Skok w króliczą norę

GŁĘBOKIE AKTA EPSTEINA – JAK ”ZABAWIAŁY” SIĘ ELITY ?

GŁĘBOKIE AKTA EPSTEINA – JAK ”ZABAWIAŁY” SIĘ ELITY ?

Ofiara Jeffreya Epsteina twierdziła, że seksualne nagrania wideo zostały nakręcone przez księcia Yorku, byłego prezydenta USA Billa Clintona i miliardera biznesmena Sir Richarda Bransona, ujawniły dokumenty sądowe. Sarah Ransome powiedziała, że książę Andrzej, Bill Clinton i Richard Branson byli filmowani przez pedofilskiego finansistę. Najwyraźniej seks taśma Billa Clintona również wyraźnie pokazuje jego twarz …

Sky News donosi: Firma reprezentująca prawnika Epsteina Alana Dershowitza podkreśliła zarzuty, aby pokazać, że pani Ransome „wyraźnie brakuje wiarygodności”.

Pani Ransome złożyła zeznanie jako ofiara, zanim brytyjska towarzyska Ghislaine Maxwell została skazana za handel seksualny. Andrew stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom. Wypowiadając się w imieniu Sir Richarda, rzeczniczka Virgin Group powiedziała: „W raporcie New Yorkera opublikowanym w 2019 roku Ransome przyznała, że” zmyśliła „taśmy”.

„Możemy potwierdzić, że zarzuty Sarah Ransome są bezpodstawne i sfabrykowane”.

Przedstawiciele pana Clintona nie skomentowali sprawy po skontaktowaniu się z Sky News. Rewelacje dotyczą ważnego świadka, który zeznawał w procesie przeciwko wspólniczce Epsteina Ghislaine Maxwell w 2021 roku. Świadek nazywa się Sarah Ransome, która twierdzi, że jest jedną z ofiar finansisty Epsteina, który podobno przez lata dostarczał dziewczyny swoim znajomym celebrytom.

Zgodnie z ujawnionymi dokumentami, Ransome oświadczyła w sądzie: „Kiedy jedna z dziewczyn uprawiała seks z Clintonem, księciem Andrzejem lub Richardem Bransonem, Jeffrey [Epstein] nagrywał filmy erotyczne przy każdej okazji”. Informację tę podał dziennik Daily Mail.

„Wyraźnie rozpoznawalne twarze Clintona”

Dziewczyna wymieniona przez Ransome to Virginia Giuffre. Giuffre była wykorzystywana przez Epsteina jako 17-latka poprzez handel ludźmi. Między innymi rzekomo była wykorzystywana seksualnie przez księcia Andrzeja jako nieletnia. Książę Andrzej zawsze zaprzeczał tym zarzutom, ale zapłacił miliony, aby uniknąć procesu cywilnego i wycofał się z życia publicznego po tym, jak zarzuty wyszły na jaw i został wydalony z brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziewczyna Giuffre’a, Ransome, powiedziała jednak w sądzie, że istniały dowody na napaści seksualne: „Dzięki Bogu [Giuffre] udało jej się zdobyć materiał filmowy z nagrań seksu, na których wyraźnie widać twarze Clintona, księcia Andrzeja i Bransona uprawiających z nią seks”. Tylko Epstein zawsze był zbyt sprytny, aby włączyć siebie do filmów. Trump rzekomo uprawiał seks „z wieloma dziewczynami”.

Firma prawnicza Jeffreya Epsteina odrzuciła zarzuty dotyczące seks-wideo jako „kategorycznie fałszywe”, twierdząc, że świadkowi brakuje wiarygodności. Świadczą o tym również inne twierdzenia Ransome: „Zeznania pani Ransome zawierają również szereg innych podżegających zarzutów dotyczących skłonności seksualnych Donalda Trumpa, Billa Clintona i innych prominentnych osób”. Ransome poinformowała w sądzie, że Trump uprawiał seks z „wieloma dziewczynami” od Epsteina.

New to pseudonim brytyjskiego przedsiębiorcy Richarda Bransona, który, zgodnie z ujawnionymi dokumentami, również został sfilmowany przez Epsteina podczas uprawiania seksu. Pan Branson jest znany ze swojego imperium biznesowego Virgin, które obejmuje różne firmy, w tym linie lotnicze i komercyjną firmę kosmiczną.

Wypowiadając się w imieniu pana Bransona, rzeczniczka Virgin Group powiedziała: „W raporcie New Yorkera opublikowanym w 2019 roku Ransome przyznała, że 'wymyśliła’ taśmy”.

Według źródła FBI, Departament Sprawiedliwości i Federalne Biuro Śledcze Bidena ukrywają dyski twarde, filmy i zdjęcia Jeffreya Epsteina wraz z agencjami wywiadowczymi dokumentującymi wykorzystywanie dzieci.

Dowody są potępiające i dotyczą wielu niezwykle wpływowych światowych przywódców, jednak media głównego nurtu ukrywają prawdziwą historię, aby wprowadzić masy w błąd, podając jedynie bezsensowne szczegóły z nowo ujawnionych dokumentów sądowych Epsteina. Jaka jest prawdziwa historia? Chodzi o skorumpowane organy ścigania i skompromitowanych pedofilskich polityków, a także o ujawnienie mrocznego serca i satanistycznego programu globalnej elity. Najważniejszą wiadomością wynikającą z ujawnienia dokumentu sądowego Epsteina jest to, że Bill Clinton lubi młode dziewczyny.

Spójrzmy prawdzie w oczy, to nie jest żadna nowość. Od lat wiemy, że Clintonowie są grzeszni i głęboko skompromitowani. Bill Clinton, człowiek, który słynie z tego, że „lubi młode”, w rzeczywistości ma wiele problemów spowodowanych przez słynną wyspę Epsteina. To Sarah Ransome, jedna z ofiar handlu dziećmi Jeffreya Epsteina, powiedziała sądowi, że zrobiła kopie taśm pokazujących elity VIP gwałcące i zabijające dzieci oraz popełniające inne ohydne zbrodnie. Zeznania Sarah Ransome ujawniły, że Epstein nagrał kilka taśm z udziałem swoich najpotężniejszych i najbogatszych przyjaciół – a ze względu na jej niezwykle wrażliwą naturę, wykonała kopie i przechowywała je w bezpiecznych lokalizacjach na całym świecie.

Ransome twierdzi, że nagrania, które widziała, „będą mnie prześladować do końca życia”, a twarze dwóch mężczyzn są wyraźnie rozpoznawalne. Nie wymieniła nazwisk tych mężczyzn w sądzie i stwierdziła, że byłaby „martwa w ciągu tygodnia”, gdyby wymieniła nazwiska znanych „super VIP-ów” w sądzie.

Jednak tajemnic nie można trzymać w nieskończoność. Prawda zawsze znajdzie wyjście na jaw. Raporty z forów technicznych pokazują, że filmy Sarah Ransome krążą w darknecie. Filmy te podobno przedstawiają prominentne elity pijące krew dzieci i angażujące się w satanistyczne rytuały ofiarne.

Zanim przejdziemy dalej, musimy zadać sobie pytanie: dlaczego rząd i media głównego nurtu rozpowszechniają publicznie wydanie „Nothingburgers” związane z Epsteinem?

Należy zauważyć, że establishment DC jest przerażony Epsteinem. Skąd to wiem? Sami to przyznali. Żona Johna McCaina, Cyndi, wypuściła kota z worka po śmierci męża. A dzięki Project Veritas wiemy, że media głównego nurtu mogły obalić Epsteina i Clinton wiele lat wcześniej. Kolejnym ważnym punktem w króliczej norze Epsteina jest uświadomienie sobie, że był on agentem Secret Service. Media głównego nurtu, same będące w zmowie z agencjami wywiadowczymi, nigdy nie przyznają się do tego faktu. Ale w tym momencie jest to otwarta tajemnica. Były współpracownik Epsteina, agent Mossadu Ari Ben-Menashe, twierdzi, że Epstein został sprowadzony przez ojca Ghislaine, Roberta Maxwella, który również pracował dla agencji rządowej.

Epstein był wielokrotnie odwiedzany przez byłego premiera Izraela Ehuda Baraka. Wiele, wiele razy. Według dokumentów sądowych co najmniej 36 razy.

Izraelczycy mają talent do znajdowania bezcennych materiałów do szantażu wobec najpotężniejszych ludzi na świecie. W jaki sposób Netanjahu miał dostęp do taśm Billa Clintona i Moniki Lewinsky?


Ponieważ Jeffrey Epstein był agentem Mossadu, który zbierał dowody wideo przeciwko politykom i wykorzystywał te filmy do szantażu, aby pomóc Izraelowi w egzekwowaniu amerykańskiej polityki, której chciał Izrael. Epstein wyposażył swoje rezydencje w kamery monitoringu na każdym rogu i w każdym pokoju. Miał tajny pokój kontrolny w piwnicy swojej rezydencji w Upper East Side, gdzie mógł osobiście monitorować każdą kamerę. Kiedy agenci federalni włamali się do sejfu Epsteina podczas nalotu w 2019 roku, znaleźli dowody wideo i fotograficzne na wykorzystywanie nieletnich. Filmy i zdjęcia były starannie opatrzone nazwiskami zarówno dorosłego sprawcy, jak i ofiary. Jednak dowody te „nie zostały wprowadzone do materiału dowodowego” przez FBI i według władz zostały utracone. Jakie to wygodne.

A wiadomo, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Mossad szantażuje większość polityków w rządzie USA. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, że światowi przywódcy i politycy są pedofilami szantażowanymi przez globalną elitę, aby sprzedali swoich obywateli na rzecz globalnej agendy, co powiesz na fakt, że siostra Ghislaine Maxwell działa jako bliski doradca Klausa Schwaba i WEF?

Udostępnij

GŁĘBOKIE AKTA EPSTEINA – JAK ”ZABAWIAŁY” SIĘ ELITY ?

Globalna Świadomość11 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO SIĘ WYDARZY PO 2030 ? – DO NOWEGO ŚWIATA WEJDĄ TYLKO ELITY I ”WYBRANI”Następny artykułCZY CHINY COŚ UKRYWAJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? BYŁA AKTORKA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GŁĘBOKIE AKTA EPSTEINA – JAK ”ZABAWIAŁY” SIĘ ELITY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?