Otwórz oczy

ZMIANA WŁADZY I MOŻLIWE ”OPERACJE FAŁSZWEJ FLAGI” NA TERENIE POLSKI

ZMIANA WŁADZY I MOŻLIWE ”OPERACJE FAŁSZWEJ FLAGI” NA TERENIE POLSKI

False flag lub false flag operation (dosł. fałszywa flaga), działania pod obcą banderą – tajna operacja prowadzona w celu wprowadzenia w błąd, stworzenia wrażenia, że dana grupa, naród, państwo itp. jest rzekomo odpowiedzialna za pewne działania. Operacja false flag ma sprawiać wrażenie, że została przeprowadzona przez tych, których ma zdyskredytować.

Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych, ale mogą występować również w czasie pokoju. Często celem jest obarczenie winą kogoś innego, np. wrogiego państwa, organizacji albo grupy etnicznej.”

Polskojęzyczna Wikipedia.

Polska w znacznym stopniu została rozbrojona, po przez „darmowe” przekazywanie naszych zasobów zbrojnych w postaci sprzętu, stronie Ukraińskiej. W chwili w której toczy się de facto III wojna światowa o hegemonię nad światem, pomiędzy USA i Chinami, nasza Ojczyzna została „ograbiona” z możliwości militarnej odpowiedzi w razie wrogich zakusów na nasz kraj. Stawia to Polskę na bardzo złej pozycji, co wrogie nam służby, loże i państwa doskonale widzą.

Na terytorium naszej Ojczyzny przebywają „obce” wojska (mam na myśli chociażby żołnierzy USA). Czy uważacie, że taka sytuacja jest gwarantem naszego bezpieczeństwa? Czy może jest wręcz odwrotnie? Operacja fałszywej flagi w wykonaniu, na przykład żołnierzy USA, na polecenie Pentagonu, z terytorium Polski, to realne zagrożenie czy fikcja? Zastanówcie się nad tym, zwłaszcza w obliczu historii, która jednoznacznie pokazuje nam „politykę po trupach” prowadzoną przez USA. Także „po trupach” własnych, tak zwanych „sojuszników”.

Nasz naród został podzielony, na tych, którzy są za PiS (z przystawkami) i na tych, którzy są za PO (z przystawkami). A ja zadaję pytanie, czy jakakolwiek z tych partii (z przystawkami) jest za interesem Polski? A może obie te frakcje, bardziej lub mniej świadomie, działają na szkodę naszej ojczyzny i na rzecz obcych wywiadów, czy szeroko pojętych sił oddziaływania. Stan w jakim obecnie znajduje się Polska, budzi wielki niepokój o przetrwanie Polski, zatem „poznamy ich po owocach”. A wspomniane „owoce” już doskonale widać.

Do tego wszystkiego należy również dołączyć całkowitą degrengoladę społeczeństwa. Upadek wszelkich norm społecznych i moralnych. Również sam Kościół w Polsce zdaje się wywieszać „białą flagę”, z nadzieją , że dzięki takiemu postępowaniu po prostu będzie miał „święty spokój”. Czy w takim chaosie, czy w takim rozpadzie można się jeszcze zjednoczyć w obliczu zagrożenia? Zastanówcie się nad tym, albowiem jak już wspomniałem: trwa „cicha” III wojna światowa.

Kolejna kwestia to poziom naszego zadłużenia, który „eksplodował” za czasów rządów PiS. Kraj zadłużony, to kraj zniewolony, przez tych, którzy „trzymają w garści” nasz dług. I tak o to trwa „cicha” III wojna światowa (póki co „cicha”), załóżmy więc, że „nagle” dzieje się coś, co sprawia iż zaczyna się żądać od nas spłaty zaciągniętych długów. Co wówczas? Czym je spłacimy? A może w grę będzie wchodzi Polska ziemia? Polska niepodległość? Kochani, wielu nawet nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, w jakiej obecnie trwa świat, a w nim także nasza Ojczyzna.

I teraz łącząc to wszystko, co napisałem powyżej, zastanówcie się, czy aby nie jest bardzo łatwo zdestabilizować nasz kraj? Czy nie jest bardzo łatwo przeprowadzić operację „fałszywej flagi” z terytorium Polski, aby wciągnąć nas do wojny? Lub wciągnąć nas w inne „rozgrywki” na których tylko stracimy, a być może jako państwo, po prostu przestaniemy istnieć? Tak, właśnie w takiej sytuacji obecnie tkwimy.

Jako osoby „przebudzone” i świadome, musimy mieć jasny obraz sytuacji, dlatego właśnie piszemy dziś o tym, o czym piszemy. Sytuacja III wojny światowej, która w mojej opinii rozpoczęła się od „Plandemii”będzie zapewne jeszcze trwać kilka lat. To też w najbliższych latach naszym zadaniem jest zachowanie czujności i jasności umysłu. Od tego będzie zależeć przetrwanie nas, naszych rodzin oraz naszego narodu i ojczyzny.

Udostępnij

ZMIANA WŁADZY I MOŻLIWE ”OPERACJE FAŁSZWEJ FLAGI” NA TERENIE POLSKI

Globalna Świadomość23 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO CHCĄ NAM ”UJAWNIĆ” ELITY – CZY NAPEWNO SZYKUJĄ NAM INWAZJĘ OBCYCH ?Następny artykułUPŁYWAJĄCY CZAS TO ILUZJA MATRIKSA –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZMIANA WŁADZY I MOŻLIWE ”OPERACJE FAŁSZWEJ FLAGI” NA TERENIE POLSKI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?