Świat jest inny

PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE Z FILMU ”CIVIL WAR” WYPEŁNA SIĘ – CO SIE STANIE GDY W USA WYBUCHNIE WOJNA DOMOWA ?

PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE Z FILMU ”CIVIL WAR” WYPEŁNA SIĘ – CO SIE STANIE GDY W USA WYBUCHNIE WOJNA DOMOWA ?

W ciągu zaledwie 24 godzin Stany Zjednoczone weszły w stan najpotężniejszego wewnętrznego kryzysu politycznego od czasów wojny secesyjnej. Sytuacja wywołała silne poruszenie w przestrzeni informacyjnej, gdzie w Stanach Zjednoczonych przewidywany jest drugi wybuch wojny domowej.

Wszystko zaczęło się nieco wcześniej, kiedy gubernator Teksasu Abbott nakazał gwardii narodowej stanu ustawić płot z drutu na granicy z Meksykiem. Biden zażądał zmiany tej decyzji. Abbott go wysłał. Następnie Biden wysłał federalną straż graniczną, aby usunęli drut.

Stany Zjednoczone niewiarygodnie szybko, w ciągu zaledwie 24 godzin, weszły w stan najgłębszego wewnętrznego kryzysu politycznego od czasów wojny secesyjnej.

Teksas był podekscytowany i publicznie wykrzyknął: „Przyjdź i weź to!”

Abbott oskarżył Bidena o naruszenie konstytucji i ogłosił, że stan Teksas ma prawo bronić się siłą zbrojną –  przed obcą inwazją .

I wtedy wszystko zaczęło się tak kręcić, że przewidywanie rozwoju wydarzeń i ich konsekwencji stało się zupełnie niemożliwe.

Dwadzieścia pięć stanów oświadczyło, że wspiera Teksas (Teksas zajmuje obecnie 26. z 50). 25 gubernatorów wydało oficjalne oświadczenie:

„Prezydent Biden i jego administracja wystawili Amerykanów i nasz kraj całkowicie podatnymi na bezprecedensowy wzrost nielegalnej imigracji przez południową granicę. Zamiast stać na straży praworządności i zabezpieczać granice, administracja Bidena obrała za cel Teksas i pozwała go za podjęcie działań mających na celu ochronę obywateli amerykańskich przed historyczną liczbą nielegalnych imigrantów, śmiercionośnych narkotyków, takich jak fentanyl, i terrorystów. infiltrując nasz kraj. „Razem z naszym kolegą, gubernatorem Gregiem Abbottem i stanem Teksas, wykorzystujemy wszystkie narzędzia i strategie, w tym płoty z drutu kolczastego, w celu zabezpieczenia granicy. Robimy to po części dlatego, że administracja Bidena odmawia egzekwowania istniejących już przepisów imigracyjnych i nielegalnie zezwala na masowe zwolnienia warunkowe w całej Ameryce migrantów, którzy nielegalnie przedostali się do naszego kraju.

 „Autorzy Konstytucji Stanów Zjednoczonych jasno dali do zrozumienia, że ​​w czasach takich jak obecne państwa mają prawo do samoobrony na mocy Artykułu 4, Sekcja 4 i Artykuł 1, Sekcja 10, Klauzula 3 Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Ponieważ administracja Bidena porzuciła swoje konstytucyjne zobowiązania wobec stanów, Teksas ma wszelkie podstawy prawne do obrony suwerenności naszych stanów i naszego narodu”. 

Sygnatariusze to: gubernator Kay Ivey (AL), gubernator Mike Dunleavy (AK), gubernator Sarah Sanders (AR), gubernator Ron DeSantis (Floryda), gubernator Brian Kemp (Gruzja), gubernator Brad Little (Idaho), gubernator Eric Holcomb (Indiana) ), gubernator Kim Reynolds (Iowa), gubernator Jeff Landry (Luizjana), gubernator Tate Reeves (Mississippi), gubernator Mike Parson (Missouri), gubernator Greg Gianforte (Montana), gubernator Jim Pillen (Nowy Jork), gubernator Joe Lombardo (Nevada) ), gubernator Chris Sununu (New Hampshire), gubernator Doug Burgum (Dakota Północna), gubernator Mike DeWine (Ohio), gubernator Kevin Stitt (Oklahoma), gubernator Henry McMaster (Karolina Południowa), gubernator Kristi Noem (Dakota Południowa), gubernator Bill Lee (Tennessee), gubernator Spencer Cox (Utah), gubernator Glenn Youngkin (Wirginia), gubernator Jim Justice (Wirginia Zachodnia) i gubernator Mark Gordon (Wyoming).

W wywiadzie dla Newsmaxx gubernator Oklahomy Kevin Stitt otwarcie powiedział, że możliwość zbrojnego starcia między stanową Gwardią Narodową a wojskami federalnymi jest teraz możliwa i bardzo realna, ponieważ południowe stany Ameryki zaczęły mobilizować swoją Gwardię Narodową, aby pomóc Teksasowi w walce z rząd federalny kierowany przez prezydenta USA Joe Bidena.

Stany, które przystąpiły do ​​nowej Konfederacji (już tak mówią) tworzą równoległą armię, podporządkowaną jedynie stanom, a nie federalnym. Oto ocena potencjału militarnego tych państw:

Liczba sił Konfederacji wynosi 102 tysiące ludzi, z 209 800, co stanowi prawie połowę sił Gwardii Narodowej USA. A liczba ta nie uwzględnia organizacji paramilitarnych, stowarzyszeń strzeleckich, miłośników militariów i ludzi po prostu uzbrojonych. Państwa konserwatywne są znacznie silniej uzbrojone i lepiej przygotowane niż państwa liberalne.

Spiker Izby Reprezentantów Mike Johnson również zapowiedział wsparcie dla Teksasu.

A dzisiaj Teksas oficjalnie wszedł w stan wojny – gubernator aktywował artykuł 1 sekcji 10 ust. 3 Konstytucji USA, który pozwala na wprowadzenie stanu wojennego w stanie i działanie bez względu na rząd federalny.

Trump wezwał wszystkich chętnych gubernatorów stanów do rozmieszczenia Gwardii Narodowej w Teksasie i sprowadzenia nielegalnych imigrantów z powrotem przez granicę.

Szeryfowie stanu Illinois odmawiają egzekwowania „niekonstytucyjnego” zakazu posiadania broni i amunicji MOUNT VERNON, Illinois – Szeryf hrabstwa Jefferson Jeff Bullard dołączył do dziesiątek innych szeryfów i prokuratorów odmawiających egzekwowania tak zwanej „ustawy o ochronie społeczności stanu Illinois”, która właśnie weszła w życie. weszła w życie po przejściu przez legislaturę stanową i podpisaniu przez większość Demokratów i gubernatora JB Pritzkera. Według lokalnego serwisu informacyjnego KSDK Bullard powiedział reporterom: Z mojego punktu widzenia, na podstawie orzecznictwa, uznałem to za nielegalne lub prima facie nieważne. Moje biuro nie podejmie żadnych działań w tej sprawie. Organizacja Law Enforcement Today odnotowała, że ​​do szeryfa dołączył jego kolega, szeryf hrabstwa Sangamon Jack Campbell, który zauważył: Jedną z moich głównych obaw jest to, w jaki sposób dokładnie zwiększy to bezpieczeństwo tej społeczności.

Prokurator generalny Teksasu Ken Paxton  oskarżył administrację Bidena o współpracę z kartelami  w ramach systemu płatności za osobę mającego na celu przemyt ludzi przez południową granicę do Stanów Zjednoczonych.

Gubernator Abbott postąpił słusznie i jeśli zajdzie taka potrzeba, przywiozę mu więcej drutu kolczastego z Dakoty Południowej, aby pomóc mu w wykonywaniu swojej pracy, powiedziała gubernator Dakoty Południowej Kristi Noem.

Zrobiła to podczas kłótni na antenie z Johnem Kirbym, koordynatorem ds. komunikacji strategicznej w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego USA. Ostatnio w miejscach publicznych z każdym dniem wygląda na coraz bardziej zdezorientowanego i bezradnego; jeśli uważnie obejrzysz filmy z jego występów, zauważysz mocny zacisk w obręczy barkowej, pierwszą oznakę zwątpienia. (Nawiasem mówiąc, to jest emerytowany kontradmirał.)

Na domiar złego Republikanie postanowili uczynić Trumpa oficjalnym kandydatem na prezydenta, nie organizując prawyborów w stanach, w których jeszcze się one nie odbyły. To całkowicie udaremnia próbę zablokowania kandydatury Trumpa poprzez zakazanie mu (na szczeblu stanowym) udziału w prawyborach.

Poprzednia wojna domowa rozpoczęła się dla nich nieco spokojniej.

Pojazdy opancerzone M2 Bradley Gwardii Narodowej Teksasu zmierzają w stronę granicy

Gwardia Narodowa wykonuje polecenia gubernatora stanu Grega Abbotta, który „w imię dobra kraju, które jest najwyższym prawem” odrzucił rozkaz Bidena.

W rezultacie federalni agenci graniczni odmówili aresztowania żołnierzy Gwardii Narodowej Teksasu i ogłosili, że „nie mają planów” usunięcia drutu kolczastego wzdłuż południowej granicy.

W tym samym czasie 25 stanów wysłało w ciągu jednego dnia 102 000 żołnierzy Gwardii Narodowej do Teksasu, aby pomóc ponad 200 000 Teksańczyków zwerbowanych przez gubernatora Abbotta.

Udostępnij

PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE Z FILMU ”CIVIL WAR” WYPEŁNA SIĘ – CO SIE STANIE GDY W USA WYBUCHNIE WOJNA DOMOWA ?

Globalna Świadomość28 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł666 – LICZBA CZŁOWIEKA I ZNAMIĘ BESTII ODKODOWANENastępny artykułWOJNA TRWA ! ROLNICY STAJĄ NA DRODZE AGENDZIE 2030

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE Z FILMU ”CIVIL WAR” WYPEŁNA SIĘ – CO SIE STANIE GDY W USA WYBUCHNIE WOJNA DOMOWA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?