2024 CZEKA NAS MEDYCZNY STAN WOJENNY”

TAJNY INFORMATOR TWIERDZI ” W 2024 CZEKA NAS MEDYCZNY STAN WOJENNY”

Według nowej historii Ethana Huffa z Natural News medyczny stan wojenny na pełną skalę zapanuje w Ameryce w 2024 r., a kilka stanów USA podpisało już mandaty prawne nakazujące „umieszczanie Amerykanów w obozach kwarantanny”, jeśli politycy lub „państwo policyjne” „ w tych stanach tego sobie życzą, całkowicie odrzucając konstytucję Stanów Zjednoczonych i „prawa” , którymi ci Amerykanie cieszą się od dawna, w interesie „ zdrowia publicznego ”. Ale jak widzieliśmy podczas ostatniego „oszustwa” ,amerykańskie agencje i politycy zajmujący się zdrowiem publicznym CAŁKOWICIE POWIEDZILI Amerykę, jeśli chodzi o „zdrowie publiczne”, ale WSZYSTKIE forsowały medyczną tyranię.

Zostrzeżeniem Huffa w swojej historii, że Amerykanie, niegdyś coraz bardziej „zdrowi”, teraz zaszczepieni, chorują i umierają, a w miarę upływu czasu i ciał w pełni zaszczepionych degradują się jeszcze bardziej, prawdopodobnie nadejdzie moment, w którym masa krytyczna chorych powoduje wystarczającą panikę dla zdrowia publicznego, że otwierane są niesławne „obozy kwarantanny” i zapełniane „chorymi”. Widzimy, że TAK już blisko jesteśmy medycznej tyranii na pełną skalę. Już tylko jedna zła zima dzieli nas od tego.

Ponieważ, jak niedawno poinformował dr Peter McCullough, każda osoba, która otrzymała choćby jeden szczepionkę przeciwko wirusowi Covid-19, doświadcza obecnie jakiegoś problemu lub serii problemów związanych z sercem,niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę, czy nie . I jak donosi Zero Hedge w tej historii , ludobójstwo mające obecnie miejsce w Ameryce i na świecie to tylko część ogólnej wojny globalistów z ludzkością, podczas której cztery różne „filary cywilizacji” są obecnie atakowane przez antyludzką sektę śmierci bardzo prawdziwych eugeników, którzy tak się składa, że kontrolują większość rządów na całej planecie, w tym nasz tutaj, w USA .

Z dr McCulloughem ostrzegającym nas, że „chodzące trupy” często nawet nie zdają sobie sprawy, że mają teraz problemy z sercem z powodu szczepionek wciskanych im przez takich ludzi jak dr Anthony Fauci, Bill Gates i Joe Biden, a kiedy w końcu zdają sobie z tego sprawę często jest już o wiele za późno, ponieważ najczęściej odkrywają to z zaskoczenia, gdy doznają zupełnie nieoczekiwanego zatrzymania krążenia lub czegoś gorszego. Czy możesz sobie wyobrazić, jak Ameryka może wyglądać w nadchodzących dniach, kiedy coraz więcej z nich zacznie umierać?

I choć mogłoby się wydawać, że w Ameryce takie rzeczy jak „zmuszanie ludzi do obozów” czy „przymusowe zastrzyki” nigdy nie miałyby miejsca, spójrzmy znacząco wstecz na rok 2020, kiedy to całe szaleństwo „ medycznego stanu wojennego ” miało miejsce po raz pierwszy na nas wyzwolony, i łatwo możemy zrozumieć, dlaczego Amerykanie powinni kupować coraz więcej broni i amunicji w miarę zbliżania się roku 2024 i zbliżania się do „ docelowego terminu” wyludnienia określonego w raporcie Deagela, czyli roku 2025.

Według prawnika Alana Dershowitza, jak można usłyszeć w 30-sekundowym filmie z 2020 r., Amerykanie NIE MAJĄ PRAWA NIE być szczepionymi, jeśli tak nakazuje „rząd” ,NIE MA PRAWA NIE nosić maski, jeśli tak nakazano robić tego przez „państwo” i NIE MA PRAWA do utrzymywania działalności naszych przedsiębiorstw, jeśli nakazano nam je zamknąć, a jeśli odmówimy, możemy zostać zmuszeni do zrobienia tego, czego chce ten „rząd”.

Oznacza to, że jeśli „ rząd ” tworzy broń biologiczną, próbując „ potajemnie ” zamordować setki milionów Amerykanów, zanim ci Amerykanie zorientują się, że zostali „ poświęceni ” „kultowi globalnego ocieplenia ”, który szaleńczo wierzy, że musi „ eksterminować ” 7 miliardów z nas, aby „ uratować planetę ”, wówczas NIE mamy PRAWA odmówić przyjęcia tego „zabójczego strzału”, który mógłby zostać w nas wstrzyknięty na siłę, byłaby to „linia na piasku”, której oparłyby się setki milionów Amerykanów .

Ponieważ takie działania podejmowane przez rząd terrorystyczny nastawiony na popełnienie ludobójstwa dowodzą, że żyjemy w bardzo realnej tyranii, a jak dobrze rozumieli Założyciele Ameryki, tutaj, w Ameryce, NIGDY nie powinno być „bezpiecznej przestrzeni” dla tyranii . Zanim więc będziemy kontynuować, posłuchajcie Alana i dajcie nam znać, co myślicie o tym pytaniu, w sekcji komentarzy poniżej: Gdyby rząd złożony z ludobójczych maniaków próbował na siłę zastrzepić ciebie i twoją rodzinę, co zabiłoby ciebie i ich, czy oparłbyś się tym ich ludobójczym posunięciom?Forced Vaccination: Dershowitz Says State Has Right to Forcibly Take You & „Plunge a Needle in You”

Ponieważ wojsko amerykańskie obecnie sfałszowało dane , statystyki dotyczące zapalenia mięśnia sercowego po szczepionce NA NIŻSZE, podczas gdy FDA umorzyła wszelkie dochodzenia w sprawie skażenia DNA szczepionek, dowodząc, że NADAL jesteśmy świadkami masowego tuszowania na najwyższych szczeblach władzy w próbując wyciągnąć ich z morderczego bałaganu, który sami sobie stworzyli, w którym wszyscy powinni zostać osądzeni, skazani i straceni za zbrodnie przeciwko ludzkości , zauważcie, że w Chinach KPCh również angażuje się w gigantyczne tuszowanie „ tajemnicza epidemia zapalenia płuc, która uderza tam w dzieci (te epidemie zawsze mają miejsce po szczepieniach np na grypę, dzieci obecnie przez szczepionki są wektorami infekcji dopow.) .

Pozornie pokazując rząd Stanów Zjednoczonych, w tym armię amerykańską i nasze agencje zdrowia publicznego, współpracujące ramię w ramię z Komunistyczną Partią Chin, dopóki ten „antyludzki kult śmierci” , który atakuje rasę ludzką, nie zostanie CAŁKOWICIE „wygaszony”, my Nadal będziemy świadkami rozwoju takiego szaleństwa, gdy ci psychopaci/eugenicy ścigają się, aby zmniejszyć populację planety Ziemia do około 1 miliarda.

Tucker Carlson omawia „kult śmierci”, który rządzi ludzkością, z Michaelem Shellenbergerem, autorem książki, którą trzeba przeczytać , na temat oczywistego rozdźwięku między globalnymi elitami a generałem opinii publicznej, zwłaszcza na temat polityki ochrony środowiska, przy czym Shellenberger ostrzega nas : „Obłuda globalistów jest po prostu orwellowska”. Z tej historii Zero Hedges.: Jak niedawnonapisał Shellenberger w swoim artykule Public Substack, latanie prywatnymi odrzutowcami na konferencję klimatyczną w celu ogłoszenia planów zwiększenia kosztów energii dla ludzi pracujących to chleb i cyrk, z wyjątkiem tego, że nie ma chleba, a cyrk składa się z bogatych ludzi świętujących swoje urodziny, bogactwo, i swoją wyższość.

„Globalne elity udawały, że troszczą się o ludzi, ale już nawet tego nie udają…”
I choć ich dyskusja koncentruje się głównie na „agendzie klimatycznej” globalistów , jak możemy zobaczyć, jeśli przyjrzymy się wystarczająco uważnie, „agenda klimatyczna” wiąże się bezpośrednio z ich agendą „oszustwa i ludobójstwa” , przy czym ci globaliści szaleńczo wierzą, że potrzebują „ wyeliminować  ogromną część populacji, aby zapewnić im wystarczającą ilość żywności i innych zasobów… Mówiąc najprościej, obecny ruch na rzecz ochrony środowiska stał się nihilistyczny i antyludzki.„A zatem” – kontynuuje dziennikarz – „atak na tanią energię jest w rzeczywistości atakiem na współczesną cywilizację i powinien nas przestraszyć, powinniśmy być tego świadomi …”.

Shellenberger kończy być może najbardziej przejmującą myślą w całej dyskusji: „Nadzieję daje mi fakt, że w końcu dla ludzi stało się oczywiste, że to oszustwo…
…i
że ludzie, którzy to propagują, naprawdę nienawidzą cywilizacji, a przynajmniej nienawidzą cywilizacji innych.Chcą tego tylko dla siebie i tego, że są w uścisku naprawdę dogmatycznej filozofii fanatycznej sekty. To znaczy, myślę,że uczciwie jest nazwać to sektą śmierci w tym momencie,kiedy dławią się dostawy energii niezbędnej do utrzymania ludzi przy życiu… Nie wiem, jak inaczej to nazwać, niż antyludzka sekta/fanatycy śmierci.

Carlson odpowiada: „Zgadza się.To nie jest ekologia. To warcząca twarz tyranii”.

Ponieważ rządy najróżniejszych kształtów, rozmiarów i kolorów oraz o różnych poglądach politycznych są największymi masowymi mordercami w historii, jak podano w artykule z 21 maja 2020 r, jak nas ostrzegano w tej historii, nasz rząd zabił 262 MILIONÓW LUDZI w tylko XX w. Pokazanie nam, że nie mają problemu z kontynuowaniem tego trendu do dnia dzisiejszego dzięki broni biologicznej (…) w postaci „szczepionek” mRNA , widzieliśmy, że „rozwiązanie” stworzyło także nowy „problem”, jakim są nagłe i nieoczekiwane zgony obserwowane u młodych i zdrowych ludzi na całym świecie.

Co doprowadzi do tego, że opinia publiczna ponownie zażąda „rozwiązania”, gdy osiągniemy „masę krytyczną” , w wyniku której niezliczona liczba osób choruje i umiera, zupełnie nie mogąc pojąć w głowach, że oryginalne szczepionki wywołały tę „przypływ śmierci”, „ Cieszę się, że mogę zwalić winę na jakiegoś „nowego” wirusa lub „zespół białych płuc”, jakwskazuje historia Medium. Widzieliśmy to wielokrotnie w historii. Z tej historii.:

„Democide”
to śmierć spowodowana przez rząd i była główną przyczyną zgonów na całym świecie w XX wieku.Politolog RJ Rummel wskrzesił i na nowo zdefiniował termin democide jako: Zabójstwo jakiejkolwiek osoby lub osób przez rząd, włączając ludobójstwo, zabójstwo polityczne i masowe morderstwo.

Rummel w swojej definicji wyraźnie wyklucza śmierć w bitwie.Z jego badań wynika, żeliczba ofiar demoobójstwa jest znacznie większa niż liczba ofiar wojny. Sześć razy więcej ludzi zginęło z rąk ludzi pracujących dla rządów, niż zginęło w bitwie.Twierdził, żeistnieje związek między władzą polityczną a demokracją.W miarę jak władza polityczna staje się nieograniczona, masowe morderstwa polityczne stają się coraz bardziej powszechne.Na drugim końcu skali, gdzie władza jest rozproszona, kontrolowana i zrównoważona, przemoc polityczna jest rzadkością.

Im większą władzę ma reżim, tym większe prawdopodobieństwo, że ludzie zostaną zabici.Jest to główny powód promowania wolności.Skoncentrowana władza polityczna jest najniebezpieczniejszą rzeczą na świecie. Władza zabija, absolutna Władza zabija absolutnie. „Democide” był odpowiedzialny za śmierć 262 milionów ludzi na całym świecie w XX wieku. Rządy zabijały średnio2 620 000 ludzi rocznie, 218 333 miesięcznie, czyli 7 178 dziennie.

Aby dać perspektywę temu niewiarygodnemu morderstwu dokonanemu przez rząd,gdyby wszystkie te ciała ułożono od stóp do głów, a średnia wysokość wynosiła 5 stóp, wówczas okrążyłyby Ziemię dziesięć razy.Co więcej, ta 'demokracja’ zamordowała 6 razy więcej ludzi niż zginęło w walce we wszystkich wojnach zagranicznych i wewnętrznych stulecia. Wreszcie, biorąc pod uwagę popularne szacunki dotyczące liczby ofiar wielkiej wojny nuklearnej, to całkowite „demobójstwo” można porównać do tego, jak gdyby taka wojna rzeczywiście miała miejsce, tyle że liczba ofiar rozłożona na przestrzeni stulecia.

Udostępnij

TAJNY INFORMATOR TWIERDZI ” W 2024 CZEKA NAS MEDYCZNY STAN WOJENNY”

Globalna Świadomość6 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZAGADKA ”THE ECONOMIST” – TAJEMNICZA WIADOMOŚĆ RTOHSCHILDÓW”Następny artykułPOWIĄZANIA ROCKEFELLER’A – NOWE AKTA UJAWNIAJĄCE ZASIĘG KONTROLI UMYSŁU I EKSPERYMENTY MK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNY INFORMATOR TWIERDZI ” W 2024 CZEKA NAS MEDYCZNY STAN WOJENNY”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?