Świat jest inny

JAK KLAN ROTHSCHILD BĘDZIE KONTROLOWAŁ NASZĄ POGODĘ ?

JAK KLAN ROTHSCHILD BĘDZIE KONTROLOWAŁ NASZĄ POGODĘ ?

Dlaczego Rothschildowie tak bardzo interesują się posiadaniem największej i najbardziej znanej organizacji zajmującej się modelowaniem pogody na świecie? Dlaczego EL Rothschild LLC miałoby chcieć większościowego udziału w wiodącym na świecie dostawcy interaktywnej grafiki pogodowej i usług danych dla telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych?

Ponieważ kiedy jesteś zaangażowany w programy geoinżynieryjne dziesiątkujące klimat, musisz również kontrolować modele „prognoz”, aby zatrzeć ślady. Skala globalnego opryskiwania naszego nieba jest niemal nie do pojęcia. SAG (Stratospheric Aerosol Geoengineering) i SRM (Solar Radiation Management), ogromna sieć struktur wspierających te programy jest oszałamiająca. Jeszcze trudniejsze do zrozumienia jest to, że wszystko to dzieje się na widoku i prawie nikt nie dostrzega związku.

Wykonawca z branży obronnej „Raytheon” zajmuje się modelowaniem „prognoz” dla National Weather Service i NOAA. Lockheed Martin zajmuje się modelowaniem dla FAA. Ponieważ te dwie prywatne firmy zbrojeniowe są po szyję w patentach i programach modyfikacji pogody, „prognozy” są mniej więcej „planowaną” pogodą.

Wraz z przejęciem przez Rothschilda dominującej prywatnej organizacji zajmującej się modelowaniem, kontrola nad „modelowaniem” pogody wydaje się być zakończona. Ta kontrola nad „prognozami” i „grafiką” zapewnia ciągłe warunkowanie wizualne, które sprawia, że ludność akceptuje ciągłe zraszanie i manipulowanie naszą pogodą jako „normalne”.

Kiedy „animacja nocnej prognozy pogody” pasuje do tego, co opinia publiczna widzi na niebie, aż do „zamglenia” lub „zachmurzenia” na górnym poziomie z powodu ciągłego opryskiwania, wszystko wydaje się trzymać razem. Więc nic nie jest już kwestionowane.

Kiedy „prognostycy” przewidują, że huragan wykona bezprecedensowy zwrot o 90 stopni, i tak się dzieje, nic nie wygląda źle. Jeśli mówią, że będzie „obfity mokry śnieg”, gdy jest ponad 40 stopni, a to prawda, wszystko wydaje się być w porządku. Wygląda na to, że globalne elity mają „wszystko pod kontrolą”.

2012: EL Rothschild LLC nabywa większościowy pakiet udziałów w Weather Central, LP

Firma Sir Evelyna i Lynn Forester de Rothschild widzi możliwości rozwoju w wieloplatformowej firmie zajmującej się rozwiązaniami pogodowymi.

Lynn Forester de Rothschild, dyrektor generalny E.L. Rothschild L.P. i koalicjantka Coalition for Inclusive Capitalism3Q.

EL Rothschild LLC, prywatna firma inwestycyjna kierowana przez prezesa Sir Evelyn de Rothschild i dyrektora generalnego Lynn Forester de Rothschild, ogłosiła, że podpisała ostateczną umowę nabycia 70 procent udziałów w Weather Central, LP (www.wxc.com). Jako wiodący na świecie dostawca interaktywnej grafiki pogodowej i usług danych dla telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych, Weather Central oferuje wysoce dokładne i spersonalizowane prognozy dla firm i konsumentów, prawdziwie unikalny zestaw produktów opartych na naukowych informacjach pogodowych.

Firma będzie nadal działać pod kierownictwem CEO i założyciela Terry’ego Kelly’ego oraz obecnego kierownictwa. Szczegóły finansowe przejęcia nie zostały ujawnione.

Założona w 1974 roku firma Weather Central jest globalnym dostawcą profesjonalnych rozwiązań i prognoz pogodowych dla telewizji, internetu, prasy, urządzeń mobilnych i korporacji. Zatrudniając 180 pracowników, w tym 70 meteorologów, Weather Central zapewnia dynamiczne systemy grafiki pogodowej, własne modele prognoz i jest zaangażowana w wysokiej jakości obsługę klienta. Weather Central zapewniła sobie wiodący 46% udział w północnoamerykańskim rynku transmisji pogodowych, dostarczając treści setkom milionów widzów.

Jest największym dostawcą nadawanych i interaktywnych internetowych rozwiązań pogodowych dla firm medialnych w USA, Kanadzie i Meksyku. Weather Central ma ponad 400 klientów telewizyjnych w 21 krajach na całym świecie. Codziennie dostarcza prognozy pogody milionom użytkowników, dystrybuując spersonalizowane prognozy w czasie rzeczywistym. Znana ze swoich zaawansowanych technologii, firma jest pionierem w dziedzinie komputerowych systemów graficznych dla pogody na całym świecie i nadal wprowadza innowacje. Na przykład niedawno wydała pierwszy w branży zestaw danych prognoz o wysokiej rozdzielczości 1 km, dostępny na antenie, w Internecie i na urządzeniach mobilnych.

Weather Central wykorzystała swoje charakterystyczne naukowe podejście, aby przyciągnąć klientów, w tym sieciowe i obsługiwane stacje telewizyjne, niezależne stacje telewizyjne, gazety, strony internetowe oraz indywidualne firmy i konsumentów. Z siedziby głównej w Madison w stanie Wisconsin i biur regionalnych w Hongkongu, Pekinie i Berlinie, systemy firmy dostarczają informacje pogodowe setkom milionów widzów za pośrednictwem instalacji klientów na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Hiszpanii, Brazylii, Meksyku i innych krajach.

Poza podstawową działalnością medialną w Ameryce Północnej i na arenie międzynarodowej, Weather Central rozszerza również swoją działalność na rynki korporacyjne, konsumenckie i mobilne.

Oferta B2B firmy obejmuje dokładne produkty i rozwiązania pogodowe dla szerokiej bazy klientów, w tym firm ubezpieczeniowych, firm surowcowych i energetycznych, funduszy hedgingowych i rządów. Weather Central opracowała również kompleksowy pakiet produktów cyfrowych skierowanych do konsumentów, które zostaną uruchomione na platformach internetowych i mobilnych w nadchodzących miesiącach w ramach marki MyWeather®. Komentując przejęcie, Lynn Forester de Rothschild, CEO EL Rothschild LLC, powiedziała:

„Weather Central to światowej klasy firma, numer jeden w swojej kategorii, z historią sukcesów, utalentowanym zespołem i bardzo świetlaną przyszłością. Ich produkty, które są najdokładniejsze na świecie w zakresie prognoz telewizyjnych, internetowych i mobilnych, zapewniają bezprecedensowy wgląd dla firm i osób prywatnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o firmę ubezpieczeniową, która chce ostrzec swoich klientów przed zbliżającą się burzą gradową, fundusz hedgingowy, który chce monitorować towary rolne, czy konsumenta planującego wakacje, nikt nie ma lepszych informacji niż Weather Central.

W EL Rothschild wykorzystanie naszych zasobów, doświadczenia biznesowego i wiedzy branżowej do budowania obecnego sukcesu Weather Central i rozwijania rosnącego międzynarodowego profilu firmy na rynkach takich jak Ameryka Łacińska i Indie. Skoncentrujemy się również na wzmocnieniu pozycji Weather Central jako cyfrowego lidera w przestrzeni konsumenckiej”.

Prezes EL Rothschild LLC Sir Evelyn de Rothschild dodał: „Jako rodzina, Rothschildowie zawsze dbali o najwyższą jakość naszych produktów i usług. W naszych inwestycjach staramy się tworzyć długoterminowe partnerstwa z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości. Ponieważ pogoda na całym świecie staje się coraz bardziej ekstremalna i ma większy wpływ na ludzi i finanse, wierzymy, że Weather Central odegra ważną rolę w łagodzeniu szkód i poprawie jakości życia. Jest to równie ważne dla Rothschildów, jak i dla Weather Central. Jesteśmy dumni z naszego nowego partnerstwa z nimi”.

Terry Kelly, założyciel i dyrektor generalny Weather Central, powiedział: „Wiele się zmieniło od czasu założenia Weather Central ponad 35 lat temu, ale nasza pasja do innowacji, obsługi klienta, doskonałości i wizji jest silniejsza niż kiedykolwiek”.

„Dzisiejszy świat stoi w obliczu poważnych zmian pogodowych spowodowanych zmianami klimatycznymi, a przy coraz bardziej mobilnej populacji możliwość otrzymywania przez konsumentów bardzo dokładnych i spersonalizowanych informacji o pogodzie jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Dzięki naszej wiedzy naukowej i przewadze technologicznej zbudowaliśmy firmę, która znajduje się w czołówce rynku nadawczego. Dzięki EL Rothschild, dla Weather Central nie ma granic, ponieważ chcemy rozszerzyć nasz sukces na arenie międzynarodowej i przygotować się do wprowadzenia nowych, ekscytujących ofert cyfrowych dla konsumentów”.

O EL ROTHSCHILD LLC

EL Rothschild LLC jest prywatną rodzinną spółką inwestycyjną założoną w 2003 r. przez Sir Evelyna de Rothschild i Lynn Forester de Rothschild w celu nadzorowania różnorodnych globalnych inwestycji dokonywanych przez Rothschildów. Jej założyciele mają bogate doświadczenie w inwestowaniu i prowadzeniu działalności w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europie, Indiach i Ameryce Południowej. Strategia EL Rothschild LLC opiera się na długoterminowym partnerstwie i tworzeniu wartości. Firma działa obecnie w sektorze mediów, nieruchomości, rolnictwa i dóbr luksusowych, a wcześniej zajmowała znaczące pozycje w usługach finansowych, technologii i komunikacji.

O WEATHER CENTRAL, LP

Weather Central, LP została założona w 1974 roku przez Terry’ego Kelly’ego. Dziś firma posiada wybitny zespół meteorologów, naukowców, specjalistów branżowych i kreatywnych pracowników. Firma z siedzibą w Madison w stanie Wisconsin jest wiodącym dostawcą profesjonalnych rozwiązań i prognoz pogodowych na antenie, w Internecie, w druku, na urządzeniach mobilnych i dla przedsiębiorstw w Ameryce Północnej i dla głównych klientów na całym świecie.

Wykorzystując dynamiczną grafikę pogodową firmy, zastrzeżone dokładne modele prognoz i dane oraz opatentowaną technologię, ponad 1000 partnerów i setki milionów konsumentów na całym świecie korzysta z koncentracji Weather Central na doskonałej prezentacji pogody, dokładności prognoz i personalizacji oraz stałej obsłudze klienta.

Dane Wigington z GeoengineeringWatch.org raportuje obecnie:

„Apokaliptyczne podwyżki cen żywności” – oświadczenie prezesa Banku Anglii. Na całym świecie uprawy i rybołówstwo grożą załamaniem.

Geoinżynieria nadal napędza coraz bardziej niszczycielski cykl susz, po których następują burze pożarowe, a następnie powodzie.

„Na całym świecie woda deszczowa nie nadaje się do picia z powodu chemikaliów PFAS”.

Czy toksyczne cząsteczki metali ciężkich i polimerów w naszym powietrzu są związane z niedawnymi oficjalnymi ostrzeżeniami o „mózgu pożarowym” i „mózgu dymnym”? Skąd nagle wzięły się „mięsożerne” bakterie w naszych oceanach? Jak długo jeszcze możemy przetrwać na całkowicie zanieczyszczonej planecie?

Tworzenie się chmur z endotermicznie reagującymi pierwiastkami (chemtrails) nasila tymczasowe chłodzenie toksycznej powierzchni. Norwegia gromadzi zapasy zboża, przygotowując się na nadchodzące niedobory, a Korea Północna próbuje utrzymać swoje sieci energetyczne dzięki energii słonecznej, nawet jeśli środki inżynierii klimatycznej zasłaniają słońce. Globalny chaos przyspiesza wraz ze zbliżającym się upadkiem biosfery. Jak długo do uderzenia?

„Nie będziemy pierwszą cywilizacją, która upadnie, ale możemy być ostatnią”.

Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Pingback: FiverrEarn.Com

Możliwość komentowania została wyłączona.

JAK KLAN ROTHSCHILD BĘDZIE KONTROLOWAŁ NASZĄ POGODĘ ?

Globalna Świadomość15 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZŁOWIESZCZE PLANY WEF NA 2024 ROK – KOLEJNE PANDEMICZNE ĆWICZENIA ”CHOROBA X”Następny artykułRAPORT SPECJALNY – CZYM BĘDZIE TAJEMNICZA ”CHOROBA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Jeden komentarz

.comments-title

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK KLAN ROTHSCHILD BĘDZIE KONTROLOWAŁ NASZĄ POGODĘ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?