Otwórz oczy

PFIZER ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT – NOWE UKRYWANE DANE I STATYSTYKI

PFIZER ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT – NOWE UKRYWANE DANE I STATYSTYKI

Najnowsze dane dotyczące nadmiernej liczby zgonów spowodowanych „szczepionkami” na C-19 pokazują, że szczepionki zostały zaplanowane i opracowane dawno temu specjalnie w celu wyludnienia świata – a zwłaszcza białego świata. Sygnalista z Ministerstwa Zdrowia Nowej Zelandii, który później został za to zwolniony, pobrał i udostępnił dane ze swojego kraju, z których wynika, że nadmierna liczba zgonów rosła w każdym odstępie czasu, gdy zastosowano kolejną szczepionkę przeciw C-19 lub „wzmacniacz”. Jednak te nadmierne zgony nie były przypadkowe. W oparciu o twarde dane, które, jak nam powiedziano, są niezmienione i w oryginalnej formie, strzały zostały starannie i z premedytacją zaprojektowane, a następnie rozprzestrzenione, aby zranić i zamordować miliony ludzi.

Z każdym nowym szczepieniem staje się coraz wyraźniejsze na podstawie danych, że zastrzyki zostały zaprojektowane tak, aby celować w określone geny, głównie w przypadku historycznie białych narodów chrześcijańskich o europejskim pochodzeniu. Według State of the Nation z operacją Warp Speed wiązały się trzy główne cele:

1) Eksterminacja białych ludzi

2) Wyludnienie narodów historycznie chrześcijańskich
3) Ludobójstwo wszystkich patriotów w każdym kraju, zwłaszcza tych o europejskim rodowodzie
(Powiązane: Zastrzyki na Covid-19 były planowanym ludobójstwem mającym na celu celowe wyrządzenie szkody.)

Główne cele szczepień przeciwko COVID w krajach „Five Eyes”

W szczególności pięć krajów – Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone – było głównymi krajami, które były celem zastrzyków na Covid-19, a także całej tyranii, która je poprzedzała i jej towarzyszyła. Cały świat ucierpiał w pewnym stopniu z powodu tyranii COVID, być może z wyjątkiem Szwecji, ale te kraje członkowskie „Pięciu Oczu” były najbardziej agresywnym celem globalistów, którzy rozpętali COVID, aby obrać za cel swoich wrogów. Nawiasem mówiąc, Five Eyes to sojusz wywiadowczy obejmujący pięć wspomnianych krajów. Wszystkie pięć narodów jest związanych wielostronnym porozumieniem UKUSA, traktatem o wspólnej współpracy w zakresie wywiadu sygnalizacyjnego.

„Każdy z tych anglojęzycznych krajów został ujarzmiony przez globalistyczną klikę Nowego Porządku Świata szybciej, niż można powiedzieć WIELKIE OSZUSTWA” – donosi State of the Nation w 2021 r., odnotowując również, że wiele innych krajów europejskich zostało mocno dotkniętych tyranią COVID . Okazuje się, że administrator rządowy w Nowej Zelandii, który ujawnił obciążające dane krążące obecnie w niezależnych mediach społecznościowych, został aresztowany przez władze za „nadużycie” swojego stanowiska w szerzeniu „dezinformacji”. Na poniższym filmie widać mężczyznę, który stanowi mocne świadectwo wiarygodności danych, ich znaczenia i sposobu ich zestawienia. To film, który trzeba obejrzeć, więc obejrzyjcie: 

„Szczepionka nie została stworzona na Covid” – napisał o tym wszystkim jeden z komentatorów. „COVID został stworzony dla szczepionek”. „COVID był operacją psychologiczną” – odpowiedział inny. „Nie było nic innego niż sezonowa grypa”. „To była operacja psychologiczna, podczas której wszyscy pobiegli do najbliższej apteki po szczepionkę” – powiedział ktoś inny, zauważając, że ponieważ „wirus” Covid-19 nigdy nie został wyizolowany, zatem nigdy nie udowodniono jego istnienia technicznie. „Nikt nie umarł z powodu Covid-19 lub z nim, ponieważ Covid nie istnieje”. „Nie ma «wirusa» SARS-CoV-2. (jeśli by miał istnieć to jest w szczepionkach dopow.) 

Dlatego nie doszło do wycieku z laboratorium. Nie można stworzyć czegoś bardziej zjadliwego, jeśli coś takiego w ogóle nie istniało. Te wcześniejsze zgony były spowodowane grypą (która w rzeczywistości polega na detoksykacji organizmu), którą przemianowano na „COVID”, co stawia ludzi bez potrzeby podłączania respiratorów, podawania Remdesiviru, zwłaszcza osobom starszym, i ponownego oznaczania wszystkich zgonów (rak, wypadek samochodowy, zawał serca itp.) jako zgonów z powodu Covid-19. Kiedy już wszystko zostanie powiedziane i zrobione, czy ktokolwiek, kto przyjął szczepionkę przeciwko Covid-19, będzie nadal żył w nadchodzących latach? 

Dramatyczny nadmierny wzrost śmiertelności związany ze szczepionkami przeciwko Covid-19

Cenzorzy internetowi dołożyli wszelkich starań, aby opinia publiczna nie słyszała o potencjalnych zagrożeniach związanych ze szczepionkami przeciwko C-19 z mediów głównego nurtu lub platform mediów społecznościowych, ale w miarę upływu czasu od pierwszego wprowadzenia szczepionek dowody stają się coraz o wiele łatwiej znaleźć – i znacznie trudniej zignorować. Surowe dane w coraz większym stopniu pokazują, jak bardzo te zastrzyki szkodzą zdrowiu ludzkiemu. Przedsiębiorca Steve Kirsch, który publikował dokładne analizy danych dotyczących szczepionek przeciwko Covid-19 na Substack , udostępnił nowy, szokujący raport oparty na danych dotyczących zgonów Medicare, który jego zdaniem potwierdza ponad wszelką wątpliwość, że szczepionki te zabijają ludzi.

Wyjaśnił, że sporządzając prosty wykres zawierający bezwzględną liczbę osób, które zmarły każdego dnia po podaniu szczepionki, w porównaniu z liczbą dni, które upłynęły od zaszczepienia, dzienna liczba zgonów zawsze maleje w czasie bezpiecznych szczepionek po upływie początkowego 21-dniowego okresu bezpośrednio po podaniu szczepionki.

Jednak jeśli chodzi o szczepionki przeciwko Covid-19, faktycznie rośnie ona z biegiem czasu przez rok z rzędu. Kirsch zauważył, że zjawisko to miało miejsce w każdym kraju, w którym uzyskał dane po podaniu każdej dawki szczepionki. Upiera się, że powinno to mieć miejsce wyłącznie wtedy, gdy w tle dzieje się coś ważnego, co nie miało miejsca w tym przypadku. Kirsch zauważył, że obserwowanie dodatniego nachylenia tego wykresu przez rok po szczepieniu jest „bezprecedensowe” i może oznaczać tylko jedno: szczepionki przeciwko Covid-19 zabijają ludzi.

„Oszałamiający” nadmierny wzrost śmiertelności

Wyjaśnił, że dane z Nowej Zelandii dla wszystkich grup wiekowych i dawek wskazują na wzrost śmiertelności o 49 procent między 5. a 23. tygodniem, ale w przypadku bezpiecznych szczepionek wskaźnik śmiertelności powinien zawsze pozostawać na stałym poziomie. Napisał: „49-procentowy wzrost śmiertelności w ciągu pięciu miesięcy w populacji 2 milionów osób wybranych spośród 5 milionów osób w kraju jest po prostu oszałamiający”. Powiedział, że widzi ten sam efekt we wszystkich krajach, dla których posiada te dane: Wielkiej Brytanii, Izraelu, USA, Nowej Zelandii i Malediwach. Jeśli chodzi o dane Medicare, po raz kolejny linia powinna zawsze opadać, począwszy od 28 dnia, ale nie to zaobserwował w swojej analizie. Zamiast tego nachylenie jest dodatnie.

Jeszcze bardziej przekonujący jest fakt, że dane, które w nim wprowadzono, pochodzą z ogromnego podzbioru; Według Centers for Medicare & Medicaid Services prawie 80 procent beneficjentów Medicare otrzymało co najmniej jedną dawkę jednej ze szczepionek przeciwko Covid-19. Według jego analiz efekt ten jest całkowicie bezprecedensowy i nie stanowi efektu tła. Jest to powiązane z podawaniem szczepionek przeciwko Covid-19 i nie występuje w przypadku żadnej innej szczepionki i ma miejsce w wielu krajach. Nie ma innego wyjaśnienia tej tendencji w zakresie danych dotyczących śmiertelności, z wyjątkiem zastrzyków. Kirsch napisał: „Nie wiem, jak lekarze mogą to ignorować; jest krystalicznie czyste. Nachylenie dziennej liczby zgonów po zastrzyku wzrasta. Ma iść w DÓŁ. Nie możesz tego zignorować. Nie możesz tego wyjaśnić.”

Dlaczego lekarze nadal podają te szczepionki?

Na koniec swojej analizy Kirsch wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem lekarze zignorują to odkrycie . Jest to zjawisko, które obserwujemy od początku wprowadzania szczepionki, a lekarze, którzy powinni wiedzieć lepiej, wielokrotnie upierali się, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna, mimo że niektórzy z nich prywatnie odmawiają jej przyjęcia i ostrzegają swoje rodziny, aby jej unikały .

Kirsch wyjaśnił, że lekarze muszą po prostu zarabiać na życie, a tym, którzy ośmielają się powiedzieć cokolwiek przeciwko szczepionkom na Covid, grozi utrata pracy lub cofnięcie certyfikatów zarządu , na które tak ciężko pracowali. „Zatem zabijanie będzie kontynuowane w nieskończoność, ponieważ lekarze mają założony kaganiec. Tak to właśnie bywa” – ubolewał.

Także inne szczepionki zabijają , technologia MRNA (nanotechnologia grafenu) jest po cichu wdrażana „Całkowicie zdrowe” dziecko UMRZE dwa dni po otrzymaniu rutynowych szczepionek dla dzieci

Rodzina wcześniej „doskonale zdrowej” osoby 15-miesięczna dziewczynka, która zmarła zaledwie dwa dni po rutynowych szczepieniach dla dzieci podczas kontroli stanu zdrowia, szuka odpowiedzi, aby wyjaśnić sytuację swojej córki” nagła śmierć. Melody Rain Palombi-Malmgren, która mieszkała z rodziną w Greenwood Lake w stanie Nowy Jork, doznała zatrzymania akcji serca i zmarła 19 października po otrzymaniu trzech szczepionek: przeciwko ospie wietrznej, DTaP (błonica, tężec i krztusiec) oraz Hib (Haemophilus influenzae typu b). ).

Rodzice dziecka zabrali ją do Grupy Pediatrycznej Herbert Kania w Warwick w stanie Nowy Jork, aby otrzymała trzy szczepionki, co stanowi część zalecanego harmonogramu ustalonego przez amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC). „Była całkowicie zdrowym dzieckiem”; – powiedziała Katherine Palombi, matka dziewczynki. „Jestem w całkowitym szoku.” Rankiem przed nagłą śmiercią małej Melody wszystko wydawało się w porządku.

Jej mama pomachała na pożegnanie po tym, jak podrzuciła dziecko do domu babci, ale chwilę później otrzymała telefon od babci, która wyjaśniła Palombi, że jej córka ma problemy z oddychaniem. „Byłem w całkowitym szoku”” Palombi powiedział News12. „Na przykład, co się właśnie stało? Czy ona się czymś dławi? W coś się wpakowała? To była moja pierwsza myśl, bo ja na przykład to dziecko jest całkowicie zdrowe”. (Powiązane: Dowiedz się więcej o milionach osób, które zmarły w wyniku zastrzyków na Covid-19.)

Szczepienia dzieci to ryzykowne przedsięwzięcie

Melody została szybko przewieziona ambulansem do szpitala św. Antoniego po tym, jak jej babcia bezskutecznie próbowała przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową dziecka. Palombi pobiegł z pracy do domu i odkrył, że pod drzwiami czeka policjant. Według doniesień funkcjonariusz zaproponował, że zawiezie Palombi do szpitala, „ponieważ wiedział, jak poważna jest to sytuacja”. „Zanim dotarłem do szpitala, umieścili mnie w pokoju”; – przypomniał sobie Palombi. „A oni po prostu powtarzali: „Pracujemy nad nią”. „Od rana omawiali wszystko, bo ona w coś się wpakowała. Powtarzałam tylko: „Miała szczepionki”. Kilka dni wcześniej otrzymała szczepionki.” Technicy ratownictwa medycznego (EMT) i inny personel medyczny godzinami próbowali ożywić małą Melody, ale bezskutecznie.

„Wprowadzili mnie do pokoju i zobaczyłem ją tam leżącą” – stwierdził Palombi. „Powiedzieli: «Czas śmierci: 11:13». I po prostu upadłem na podłogę.” Oficjalne zapisy ze szpitala wskazują, że Melody cierpiała na niewydolność wątroby i nerek, a także zatrzymanie akcji serca. Rzeczywista przyczyna jej nagłej śmierci jest nadal badana w oczekiwaniu na sekcję zwłok.

Zdaniem starszego specjalisty ds. badań w Children’s Health Defense (CHD) Karla Jablonowskiego, mała Melody mogła równie dobrze otrzymać tego dnia sześć szczepionek, a nie tylko trzy. Nawet przy połowie normalnej dawki delikatne ciało Melody nie mogło sobie z tym poradzić. Dr. Elizabeth Mumper, prezes i dyrektor generalna The Rimland Center for Integrative Medicine, powiedziała The Defender, że laboratoria Melody wykazały podwyższony poziom enzymów w wątrobie, sercu i mięśni, „co sugeruje katastrofalne uszkodzenia”.

„Jej poziom elektrolitów był nieprawidłowy, co sugeruje, że organizm utracił zdolność do utrzymania homeostazy, czyli równowagi chemicznej organizmu” – – dodał Mumper. „Prowadząc badania dotyczące nagłych zgonów dzieci, należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwe przyczyny. W tym przypadku dziecko dwa dni wcześniej otrzymało cztery szczepionki. Nagła śmierć jest jednym z „nieuniknionych i niebezpiecznych” zdarzeń reakcje na szczepionki i należy je uwzględnić w diagnostyce różnicowej tego pięknego dziecka.” „Analiza danych dotyczących bezpieczeństwa VAERS [systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki] wskazuje na skupienie „zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej”; przypadków w dniach bezpośrednio po szczepieniu. Moje serce jest z tą rodziną.”

Udostępnij

PFIZER ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT – NOWE UKRYWANE DANE I STATYSTYKI

Globalna Świadomość22 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAGENDA 2030 – NOWE ZAŁŻENIA I PLANY NA NADCHODZĄCE LATANastępny artykułCO CHCĄ NAM ”UJAWNIĆ” ELITY – CZY NAPEWNO SZYKUJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PFIZER ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT – NOWE UKRYWANE DANE I STATYSTYKI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?