AGENDA 2030

PUTIN TWIERDZI ŻE SCHWAB TO ”GLOBALNY TERRORYSTA”

PUTIN TWIERDZI ŻE SCHWAB TO ”GLOBALNY TERRORYSTA”

Putin oświadczył na sesji plenarnej 20. spotkania Międzynarodowego Klubu Dyskusyjnego Valdai w Soczi, że globaliści, w tym Schwab i jego bliscy doradcy, są „uzasadnionymi celami wojskowymi”, ponieważ bezwstydnie próbowali przejąć władzę w globalistycznym zamachu stanu.

Według Putina, agresja Schwaba jest bezpośrednim naruszeniem prawa międzynarodowego i stawia go na celowniku zdecydowanej reakcji militarnej mającej na celu przywrócenie prawa i porządku na świecie – nie wspominając już o uratowaniu ludzkości przed przyszłością niewolnictwa i duchowego zubożenia.

Przez dziesięciolecia Schwab i jego kolesie latali po całym świecie prywatnymi odrzutowcami, jedząc wyśmienite mięso i ostrzegając resztę z nas, że wkrótce zostaniemy zamknięci w 15-minutowych miastach, w których będziemy jeść robaki i żyć bez podstawowych praw człowieka i godności.

Ale według osób wtajemniczonych, szczęśliwe dni Schwaba są już za nim, a upał wkrótce wzrośnie do 11 stopni.

Zanim zagłębimy się w temat, zasubskrybuj kanał, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dołącz do społeczności People’s Voice Locals, aby dołączyć do naszej niesamowitej społeczności i wesprzeć kanał, i odwiedź collective.thepeoplesvoice.tv, aby ubiegać się o udział w kanale, czerpać zyski i mieć wpływ na to, co robimy.

Putin rozumie, że globaliści nie będą usatysfakcjonowani, dopóki wszystko, co kochają i świętują, nie zostanie zniszczone. Stawką są ich tradycje, kultura, wartości rodzinne i religie. Nie zatrzymają się, dopóki nie zniszczą ciebie, twojego ducha i twojej historii.

Jeśli człowieka można oceniać po jego wrogach, to wydaje się, że Putin robi coś dobrze. Skrajnie lewicowy miliarder George Soros skarżył się, że Putin uniemożliwia „Nowemu Porządkowi Świata” osiągnięcie jego celów. Zaiste, wielkie pochwały.

Tymczasem zwykle lakoniczny Jacob Rothschild również wyróżnił Putina, narzekając z goryczą na determinację rosyjskiego prezydenta, by wypędzić kartel bankowy z Rosji i rozwiązać Nowy Porządek Świata.

Oprócz wyrzucenia Sorosa i Rothschilda, Putin zakazał GMO, zwalczał marksizm kulturowy i zbudował ponad 15 000 kościołów. Zachęcał rodziny do posiadania większej liczby dzieci i zakazał transpłciowej propagandy dla dzieci.

Skrytykował nawet normalizację pedofilii przez WEF, oświadczając, że jest to ostateczne zniszczenie rodziny, mające na celu zniszczenie wszystkich kultur i tożsamości narodowej.

Globalna elita przeciwstawia się Putinowi, ponieważ sprzeciwia się on ich agendzie społecznej, jednocześnie odmawiając przyjęcia ich destrukcyjnej ekonomicznie polityki.

W latach 1999-2014 PKB Rosji wzrósł dziesięciokrotnie, a jej pozycja w światowym rankingu wzrosła z 22. do 8. miejsca. Stosunek zadłużenia Rosji do PKB spadł ze 100% w 1999 r. do 17% w 2016 r., a jej rezerwy walutowe wzrosły z praktycznie zerowego poziomu do szóstego co do wielkości na świecie. Rezerwy złota również wzrosły, stając się szóstymi co do wielkości na świecie.

Innymi słowy, Putin sprawił, że Rosja znów stała się wielka. Dlatego też jego poparcie wciąż wynosi ponad 80%.

Ale to jeszcze nie koniec. Putin od dawna obiecuje zniszczyć Nowy Porządek Świata i wie, że aby to zrobić, będzie musiał odciąć głowę węża.

WEF Klausa Schwaba to gigantyczna wampirza kałamarnica grasująca po zachodnim świecie, bezlitośnie wpychająca swoją krew we wszystko, co może wykorzystać do zniewolenia ludzkości.

Podczas gdy zachodnie media głównego nurtu nadal przedstawiają Rosję jako państwo autorytarne, WEF całkowicie zinfiltrowała zachodnie demokracje, wydrążając je od wewnątrz i po cichu przekształcając je w małe dyktatury.

Według parlamentu w zinfiltrowanej przez WEF Kanadzie, zadawanie pytań jest obecnie uważane za „dezinformację”, a każdy, kto zadaje pytania na temat WEF, musi zostać odwołany.

Zauważyliście to? Najwyraźniej zadawanie pytań może być teraz oznaczone jako „otwarta dezinformacja”. Naprawdę żyjemy w przyszłości Orwella, gdzie wojna oznacza pokój, niewolnictwo oznacza wolność, a zadawanie pytań jest surowo zabronione.

W międzyczasie Putin zrzuca w Rosji bomby prawdy, które nie zostały w ogóle zgłoszone na Zachodzie, ponieważ media głównego nurtu zrozumiały, że nie mogą przeciwstawić się jego argumentom niczym innym niż cenzurą, nieuczciwymi kampaniami oszczerstw i unieważnianiem.

Posłuchaj, jak Putin wyjaśnia, dlaczego Rosja znów jest wielka. Każdy kraj na świecie może uczyć się z tego przemówienia. Każdy kraj na świecie może znów stać się wielki – o ile szanuje swoją suwerenność i odrzuca syreni śpiew Nowego Porządku Świata.

Na nieszczęście dla Schwaba i jego planu zniesienia suwerenności każdego kraju na Ziemi oraz jego dystopijnej wizji mikrochipów, więzień pod gołym niebem i skrajnej depopulacji, ostatnie dwa lata nie poszły zgodnie z planem. W rzeczywistości były one katastrofą dla globalistów.

Ludzie na całym świecie powoli, ale z pewnością budzą się do prawdy o jego złych planach, których Schwab i jego kolesie obawiają się teraz wymierzyć sprawiedliwość.

Śledczy gromadzą obecnie wiele dowodów przeciwko kluczowym postaciom międzynarodowej elity globalnej, aby postawić ich przed sądem za zbrodnie przeciwko ludzkości w nadchodzących procesach Norymberga 2.0.

Ale teraz, gdy przekonania Putina stały się jasne, okaże się, czy Schwab przetrwa wystarczająco długo, aby zobaczyć salę sądową w Hadze, nie mówiąc już o więziennej celi lub stryczku z jego nazwiskiem.

Udostępnij

PUTIN TWIERDZI ŻE SCHWAB TO ”GLOBALNY TERRORYSTA”

Globalna Świadomość16 grudnia 202316 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBRAUN O SATANISTACH W SEJMIE – O CO CHODZI Z GASZENIEM CHANUKI ?Następny artykułELITY WIEDZĄ – NA CO SZYKUJE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PUTIN TWIERDZI ŻE SCHWAB TO ”GLOBALNY TERRORYSTA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?