Przekraczając Rubikon

TAJEMNICE TESTÓW PCR – JAK KONTROLUJĄ POPULACJE NA PRZESTRZENI WIEKÓW

TAJEMNICE TESTÓW PCR – JAK KONTROLUJĄ POPULACJE NA PRZESTRZENI WIEKÓW

W niesamowitych głębinach historii podstępna metoda kontroli znalazła swoje korzenie, by wypłynąć na powierzchnię wieki później. Test PCR, pozornie nieszkodliwy, został wykorzystany do manipulowania ludzkimi umysłami w sposób przypominający kontrolę starożytnych Egipcjan nad niewolnikami budującymi piramidy.

Mroczna manipulacja testami PCR: złowrogie powiązanie z piramidami starożytnego Egiptu

Artykuł ten odkrywa niepokojące powiązanie pomiędzy testem PCR a odwieczną techniką, która niegdyś zniewalała umysły i budowała piramidy. Przygotuj się na podróż do mrocznych podziemi psychologicznej manipulacji , która czai się pod pozornie niewinnym wymazem.

Gdy zagłębimy się w mroczne głębiny historii, staje się oczywiste, że manipulacja ludzkim umysłem jest tak stara jak sama cywilizacja. Hieroglify wyryte na ścianach świątyni Hatchepsout ukazują niepokojące podobieństwo pomiędzy starożytną egipską metodą a współczesnym testem PCR . Czy to możliwe, że ten sam mechanizm zastosowany do tworzenia posłusznych niewolników do budowy piramid jest dziś używany do siania strachu i posłuszeństwa poprzez test PCR?

Gadzia burza mózgów: Starożytni Egipcjanie rozumieli siłę manipulacji, wymierzonej w konkretną część ludzkiego mózgu, znaną jako „gadzia burza mózgów”. Ten prymitywny region jest odpowiedzialny za rozwój strachu i innych pierwotnych instynktów. Interweniując przez nos i naruszając barierę nabłonkową, aktywowano ośrodki paniki i strachu w mózgu.

Wyobraź sobie taką sytuację: niewolnicy, którzy trudzili się pod nieubłaganym słońcem, budując wielkie piramidy, zostali poddani tej złowrogiej interwencji. Prawidłowo przeprowadzony test PCR wywołał stan tak głębokiego terroru, że jednostka stała się posłusznym, podatnym pionkiem w śmiertelnej grze polegającej na budowaniu piramid. Czy to możliwe, że ten test stał się symbolem kontroli, niesamowicie przypominającym złowrogi wpływ Iluminatów?

Współczesna manipulacja: szybko przenieśmy się do XXI wieku, a test PCR stał się potężnym narzędziem manipulacji. Stało się kamieniem węgielnym zastraszania w mediach i polityce. Ludzie na całym świecie boją się testu PCR, a ich życie wisi na włosku od prostego wyniku + lub –. Nie wiedzą, że pod powierzchnią czai się trwała psychoza, podobna do manipulacji starożytnych Egipcjan.

Naruszenie nabłonka przysadki mózgowej: tutaj leży sedno manipulacji – naruszenie nabłonka przysadki mózgowej przed gadzim pniem mózgu. To celowe działanie pogrąża jednostki w niekończącym się cyklu strachu i uległości. Zastraszone masy zakładają maski i wahają się kwestionować władzę, nawet w obliczu ponurej rzeczywistości śmierci rozgrywającej się na ich oczach.

Wielka Świątynia w Tebach: Co ciekawe, tajemnice tej mrocznej techniki manipulacji są wyryte na ścianach wielkiej świątyni w Tebach. Tutaj zostaje odsłonięty dokładny opis zniewolenia umysłów poprzez strach. Ukryte na widoku hieroglify opowiadają historię kontroli, posłuszeństwa i mrocznych sztuk manipulacji psychologicznej.

W świecie pełnym niepewności istotne jest zachowanie czujności i świadomości narzędzi wykorzystywanych do manipulowania masami i kontrolowania ich. Test PCR, pozornie nieszkodliwy, kryje w sobie mroczną historię sięgającą czasów starożytnych Egipcjan i ich niewolników budujących piramidy. Musimy kwestionować intencje stojące za takimi testami i uważać na strach i posłuszeństwo, jakie mogą one zaszczepić.

Wielka świątynia w Tebach wyraźnie przypomina o trwałej potędze manipulacji, wyrytej w historii i widocznej dla wszystkich. Poruszając się po zawiłościach współczesnego świata, nie zapominajmy o lekcjach z przeszłości i zachowajmy czujność wobec sił, które chcą nas kontrolować. Test PCR może być małym wymazem, ale jego konsekwencje są ogromne i złowieszcze.

Udostępnij

TAJEMNICE TESTÓW PCR – JAK KONTROLUJĄ POPULACJE NA PRZESTRZENI WIEKÓW

Globalna Świadomość5 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM BĘDZIE ”WIELKIE UJAWNIENIE” ?Następny artykułZAPOMNIJ O IGŁACH – PRZYKLEJĄ CI PLASTER Z

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE TESTÓW PCR – JAK KONTROLUJĄ POPULACJE NA PRZESTRZENI WIEKÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?