Skok w króliczą norę

PANIKA W HOLLYWOOD – P.DIDDY UJAWNIA ZABAWY ELIT !

PANIKA W HOLLYWOOD – P.DIDDY UJAWNIA ZABAWY ELIT !

Niedawne procesy sądowe dotyczące molestowania seksualnego przeciwko Seanowi „Diddy” Combsowi zaszkodziły reputacji i karierze jednego z najbogatszych i odnoszących największe sukcesy ludzi w branży muzycznej. Jednak nowy pozew złożony przez producenta muzycznego Rodneya „Lil Roda” Jonesa zawiera nowe, wybuchowe twierdzenia na temat działalności Combsa z niepokojącymi szczegółami, wymieniając nazwiska wielu celebrytów i dyrektorów branży – a implikacje są ogromne.

Wygląda na to, że Diddy prowadził operację szantażu w stylu Jeffreya Epsteina, a w jego domach zainstalowano tajne kamery w każdym pokoju – dokładnie w taki sam sposób jak Epstein – zbierając skrupulatnie udokumentowane materiały na temat dziesiątek największych graczy w branży muzycznej i rozrywkowej.

Mówimy o nieletnich dziewczynach i chłopcach. Handel dziećmi w celach seksualnych. Wymuszone kontakty seksualne. Narkotyki, broń i morderstwa.

Według Rodneya Jonesa Diddy to Jeffrey Epstein przemysłu muzycznego.

Jones, który przez lata współpracował z Diddym przy ostatnim albumie Diddy’ego, ma mnóstwo dowodów na poparcie swoich bombowych twierdzeń.

Szczegóły z dokumentów sądowych wskazują na ogólnobranżową operację wywiadowczą prowadzoną przez bardzo potężną klikę – ludzi znacznie przewyższających Diddy’ego, którzy wykorzystali go do zdobycia materiałów do szantażu na całym szeregu celebrytów i specjalistów z branży.

Uwaga: ta królicza nora jest głęboka. Czy jest w Hollywood ktoś, kto nie był zamieszany w handel dziećmi w celach seksualnych? Zarzuty w sprawie Seana Combsa pogłębiają falę oskarżeń ze strony celebrytów i muzyków o prawdziwą naturę elity branży muzycznej i rozrywkowej.

Alanis Morissette przyznała, że ​​przemysłem muzycznym rządzą pedofile, stwierdzając , że „oni wszyscy są gwałcicielami dzieci”. Oczywiście media głównego nurtu ukrywały swoich współspiskowców w przemyśle muzycznym i próbowały odebrać Alanis głos.

Jeśli posłuchasz mediów głównego nurtu, pedofilia nie jest problemem, a satanizm w przemyśle rozrywkowym nie istnieje, a ci, którzy opowiadają o takich rzeczach, to kretyni z folii aluminiowej w kretynach i rozpowszechniający „fałszywe wiadomości”.

Jednak znawcy branży w dalszym ciągu przedstawiają podobne historie o zdeprawowanym przemyśle rozrywkowym, a elity tracą władzę pozwalającą na utrzymanie tajemnicy niezbędnej do popełniania swoich zbrodni.

W 2017 roku Justin Bieber powiedział setkom osób na zajęciach ze studium Biblii w Los Angeles, że „obudził się” i dostrzegł „zło przemysłu muzycznego” i musi odpocząć od tej branży, ponieważ jest ona „kontrolowana przez absolutnie najgorszy rodzaj ludzi – pedofile”.

Ta historia opowiedziana przez Biebera siedem lat temu w obliczu zarzutów Diddy’ego stała się ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Opisując imprezę w ramach trasy koncertowej, w której uczestniczyli przedstawiciele wyższego szczebla branży muzycznej, w tym wiceprezesi wykonawczy ds. rozwoju, producenci, agenci władzy i międzynarodowi finansiści, Bieber powiedział, że był zachęcany do wykorzystywania seksualnego małego dziecka kupionego na imprezę w ramach chora satysfakcja elity branży.

Bieber wyjaśnił, że wyjaśniono mu, że uzyska dostęp do „biznesowej strony branży”, jeśli „dołączy do klubu” poprzez przejście rytuałów inicjacyjnych.

„Nie byłbym tylko performerem, byłbym potentatem. To jest różnica pomiędzy byciem milionerem a byciem miliarderem.”

Bieber powiedział jednak zgromadzonym, że nie może tego zrobić.

„Aby dołączyć do klubu, musiałbym zrobić złe rzeczy temu biednemu dzieciakowi. Ale potem zdałem sobie sprawę, że nawet to im nie wystarczyło. Musiałbym też zabić to małe dziecko.

Szczegóły historii Biebera są niesamowicie podobne do szczegółów zawartych w dokumentach sądowych w sprawie przeciwko Diddy’emu.

Czy doświadczenie Biebera z potentatami branży muzycznej mogło mieć miejsce podczas straconych 48 godzin, które spędził z Diddym jako bardzo małe dziecko?

Kilka lat później do przodu i Diddy sprawił, że Bieber jąkał się ze strachu, gdy zapytał, dlaczego nie chce już „spędzać czasu”. Pamiętajcie, że Diddy miał w tym filmie 41 lat.

Podobieństwa z Jeffreyem Epsteinem nie kończą się na relacjach z nieletnimi dziećmi, domu z kamerami w każdym pokoju i pudłach pełnych kompromisowych materiałów na temat bogatych i sławnych osób.

Mówcie, co wam się podoba o Kanye, ale on zasygnalizował sprawę hollywoodzkiej pedofilii i dał o sobie znać, zanim ktokolwiek inny powiedział nam, że Diddy jest agentem federalnym.

Jeśli nie wierzysz, że agencje alfabetyczne są głęboko zaangażowane w przemysł rozrywkowy Iluminatów, posłuchaj, co ma do powiedzenia na ten temat ikona hip hopu Ice Cube, którego grupa NWA odniosła ogromny sukces w latach 80-tych.

Przemysł rozrywkowy ma kluczowe znaczenie dla planów globalnej elity, mających na celu skorumpowanie młodzieży i zasianie podziałów w Ameryce, a muzykę pop uważa się za najpotężniejszą broń w arsenale masowej zagłady elity.

Dotarliśmy już do etapu ich głównego planu, kiedy ucierają w nim nasze twarze.

Nadszedł czas, aby zlikwidować ten liczący 9000 lat kult pedofilów oddający cześć Szatanowi, jeden wyrok za drugim.

Udostępnij

PANIKA W HOLLYWOOD – P.DIDDY UJAWNIA ZABAWY ELIT !

Globalna Świadomość3 marca 20243 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE” TO NIE FIKCJA – CO WYDARZYŁO SIĘ NA BALU ROTHSCHILD ?Następny artykułKLAUS SCHWAB – ”NIE MA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PANIKA W HOLLYWOOD – P.DIDDY UJAWNIA ZABAWY ELIT !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?