Świat jest inny

PANDEMICZNE ZAGADKI – JAK COVID NAPRAWDĘ TRAFIŁ DO EUROPY ?

PANDEMICZNE ZAGADKI – JAK COVID NAPRAWDĘ TRAFIŁ DO EUROPY ?

Prawda o tym, co spowodowało tę nadzwyczajną falę zgonów obserwowaną na początku pandemicznej farsy, nieustannie wychodzi na jaw.

Nie był to skutek działania tajemniczego “śmiercionośnego wirusa” pochodzącego z Wuhan, ale celowa decyzja o wywołaniu masakry za pomocą śmiercionośnych leków, bez których stan wyjątkowy nigdy nie zostałby ogłoszony ani we Włoszech, ani w innych krajach europejskich.

Niedawno, odważna szkocka pielęgniarka Lesley Robert ujawniła, w jaki sposób pacjenci z Covidem w Szkocji zostali zabici przez koktajl leków, który zwykle podaje się tylko nieuleczalnie chorym.

Dziś potwierdzają to badania naukowe i statystyczne przeprowadzone przez Wilsona Sy, filipińskiego analityka danych, który zestawił dane dostarczone przez Wielką Brytanię na temat szczytowej liczby ofiar śmiertelnych w marcu 2020 r., i doszedł do radykalnie przeciwnych wniosków niż te przedstawione wówczas przez rząd Borisa Johnsona. 

Kiedy we Włoszech odbywała się makabryczna podróż wojskowych ciężarowek przez Bergamo, autoryzowana przez Conte i Speranzę, w Wielkiej Brytanii miało miejsce równie anomalne zjawisko

Nagle we wszystkich regionach Anglii, zwłaszcza w obszarze metropolitalnym Londynu, liczba zgonów gwałtownie wzrosła, tak że ONS, brytyjski urząd statystyczny, odnotował wzrost o 98%.

FOTO: Maksimum wynoszące 98% więcej zgonów między marcem a kwietniem. Źródło: Dane ONS opracowane przez Sy

Sy dokonuje dekompozycji danych i podkreśla wyraźną anomalię statystyczną. ONS przypisuje Covidovi ów gwałtowny wzrost liczby zgonów, chociaż przypadki domniemanej pozytywności na koronawirusa nie osiągają nawet 15% zgonów przypisywanych wirusowi Sars-Cov2, jak widać na poniższym wykresie.

FOTO: Czerwone maksimum w marcu 2020 r. to zgony z powodu Covida, a zielone maksimum to zachorowania na Covida. Źródło: Dane ONS opracowane przez Sy

Ogromna rozbieżność między zgonami przypisywanymi Covidowi a domniemaną pozytywnością (ilością domniemanych pozytywnych przypadków) prowadzi australijskiego statystyka do statystycznie logicznego i niepodważalnego wniosku. Ci ludzie nie mogli umrzeć z powodu Covida.

Termin domniemana pozytywność nie został użyty przypadkowo, ponieważ w wielu przypadkach udowodniono, że tak zwane testy PCR są wysoce zawodne i mogą dawać 90% fałszywie dodatnich wyników. https://www.nytimes.com/2020/08/29/health/coronavirus-testing.html

Masakra Covid spowodowana przez lek Midazolam

Aby zrozumieć, co spowodowało wspomnianą masakrę w Anglii, należy dokonać innej operacji.

Należy przyjrzeć się, w jaki sposób osoby te były “leczone” i to właśnie robi Wilson, gdy zapoznaje się z danymi opublikowanymi przez Bennett Institute for Applied Science na temat podawania leku należącego do kategorii benzodiazepin, zwanego Midazolamem.

Midazolam jest lekiem podawanym więźniom poddawanym karze śmierci w Stanach Zjednoczonych.

Jego podanie ma na celu swoiste ogłuszenie osoby skazanej na śmierć i uniemożliwienie jej odczuwania bolesnych skutków śmiertelnego zastrzyku.

Kiedy środek ten jest podawany starszym pacjentom cierpiącym na rozmaite choroby, okazuje się śmiertelnym koktajlem prowadzącym do szybkiej śmierci osoby, która go otrzymała.

Gdy Sy porównuje statystyki dawek midazolamu podawanych w tamtym czasie ze statystykami zgonów, wskazuje na bardzo ścisłą i oczywistą korelację statystyczną.

W marcu i kwietniu podano 35 600 dawek tego leku, a liczba zgonów wyniosła 42 000. Jest to prawie stosunek 1 do 1, co pokazuje śmiertelność midazolamu, gdy jest on podawany osobom, które są już słabe i bardzo stare.

Tym razem liczby nie kłamią z tego prostego powodu, że nie są manipulowane jak te z ONS, które fałszywie przypisywały wszystkie te nagłe zgony Covidowi, podczas gdy w rzeczywistości nie było nawet identycznej liczby pozytywnych przypadków zachorowania na tak zwanego chińskiego wirusa.

Niektórzy mogą argumentować, że nie było wystarczającej liczby testów PCR, których niewiarygodność została już wspomniana powyżej, ale jeśli tak jest, to w żaden sposób ONS w Wielkiej Brytanii nie powinien był rejestrować tych zgonów jako spowodowanych Covidem właśnie dlatego, że nie było dowodów na to, że ci ludzie faktycznie zmarli z powodu wirusa, o którym mowa.

W tym momencie, tj. po przeanalizowaniu danych liczbowych, Sy doszedł do wniosku, że pandemia w 2020 r. nie była spowodowana tajemniczym śmiertelnym wirusem.

W żargonie medycznym nazywa się to jatrogenezą, gdy terapie przepisane pacjentowi cierpiącemu na określoną chorobę powodują jego śmierć.

I to jest statystyczne ustalenie australijskiego analityka. Istnieją bardzo precyzyjne i dokładne protokoły dotyczące podawania pacjentom benzodiazepin, które zostały rażąco naruszone.

Nie mógł to być błąd wynikający z zaniedbania medycznego, ponieważ rząd Borisa Johnsona i brytyjski Departament Zdrowia doskonale zdawali sobie sprawę z wpływu tych leków na życie pacjentów.

Skutki te to szybkie masowe zgony, które zostały fałszywie przypisane koronawirusowi. Najprawdziwszy i najbardziej zastanawiający wniosek, przynajmniej dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tymi danymi, jest tylko jeden.

Nigdy nie było pandemii. Aby pandemia mogła zostać zdefiniowana jako taka, musi mieć pewne cechy, takie jak globalne rozprzestrzenianie się określonego patogenu, który następnie byłby szybko przenoszony z człowieka na człowieka, powodując dużą liczbę zgonów.

Nic takiego nie miało miejsca w historii “pandemii”. Od samego początku stosowano wysoce niewiarygodne testy, które nie miały innego celu niż przekazanie fałszywego postrzegania rozprzestrzeniania się zarazy napędzanej przez machinę medialną, głównego bohatera tej terrorystycznej operacji.

Podobnie jak zgony z powodu Covida zostały fałszywie przypisane chińskiemu wirusowi, podczas gdy w rzeczywistości zostały one fałszywie skatalogowane jako zgony z powodu Sars-Cov2, podczas gdy były one niczym więcej niż bezpośrednim wynikiem planowanej masowej rzezi zarządzonej przez różne rządy świata.

W Wielkiej Brytanii głównym winowajcą tej masowej eutanazji zarządzonej z powodów bezpośrednio spoza dziedziny medycyny i przepełnionej polityką był rząd Johnsona.

Masakra w Bergamo spowodowana tymi samymi śmiercionośnymi lekami?

Należy zrozumieć, czy ta sama dynamika, która wystąpiła w Anglii, miała miejsce we Włoszech.

W czasie rządów Contego wyraźnie widać było posunięcia władzy wykonawczej mające na celu skonstruowanie fałszywego stanu wyjątkowego – przy stoliku.

Powiązania między Ruchem 5 Gwiazd a Chinami były już dość ścisłe od jakiegoś czasu, a dziwna wizyta Beppe Grillo (założyciela Ruchu) w chińskiej ambasadzie w listopadzie, a następnie równie dziwne publiczne pojawienie się byłego komika z Genui w masce w grudniu 2019 r. były prawdopodobnymi oznakami trwającego już porozumienia między chińskim rządem komunistycznym a rządem Contego.

Historii pandemii we Włoszech nie można zrozumieć bez zbadania owych powiązań. To, co wydarzyło się w kolejnych miesiącach, dodatkowo wzmacnia hipotezę o koordynacji między rządem Contego a Chinami, kiedy to rząd zezwolił dwóm bardzo “osobliwym” chińskim postaciom, mężowi i żonie, z Wuhan, epicentrum fałszywej pandemii, na wjazd do Włoch. https://roma.repubblica.it/cronaca/2020/01/30/news/coronavirus_turisti_cinesi-247194041/

Jedną z nich był inżynier Xiang Ming Liu, profesor inżynierii biochemicznej w Instytucie Technologii w Wuhan, miejscu, w którym wydaje się znajdować całkiem sporo chińskich agentów wywiadu.

Z pewnością nie jest tajemnicą, że Pekin lubi wysyłać swoich tajnych agentów na różne krajowe uniwersytety, aby lepiej kontrolować środowisko uniwersyteckie, które zawsze było koniem trojańskim dla różnych zagranicznych mocarstw zainteresowanych wywoływaniem niepokojów i wzniecaniem niepokojów.

Kiedy dwoje Chińczyków przyjechało do Rzymu w styczniu 2020 r., media zaczęły podsycać strach, sprawiając, że ludzie uwierzyli, że ci dwaj byli nosicielami tajemniczego śmiertelnego wirusa, który już rozprzestrzenił się w różnych częściach Włoch z powodu ich “osobliwej” trasy turystycznej.

Wspomniana dwójka do dziś dzierży niepobity rekord na świecie. To najdłuższa hospitalizacja trwająca 59 dni z powodu tego, co okazało się zwykłą grypą sezonową, i byłoby interesujące w tym względzie zrozumienie w przyszłości, dlaczego dwójka Chińczyków pozostawała hospitalizowana w Szpitalu Spallanzani przez tak długi czas.

W tej historii jest jeszcze jedna interesująca postać, Pacjent 1 z miejscowości Codogno, urodzony jako Mattia Maestri, 38-latek w służbie Czerwonego Krzyża i pewnej międzynarodowej korporacji, który został hospitalizowany z powodu Covida 21 lutego 2020 r. i wypisany 23 marca. 

Również w tym przypadku odnotowano bardzo długą i nietypową hospitalizację z powodu grypy, a po przypadku dwóch Chińczyków i Maestriego nikt już więcej nie będzie tak długo hospitalizowany z powodu wirusa grypy zwanego Covidem.

To jednak nie wystarczyło. Aby rząd Contego mógł zaszczepić w opinii publicznej ideę, że śmiertelny wirus rozprzestrzenia się w kraju, potrzebował czegoś, co wstrząsnęłoby Włochami i światem do głębi.

W ten sposób w marcu 2020 r. w Bergamo odbyła się makabryczna parada trumien, podczas której zainscenizowano jeden z najbardziej haniebnych rozdziałów w historii Republiki należącej do anglosfery, zrodzonej pod okupacją amerykańską.

Rząd Contego i próba skasowania dowodów za pomocą kremacji

Masakra w Bergamo nie znalazła jeszcze logicznej odpowiedzi, ponieważ władze, w tym prokuratura w Bergamo, nigdy tak naprawdę nie chciały jej szukać.

Bergamo i Lombardia odnotowały najwyższe szczyty tego, co nazywa się śmiertelnością Covid, ale pod tą mylącą etykietą, jak widać w przypadku brytyjskim, ukrywa się coś innego.

Żaden wirus nie zachowuje się w ten sposób. Jeśli spojrzymy na mapę Włoch sporządzoną przez ISTAT, zobaczymy, że szczyt zgonów z powodu Covid, że tak powiem, koncentruje się głównie w Lombardii, a zwłaszcza w prowincji Bergamo.

FOTO: Wskaźniki umieralności na COVID-19 we Włoszech w roku 2020: Źródło: ISTAT

Dostępne dane liczbowe mówią o uderzającym wzroście liczby zgonów w Bergamo o 574% w najbardziej krytycznych miesiącach operacji terrorystycznej z użyciem koronawirusa, by w kolejnych miesiącach powrócić do normy.

Jest to szczególnie uderzająca statystyka, ponieważ śmiertelny wirus, którym z pewnością nie był Covid, nie działa w ten sposób i nie osiąga nagłych szczytów z miesiąca na miesiąc i przede wszystkim nie zabija wyłącznie na określonym obszarze, a na innym nie.

Reszta Włoch nie ma tej ogromnej anomalii statystycznej, której z pewnością nie można wyjaśnić obwiniając Covid, ponieważ wykazano, że te niewłaściwie nazwane zgony Covid były w dużej mierze zgonami spowodowanymi innymi patologiami, co przyznało również samo ISS.

Pozostaje zatem zrozumieć, co spowodowało masakrę w Bergamo, a przypadki angielskie i szkockie wydają się silnie wskazywać na użycie śmiertelnych środków, które spowodowały nagłą rzeź.

Wyjaśniałoby to również okólnik ministra zdrowia Speranzy “zalecający” zniszczenie ciał, podczas gdy w rzeczywistości pierwszą rzeczą do zrobienia wtedy było przeprowadzenie sekcji zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci.

To wyraźnie pokazuje, że rząd Contego chciał ukryć prawdę o owych zgonach, z którymi koronawirus prawie na pewno nie miał nic wspólnego.

Autopsje nadal mogą powiedzieć prawdę, ponieważ nie wszystkie ciała zostały zniszczone, ale aby zrobić ten krok, konieczne byłoby nowe sądownictwo, które naprawdę dąży do poszukiwania prawdy, a nie do jej ukrywania, jak robi to obecne, zdominowane przez bieżące sprawy i różnego rodzaju kręgi masońskie.

Prawda o masakrze w Bergamo jest czymś, co należy się nie tylko krewnym ofiar, którzy domagają się sprawiedliwości, ale wszystkim Włochom, którzy padli ofiarą tyranii i ogromnego oszustwa, które nie miało innego celu niż ustanowienie dystopijnego społeczeństwa inspirowanego modelem Klubu Davos i niesławnej Operacji Lockstep – wyrażenie cytowane przez publikację rodziny Rockefellerów.

Miało to być społeczeństwo globalnego autorytaryzmu, którego posmakowaliśmy wraz z następnym rządem, rządem Draghiego, który wykonał kolejny krok, nieudany z przyczyn międzynarodowych, które doprowadziły do niepowodzenia farsy pandemicznej.

Włosi wciąż czekają na poznanie prawdy, a jej autorami będą ludzie, którzy jutro będą musieli zająć miejsce tej klasy politycznej, która na zlecenie swoich ponadnarodowych mocodawców dokonała największej w historii zbrodni przeciwko Włochom i ich obywatelom.

Udostępnij

PANDEMICZNE ZAGADKI – JAK COVID NAPRAWDĘ TRAFIŁ DO EUROPY ?

Globalna Świadomość29 lutego 20241 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY !Następny artykułROCKEFELLER – ”POTRZEBUJEMY TYLKO JEDEN WIELKI KRYZYS BY OSIĄGNĄĆ NASZE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PANDEMICZNE ZAGADKI – JAK COVID NAPRAWDĘ TRAFIŁ DO EUROPY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?