Świat jest inny

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ !

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ !

Bill Gates, znany jako „szalony sprzedawca oleju z węża” od dawna opowiadał się za dziwacznym planem walki z globalnym ociepleniem poprzez wykorzystanie eksperymentalnej geoinżynierii do częściowego zablokowania promieni słonecznych przed dotarciem do Ziemi. Cóż, najwyraźniej wkrótce spełni się jego życzenie.

I rozgniewały się narody, a nadszedł Twój gniew i pora na umarłych, aby zostali osądzeni, i aby dać zapłatę sługom Twym prorokom i świętym, i tym, co się boją Twojego imienia, małym i wielkim, i aby zniszczyć tych, którzy niszczą ziemię”. Ap 11.18

Naukowcy planują rozpocząć pompowanie chemikaliów w niebo w ciągu najbliższych kilku tygodni i miesięcy z kilku krajów na całym świecie, w tym z USA, Australii i Izraela. Pomysł, promowany przez Gatesa i lewicowego miliardera George’a Sorosa, polega na pompowaniu do atmosfery sztucznych białych chmur zawierających pył kredowy i inne chemikalia, aby odbijać światło słoneczne od powierzchni Ziemi.

Blokowanie światła słonecznego rzekomo obniżyłoby temperaturę planety na tyle, by odwrócić „globalne ocieplenie”.

Nieważne, że drzewa owocowe i warzywa wymagają światła słonecznego, aby rosnąć i produkować żywność dla mas. Nie wspominając już o tym, że światło słoneczne jest głównym źródłem witaminy D, niezbędnego składnika odżywczego dla ludzkiej odporności. Gates, znany eugenik, który wygłasza przemówienia o tym, jak musimy zmniejszyć globalną populację, prawdopodobnie postrzega te mroczne możliwości jako ekscytujące skutki uboczne nikczemnego planu blokowania słońca.

Soros jest podobnie podekscytowany tym planem . Twierdzi on, że technologia ta pomoże zapobiec topnieniu lodu na Grenlandii, co według niego może zagrozić ludzkiej cywilizacji. Jak na ironię, globaliści, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby zniszczyć ludzką cywilizację, twierdzą, że martwią się, że globalne ocieplenie może przyspieszyć ten proces.

Globaliści tacy jak Bill Gates i George Soros szkodzą środowisku poprzez swój ludobójczy program klimatyczny na wielu poziomach. Opowiadają się za pokryciem naszych żyznych pól uprawnych toksycznymi panelami słonecznymi, jednocześnie wypełniając kolejne hektary pól uprawnych turbinami wiatrowymi, które zabijają ptaki i inne dzikie zwierzęta. Opowiadają się również za samochodami elektrycznymi zasilanymi toksycznymi bateriami litowymi, które w nadchodzących latach staną się koszmarem dla środowiska, ponieważ, podobnie jak w przypadku paneli słonecznych, nie ma sposobu na ich bezpieczną utylizację.

Chloe Aiello z magazynu Inc. poinformowała 13 lutego 2024 r., że wspierany przez Billa Gatesa startup właśnie zebrał 145 milionów dolarów na pozyskanie baterii litowo-jonowych do pojazdów elektrycznych. Znaczna część litu wydobywanego obecnie na świecie odbywa się przy wykorzystaniu pracy dzieci w biednych krajach Afryki i Azji. Ale nie mów tego Billowi Gatesowi, George’owi Sorosowi, Larry’emu Finkowi i ich kumplom ze Światowego Forum Ekonomicznego.

Pomimo swoich destrukcyjnych planów, ci globaliści twierdzą, że są naszymi zbawcami i powinniśmy szukać u nich odpowiedzi na pytanie, jak prowadzić zrównoważony styl życia. Proszę. O przebiegłej formule blokującej słońce Soros powiedział: „Naszej cywilizacji grozi upadek z powodu nieubłaganie postępujących zmian klimatycznych. Topnienie pokrywy lodowej Grenlandii podniosłoby poziom oceanów o 7 metrów. Stanowi to zagrożenie dla przetrwania naszej cywilizacji”.

Oczywiście to wszystko bzdury mające na celu podsycanie strachu. Przestraszona populacja będzie błagać o rozwiązanie wyimaginowanego problemu, zapraszając do własnego zniewolenia. Ponad 20 lat temu Al Gore wygłosił dokładnie te same tragiczne prognozy dotyczące topnienia lodu, śmierci niedźwiedzi polarnych, nasilenia huraganów i zatopienia całych miast w wodzie. Żadna z tych apokaliptycznych prognoz się nie spełniła.

Według raportu Slay News, taktyka zalecana przez Billa Gatesa obejmuje rozpylanie stężeń aerozoli w stratosferze w celu odbicia promieniowania słonecznego z dala od Ziemi.

Gates finansował duży projekt na Harvardzie, wykorzystując balony do rozmieszczania aerozoli. Projekt na Harvardzie został zamknięty w wyniku publicznego sprzeciwu.

Ale teraz „ Wall Street Journal”donosi , że inna grupa naukowców rozwija idiotyczny i, szczerze mówiąc, niebezpieczny plan Gatesa.

Marine Cloud Brightening to projekt badawczy prowadzony przez Southern Cross University w ramach programu odbudowy i adaptacji rafy koralowej o wartości 64,55 miliona dolarów australijskich (100 milionów dolarów australijskich).

Program obejmuje modyfikację chmur, aby odbijały światło słoneczne z dala od ziemi, aby rzekomo powstrzymać globalne ocieplenie.

Slay News donosi: „W tym tygodniu naukowcy na pokładzie statku u północno-wschodniego wybrzeża Australii w pobliżu wysp Whitsunday rozpoczęli rozpylanie solanki przez dysze wysokociśnieniowe w powietrze, próbując rozjaśnić chmury na niskich wysokościach, które tworzą się nad oceanem.

„Naukowcy mają nadzieję, że większe, jaśniejsze chmury będą odbijać światło słoneczne z dala od Ziemi, zacieniać powierzchnię oceanu i chłodzić wody wokół Wielkiej Rafy Koralowej”.

W Izraelu inny startup o nazwie Stardust Solutions rozpoczął testowanie systemu rozpraszania chmury drobnych cząstek odbijających światło na wysokości około 60 000 stóp.

Te geoinżynieryjne chmury odbijają światło słoneczne z dala od Ziemi, aby schłodzić atmosferę w ramach koncepcji znanej jako zarządzanie promieniowaniem słonecznym.

Z kolei w Massachusetts naukowcy z Woods Hole Oceanographic Institution przygotowują się do wylania tego lata 6000 galonów ciekłego roztworu wodorotlenku sodu, będącego składnikiem ługu, do oceanu 10 mil na południe od Martha’s Vineyard.

Niektórzy twierdzą, że „zasiewanie chmur” trwa od lat. Spójrz na to zdjęcie nieba nad moim domem, które zrobiłem kilka tygodni temu.

Wzory na niebie uchwycone w domu Hohmannów 10 stycznia 2013 r.

Czy niebo na powyższym zdjęciu wygląda normalnie?Przy tych wszystkich chemikaliach rozpylanych nad nami, co może pójść nie tak? Módlmy się, aby ten nieprzemyślany eksperyment zakończył się fiaskiem, zanim wyrządzi zbyt wiele szkód. Bill Gates’ dark dream of blocking sunlight from the Earth is about to be realized

Klimatyczny kompleks przemysłowy i Chemtrails

Samoloty zawsze były istotnym elementem niezbędnym do teoretycznej lub rzeczywistej manipulacji pogodą i klimatem, ale skala kontroli wzrosła do globalnej geoinżynierii.

Narracja o globalnym ociepleniu/zmianie klimatycznej jest obelżywym mitem, mającym na celu zamknięcie tego, co pozostało z ludzkości, w technologicznych więzieniach zwanych „miastami 15 minut” , gdzie niewybrane władze przejmują odpowiedzialność za zapewnienie tego, czego chcą. W dniu 18 października 2012 r. samolot Airtran B-717-200 odbywał lot kontrolny z chemitrails bez pasażerów komercyjnych na pokładzie. Samolot wystartował z Jacksonville na Florydzie i wylądował w Atlancie, ale okrężny tor lotu wiódł aż na południe, aż do hrabstwa Alachua, przesiadając się na regionalne lotnisko Gainesville – przebycie 300 mil z JAX do ATL zajmowało 1,5 godziny. Zwykle od pilotów wymagane jest przestrzeganie planu lotu lub złożenie planu lotu, ale wydaje się, że musieli pozostać w powietrzu wystarczająco długo, aby opróżnić zbiorniki w celu utworzenia smug chemicznych przed lądowaniem.

Uwolnienia substancji chemicznych z samolotów nie są niczym nowym. Wojsko nazwało to „wojną chemiczną” , kiedy rozpyliło zasłonę maskującą, aby zasłonić lokalizację amerykańskich okrętów bojowych. Ponad 100 lat później wojsko nadal rozpyla spraye, ale nowoczesne samoloty mogą wypuszczać sztuczne chmury na wysokość ponad 5 mil nad poziomem gruntu. Ekspert ds. rolnictwa Rosalind Peterson (RIP) przedstawia skargi dotyczące „niekontrolowanych eksperymentów” i „sztucznych chmur” na niebie, które negatywnie wpływają na rolnictwo i niszczą niezbędny „mikroklimat”. Peterson wystąpił podczas spotkania Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2007 r. na temat „Globalnego ocieplenia”.

Chemtrails to głównie odpady przemysłowe z elektrowni węglowych Debata na temat toksycznego fluoru w wodzie pitnej ujawnia, że jego źródłem są ODPADY PRZEMYSŁOWE. Wielu ukuło to określenie. „Rozwiązaniem problemu zanieczyszczeń jest rozcieńczanie”. – i podobnie jak fluor, aerozole rozpylane nad naszymi głowami pochodzą z odpadów przemysłowych ZAKŁADÓW WĘGLOWYCH.„Popiół lotny, bardzo drobny, sypki materiał składający się głównie z krzemionki, powstający w wyniku spalania drobno zmielonego węgla w kotle”. – EPA

Dr J. Marvin Herndon przeanalizował zawartość chemtrails w kontrolowanych warunkach i stwierdził, że zawartość popiołów lotnych z węgla i chemtrails jest bardzo podobna, jednak władze światowe cenzurowały badania dr Herndona tak samo, jak cenzurowały leki i porady ratujące życie podczas ery Covida.

Udostępnij

SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ !

Globalna Świadomość21 lutego 202421 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?Następny artykułOSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SEN BILLA GATESA O ZASŁONIĘCIU SŁOŃCA SPEŁNIA SIĘ !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?